Νέα

Ποιά μάρκα προφυλακτικά προτιμάτε

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα AntifitCondom
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 1K
  • Εμφανίσεις 133K
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 1 άτομα (0 μέλη και 1 επισκέπτες)

Ποιά μάρκα προφυλακτικών προτιμάτε;

  • DUO

    Ψήφοι: 47 21,9%
  • Durex

    Ψήφοι: 150 69,8%
  • Soft Condoms

    Ψήφοι: 1 0,5%
  • Playboy

    Ψήφοι: 3 1,4%
  • Billy Boy

    Ψήφοι: 3 1,4%
  • Again

    Ψήφοι: 19 8,8%
  • Versace

    Ψήφοι: 3 1,4%
  • Romed

    Ψήφοι: 1 0,5%
  • Trojan

    Ψήφοι: 21 9,8%

  • Μέλη που ψήφισαν συνολικά
    215

rockyman

Μέλος
Εγγρ.
19 Αυγ 2008
Μηνύματα
7
Like
0
Πόντοι
0
Πείτε πια προφυλακτικά προτιμάτε,ποιά θεωρήτε ποιο ασφαλή,ποιά σας έχει τύχει να σπάσουνε ή να σας έχουν φέρει σε δύσκολη θέση

Εγώ σε πρώτη προτίμηση εχω τα duo πάντως
  εγω trojan
 

djvasilis25

Μέλος
Εγγρ.
10 Αυγ 2008
Μηνύματα
60
Like
0
Πόντοι
0
Trojan.
Μεχρι σημερα δεν εχει σπασει ουτε ενα.
 

john666

Μέλος
Εγγρ.
14 Μαΐ 2007
Μηνύματα
770
Like
2
Πόντοι
6
τα μονα προφυλακτικα που δε μου εχει σπασει ουτε 1 ειναι τα "again".(52++)

Αντιθετως με τα durex υπηρχαν περιπετειες. 1 φορα σε μενα
και απειρες σε φιλους μου.
 

djvasilis25

Μέλος
Εγγρ.
10 Αυγ 2008
Μηνύματα
60
Like
0
Πόντοι
0
τα μονα προφυλακτικα που δε μου εχει σπασει ουτε 1 ειναι τα "again".(52++)

Αντιθετως με τα durex υπηρχαν περιπετειες. 1 φορα σε μενα
και απειρες σε φιλους μου.

Οντως και εγω που χρησιμποιησα Durex απο το πακετο που ειχα παρει τα 2 ειχαν σπασει.
 

LION7

Ανώτερος
Εγγρ.
26 Ιουλ 2007
Μηνύματα
30.780
Κριτικές
16
Like
10.272
Πόντοι
8.645
Eγω χρησιμοποιω αυτα που ειναι στις τουαλετες των κλαμπ,δε θυμαμαι τι μαρκα ειναι.. :uglystupid: :uglystupid:
 

Manalishi

Μέλος
Εγγρ.
5 Ιουν 2008
Μηνύματα
50
Like
0
Πόντοι
0
Και εγώ, επειδή φοβάμαι να μην μου σπάσουν, δεν χρησιμοποιώ και είμαι σίγουρος.. :uglystupid: :uglystupid: :uglystupid: :uglystupid: :uglystupid: :uglystupid: :uglystupid: :uglystupid: :uglystupid: :uglystupid:
 

hackertom

Μέλος
Εγγρ.
5 Αυγ 2008
Μηνύματα
18
Like
2
Πόντοι
0
Εγώ είχα πάρει από φαρμακείο duo με γεύσεις και durex τα κανονικά τα duo με πρόδωσαν + και μια παρατήρηση από τον φαρμακοποιό που μου είπε αυτά τα θες μόνο για το σαββατοκύριακο !!!Έλεος! Με durex δεν έχω προδοθεί ποτέ !Πάντα παίζει και ρόλο η λάθος η βεβιασμένη τοποθέτηση του προφυλακτικού για να σπάσει έτσι…
 

KeyserSoze31

Μέλος
Εγγρ.
11 Αυγ 2008
Μηνύματα
29
Like
0
Πόντοι
0
Ένα γνωστός μου επέμενε ότι τα durex tou σπάνε εύκολα.. τελικά έπαιρνε τα Durex Sensitivo που είναι και τα πιο λεπτά(άρα σπάνε και πιο εύκολα) :uglystupid:.

Εάν έχετε φόβο για αντοχες προφυλακτικων.... πάρτε τα Durex Extra Safe που είναι ειδικα φτιαγμένα για μεγάλες αντοχές στην "πιεση"  ;).....και μετα γκρινιαξτε  :grin:
 

guzelll

Μέλος
Εγγρ.
11 Αυγ 2008
Μηνύματα
148
Like
0
Πόντοι
1
ασχετο αλλα μια μερα ειδα οτι υπαρχουν προφ. φαμιλυ. δηλαδη ελεοσσσσ στο λεει απο μονο του <φορα εμενα για να κανεισ οικογενεια>  :2funny:  :idiot:
 

guzelll

Μέλος
Εγγρ.
11 Αυγ 2008
Μηνύματα
148
Like
0
Πόντοι
1
Πήρα και τα Durex PleasureMax για πρώτη φορα πριν 2 μέρες... έχουν το ίδιο ακριβος μέγεθος με τα Jeans από ότι είδα στο site τις durex.
Έχουν ραβδώσεις και κουκίδες... λένε τίποτα? η τζάπα οι ραβδώσεις+κουκίδες :P

προσωπικη μου αποψη τσαμπα τωρα δεν ξερω για αλλεσ κοπελεσ αλλα εγω τα βρισκω μουφαα. :jerking:
 

vasos

Σεβαστός
Εγγρ.
28 Ιουν 2006
Μηνύματα
7.928
Κριτικές
33
Like
32
Πόντοι
2.057
Πάντα παίζει και ρόλο η λάθος η βεβιασμένη τοποθέτηση του προφυλακτικού για να σπάσει έτσι…

επίσης παιζει τεραστιο ρολο και το μεγεθος που αγοραζουμε....υπαρχουν μεγεθη και κυριως μιλαω για τη βαση του πεους διοτι αλλοι έχουν χοντρή βαση,άλλοι πολλη χοντρη,αλλοι λεπτοτερη κλπ...και παντα πρεπει αφου τοποθετησουμε το προφυλακτικο,να ψηλαφίσουμε λίγο την κεφαλή του για να παρουμε λιγο τα μποσικα...να μην ειναι πολυ tight οταν μπαινουμε στον κολπο!
 

nokia

Μέλος
Εγγρ.
22 Φεβ 2007
Μηνύματα
2.108
Like
3
Πόντοι
16
επίσης παιζει τεραστιο ρολο και το μεγεθος που αγοραζουμε....υπαρχουν μεγεθη και κυριως μιλαω για τη βαση του πεους διοτι αλλοι έχουν χοντρή βαση,άλλοι πολλη χοντρη,αλλοι λεπτοτερη κλπ...και παντα πρεπει αφου τοποθετησουμε το προφυλακτικο,να ψηλαφίσουμε λίγο την κεφαλή του για να παρουμε λιγο τα μποσικα...να μην ειναι πολυ tight οταν μπαινουμε στον κολπο!

Eγω τα φωναζω αλλα δεν με ακουνε φιλτατε...

Βαλτε δοκιμαστηρια στα φαρμακεια για να ελεγχουμε αν το νουμερακι μας πηγαινει.. :2funny:
 

Lucent51

Τιμημένος
Εγγρ.
14 Σεπ 2008
Μηνύματα
14.679
Κριτικές
36
Like
151
Πόντοι
2.046
Μακρια απο τα Durex. Σπανε ευκολα  :headbang:
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom