Νέα

Ποιές οι διαφορές του ΣΤΟΥΝΤΙΟ από το ΜΑΣΑΤΖΙΔΙΚΟ ΠΟΥ ΓΑΜΑΣ;

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα xpapad
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 112
  • Εμφανίσεις 7K
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 6 άτομα (0 μέλη και 6 επισκέπτες)

LION7

Ανώτερος
Εγγρ.
26 Ιουλ 2007
Μηνύματα
30.780
Κριτικές
16
Like
10.274
Πόντοι
8.645
Ρε σεις, το μασαζοκρέβατο έχει φρένα στις ρόδες ή παίζει να φύγεις βόλτα πάνω που γαμάς; :2funny:
 

Iblis

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
13 Απρ 2008
Μηνύματα
14.890
Κριτικές
28
Like
14
Πόντοι
766
καλα εχω περασει choco και ομηρου
εφοσον εχεις βρει δυο ομολογουμενως καλα μαγαζια,
οπου εχεις καλη εξυπηρετηση,
γιατι ψαχνεσαι με αλλα?
γνωμη μ ειναι να προτιμας μονο αυτα!!!
 
OP
OP
xpapad

xpapad

Σεβαστός
Εγγρ.
20 Μαρ 2008
Μηνύματα
1.547
Κριτικές
33
Like
3
Πόντοι
1.240
εφοσον εχεις βρει δυο ομολογουμενως καλα μαγαζια,
οπου εχεις καλη εξυπηρετηση,
γιατι ψαχνεσαι με αλλα?
γνωμη μ ειναι να προτιμας μονο αυτα!!!
ολοι μας εχουμε την περιεργεια μηπως υπαρχει κατι καλυτερο,αυτη η περιεργεια με εφαγε... στη σολωμου πηγα μονο τοτε και αλλη μια στουρναρη που ηταν τα ιδια σκατα...
 
OP
OP
xpapad

xpapad

Σεβαστός
Εγγρ.
20 Μαρ 2008
Μηνύματα
1.547
Κριτικές
33
Like
3
Πόντοι
1.240
εγω προσωπικα δεν βρισκω μεγαλη διαφορα στο στουντιο απο τα μασαζ που γαμας, περιπου ιδια ειναι, θα με ρωτησεις γιατι πας τοτε?? αυτο που με ενδιαφερει εμενα σε τετοια μαγαζια ειναι η εχεμυθεια για αυτο και τα προτιμω απο τα στουντιο
 

tsiboukios

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
14 Δεκ 2008
Μηνύματα
3.628
Κριτικές
28
Like
25
Πόντοι
616
ΣΤΟΥΝΤΙΟ

1.Γαμάς σε κρεβάτι
2.Πληρώνεις απο 30-100
3.Σου κάνουνε αμα πλερώνεις και μασάζ (τύπου)
4.Ομορφότερες θεραπεύτριες (κατά κανόνα)
5.Τελευταία όλο και περισσότερα ατομικά ντουζ μπαίνουνε
6.Υπάρχει περισσότερη και καλύτερη ενημέρωση για το επαγγελματικό ποιόν της κάθε κοπέλας
7.Βλέπεις και κόσμο να περιμένει (μερικές φορές)
8.Δεν υπάρχει περίπτωση να φύγεις χωρίς να πηδήσεις
9.Αμα σου στραβώσει η φάση κλαίς για λίγα (30-50)
10.Υπάρχει νομιμότης (σύνήθως)
11.Ξαπλώνεις στα ίδια σεντόνια με τον προηγούμενο
12.Αρκετές κοπέλες ελέγχονται ιατρικώς


ΜΑΣΑΖ

1.Γαμάς σαν να είσαι τιμωρία, στο τρίποδο
2.Πλρώνεις απο 80-150 (αμα είσαι γκάου, δίνεις και 150 και παραπάνω)
3.Σου κάνουνε μασάζ (τύπου)
4.Καραμπάζα (κατά κανόνα - λίγες εξαιρέσεις)
5.Τα μαγαζά δειχνουν να είναι ξαπερασμένα, σαν αυτοκίνητα 10ετίας.
6.Πας συνήθως στο άγνωστο, παρά τις φιλοτιμες προσπάθειες ενημέρωσης που γίνονται εδώ μέσα.
7.Δε βλέπεις κανένα, δε σε βλέπει κανένας
8.Μερικοί λένε πως τα χουν ακουμπήσει και φάγανε κουβέρ και νεράκι (απο κυρίως πιάτο τίποτε)
9.Αμα σου στραβώσει κλαις 80άρα ή περισσότερο
10.Δεν υπάρχει νομιμότης (πάντα)
11.Ξαπλώνεις σε καθαρό χαρτί
12.Καμία ΔΕΝ ελέγχεται ιατρικώς

Με φιλικούς αγωνιστικούς χαιρετισμούς !
Δεν είναι ο 12λογος του γύφτου, αλλά ίσως βοηθήσει ΟΛΟΥΣ τους εμπλεκομενους και στα δύο σπορ.
 

Iblis

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
13 Απρ 2008
Μηνύματα
14.890
Κριτικές
28
Like
14
Πόντοι
766
ΣΤΟΥΝΤΙΟ

1.Γαμάς σε κρεβάτι
2.Πληρώνεις απο 30-100
3.Σου κάνουνε αμα πλερώνεις και μασάζ (τύπου)
4.Ομορφότερες θεραπεύτριες (κατά κανόνα)
5.Τελευταία όλο και περισσότερα ατομικά ντουζ μπαίνουνε
6.Υπάρχει περισσότερη και καλύτερη ενημέρωση για το επαγγελματικό ποιόν της κάθε κοπέλας
7.Βλέπεις και κόσμο να περιμένει (μερικές φορές)
8.Δεν υπάρχει περίπτωση να φύγεις χωρίς να πηδήσεις
9.Αμα σου στραβώσει η φάση κλαίς για λίγα (30-50)
10.Υπάρχει νομιμότης (σύνήθως)
11.Ξαπλώνεις στα ίδια σεντόνια με τον προηγούμενο
12.Αρκετές κοπέλες ελέγχονται ιατρικώς


ΜΑΣΑΖ

1.Γαμάς σαν να είσαι τιμωρία, στο τρίποδο
2.Πλρώνεις απο 80-150 (αμα είσαι γκάου, δίνεις και 150 και παραπάνω)
3.Σου κάνουνε μασάζ (τύπου)
4.Καραμπάζα (κατά κανόνα - λίγες εξαιρέσεις)
5.Τα μαγαζά δειχνουν να είναι ξαπερασμένα, σαν αυτοκίνητα 10ετίας.
6.Πας συνήθως στο άγνωστο, παρά τις φιλοτιμες προσπάθειες ενημέρωσης που γίνονται εδώ μέσα.
7.Δε βλέπεις κανένα, δε σε βλέπει κανένας
8.Μερικοί λένε πως τα χουν ακουμπήσει και φάγανε κουβέρ και νεράκι (απο κυρίως πιάτο τίποτε)
9.Αμα σου στραβώσει κλαις 80άρα ή περισσότερο
10.Δεν υπάρχει νομιμότης (πάντα)
11.Ξαπλώνεις σε καθαρό χαρτί
12.Καμία ΔΕΝ ελέγχεται ιατρικώς

Με φιλικούς αγωνιστικούς χαιρετισμούς !
Δεν είναι ο 12λογος του γύφτου, αλλά ίσως βοηθήσει ΟΛΟΥΣ τους εμπλεκομενους και στα δύο σπορ.
πολυ αθωα μου τα βγαλες τα στουντιο
 

tsiboukios

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
14 Δεκ 2008
Μηνύματα
3.628
Κριτικές
28
Like
25
Πόντοι
616
Αθωος ο κατηγορούμενος !  :2funny: :2funny: :2funny:
Συμπλήρωσε Iblis, ...τυχόν παραλείψεις !


ΥΓ : Μην πω τη μαγική λέξη ,...
 
OP
OP
xpapad

xpapad

Σεβαστός
Εγγρ.
20 Μαρ 2008
Μηνύματα
1.547
Κριτικές
33
Like
3
Πόντοι
1.240
ναι ειναι προφανες οτι ειναι ιδιοκτητης στουντιο.... :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny:
μπορει να ειναι μπραβος σε νυχτερινο κεντρο 180 κιλα 1,60 υψος με μαλλι μεχρι τον κωλο και μουσια μεχρι τα αρχιδια και να μισει τα μασατζιδικα επειδη ποτε δεν μπορει να παει με τετοια φατσα :2funny: :2funny: :2funny:
 

tsiboukios

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
14 Δεκ 2008
Μηνύματα
3.628
Κριτικές
28
Like
25
Πόντοι
616
Ρε συ xpad, καλά λές, οτι έχει και face control στα μασαζτίδικα δεν το έβαλα !
Αλλά μήπως δεν είναι έτσι όπως τα λέω τα πράγματα και είναι κάπως αλλιώς ? Αρωτώ ? Αλλιώς ? Πως δηλαδή ?

Αμα έχετε κατι να πείτε να το πείτε και να συμμετέχετε στο φόρουμ δημιουργικά ! Αμα είναι να ρεύεστε και να κλάνετε, κάντε το μόνοι σας, δεν είναι ανάγκη να σας ακούμε και μείς!
 
OP
OP
xpapad

xpapad

Σεβαστός
Εγγρ.
20 Μαρ 2008
Μηνύματα
1.547
Κριτικές
33
Like
3
Πόντοι
1.240
Ρε συ xpad, καλά λές, οτι έχει και face control στα μασαζτίδικα δεν το έβαλα !
Αλλά μήπως δεν είναι έτσι όπως τα λέω τα πράγματα και είναι κάπως αλλιώς ? Αρωτώ ? Αλλιώς ? Πως δηλαδή ?

Αμα έχετε κατι να πείτε να το πείτε και να συμμετέχεται στο φόρουμ δημιουργικά ! Αμα είναι να ρεύεστε και να κλάνετε, κάντε το μόνοι σας, δεν είναι ανάγκη να σας ακούμε και μείς!
εγω τσιμπουκιε μαζι σου ειμαι... το μεγαλον μειον του στουντιου ειναι οτι δεν ειναι εχεμυθα εκει,θα κρυβομαι μην δω κανενα γνωστο και μετα ΓΑΜΗΣΕΤΑ...
 

tsiboukios

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
14 Δεκ 2008
Μηνύματα
3.628
Κριτικές
28
Like
25
Πόντοι
616
Ρε παιδιά δεν είμαι εδώ για να είναι 5-10 μαζί μου και άλλοι τόσοι εναντίον μου !
Εγώ απο προσωπική πείρα καταθέτω κάποια πραματάκια, που μπορεί σε καποιους να είναι χρήσιμα και αυτό είναι όλο !
Ασε που έχει και τη φάση του το όλο πράμα, αν το δεις κοινωνικο-οικονομικά ! :grin:
 

gl

Μέγας
Εγγρ.
6 Ιουλ 2009
Μηνύματα
129.587
Κριτικές
475
Like
499
Πόντοι
4.906
εγω τσιμπουκιε μαζι σου ειμαι... το μεγαλον μειον του στουντιου ειναι οτι δεν ειναι εχεμυθα εκει,θα κρυβομαι μην δω κανενα γνωστο και μετα ΓΑΜΗΣΕΤΑ...
ΓΙΑΤΙ κι εσυ θα τον εχεις δει; :2funny: :2funny: :2funny: :2funny:
 

giorgospapa

Τιμημένος
Εγγρ.
6 Ιουλ 2006
Μηνύματα
15.922
Κριτικές
10
Like
39
Πόντοι
2.157
1)ποιος σου ειπε οτι δεν υπαρχουν stoudio και να επιλεγεις απο πολλες κοπελες?
2) εχω κανει περισσοτερο απο 50 φορες μασαζ σε διαορα ιδρυματα μονο 2 φορες εφυγα στα 45 λεπτα. ΟΛΕΣ ΤΙΣ ΑΛΛΕΣ ΓΡΗΓΟΡΟΤΕΡΑ
3)τα ραντεβου στουντιο- μπουρδελομασατζιδικου ειναι πανω κατω τα ιδια με μικρες διαφορες που δεν στεκομαι εκει
4)συμφωνω μαζι σου οτι ειναι πιο εχεμυθα στο μασαζ
5)συμφωνω μπορεις να κλεισεις ραντεβου
6)βλεπε το (1)
7)αρχιδια ειναι τα ιδια χρηματα μην τρελαθουμε
8)αυτη την μαγεια δεν τη σχολιαζω
9)ασχολιαστο αφου τα μισα των ιδρυματων ειναι ξεπετες
10)μπουρδελο το ενα μπουρδελο και το αλλο, δεν ξερω φορολογικα πως το δηλωνουν σε καθε περιπτωση
11)...
12)η περιγραφη σου μου θυμιζει οταν εδινα πανελληνιες που δεν ηξερα στην εκθεση τι να γραψω και εγραφα λαλακιες για να γεμισω την κολα και τελικα βγηκα εκτος θεματος
1. ποσες κοπελες ???? 6 ????? 7 ?????????? ή μηπως 8 που υπηρχαν και υπαρχουν μασαζερι με τοσα τεμαχια ????

2. 50 μασαζ ειναι λιγα, αρα εισαι νεος σ αυτα για να εκφερεις αξιοπιστη αποψη. αυτο φαινεται και απο το οτι μονο 2 φορες εχεις φαει ολο το 45λεπτο, ενω τις υπολοιπες 48 στο εχουν φαει αυτες που ειναι πιο εμπειρες απο σενα..

3. ο χριστος και η παναγια !!!!!!!!!!!  :priest: :priest: :priest: :priest: ειδες που σου λεω οτι εισαι νεος σ αυτα ????

4. ε αυτο ελειπε, να μην συμφωνεις..

5. βλεπε 4

6. βλεπε 1

7. τα χρηματα ΑΝΑΛΟΓΙΚΑ ειναι ΛΙΓΟΤΕΡΑ απο του στουντιο που αν τελειωσεις σε 10 λεπτα εχεις παρει τον πουλόπουλο. και στο μασατζιδικο το ιδιο συμβαινει βεβαια ΑΝ ΕΙΣΑΙ ΝΕΟΣ !!!!

8. μην την σχολιαζεις, δεν την καταλαβαινεις..

9. ειπαμε, ΕΙΣΑΙ ΝΕΟΣ ΚΑΙ ΣΕ ΤΡΩΝΕ και απ ο.τι καταλαβαινω κανεις και το μαλακα και δεν τους λες και τιποτα και επιπλεον δεν εχεις ορεξη και να να μαθεις..

10. ΝΟΜΙΖΕΙΣ !!!!

11. (το 11 σου ξεφυγε. περνουσε κανενας κωλος και σου απεσπασε την προσοχη ????)

12. τωρα εξηγουνται ολα.. σκράπας στις πανελληνιες και σε τρωνε και τα πουτανακια..
 
OP
OP
xpapad

xpapad

Σεβαστός
Εγγρ.
20 Μαρ 2008
Μηνύματα
1.547
Κριτικές
33
Like
3
Πόντοι
1.240
ΓΙΑΤΙ κι εσυ θα τον εχεις δει; :2funny: :2funny: :2funny: :2funny:
Δεν ειναι ετσι, οταν εχεις οικογενεια και παιδια και ο αλλος δεν εχει τιποτα δεν ισχυει το "ΜΙΣΗ ΝΤΡΟΠΗ ΔΙΚΗ ΤΟΥ ΚΑΙ ΜΙΣΗ ΔΙΚΗ ΜΟΥ", αλλα ισχυει το"99% ΝΤΡΟΠΗ ΔΙΚΗ ΜΟΥ ΚΑΙ 1% ΔΙΚΗ ΤΟΥ"
 

giorgospapa

Τιμημένος
Εγγρ.
6 Ιουλ 2006
Μηνύματα
15.922
Κριτικές
10
Like
39
Πόντοι
2.157
[size=10pt]Αμα έχετε κατι να πείτε να το πείτε και να συμμετέχετε στο φόρουμ δημιουργικά ! Αμα είναι να ρεύεστε και να κλάνετε, κάντε το μόνοι σας, δεν είναι ανάγκη να σας ακούμε και μείς![/size]
:2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny:
 

gl

Μέγας
Εγγρ.
6 Ιουλ 2009
Μηνύματα
129.587
Κριτικές
475
Like
499
Πόντοι
4.906
Δεν ειναι ετσι, οταν εχεις οικογενεια και παιδια και ο αλλος δεν εχει τιποτα δεν ισχυει το "ΜΙΣΗ ΝΤΡΟΠΗ ΔΙΚΗ ΤΟΥ ΚΑΙ ΜΙΣΗ ΔΙΚΗ ΜΟΥ", αλλα ισχυει το"99% ΝΤΡΟΠΗ ΔΙΚΗ ΜΟΥ ΚΑΙ 1% ΔΙΚΗ ΤΟΥ"
σωστα ε τοτε μην  πας .....
 
OP
OP
xpapad

xpapad

Σεβαστός
Εγγρ.
20 Μαρ 2008
Μηνύματα
1.547
Κριτικές
33
Like
3
Πόντοι
1.240
1. ποσες κοπελες ???? 6 ????? 7 ?????????? ή μηπως 8 που υπηρχαν και υπαρχουν μασαζερι με τοσα τεμαχια ????

2. 50 μασαζ ειναι λιγα, αρα εισαι νεος σ αυτα για να εκφερεις αξιοπιστη αποψη. αυτο φαινεται και απο το οτι μονο 2 φορες εχεις φαει ολο το 45λεπτο, ενω τις υπολοιπες 48 στο εχουν φαει αυτες που ειναι πιο εμπειρες απο σενα..

3. ο χριστος και η παναγια !!!!!!!!!!!  :priest: :priest: :priest: :priest: ειδες που σου λεω οτι εισαι νεος σ αυτα ????

4. ε αυτο ελειπε, να μην συμφωνεις..

5. βλεπε 4

6. βλεπε 1

7. τα χρηματα ΑΝΑΛΟΓΙΚΑ ειναι ΛΙΓΟΤΕΡΑ απο του στουντιο που αν τελειωσεις σε 10 λεπτα εχεις παρει τον πουλόπουλο. και στο μασατζιδικο το ιδιο συμβαινει βεβαια ΑΝ ΕΙΣΑΙ ΝΕΟΣ !!!!

8. μην την σχολιαζεις, δεν την καταλαβαινεις..

9. ειπαμε, ΕΙΣΑΙ ΝΕΟΣ ΚΑΙ ΣΕ ΤΡΩΝΕ και απ ο.τι καταλαβαινω κανεις και το μαλακα και δεν τους λες και τιποτα και επιπλεον δεν εχεις ορεξη και να να μαθεις..

10. ΝΟΜΙΖΕΙΣ !!!!

11. (το 11 σου ξεφυγε. περνουσε κανενας κωλος και σου απεσπασε την προσοχη ????)

12. τωρα εξηγουνται ολα.. σκράπας στις πανελληνιες και σε τρωνε και τα πουτανακια..
επειδη πρεπει να φυγω και η περιπτωση σου θελει αναλυση σε βαθος...., θα ασχοληθω αλλη μερα μαζι σου...
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom