Νέα

Ποιά είναι αυτή η μελαχρινή στον Θέμο;

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα CAVALIER
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 76
  • Εμφανίσεις 13K
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 3 άτομα (0 μέλη και 3 επισκέπτες)

leonoro

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
28 Δεκ 2006
Μηνύματα
14.482
Like
11
Πόντοι
166
Τι φάτσα του Θέμου κατά το strip την είδατε; Πεινάλας πρώην Αριστερός (και τώρα  ανεξαρτήτου ιδεολογίας ?) είχε κάτσει να φάει την κρεμούλα του :rolleyes:
 

BigB00bLover

Τιμημένος
Εγγρ.
29 Νοε 2005
Μηνύματα
53
Like
0
Πόντοι
0
Χαιρετώ παλιούς και νέους !! :sunglasses:

BigB00bLover η επιστροφή!!!!

Παρακολουθούσα από το καλοκαίρι και μετά, διακριτικά το forum χωρίς να γράφω αλλά με το που είδα θέμα για την Όλγα δεν άντεξα! Είναι ο μοναδικός λόγος που βλέπω έστω και κλεφτά τον τελευταίο καιρό τηλεόραση, εκτός από την ΠΑΝΑΘΑ !!

Τι πλάσμα είναι αυτό ρε παιδί μου!!!  Ακριβώς μέσα στα γούστα μου. Μελαχρινό, κωλάρα, ματάρα, ποδάρα, πεδιλάρα, βυζάρα (για να μην ξεχνάμε και τα φετίχ) και υποπτεύομαι και πατουσάρα!! Πω πω.. Έχω πάθει μεγάλη ζημιά στο διαφορικό! Δεν αρρωσταίνω έτσι εύκολα με τις λεγόμενες "διάσημες" αλλά με  αυτήν έχω καεί.. Μου έχει γίνει έμμονη ιδέα και πρέπει επειγόντως να μάθω ταρίφα  :2funny:

Ελπίζω να τα λέμε συχνότερα από εδώ και πέρα amigos!!
 

vasos

Σεβαστός
Εγγρ.
28 Ιουν 2006
Μηνύματα
7.928
Κριτικές
33
Like
32
Πόντοι
2.057
Χαιρετώ παλιούς και νέους !! :sunglasses:

BigB00bLover η επιστροφή!!!!

Παρακολουθούσα από το καλοκαίρι και μετά, διακριτικά το forum χωρίς να γράφω αλλά με το που είδα θέμα για την Όλγα δεν άντεξα! Είναι ο μοναδικός λόγος που βλέπω έστω και κλεφτά τον τελευταίο καιρό τηλεόραση, εκτός από την ΠΑΝΑΘΑ !!

Τι πλάσμα είναι αυτό ρε παιδί μου!!!  Ακριβώς μέσα στα γούστα μου. Μελαχρινό, κωλάρα, ματάρα, ποδάρα, πεδιλάρα, βυζάρα (για να μην ξεχνάμε και τα φετίχ) και υποπτεύομαι και πατουσάρα!! Πω πω.. Έχω πάθει μεγάλη ζημιά στο διαφορικό! Δεν αρρωσταίνω έτσι εύκολα με τις λεγόμενες "διάσημες" αλλά με  αυτήν έχω καεί.. Μου έχει γίνει έμμονη ιδέα και πρέπει επειγόντως να μάθω ταρίφα  :2funny:

Ελπίζω να τα λέμε συχνότερα από εδώ και πέρα amigos!!

και η ξανθια γωγω τρελο καυλετο!
 

Andras37Athina

Μέλος
Εγγρ.
29 Σεπ 2006
Μηνύματα
1.348
Like
19
Πόντοι
16
Τι φάτσα του Θέμου κατά το strip την είδατε; Πεινάλας πρώην Αριστερός (και τώρα  ανεξαρτήτου ιδεολογίας ?) είχε κάτσει να φάει την κρεμούλα του :rolleyes:
Δε φτάνει που 'χει μία γυναίκα που του ΠΑΡΑπέφτει όμορφη, κοιτάζει και ξένους κώλους ο Λιγούρης.
 

Ryu

Σεβαστός
Εγγρ.
10 Νοε 2006
Μηνύματα
2.017
Κριτικές
9
Like
13
Πόντοι
2.007
Ειναι μερος τις δουλειας του, να φερνει μναρες και να κοιταει σαν πρωτακι, ωστε να εξαπτει τη φαντασια των τηλεθεατων. 
 

Surfboy

Μέλος
Εγγρ.
6 Οκτ 2005
Μηνύματα
231
Like
0
Πόντοι
1
πρέπει να μάθουμε ταρίφα για αυτό το παιδί ,, αν και είμαι του ξανθού έχω πάθει τρελλή πλάκα με το αστέρι αυτό , ρε το καριολάκι ...
 

PsYcHo_777

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
30 Απρ 2006
Μηνύματα
2.484
Like
4.185
Πόντοι
456
φιλε cim βαλε και κανα βιντεακι με τη γωγω να γουσταρουμε
 

tomito

Moderator
Γλομπεο-στέλεχος
Εγγρ.
15 Μαΐ 2006
Μηνύματα
10.311
Κριτικές
3
Like
164
Πόντοι
166
Στο paparazzigr.tv έχει βίντεο από την χθεσινή εμφάνιση της Όλγας στον Θέμο.
 

geopon

Σεβαστός
Εγγρ.
10 Δεκ 2006
Μηνύματα
1.639
Κριτικές
18
Like
0
Πόντοι
2.007
ωραιο μουνι συναδελφοι.καυλα σκετη καυλα
 

giovanisilva

Μέλος
Εγγρ.
8 Ιαν 2007
Μηνύματα
366
Like
0
Πόντοι
1

Συνημμένα

  • FARMAKI.jpg
    FARMAKI.jpg
    23,4 KB · Εμφανίσεις: 18
  • FARMAKI 1.jpg
    FARMAKI 1.jpg
    3 KB · Εμφανίσεις: 25

silver_bullet

Μέλος
Εγγρ.
3 Μαρ 2007
Μηνύματα
485
Κριτικές
1
Like
5
Πόντοι
1
Ρε λετε μεσα σε τοσα μουνια να εχει ριξει κανα μπουτσο και ο χοντροθεμος?Δε μπορει...και αγιος να σαι σου σηκωνεται...
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom