Νέα

Ποιοί είναι οι χειρότεροι Πελάτες ; (Το ερώτημα απευθύνεται στις Ιερόδουλες)

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα Argento
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 46
  • Εμφανίσεις 7K
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 4 άτομα (0 μέλη και 4 επισκέπτες)

Ποιοί είναι οι χειρότεροι Πελάτες ; (Το ερώτημα απευθύνεται στις Ιερόδουλες)

  • Ευρωπαίοι

    Ψήφοι: 1 14,3%
  • Ασιάτες

    Ψήφοι: 1 14,3%
  • Αφρικανοί

    Ψήφοι: 4 57,1%
  • Άλλοι

    Ψήφοι: 1 14,3%

  • Μέλη που ψήφισαν συνολικά
    7
  • Η ψηφοφορία έκλεισε .

unhuman

Μέλος
Εγγρ.
26 Σεπ 2024
Μηνύματα
333
Like
701
Πόντοι
81
Αυτό δεν είναι τίποτα που λες....
Έχει, ας μου επιτραπεί η έκφραση, "σκουπίδια" που εκβιάζουν για ακάποτο με απειλή την δυσφήμιση ή την καταγγελία στην αστυνομία. Εκεί μιλάμε πλέον για βιαστές....
Η αξια του ακαποτου εγγειται στην κατακτηση και οχι στον εκβιασμο
 
Εγγρ.
11 Οκτ 2024
Μηνύματα
20
Like
87
Πόντοι
0
Νομιζω το παραδειγμα σου ειναι τελειως αστοχο!!τον γιατρο τον πληρωνω και του λεω με ποναει η μεση μου η κατι τεσπα η πουτανα θα κανει την πιπα και οτι εχει να κανει με την πουτσα γιατι για γαμησι πληρωνεται δεν την πληρωνω να μου κανει διαγνωση ελεος
Το μύνημα, λέει ότι η ιερόδουλη σου ανήκει για το χρονικό διάστημα το οποίο πληρώνεις εφόσον πληρώνεις. Αυτό είναι λάθος. Πληρώνοντας για παράδειγμα ένα μισάωρο, δεν αγοράζεις ούτε τον χρόνο της ούτε την ίδια, αγοράζεις κάποιες υπηρεσίες οι οποίες χρειάζονται ένα χρονικό διάστημα για να παρασχεθούν. Στην θέση του γιατρού βάλε ότι επάγγελμα θέλεις.
 

kontolagnos

Ανώτερος
Εγγρ.
2 Μαρ 2007
Μηνύματα
31.446
Κριτικές
1
Like
35.592
Πόντοι
6.256
το αθλημα με τις ιεροδουλες εχει και χασουρα μεσα, τι να κανουμε.
Σωστό.
Χασούρα σε μεγαλο βαθμο κιολας,
Αλλα υπάρχουν και τα γραμματοσημα για συλλογή, διαλέγεις..
 

Hristos .

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
12 Ιουλ 2023
Μηνύματα
557
Like
2.466
Πόντοι
446
Και εγω σου λεω να βαλουν ορια οπως εχουν καποιες πουτανες δεν πανε με καποιες εθνικοτητες και αν μυριζει ο αλλος..δεν τις παιρνουν με το ζορι να της βιασουν ουτε να τις χτυπησουν στο γαμησι ομως ο καθενας εχει το στυλ του αλλος θελει αγριο αλλος αγαπουλιστικο..για την καθαριοτητα ας μην μιλαμε γιατι και αυτες πανε με 5 6 συνεχομενα χωρις να πλυνουν τα χυσια των προηγουμενων απλα σκουπιζονται ριχνουν και ενα αρωμα και αντε γλυωε εσυ το σωμα της μπλιαχχχ
Στο θέμα καθαριότητας πολλών κοριτσιών στα μπουρδέλα συμφωνώ μαζί σου μαύρα χάλια αλλά όταν σε μια ώρα πρέπει να βγάζουν 4 πελάτες όλα μαζί και η καθαριότητα δυστυχώς πάνε πίσω.Τωρα πια όρια να βάλουν άλλοι βάζουν τα όρια όχι αυτές και δεν τα βάζουν γιατί θέλουν το χρήμα για αυτό λέω ο άντρας και καθαρός πρέπει να πηγαίνει και να σέβεται την κοπέλα.Ναι πληρώνει συνεπώς και λίγο πιο δυνατά άμα θέλει θα μπει,και χαστούκια σε κωλο η πρόσωπο με ένα όριο πάντα θα ρίξει και πατούσες άμα είναι ποδολαγνος θα ζητήσει,και βρωμολογα θα πει η θα ζητήσει και πολλά άλλα αλλά αν είναι άντρας τα όρια που δεν μπορεί να βάλει η κοπέλα θα τα βάλει μόνος του.Σεβασμος,καθαριότητα και τώρα αν είναι αυτή βρώμικη μια λύση μόνο υπάρχει ΦΕΥΓΕΙΣ.
 

digger

Ανώτερος
Εγγρ.
15 Σεπ 2005
Μηνύματα
1.740
Κριτικές
34
Like
4.696
Πόντοι
7.195
Εφοσον θελετε το ευκολο χρημα πουλωντας το σωμα σας εννοειται ο καθενας θα ερχεται οπως θελει..εσεις μπορειτε πολυ απλα εφοσον ειστε και ανεξαρτητες να βαλετε ορια και κανονες πχ δεχομαι μονο οσους πλενονται πριν το ραντεβου..εννοειται πως αυτος που σε πληρωνει θα γαμησει οπως θελει εκεινα τα 10 20 30 50 60λεπτα "εισαι δικια του" αν δεν σας αρεσει μην κανετε την δουλεια τα ωχ ποναω ωχ το ενα ωχ το αλλο ειναι φθηνες δικαιολογιες για να την γλιτωσετε και να πατε στον επομενο μαλακα θα μου πεις ειστε ανθρωποι και να σας σεβονται εδω εσεις οι ιδιες δεν σεβεστε τον εαυτο σας το σωμα σας θα σας σεβαστει ο αλλος??
έχω την απορία για ποιό λόγο γράφτηκες στο bourdela
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom