Νέα

Ποιά είναι η πιο περίεργη φάση που έχετε βρεθεί παρουσία της γυναίκας/γκόμενάς σας;

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα Glober
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 23
  • Εμφανίσεις 6K
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 1 άτομα (0 μέλη και 1 επισκέπτες)

Glober

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
4 Ιουν 2018
Μηνύματα
32
Κριτικές
3
Like
243
Πόντοι
280
...και να κάνω εγώ την αρχή για να δώσω τον ρυθμό

Πριν 3 χρόνια έχουμε βρεθεί με τη γυναίκα μου στη Βαρκελώνη. Με δεδομένο οτι μας αρέσει να εξερευνούμε την ερωτική σκηνή άλλων χωρών έχουμε κανονίσει να πάμε στο Bagdad club το οποίο είναι αρκετά γνωστό για τα live sex show του και για το γεγονός οτι πολύ συχνά τραβάνε θεατές πάνω στη σκηνη.

Με το που φτάσαμε δεν είχε πολύ κόσμο και βρήκαμε και κάτσαμε πρώτη σειρά μπροστά στη σκηνή.

Μάλιστα 5 λεπτά αφού κάτσαμε άρχισε ένα λεβιακό show και οι κοπέλες τράβηξαν πάνω στη σκηνή ένα άλλο ζευγάρι που καθόταν παραδίπλα και για το δεδομένο οτι βρισκόμασταν σε μαγαζί έγινε ψυλοχαμός (η γκόμενα κατέληξε μόνο με το βρακί και ο τύπος με το παλαμάρι έξω).

Δίπλα μου καθόταν ένας πολύ κοινωνικός τυπάς (τρελοκαναδός που ταξίδευε μόνος του) ο οποίος μου έπιασε την πάρλα και μου έλεγε οτι πριν έρθουμε τον πίπωναν δύο μωρά πάνω στη σκηνή και οτι πρέπει να ανέβουμε και εμείς κτλ.

Σημειωτέον οτι εμείς παρ'ολο που μας αρεσει να μπλεκόμαστε σε σεξοφάσεις; σε γενικές γραμμές είμαστε ντροπαλοί και προτιμάμε να μένουμε στο παρασκήνιο.

Σε κάποια φάση βγαίνει μία γκόμενα και αρχίζει να κάνει στριπτιζ, Ωραία γκομενα αλλά εμφανώς πλαστικοποιημένη παντού (μέχρι και κώλο είχε βάλει). Αρχίζει λοιπόν να ψαρεύει κόσμο απο το κοινό και να τραβολογάει για να τους πάει πάνω. Σε κάποια φάση έρχεται και σε μας και αρχίζει να χοθφτώνει και να τραβολογάει μία εμένα μία τη γυναίκα.

Εκεί λοιπόν η γυναίκα μου για να γλυτώσει (ήταν πολύ επίμονη η γκόμενα) μου δίνει μια σπρωξιά και της λέει : "take him" (Κανένα σχόλιο... ή μάλλον σχολιάστε ελεύθερα).

Αυτό που ακολούθησε για τα δικά μου δεδομένα ήταν τελείως σουρεάλ:

Να είιμα πάνω στη σκηνη η οποία μάλιστα είχε αυτά τα στρογγυλά πατώματα που γυρίζουν γύρω γύρω με την γκόμενα να μου τα έχει κατεβάσει και να μου παίρνει πίπα και μαζί με τη γυναίκα μου να παρακολουθούν ακόμα καμιά εικοσαριά νοματαίοι.

Σε κάποια φάση μου κάνει νόημα να ξαπλώσω και μου έρχεται απο πάνω και αρχίζει να με πηδάει κανονικά.

Το πάτωμα να συνεχίζει να γυρίζει και εγώ να τσεκάρω όποτε μπορούσα τη δικιά μου να κόψω φάτσα για να καταλάβω αν θα φάω ξύλο αργότερα.

Τέλος πάντων μετά απο λίγο σηκώνεται μου κάνει νόημα να της δωσω και φιλάκι στο μάγουλο και κατεβαίνω κάτω μέσα σε χειροκροτήματα, high five απο τον Καναδό και τη δικιά μου τελικά να είναι ανακουφισμένη που τη γλύτωσε η ίδια και μάλλον λίγο περήφανη που στάθηκα στο ύψος των περιστάσεων (στο ζευγάρι που είχε ανέβει πριν το αγόρι ήταν λίγο μελάτο).

Η γκόμενα συνέχιζε να χορεύει και ξαφνικά κάνει μια εντυπωσιακή φιγούρα και εμφανίζει ΤΗΝ ΨΩΛΗ ΤΗΣ!

Η γυναικα μου αρχιζει να γελαει (μαζι με πολλους αλλους), ο Καναδος να φωναζει "oh shit", η "γκομενα να μου στελνει φιλακια και εγω να προσπαθω να το παιξω cool!

Προφανως οταν ειχε κάτσει πανω μου εδινε κώλο και τεχνηέντως έκρυβε το παλαμάρι.

Προφανώς για μέρες έτρωγα το δούλεμα της αρκούδας.
 

pussy wagon

Σεβαστός
Εγγρ.
13 Οκτ 2010
Μηνύματα
28.766
Κριτικές
18
Like
5.571
Πόντοι
1.796
:confused:
Η ανάρτηση συγχωνεύτηκε αυτόματα:

ολο αυτο για να μας πεις οτι εισαι δροσσατος τυπε??

και εβαλες και γυναικα στο στορυ σου


ρε τι κανουν οι κρυφες για να γαμησουν
 
OP
OP
G

Glober

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
4 Ιουν 2018
Μηνύματα
32
Κριτικές
3
Like
243
Πόντοι
280
:confused:
Η ανάρτηση συγχωνεύτηκε αυτόματα:

ολο αυτο για να μας πεις οτι εισαι δροσσατος τυπε??

και εβαλες και γυναικα στο στορυ σου


ρε τι κανουν οι κρυφες για να γαμησουν

Που με κατάλαβες ρε τσακάλι;

Να σου πω… στείλε καμία ντικ πικ να δω αν θα σε βάλω στη λίστα μου!
 

troubaman

Σπουδαίος
Εγγρ.
28 Οκτ 2019
Μηνύματα
3.493
Κριτικές
28
Like
10.399
Πόντοι
3.296
Εχω βρεθει σε αμηχανη θεση οταν ειχα παει επισκεψη σε σπιτι σε φιλικο ζευγαρι με την τοτε κοπελα μου
Σημειωτεον το ζευγαρι ηταν φιλοι της κοπελας μου κι οχι δικοι μου,αλλα εγιναν στην πορεια.Ο Πετρος και η Ναντιν.
Πηγαμε κατσαμε φαγαμε ηπιαμε
Και μετα αρχισαμε να παιζουμε θαρρος η αληθεια.
Ε και η Ναντιν ηρθε και μου εβγαλε τον πουτσο εξω μπροστα σε ολους και τον πηρε στο στομα της για μερικες ρουφηξιες.
Στην συνεχεια ο Πετρος ζητησε απο την κοπελα μου να κατσει με το μουνι της στη μουρη του
Εκπληκτος την ειδα να σηκωνεται να σηκωνει τη φουστα της και να καθεται με το κυλοτακι της στο στομα του Πετρου ο οποιος ξεκινησε να της γλυφει το μουνι απο πανω απο το βρακακι
Η πρωτη εκπληξη με την κινηση της Ναντιν συνεχισε με το σαστισμα που ενοιωσα οταν η κοπελα μου απαντησε θετικα στο θαρρος.

Της ειπα:"Τι εκανες εκει ρε Ντεπυ?"

Ε και πηγε χυμα και γλωσσοφιλησε τη Ναντιν

Ηταν απο τις πρωτες μου παρτουζες αυτο που εξελιχθηκε

Μη τα πολυλογω συντομα βρεθηκαμε καταχαμα ο Πετρος να ξεμουνιαζει τη Ντεπυ και εγω τη Ναντιν

Χυσαμε ολοι γεματοι χαρα
Κι ας μου μεινε μια μικρη πικρα τοτε
Ωστοσο η σχεση εγινε ονειρικη γιατι η Ντεπυ μου φερνε φιλες για τριο κατα καιρους
Χωρισαμε οταν ενας πολυ μεγαλυτερος ανδρας ο επιχειρηματιας του μαγαζιου που δουλευε την εκανε κυρια και την παντρευτηκε.
Απο τοτε καποιες ζεστες νυχτες πιανω την πουτσα μου και σκεφτομαι αυτο το υπεροχο πλασμα που μου αλλαξε τη ζωη και με μυησε σε μια αλλη διασταση του ερωτα...:smitten::zfuck::2on1:
 
Τελευταία τροποποίηση:

baroc

Γλομπεο-Μύστης
Εγγρ.
25 Οκτ 2017
Μηνύματα
5.333
Κριτικές
112
Like
18.599
Πόντοι
20.686
Ποια είναι καλύτερη ιστορία του νηματοθετη η του troubaman ?
 

troubaman

Σπουδαίος
Εγγρ.
28 Οκτ 2019
Μηνύματα
3.493
Κριτικές
28
Like
10.399
Πόντοι
3.296
Glober δαγκωτο!Φοβερο μοιρασμα εμπειριας :rockon::hi:
 

kostas10

Μέλος
Εγγρ.
19 Μαρ 2006
Μηνύματα
433
Κριτικές
2
Like
769
Πόντοι
81
Είναι η ώρα που βγαίνει ο Όφις ή αργότερα ?
 

Μαριος77

Μέλος
Εγγρ.
3 Μαΐ 2018
Μηνύματα
19
Κριτικές
1
Like
65
Πόντοι
0
Η πιο περίεργη φάση μου είναι να έχω βγει με την τότε κοπέλα μου και νυν γυναίκα μου για καφέ και στο διπλανό τραπέζι να κάθεται μία βίζιτα που είχα πάρει την προηγουμένη μέρα έτσι απλά. Με έκοψε κρύος ιδρώτας.
 

baroc

Γλομπεο-Μύστης
Εγγρ.
25 Οκτ 2017
Μηνύματα
5.333
Κριτικές
112
Like
18.599
Πόντοι
20.686
Η πιο περίεργη φάση μου είναι να έχω βγει με την τότε κοπέλα μου και νυν γυναίκα μου για καφέ και στο διπλανό τραπέζι να κάθεται μία βίζιτα που είχα πάρει την προηγουμένη μέρα έτσι απλά. Με έκοψε κρύος ιδρώτας.
Οι βίζιτες είναι κυριες man .
 

pokahontas

Μέγας
Εγγρ.
24 Αυγ 2008
Μηνύματα
3.161
Κριτικές
16
Like
1.787
Πόντοι
4.655
Εχω βρεθει σε αμηχανη θεση οταν ειχα παει επισκεψη σε σπιτι σε φιλικο ζευγαρι με την τοτε κοπελα μου
Σημειωτεον το ζευγαρι ηταν φιλοι της κοπελας μου κι οχι δικοι μου,αλλα εγιναν στην πορεια.Ο Πετρος και η Ναντιν.
Πηγαμε κατσαμε φαγαμε ηπιαμε
Και μετα αρχισαμε να παιζουμε θαρρος η αληθεια.
Ε και η Ναντιν ηρθε και μου εβγαλε τον πουτσο εξω μπροστα σε ολους και τον πηρε στο στομα της για μερικες ρουφηξιες.
Στην συνεχεια ο Πετρος ζητησε απο την κοπελα μου να κατσει με το μουνι της στη μουρη του
Εκπληκτος την ειδα να σηκωνεται να σηκωνει τη φουστα της και να καθεται με το κυλοτακι της στο στομα του Πετρου ο οποιος ξεκινησε να της γλυφει το μουνι απο πανω απο το βρακακι
Η πρωτη εκπληξη με την κινηση της Ναντιν συνεχισε με το σαστισμα που ενοιωσα οταν η κοπελα μου απαντησε θετικα στο θαρρος.

Της ειπα:"Τι εκανες εκει ρε Ντεπυ?"

Ε και πηγε χυμα και γλωσσοφιλησε τη Ναντιν

Ηταν απο τις πρωτες μου παρτουζες αυτο που εξελιχθηκε

Μη τα πολυλογω συντομα βρεθηκαμε καταχαμα ο Πετρος να ξεμουνιαζει τη Ντεπυ και εγω τη Ναντιν

Χυσαμε ολοι γεματοι χαρα
Κι ας μου μεινε μια μικρη πικρα τοτε
Ωστοσο η σχεση εγινε ονειρικη γιατι η Ντεπυ μου φερνε φιλες για τριο κατα καιρους
Χωρισαμε οταν ενας πολυ μεγαλυτερος ανδρας ο επιχειρηματιας του μαγαζιου που δουλευε την εκανε κυρια και την παντρευτηκε.
Απο τοτε καποιες ζεστες νυχτες πιανω την πουτσα μου και σκεφτομαι αυτο το υπεροχο πλασμα που μου αλλαξε τη ζωη και με μυησε σε μια αλλη διασταση του ερωτα...:smitten::zfuck::2on1:
Και μετά ξύπνησες

Π
 

Ο ΑΡΕΙΑΝΟΣ

Γλομπεο-Μύστης
Εγγρ.
20 Οκτ 2010
Μηνύματα
7.094
Κριτικές
128
Like
22.432
Πόντοι
28.900
Είχα βγει έξω με την κοπέλα που είχα εκείνη την εποχή (2013) και συναντηθηκαμε με ένα άλλο ζευγάρι που η κοπέλα ήταν συμμαθητρια με την δική μου και την είχα γκομενα για 5 μήνες δύο χρόνια πριν. Έμεινα μαλακας όταν μας σύστησε η δικιά μου και έκανα ότι δεν την ήξερα και η κοπέλα επίσης έμεινε και έκανε ότι δεν με γνώρισε.
Πολύ άβολη φάση!!!
 

alan664

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
8 Μαρ 2021
Μηνύματα
1.208
Like
3.052
Πόντοι
456
Είχα βγει έξω με την κοπέλα που είχα εκείνη την εποχή (2013) και συναντηθηκαμε με ένα άλλο ζευγάρι που η κοπέλα ήταν συμμαθητρια με την δική μου και την είχα γκομενα για 5 μήνες δύο χρόνια πριν. Έμεινα μαλακας όταν μας σύστησε η δικιά μου και έκανα ότι δεν την ήξερα και η κοπέλα επίσης έμεινε και έκανε ότι δεν με γνώρισε.
Πολύ άβολη φάση!!!
 
Εγγρ.
11 Δεκ 2018
Μηνύματα
50
Κριτικές
4
Like
287
Πόντοι
280
περίεργη φάση ήταν όταν βγήκα με μια κοπέλα πρώτο ραντεβού που φαινόταν παρθενόπη σε ακραίο σημείο,και ειχα στο μυαλό μου οτι θα βγαίνω κανα μήνα να γαμήσω αλλά τουλάχιστον θα ναι καλή κοπέλα για σχέση.σε σημείο που δεν ειχα ξυτιστεί καν γτ το είχα 101% οτι δε θα γαμησω.βγαίνουμε λοιπον πίνουμε ενα ποτάκι μισή ωρα και μου λεει παμε σπίτι μου?λεω τι πράμα?
Πάμε σπίτι της με τσιμπουκώνει,όχι απλά πραματα,μου ζηταει χαστούκια φτυσίματα στη μούρη,καταπίνει τα χύσια και γενικά βγήκε κατι που γούσταρα πολύ αλλά ειχα στο μυαλο μου το ακριβώς αντίθετο.
Η γκόμενα φουλ ανώμαλη,γούσταρε,ξύλο εντολές,μέχρι και τα πόδια την έβαλα να μου γλείψει και το έκανε με πάθος κιολας.
 
  • Like
Αντιδράσεις: Glober

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom