Νέα

Ποιές οι διαφορές του ΣΤΟΥΝΤΙΟ από το ΜΑΣΑΤΖΙΔΙΚΟ ΠΟΥ ΓΑΜΑΣ;

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα xpapad
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 112
  • Εμφανίσεις 7K
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 4 άτομα (0 μέλη και 4 επισκέπτες)
OP
OP
xpapad

xpapad

Σεβαστός
Εγγρ.
20 Μαρ 2008
Μηνύματα
1.547
Κριτικές
33
Like
3
Πόντοι
1.240
1. ποσες κοπελες ???? 6 ????? 7 ?????????? ή μηπως 8 που υπηρχαν και υπαρχουν μασαζερι με τοσα τεμαχια ????

2. 50 μασαζ ειναι λιγα, αρα εισαι νεος σ αυτα για να εκφερεις αξιοπιστη αποψη. αυτο φαινεται και απο το οτι μονο 2 φορες εχεις φαει ολο το 45λεπτο, ενω τις υπολοιπες 48 στο εχουν φαει αυτες που ειναι πιο εμπειρες απο σενα..

3. ο χριστος και η παναγια !!!!!!!!!!!  :priest: :priest: :priest: :priest: ειδες που σου λεω οτι εισαι νεος σ αυτα ????

4. ε αυτο ελειπε, να μην συμφωνεις..

5. βλεπε 4

6. βλεπε 1

7. τα χρηματα ΑΝΑΛΟΓΙΚΑ ειναι ΛΙΓΟΤΕΡΑ απο του στουντιο που αν τελειωσεις σε 10 λεπτα εχεις παρει τον πουλόπουλο. και στο μασατζιδικο το ιδιο συμβαινει βεβαια ΑΝ ΕΙΣΑΙ ΝΕΟΣ !!!!

8. μην την σχολιαζεις, δεν την καταλαβαινεις..

9. ειπαμε, ΕΙΣΑΙ ΝΕΟΣ ΚΑΙ ΣΕ ΤΡΩΝΕ και απ ο.τι καταλαβαινω κανεις και το μαλακα και δεν τους λες και τιποτα και επιπλεον δεν εχεις ορεξη και να να μαθεις..

10. ΝΟΜΙΖΕΙΣ !!!!

11. (το 11 σου ξεφυγε. περνουσε κανενας κωλος και σου απεσπασε την προσοχη ????)

12. τωρα εξηγουνται ολα.. σκράπας στις πανελληνιες και σε τρωνε και τα πουτανακια..
θα σου πω λιγα απλα και κατανοητα λογια για να μπορεσεις να τα εμπεδωσεις ευκολοτερα στο φτωχο σου μυαλουδακι, εχουμε 2 διαφορετικους χωρους: α) ΣΤΟΥΝΤΙΟ και β)ΜΑΣΑΤΖΙΔΙΚΑ ΠΟΥ ΓΑΜΑΣ και λεω τωρα σκοπος ολων μας ειναι να παμε και να περασουμε καλα τρωγοντας μπριζολα, στο πρωτο (ΣΤΟΥΝΤΙΟ)το ξερεις απο πριν πως θα περασεις αφου τα πραγματακια ειναι ξεκαθαρισμενα (πληρωνω για να γαμησω) στο δευτερο (ΜΑΣΑΤΖΙΔΙΚΑ ΠΟΥ ΓΑΜΑΣ) υπαρχει αγνοια το τι θα επακολουθησει, πας με την προοπτικη να φας μπριζολα και την πληρωνεις αστακο και πολλες φορες δεν τρως και με την πρωτη και ρωταω τωρα ποσοι απο εδω μεσα εχουν φαει πορτα σε τεοια μασατζιδικα επειδη τους περασαν για μπατσους?? σε ποσους υποσχεθηκαν απο εξω οτι περαστε μεσα και θα περασετε καλα και πηραν τα @@ μου και τους εδωσαν υποσχεσεις για την επομενη που θα ξαναπανε και τους τραβηξαν μια μαλακια περιποιημενη και στο τελος ειπαν και ευχαριστω...?? αν θες να μαθεις το ποσοι ειναι αυτοι μπες στο "ΜΑΣΑΤΖΙΔΙΚΑ ΠΟΥ ΓΑΜΑΣ" που καλυτερα αλλαχτε και τον τιτλο και ονομαστε το "ΜΑΣΑΤΖΙΔΙΚΑ ΠΟΥ ΠΡΟΣΠΑΘΕΙΣ ΝΑ ΓΑΜΗΣΕΙΣ"
εγω προσωπικα και φανταζομαι και αρκετοι απο εδω μεσα οταν παω σε τετοια μερη θελω να γαμησω, ΣΕ ΚΑΜΙΑ ΠΕΡΙΠΤΩΣΗ ΔΕΝ ΘΕΛΩ ΝΑ ΣΠΑΩ ΤΟ ΚΕΦΑΛΙ ΜΟΥ ΚΑΙ ΝΑ ΛΥΝΩ ΔΙΑΦΟΡΙΚΗ ΕΞΙΣΩΣΗ ΓΙΑ ΤΟ ΠΩΣ ΘΑ ΓΑΜΗΣΩ ΚΑΙ ΠΩΣ ΘΑ ΤΗΣ ΤΟ ΦΕΡΩ ΝΑ ΤΗΝ ΓΑΜΗΣΩ,
και κατι αλλο ακομα, η καλυτερη απο εμφανιση στα μασαζ ειναι στα ιδια επιπεδα με μια μετρια πουτανα των στουντιο(εμφανισιακα μιλαω) αρα το να μου λες οτι εκει μπορω να επιλεγω σου απανταω ΕΧΕΙΣ ΔΙΚΙΟ, ΜΠΟΡΩ ΝΑ ΕΠΙΛΟΓΩ ΑΝΑΜΕΣΑ ΣΕ ΜΠΑΖΑ και σαβουρογαμης στις πουτανες δεν θα γινω.
Τελος γραφω στα @@ μου:
1) την επιπλεον διαφορα των 15-20 λεπτων που στα μασατζιδικα θα κατσω στο δωματιο
2)το οτι στρωνουν στο κρεβατι χαρτι για να βαλω τον κωλο μου και μετα  να μου τραβηξουν μαλακια
3)το οτι κανεις ντουζ πριν και μετα του μασαζ (εκτος αμα θες να εισαι μπανιαρισμενος για να στην παιξουν??)
4)το οτι εισαι παλιοτερος απο μενα στα μασαζ (ισα - ισα που αυτο με τιμα που δεν ειμαι τοσο λαλακας)

ΤΟ ΜΟΝΟ ΘΕΤΙΚΟ ΤΩΝ ΜΑΣΑΤΖΙΔΙΚΩΝ ΟΤΙ ΥΠΑΡΧΕΙ ΕΧΕΜΥΘΕΙΑ
 
OP
OP
xpapad

xpapad

Σεβαστός
Εγγρ.
20 Μαρ 2008
Μηνύματα
1.547
Κριτικές
33
Like
3
Πόντοι
1.240
ξερεις ποιο ειναι το παραξενο της υποθεσης??? οτι καποιοι εδω μεσα εξισωνουν την "μαλακια" με το  "γαμησι" με αυτη την λογικη τα καλυτερα γαμησια μου τα χω ριξει 14 χρονων...
 

gl

Μέγας
Εγγρ.
6 Ιουλ 2009
Μηνύματα
129.587
Κριτικές
475
Like
499
Πόντοι
4.906
ξερεις ποιο ειναι το παραξενο της υποθεσης??? οτι καποιοι εδω μεσα εξισωνουν την "μαλακια" με το  "γαμησι" με αυτη την λογικη τα καλυτερα γαμησια μου τα χω ριξει 14 χρονων...
φιλε ενας γνωστος μου ελεγε καλη η μαλακια αλλα με το γαμησι γνωριζεις κοσμο... :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny:τωρα βεβαια να σου τραβαει μαλακια η μασεζ ειναι και αλλο θεμα βεβαια...αλλα δεν με φτιαχνει προσωπικα..το θεωρω οντως μαλακια :bigdick: να μεινω εκει με μια γυναικα γενικως....και δεν ξερω και αν θα αντεχα γιαυτο και δεν παω...
 
OP
OP
xpapad

xpapad

Σεβαστός
Εγγρ.
20 Μαρ 2008
Μηνύματα
1.547
Κριτικές
33
Like
3
Πόντοι
1.240
φιλε ενας γνωστος μου ελεγε καλη η μαλακια αλλα με το γαμησι γνωριζεις κοσμο... :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny:τωρα βεβαια να σου τραβαει μαλακια η μασεζ ειναι και αλλο θεμα βεβαια...αλλα δεν με φτιαχνει προσωπικα..το θεωρω οντως μαλακια :bigdick: να μεινω εκει με μια γυναικα γενικως....και δεν ξερω και αν θα αντεχα γιαυτο και δεν παω...
ΑΝ ΠΕΤΥΧΕΙ Η  :bigdick: ΤΥΦΛΑ ΝΑ ΧΕΙ ΤΟ :fuck2:
 

giorgospapa

Τιμημένος
Εγγρ.
6 Ιουλ 2006
Μηνύματα
15.922
Κριτικές
10
Like
39
Πόντοι
2.157
[size=10pt]....στο δευτερο (ΜΑΣΑΤΖΙΔΙΚΑ ΠΟΥ ΓΑΜΑΣ) υπαρχει αγνοια το τι θα επακολουθησει, πας με την προοπτικη να φας μπριζολα και την πληρωνεις αστακο και πολλες φορες δεν τρως και με την πρωτη..[/size]
στο ειπα και χτες, εχεις την άγνοια του νεου, που νομιζει οτι τα ξερει ολα και παιρνει τα παπαρια του.
στο ειπα και χτες, οτι δεν εχεις εμπειρια απο τα μασατζιδικα και σου πιανουν την κωλαρα. σε λιγο, οχι αστακο, ΧΑΒΙΑΡΙ θα τα πληρωνεις τα μασαζ και θα μπαινεις στο bourdela να λες τον πονο σου..  :'( :'( :'( :'( :'(

[size=10pt]για την επομενη που θα ξαναπανε και τους τραβηξαν μια μαλακια περιποιημενη και στο τελος ειπαν και ευχαριστω...??[/size]
για τον εαυτο σου μιλας τωρα και κανεις την πάπια..  :rolleyes: :rolleyes:

[size=10pt]....αν θες να μαθεις το ποσοι ειναι αυτοι μπες στο "ΜΑΣΑΤΖΙΔΙΚΑ ΠΟΥ ΓΑΜΑΣ"..[/size]
εχω στα μασατζιδικα κοντα 2.500 ποστ. για πες μου κι αλλα να μαθαινω..  :) :)

[size=10pt]....που καλυτερα αλλαχτε και τον τιτλο και ονομαστε το "ΜΑΣΑΤΖΙΔΙΚΑ ΠΟΥ ΠΡΟΣΠΑΘΕΙΣ ΝΑ ΓΑΜΗΣΕΙΣ"..[/size]
ελα, τον αλλαζω.. [size=14pt]''Μασατζιδικα που ΠΡΟΣΠΑΘΕΙ ΝΑ ΓΑΜΗΣΕΙ Ο xpapad''[/size]

[size=10pt]ΣΕ ΚΑΜΙΑ ΠΕΡΙΠΤΩΣΗ ΔΕΝ ΘΕΛΩ ΝΑ ΣΠΑΩ ΤΟ ΚΕΦΑΛΙ ΜΟΥ ΚΑΙ ΝΑ ΛΥΝΩ ΔΙΑΦΟΡΙΚΗ ΕΞΙΣΩΣΗ[/size]
εισαι και τεμπελακος..  :tooth: :tooth:

[size=10pt]και κατι αλλο ακομα, η καλυτερη απο εμφανιση στα μασαζ ειναι στα ιδια επιπεδα με μια μετρια πουτανα των στουντιο(εμφανισιακα μιλαω) αρα το να μου λες οτι εκει μπορω να επιλεγω σου απανταω ΕΧΕΙΣ ΔΙΚΙΟ, ΜΠΟΡΩ ΝΑ ΕΠΙΛΟΓΩ ΑΝΑΜΕΣΑ ΣΕ ΜΠΑΖΑ και σαβουρογαμης στις πουτανες δεν θα γινω.[/size]
το ηξερες οτι στην αθηνα τα μασατζιδικα ειναι περισοτερα απο τα στουντια ????

ΑΡΧΙΔΙΑ ηξερες !!!!

η γενικος μεσος ορος ναι, ειναι ετσι. υπαρχουν ομως και πολυ αξιολογα τεμαχια στα μασατζιδικα. δεν θα τα μαθεις ομως ποτέ ! διοτι η ημιμάθεια ειναι χειροτερη της αμάθειας. εχεις παει λες, 50 φορες σε μασαζ και τα ξερεις ολα..

αν υποθεσουμε οτι εχεις παει σε καποια απ αυτα 2-3 φορες, σημαινει οτι εχεις παει στην καλλιτερη περιπτωση στο 1/3 των μασαζερι. ΚΑΙ ΤΑ ΞΕΡΕΙΣ ΟΛΑ !!!!

keep going slik !!!!  :rockon: :rockon: :rockon: :rockon:

Τελος γραφω στα @@ μου:
1) την επιπλεον διαφορα των 15-20 λεπτων που στα μασατζιδικα θα κατσω στο δωματιο
2)το οτι στρωνουν στο κρεβατι χαρτι για να βαλω τον κωλο μου και μετα  να μου τραβηξουν μαλακια
3)το οτι κανεις ντουζ πριν και μετα του μασαζ (εκτος αμα θες να εισαι μπανιαρισμενος για να στην παιξουν??)
4)το οτι εισαι παλιοτερος απο μενα στα μασαζ (ισα - ισα που αυτο με τιμα που δεν ειμαι τοσο λαλακας)
1. οσο εισαι ξερολας, τοσο θα σε ξεπετανε στο 10λεπτο και τοσο θα βλεπεις τη διαφορα μικροτερη..
2. στα στουντια ομως βαζεις το κωλαρακι σου πανω στα ραντίσματά μου και γουσταρεις κιολας !!
3. καλα, κατσε εσυ να πιασεις μάκα..
4. βασικα η λεξη ειναι ''Μαλακας'', μη φοβασαι τις λεξεις..  :jerking: :jerking:
δηλαδη, οσο λιγοτερο εχει παει καποιος στα μασαζ και εν γενει στον αγοραιο, τοσο λιγοτερο μαλακας ειναι και τοσο περισοτερο αξιοπρεπής..

μάστα, εχεις πηξει στην πηχτή..

[size=10pt]ΤΟ ΜΟΝΟ ΘΕΤΙΚΟ ΤΩΝ ΜΑΣΑΤΖΙΔΙΚΩΝ ΟΤΙ ΥΠΑΡΧΕΙ ΕΧΕΜΥΘΕΙΑ[/size]
[size=14pt]σιγα ρε μπερλουσκονι, που δε θες να σε παρει και κανενα ματι..[/size]  :rockon: :rockon: :rockon: :rockon: :rockon: :rockon: :rockon: :rockon:
 

Altec73

Ανώτατος
Εγγρ.
13 Φεβ 2006
Μηνύματα
10.405
Κριτικές
5
Like
66.213
Πόντοι
12.056
Θεοοοοοοοοος  :rockon: :rockon:
Image.ashx
 
OP
OP
xpapad

xpapad

Σεβαστός
Εγγρ.
20 Μαρ 2008
Μηνύματα
1.547
Κριτικές
33
Like
3
Πόντοι
1.240
στο ειπα και χτες, εχεις την άγνοια του νεου, που νομιζει οτι τα ξερει ολα και παιρνει τα παπαρια του.
στο ειπα και χτες, οτι δεν εχεις εμπειρια απο τα μασατζιδικα και σου πιανουν την κωλαρα. σε λιγο, οχι αστακο, ΧΑΒΙΑΡΙ θα τα πληρωνεις τα μασαζ και θα μπαινεις στο bourdela να λες τον πονο σου..  :'( :'( :'( :'( :'(
για τον εαυτο σου μιλας τωρα και κανεις την πάπια..  :rolleyes: :rolleyes:
εχω στα μασατζιδικα κοντα 2.500 ποστ. για πες μου κι αλλα να μαθαινω..  :) :)
ελα, τον αλλαζω.. [size=14pt]''Μασατζιδικα που ΠΡΟΣΠΑΘΕΙ ΝΑ ΓΑΜΗΣΕΙ Ο xpapad''[/size]
εισαι και τεμπελακος..  :tooth: :tooth:
το ηξερες οτι στην αθηνα τα μασατζιδικα ειναι περισοτερα απο τα στουντια ????

ΑΡΧΙΔΙΑ ηξερες !!!!

η γενικος μεσος ορος ναι, ειναι ετσι. υπαρχουν ομως και πολυ αξιολογα τεμαχια στα μασατζιδικα. δεν θα τα μαθεις ομως ποτέ ! διοτι η ημιμάθεια ειναι χειροτερη της αμάθειας. εχεις παει λες, 50 φορες σε μασαζ και τα ξερεις ολα..

αν υποθεσουμε οτι εχεις παει σε καποια απ αυτα 2-3 φορες, σημαινει οτι εχεις παει στην καλλιτερη περιπτωση στο 1/3 των μασαζερι. ΚΑΙ ΤΑ ΞΕΡΕΙΣ ΟΛΑ !!!!

keep going slik !!!!  :rockon: :rockon: :rockon: :rockon:
1. οσο εισαι ξερολας, τοσο θα σε ξεπετανε στο 10λεπτο και τοσο θα βλεπεις τη διαφορα μικροτερη..
2. στα στουντια ομως βαζεις το κωλαρακι σου πανω στα ραντίσματά μου και γουσταρεις κιολας !!
3. καλα, κατσε εσυ να πιασεις μάκα..
4. βασικα η λεξη ειναι ''Μαλακας'', μη φοβασαι τις λεξεις..  :jerking: :jerking:
δηλαδη, οσο λιγοτερο εχει παει καποιος στα μασαζ και εν γενει στον αγοραιο, τοσο λιγοτερο μαλακας ειναι και τοσο περισοτερο αξιοπρεπής..

μάστα, εχεις πηξει στην πηχτή..
[size=14pt]σιγα ρε μπερλουσκονι, που δε θες να σε παρει και κανενα ματι..[/size]  :rockon: :rockon: :rockon: :rockon: :rockon: :rockon: :rockon: :rockon:
αυτο που βλεπω οτι εσυ δεν παιζεσαι με τιποτα και δεν εχεις ωραριο στην μαλακια, και το βραδυ αλλα και το μεσημερι το ιδιο ΜΑΛΑΚΑΣ εισαι και τις ιδιες ΜΑΛΑΚΙΕΣ λες χωρις επιχειρηματα χρησιμοποιωντας ειρωνικα σχολια.
ενα τελευταιο θα σου γραψω και μετα θα σε γραψω στα ΑΡΧΙΔΙΑ ΜΟΥ. ωραια με τις 50 φορες εγω ειμαι νεος στα μασαζ και εσυ με τα 2500 ποστ παλαιουρας,ΣΥΜΦΩΝΩ ΚΑΙ ΕΠΑΥΞΩΝΩ, επισης να θεωρησω οτι θα παλιωσω και εγω στα μασαζ μετα τις 150 φορες (οποτε και τοτε θα με παιρνουν στα σοβαρα και θα γαμαω ευκολα μες στις μασαζερι οπως και εσυ ΜΕΓΑΛΕΕΕΕ)
150 (φορες σε μασαζερι) Χ 80 (κατα μεσο ορο τιμη)= 12000 ευρω δηλαδη για να παλιωσω εγω και να γαμαω σαν και εσενα ΜΕΓΑΛΕΕΕΕΕ στα μασατζιδικα θα πρεπει να χαλασω 12.000 ευρω ΜΕΓΑΛΕΕΕΕΕ!!!

 

giorgospapa

Τιμημένος
Εγγρ.
6 Ιουλ 2006
Μηνύματα
15.922
Κριτικές
10
Like
39
Πόντοι
2.157
αυτο που βλεπω οτι εσυ δεν παιζεσαι με τιποτα και δεν εχεις ωραριο στην μαλακια, και το βραδυ αλλα και το μεσημερι το ιδιο ΜΑΛΑΚΑΣ εισαι και τις ιδιες ΜΑΛΑΚΙΕΣ λες χωρις επιχειρηματα χρησιμοποιωντας ειρωνικα σχολια.
ενα τελευταιο θα σου γραψω και μετα θα σε γραψω στα ΑΡΧΙΔΙΑ ΜΟΥ. ωραια με τις 50 φορες εγω ειμαι νεος στα μασαζ και εσυ με τα 2500 ποστ παλαιουρας,ΣΥΜΦΩΝΩ ΚΑΙ ΕΠΑΥΞΩΝΩ, επισης να θεωρησω οτι θα παλιωσω και εγω στα μασαζ μετα τις 150 φορες (οποτε και τοτε θα με παιρνουν στα σοβαρα και θα γαμαω ευκολα μες στις μασαζερι οπως και εσυ ΜΕΓΑΛΕΕΕΕ)
150 (φορες σε μασαζερι) Χ 80 (κατα μεσο ορο τιμη)= 12000 ευρω δηλαδη για να παλιωσω εγω και να γαμαω σαν και εσενα ΜΕΓΑΛΕΕΕΕΕ στα μασατζιδικα θα πρεπει να χαλασω 12.000 ευρω ΜΕΓΑΛΕΕΕΕΕ!!!
δεν εισαι ξηγημενος γκασμάς τελικα..

αφου το ξερεις οτι εισαι καρμοίρης και φτωχωμπινεδιάρης, γιατι δεν το λες απ την αρχη και με αφηνεις να σου μιλαω ρε ντενεκέ ????
 
OP
OP
xpapad

xpapad

Σεβαστός
Εγγρ.
20 Μαρ 2008
Μηνύματα
1.547
Κριτικές
33
Like
3
Πόντοι
1.240
δεν εισαι ξηγημενος γκασμάς τελικα..

αφου το ξερεις οτι εισαι καρμοίρης και φτωχωμπινεδιάρης, γιατι δεν το λες απ την αρχη και με αφηνεις να σου μιλαω ρε ντενεκέ ????
δεν εχεις χρησιμοποιησει ουτε ενα επιχειρημα μεχρι τωρα για να με πεισεις για κατι ολο ειρωνια και μαλακιες εισαι, μου φαινεται πρεπει να κοψεις τα μασατζιδικα και να πας σε κανενα μπουρδελο για να γαμησεις και λιγο γαιτι εχεις ρεψει απο την πολυ :bigdick: :bigdick: :bigdick: :bigdick: :bigdick: :bigdick: :bigdick: :bigdick: :bigdick: :bigdick: :bigdick: :bigdick: :bigdick: :bigdick:
 

master.ioannis

Μέγας
Εγγρ.
7 Φεβ 2008
Μηνύματα
1.560
Κριτικές
26
Like
507
Πόντοι
4.195
τελικα δεν μαθαμε τις διαφορες....... :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: παντως το μονο κοινο ειναι οτι γαμας :s&m_3: :s&m_3:
 

c35

Μέλος
Εγγρ.
3 Ιουν 2009
Μηνύματα
272
Κριτικές
1
Like
234
Πόντοι
21
αυτο που βλεπω οτι εσυ δεν παιζεσαι με τιποτα και δεν εχεις ωραριο στην μαλακια, και το βραδυ αλλα και το μεσημερι το ιδιο ΜΑΛΑΚΑΣ εισαι και τις ιδιες ΜΑΛΑΚΙΕΣ λες χωρις επιχειρηματα χρησιμοποιωντας ειρωνικα σχολια.
ενα τελευταιο θα σου γραψω και μετα θα σε γραψω στα ΑΡΧΙΔΙΑ ΜΟΥ. ωραια με τις 50 φορες εγω ειμαι νεος στα μασαζ και εσυ με τα 2500 ποστ παλαιουρας,ΣΥΜΦΩΝΩ ΚΑΙ ΕΠΑΥΞΩΝΩ, επισης να θεωρησω οτι θα παλιωσω και εγω στα μασαζ μετα τις 150 φορες (οποτε και τοτε θα με παιρνουν στα σοβαρα και θα γαμαω ευκολα μες στις μασαζερι οπως και εσυ ΜΕΓΑΛΕΕΕΕ)
150 (φορες σε μασαζερι) Χ 80 (κατα μεσο ορο τιμη)= 12000 ευρω δηλαδη για να παλιωσω εγω και να γαμαω σαν και εσενα ΜΕΓΑΛΕΕΕΕΕ στα μασατζιδικα θα πρεπει να χαλασω 12.000 ευρω ΜΕΓΑΛΕΕΕΕΕ!!!
:2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny:
 

giorgospapa

Τιμημένος
Εγγρ.
6 Ιουλ 2006
Μηνύματα
15.922
Κριτικές
10
Like
39
Πόντοι
2.157
απο εμπειρο μελος και με αποψη στα στουντια..


[size=10pt]Εγώ ξέρω πως με 100 ευρώ έχουμε 20 λεπτά με 30 (αν δεν έχει κόσμο)... οπότε λογικά με 200 πάμε στα 40 λεπτά...αλλά αυτό δεν μας συμφέρει...και από οικονομικής άποψης και από άποψης όλης της φάσης (να ξέρεις ότι είναι έξω οι συναγωνιστές και το μυαλό της τανας είναι εκεί...ξενέρα!)[/size]


:tooth: :tooth: :tooth: :tooth:
 

Pitsirikos1

Σπουδαίος
Εγγρ.
2 Νοε 2008
Μηνύματα
3.747
Κριτικές
109
Like
75
Πόντοι
2.227
απο εμπειρο μελος και με αποψη στα στουντια..



:tooth: :tooth: :tooth: :tooth:
εγώ το λέω φίλε μου... στο μασατζίδικο με 80 ευρώ περισσότερη ώρα κάθεσαι από ότι σε studio.
Το μόνο που δεν μου αρέσει στα μασατζίδικα είναι οι κοπέλες! Κλάσης ανώτερες στα studio από τα μασατζίδικα!

υ.γ. επίσης δεν νομίζω στα μασατζίδικα οι κοπέλες να είναι δηλωμένες ή έστω να περνάνε από έναν γιατρό...
 

life97

Σπουδαίος
Εγγρ.
1 Φεβ 2007
Μηνύματα
44.795
Κριτικές
23
Like
89
Πόντοι
2.357
εγώ το λέω φίλε μου... στο μασατζίδικο με 80 ευρώ περισσότερη ώρα κάθεσαι από ότι σε studio.
Το μόνο που δεν μου αρέσει στα μασατζίδικα είναι οι κοπέλες! Κλάσης ανώτερες στα studio από τα μασατζίδικα!

υ.γ. επίσης δεν νομίζω στα μασατζίδικα οι κοπέλες να είναι δηλωμένες ή έστω να περνάνε από έναν γιατρό...

υπαρχουν και καποιεs ωραιεs....λιγεs μεν, αλλα καλεs........
τωρα αυτο με το γιατρο βεβαια ...ειναι θεμα
 

Pitsirikos1

Σπουδαίος
Εγγρ.
2 Νοε 2008
Μηνύματα
3.747
Κριτικές
109
Like
75
Πόντοι
2.227
υπαρχουν και καποιεs ωραιεs....λιγεs μεν, αλλα καλεs........
τωρα αυτο με το γιατρο βεβαια ...ειναι θεμα
που έχεις δει τις ωραίες???  :think: όχι ότι έχω ιδιαίτερη εμπειρία στον χώρο των μασαζ αλλά όσες έχω δει... δεν μου γεμίζουνε το μάτι!
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom