Νέα

Ποιές οι διαφορές του ΣΤΟΥΝΤΙΟ από το ΜΑΣΑΤΖΙΔΙΚΟ ΠΟΥ ΓΑΜΑΣ;

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα xpapad
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 112
  • Εμφανίσεις 7K
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 7 άτομα (0 μέλη και 7 επισκέπτες)

LION7

Ανώτερος
Εγγρ.
26 Ιουλ 2007
Μηνύματα
30.780
Κριτικές
16
Like
10.274
Πόντοι
8.645
στα λογια μου ερχεσαι ΑΡΑ ΤΟ ΙΔΙΟ ΕΙΝΑΙ...
Να το διορθώσω τότε, κάθεσαι πολύ περισσότερη ώρα.
Αμα πάρουμε ως δεδομένο ότι μέσος όρος στο δωμάτιο σε στούντιο είναι ένα τέταρτο ενώ στο μασατζιδικο 45 λεπτα(δεν έχω πάει, απ' ότι έχω διαβάσει) και πληρώνεις 80 συνηθως το φουλ τότε συμφέρει το μασατζίδικο.
Από πλευράς κοριτσιών βέβαια συμφέρει το στούντιο.
 
OP
OP
xpapad

xpapad

Σεβαστός
Εγγρ.
20 Μαρ 2008
Μηνύματα
1.547
Κριτικές
33
Like
3
Πόντοι
1.240
Να το διορθώσω τότε, κάθεσαι πολύ περισσότερη ώρα.
Αμα πάρουμε ως δεδομένο ότι μέσος όρος στο δωμάτιο σε στούντιο είναι ένα τέταρτο ενώ στο μασατζιδικο 45 λεπτα(δεν έχω πάει, απ' ότι έχω διαβάσει) και πληρώνεις 80 συνηθως το φουλ τότε συμφέρει το μασατζίδικο.
Από πλευράς κοριτσιών βέβαια συμφέρει το στούντιο.
Στο στουντιο σου λενε για μιση ωρα 50 ευρω ενω στο μασατζιδικο για 45 λεπτα (κατα μεσο ορο 70 ευρω).Τωρα υπαρχουν ξεπετες στουντιο και ξεπετες μασατζιδικα, αν θεωρησουμε οτι κανενα απο τα δυο δεν ειναι ξεπετα τοτε θα δεις οτι τα κλασματα χρονος/χρημα του στουντιο και του μασαζ ειναι περιπου το ιδιο
 

agiana

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
24 Ιουν 2008
Μηνύματα
13.700
Κριτικές
5
Like
50
Πόντοι
166
η Νικι δεν χρεωνει παραπανω, το κανει με 50 και το κανει πολυ καλα :rockon:

Την ίδια πληροφόρηση έχω κι εγώ, από έταιρο συναγωνιστή της καύλας. Οσονούπω, θα έχω και ιδία γνώση και θα ενημερώσω αρμοδίως! :thumbsup:
 

G.G.XXX

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
10 Σεπ 2007
Μηνύματα
1.633
Κριτικές
2
Like
1.147
Πόντοι
216
παιζει τετοιο ποσο για τοση ωρα αθηνα;σοβαρα μιλας;
ΔΕΝ παίζει συνάδελφε, εδώ στο 100άρικο, και πάλι, ΔΕΝ λένε μισή ώρα,
απλά λένε περισσότερη ώρα, τρέχα γύρευε δηλαδή............

Λοιπόν μία αξιόλογη διαφορά είναι ο περισσότερος χρόνος που έχεις στα μασατζίδικα,
άσχετα με τις ξεπέτες, αυτές "τρώνε" μαύρο.
Από την άλλη τα studios έχουν σαφώς πολύ πιο όμορφες και πιο καλλίγραμμες κοπέλες. 

Άλλη πολύ σημαντική διαφορά για πάρα πολύ κόσμο είναι πως στα studios "καρφώνεσαι"
μπαίνοντας, ενώ τα μασατζίδικα στεγάζονται σε πολυόροφες πολυκατοικίες, με πολλά γραφεία συνήθως, οπότε ο καθένας που πάει, είναι πολύ πιο άνετος.
 

larousse

Μέλος
Εγγρ.
13 Δεκ 2005
Μηνύματα
4.263
Κριτικές
1
Like
227
Πόντοι
36
ζητω τα μαυρα τα μεσανυχτα!!!!!!

οι διαφορες ειναι παρα πολλες μεταξυ μασαζ και στουντιο!!!

1) στο μασαζ επιλεγεις αναμεσα απο πολλες κοπελες
2) στα επιλεγμενα μασαζ δεν σε αφηνουν να φυγεις πριν την 1 ωρα με 40 λεπτα μασαζ + σεξ
3)η κοπελα την ημερα το πολλη να εχει κανει 5-6 ραντεβου αρα ποιο ξεκουραστη και ποιο χαλαρη
4)δεν συνοστιζεσαι σε ενα σαλονι μαζι με αλλους δεκα συναγωνηστες να περιμενεις να δεις την κοπελα
5) μπορεις να κλεισεις ραντεβου
6) μπορεις να παρεις δυο κοπελες το λεγομενο διπλο
7)τα χρηματα ειναι ιδια με αυτα του στουντιο
8)η μαγεια οτι η αλλη ειναι ντυμενη με κανονικα ρουχα και οχι με στρινγκ και ρουχα ντελου
9) δεν νιωθεις καθολου πιεση χρονου γιατι ειναι αφθονος
10) το στουντιο ειναι ενα ακριβο μπουρδελο με καθαρα σεντονια η τσατσα λεει τα ιδια που θα ελεγε και αν προμοταρε κοπελα των 10€
11) οι κοπελες που δουλευουν στα στουντιο ολες εχουν περασει απο ντελο και τουμπαλιν
12)δεν περιγραφω αλλο!!!!!
 

Ntaria

Μέλος
Εγγρ.
12 Ιουλ 2007
Μηνύματα
3.213
Κριτικές
1
Like
2
Πόντοι
16
11) οι κοπελες που δουλευουν στα στουντιο ολες εχουν περασει απο ντελο
μην το λες αυτο! ΠΧ εγω δεν εχω παει ποτε μου σε ντελο και ξερω παρα πολλες που ξεκινησανε σε στουντιο...
 

larousse

Μέλος
Εγγρ.
13 Δεκ 2005
Μηνύματα
4.263
Κριτικές
1
Like
227
Πόντοι
36
μην το λες αυτο! ΠΧ εγω δεν εχω παει ποτε μου σε ντελο και ξερω παρα πολλες που ξεκινησανε σε στουντιο...

νταρια μου μωρο μου εσυ!!!!
αυτο που λες ισχυει αλλα δεν ειναι ο κανονας θυμασαι την φρασει τρεχατε παλικαρια τωρα που ειναι φτηνη με 20€ γιατι σε λιγο θα παει σε στουντιο και θα ζηταει 50€ για τα ιδια!!!!!!

και μην ξεχασω πολλα φιλακια!!!!!
 

gl

Μέγας
Εγγρ.
6 Ιουλ 2009
Μηνύματα
129.587
Κριτικές
475
Like
499
Πόντοι
4.906
ΔΕΝ παίζει συνάδελφε, εδώ στο 100άρικο, και πάλι, ΔΕΝ λένε μισή ώρα,
απλά λένε περισσότερη ώρα, τρέχα γύρευε δηλαδή............

Λοιπόν μία αξιόλογη διαφορά είναι ο περισσότερος χρόνος που έχεις στα μασατζίδικα,
άσχετα με τις ξεπέτες, αυτές "τρώνε" μαύρο.
Από την άλλη τα studios έχουν σαφώς πολύ πιο όμορφες και πιο καλλίγραμμες κοπέλες. 

Άλλη πολύ σημαντική διαφορά για πάρα πολύ κόσμο είναι πως στα studios "καρφώνεσαι"
μπαίνοντας, ενώ τα μασατζίδικα στεγάζονται σε πολυόροφες πολυκατοικίες, με πολλά γραφεία συνήθως, οπότε ο καθένας που πάει, είναι πολύ πιο άνετος.
οχι γιατι ειμαι απο θεσσαλονικη και εδω σε στουντιο ειναι 40 απλο, 50 περισσοτερες στασεις και καλα αλα κανα τεταρτο οχι και μισαωρο!για μιση ωρα απο 120 και πανω με κανα σεξ σοου ή τζακουζι και λιγα  λεω δλδ...ελεγα μηπως γιατι θα κατεβω προσεχως..παλια που ημουν αθηνα παλι κανα 80 το θελες για περισσοτερο χρονο.οσο για προγραμμα με μασαζ εδω σε στουντιο ειναι 60 ευρω 5 λεπτα πασαλειματακι με λαδακι τα μπρουμυτα χωρις καμια προκαταρκτικη χειρομαλαξη και μετα αλλα 10 λεπτα με το ζορι γαμησι...τωρα για μασατζιδικα δεν ξερω τιποτα γιατι δεν ασχοληθηκα ποτε,βαριεμαι να τρεχω,προτιμω με τα λεφτα μου τζακουζια και σεξσοου με καλες γνωστες πουτανες που ξερω χρονια οταν θελω σπεσιαλ περιποιηση..
 

gl

Μέγας
Εγγρ.
6 Ιουλ 2009
Μηνύματα
129.587
Κριτικές
475
Like
499
Πόντοι
4.906
ζητω τα μαυρα τα μεσανυχτα!!!!!!

οι διαφορες ειναι παρα πολλες μεταξυ μασαζ και στουντιο!!!

1) στο μασαζ επιλεγεις αναμεσα απο πολλες κοπελες
2) στα επιλεγμενα μασαζ δεν σε αφηνουν να φυγεις πριν την 1 ωρα με 40 λεπτα μασαζ + σεξ
3)η κοπελα την ημερα το πολλη να εχει κανει 5-6 ραντεβου αρα ποιο ξεκουραστη και ποιο χαλαρη
4)δεν συνοστιζεσαι σε ενα σαλονι μαζι με αλλους δεκα συναγωνηστες να περιμενεις να δεις την κοπελα
5) μπορεις να κλεισεις ραντεβου
6) μπορεις να παρεις δυο κοπελες το λεγομενο διπλο
7)τα χρηματα ειναι ιδια με αυτα του στουντιο
8)η μαγεια οτι η αλλη ειναι ντυμενη με κανονικα ρουχα και οχι με στρινγκ και ρουχα ντελου
9) δεν νιωθεις καθολου πιεση χρονου γιατι ειναι αφθονος
10) το στουντιο ειναι ενα ακριβο μπουρδελο με καθαρα σεντονια η τσατσα λεει τα ιδια που θα ελεγε και αν προμοταρε κοπελα των 10€
11) οι κοπελες που δουλευουν στα στουντιο ολες εχουν περασει απο ντελο και τουμπαλιν
12)δεν περιγραφω αλλο!!!!!
συμφωνω σε ολα εκτος του 8 ειμαι φετιχιστης με τα εσωρουχα τι να κανουμε;
 

λαγαρος

Μέλος
Εγγρ.
29 Νοε 2006
Μηνύματα
4.025
Like
4
Πόντοι
16
το σασπενς οτι μπορει να κανεις λαθος και να μη γαμησεις που το βαζετε??

:cum:    :cum:    :cum:


:idiot:  :idiot:  :idiot:
 

larousse

Μέλος
Εγγρ.
13 Δεκ 2005
Μηνύματα
4.263
Κριτικές
1
Like
227
Πόντοι
36
αυτο το να μην γαμησεις ειναι ακριβως το ιδιο με το να γαμησεις και μετα να περιγραφεις ηταν καγκελο αγγουρι μαπα σιβιρια κ.α!!!!!

τελικα η τανα ειναι σαν το καρπουζι ποτε δεν ξερεις και κοκκινο που ειναι αν ειναι γλυκο!!!!!!!
 

leopard

Μέλος
Εγγρ.
1 Ιουν 2009
Μηνύματα
374
Like
0
Πόντοι
1
Είναι ένα θέμα δύσκολο για να το λύσουμε μέσα στο κατακαλόκαιρο  :2funny:  :2funny:
 

Επισκέπτης


στο μασατζίδικο δεν έχει κρεβάτι να γαμήσεις σαν άνθρωπος! :2funny: :2funny: :2funny:
 

gl

Μέγας
Εγγρ.
6 Ιουλ 2009
Μηνύματα
129.587
Κριτικές
475
Like
499
Πόντοι
4.906
στο μασατζίδικο δεν έχει κρεβάτι να γαμήσεις σαν άνθρωπος! :2funny: :2funny: :2funny:
ναι ρε φιλε ,μια που πηγα ειχε ενα χαζο μασαζοκρεβατο στενο σαν κρεβατι εξεταστηριου ιατρικου και χειροτερο και την γαμησα στα ορθια..τεσπα αμα εισαι και ευσωμος σαν εμενα γαμησε τα...
 

larousse

Μέλος
Εγγρ.
13 Δεκ 2005
Μηνύματα
4.263
Κριτικές
1
Like
227
Πόντοι
36
υπαρχουν και οι καρεκλες οι πολυθρονες για καρεκλατα!!!!!!!!! :boobies: :boobies: :boobies: :boobies:
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom