Νέα

Ποιά είναι αυτή η μελαχρινή στον Θέμο;

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα CAVALIER
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 76
  • Εμφανίσεις 13K
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 1 άτομα (0 μέλη και 1 επισκέπτες)

FidoDiLdo

Μέλος
Εγγρ.
15 Σεπ 2005
Μηνύματα
864
Like
4
Πόντοι
6
Ειναι η Ολγα Φαρμακη , δουλευε χορευτρια στο venue , συμμετειχε στα playmate και πηρε καποιον απο τους ασημαντους τιτλους και τωρα τελευταια δουλευει στο Μεγαλο παζαρι με τον Μικρουτσικο.
Ηταν πρωην γκομενα φιλου μου , την περιοδο που δουλευε στο venue οπου και την ειχα γνωρισει.Για τους κουτσομπολιδες του φορουμ , εδινε και κωλο στον φιλο μου...Σιγα τα ωα θα μου πειτε , αλλα αλλο να το υποψιαζεσαι και αλλο να το ξερεις...

Σε κανα 2χρονια που θα φυγει απο την επικαιροτητα την βλεπω να γινεται πρωτης κατηγοριας βιζιτου...
 

Kostass

Μέλος
Εγγρ.
14 Ιουλ 2006
Μηνύματα
41
Like
0
Πόντοι
0
Aυτο το βιντεο εσεις το παιζετε με ηχο? γιατι εμενα δε μου εχει ηχο...
Πρεπει να κατεβασω τιποτα codecs η ειναι κανονικα χωρις ηχο?
 

julio_the_impaler

Μέλος
Εγγρ.
23 Ιαν 2007
Μηνύματα
193
Κριτικές
1
Like
3
Πόντοι
1
απο κοντα ειναι ομορφη καθολου?παντως δεν εχει την τρελη φατσα αλλα ειναι για πολυ μαμιση.....και μπουκιτσι...........!!!!
 

augoustinos

Μέλος
Εγγρ.
30 Ιαν 2007
Μηνύματα
21
Like
2
Πόντοι
0
Χθες στον Θέμο,την είχε σαν καλεσμένη,όπου έδειξε πλάνα απο την φωτογράφηση που έκανε η γκόμενα στο Playboy.Βλέπω να γίνεται ανάρπαστο το τεύχος.Παιδιά η γκόμενα είναι Μ......ΑΡΑ!!!!!!Σκέτος πειρασμός.Σου'ρχεται να μπεις μέσα στην τηλεόραση και να την ξεσκίσεις.Απίστευτη!Σιλικονάτα βυζιά βέβαια,αλλά έγω μιλάω για το σύνολο,για όλον τον ερωτισμό που εκπέμπει.Και πολύ σέξι χαμόγελο.Την βάζω άνετα στο τοπ-10 των ομορφότερων ελληνίδων της χρονιάς.
 

Επισκέπτης
Eιδα και εγω τον Θεμο στο ΟΛΑ7 εχθες, ομως οι "χηρες' που κλεγανε ηταν πολυ πιο ομορφες...!
 

augoustinos

Μέλος
Εγγρ.
30 Ιαν 2007
Μηνύματα
21
Like
2
Πόντοι
0
Ναι και οι "χήρες" ήταν πολύ δυνατά γκομενάκια.Τουλάχιστον δυο-τρεις απ'αυτές.
 

dem

Ανώτερος
Εγγρ.
23 Νοε 2005
Μηνύματα
3.732
Κριτικές
15
Like
6.463
Πόντοι
8.345
59637832pf7.jpg

παρτε μια φωτο
 

dem

Ανώτερος
Εγγρ.
23 Νοε 2005
Μηνύματα
3.732
Κριτικές
15
Like
6.463
Πόντοι
8.345
35190436us8.jpg

κιαλλη μια. αν θελετε να βαλω και τις αλλες.
 

billk

Μέλος
Εγγρ.
7 Ιαν 2007
Μηνύματα
839
Κριτικές
4
Like
22
Πόντοι
6
ρε παιδια εγω θελω να πω ενα πραμα περα απο το χαβαλε.ωραια ειναι μουνι ,ψωλορουφηχτρα κτλ.Σκεφτειτε ομως ποια σημερινη κοπελα θα πηγαινε στα playmate και θα εκανε γυμνο με τοση ευκολια απο τα 22 της για τα φραγκα τι θα λενε οι δικοι της εγω λεω οτι ειναι μια πουτανα πολυτελειας απο τα γενοφασκια της
 

julio_the_impaler

Μέλος
Εγγρ.
23 Ιαν 2007
Μηνύματα
193
Κριτικές
1
Like
3
Πόντοι
1
μαριγουλα μαριγω δε μου δινεις να και γω.....!!!!!!
 

diokaz

Μέλος
Εγγρ.
29 Μαρ 2006
Μηνύματα
465
Κριτικές
3
Like
99
Πόντοι
1
πο πο βυζάρες..τι μουνιά ρε φίλε υπάρχουν κ τα γαμάνε κ άλλοι κίολας
 

vasos

Σεβαστός
Εγγρ.
28 Ιουν 2006
Μηνύματα
7.928
Κριτικές
33
Like
32
Πόντοι
2.057
η φαρμακη με τρελλαινει και μενα και μοιαζει παρα πολυ με ενα αλλο φετιχ μου.......την συζυγο του φερεντινου που παιζει στο σιριαλ του ΑΝΤ1 "θα γινω ο δασκαλος σου" ή καπως ετσι..........πολυ καυλα ρε πουστη μου..... :jerking: :jerking: :jerking: :jerking:
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom