Νέα

πληροφόρηση για camping

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα nikoskick
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 65
  • Εμφανίσεις 4K
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 1 άτομα (0 μέλη και 1 επισκέπτες)

omorfoulis

Μέλος
Εγγρ.
15 Αυγ 2007
Μηνύματα
2.371
Like
10
Πόντοι
16
Το καλυτερο ειναι να σκασεις ελευθερο αναφη,κουφονησι,γαυδο. Εκει παιζουν μπαφοι,γυμνα γκομενακια και παρτουζωματα ολη τη μερα. Απλα πρεπει να το παιξεις λιγο αριστερος  :vomit:, αλληλεγγυος  :vomit: :vomit: :vomit:  και να κυκλοφορεις με ενα βιβλιο στο χερι και το παπαρι εξω. Ο κανονας εκει ειναι οσο πιο βρωμικος τοσο πιο πολυ γουσταρουν οι γκομενες. Ολα τ αλλα οργανωμενα καμπινγκ ειναι μια μαλακια και μιση που με λιγα φραγκα παραπανω νοικιαζεις ενα δωματιο και εισαι αρχοντας.
 

Duke Nukem

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
8 Σεπ 2015
Μηνύματα
13.369
Like
489
Πόντοι
186
Το καλυτερο ειναι να σκασεις ελευθερο αναφη,κουφονησι,γαυδο. Εκει παιζουν μπαφοι,γυμνα γκομενακια και παρτουζωματα ολη τη μερα. Απλα πρεπει να το παιξεις λιγο αριστερος  :vomit:, αλληλεγγυος  :vomit: :vomit: :vomit:  και να κυκλοφορεις με ενα βιβλιο στο χερι και το παπαρι εξω. Ο κανονας εκει ειναι οσο πιο βρωμικος τοσο πιο πολυ γουσταρουν οι γκομενες. Ολα τ αλλα οργανωμενα καμπινγκ ειναι μια μαλακια και μιση που με λιγα φραγκα παραπανω νοικιαζεις ενα δωματιο και εισαι αρχοντας.
Πρεπει υποχρεωτικα να καπνιζω μπαφο ή μπορω απλα να το κραταω στο χερι για μοστρα
 
Δ

Διαγραμμένο μέλος 172663

Επισκέπτης
Εγω παω διακοπες μονος μου, οχι παρεα. Το βραδυ θα βγω στα στα κλαμπακια για καμακι. Αν δε μου κατσει καμια θα γυρισω να κοιμηθω και να ξυπνησω με δυναμεις την αλλη μερα, να παω στη θαλασσα, να ευχαριστηθω τη φυση, να γυρισω το μερος και το βραδυ παλι κλαμπακια. Αν δεν εχω κοιμηθει θα ειμαι σα ζομπι με τα νευρα στην τσιτα και δε θα μπορεσω να κανω τπτ απο ολα αυτα. Οταν δεν κοιμαμαι γινομαι επικινδυνος.

5 σκηνες. 4 σκηνες πουτσες. 1 σκηνη μουνια. Τι πιθανοτητες εχω να γαμησω; Μηδεν! Οσο το ενδιαφερον μου να πιασω υποκριτικες ψευτοφιλιες με μουσατους.
όχι ρε συ δεν παει ετσι. γιατι 5 σκηνες είναι 2 ζευγάρια, 2 αντρες, 1 γυναικες.
αναλογια 2/1 και θα τις γνωρίσεις ευκολότατα.
αντίθετα σε δωματιο μπορει να είναι η ιδια αναλογια αλλα δεν θα ξερεις σε ποιο δωματιο είναι ουτε θα τις χτυπήσεις την πορτα να τις γνωρίσεις. στην παραλια και στο κλαμπ μπορει να κανεις παλι τα ιδια.
 

patroklos43

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
19 Νοε 2017
Μηνύματα
91
Κριτικές
16
Like
714
Πόντοι
990
Μαγκες εχετε να μου δωσετε καμια πληροφορια απο προσωπικη εμπειρια για που μπορω να παω με τη παρεα μου για καμπινγκ (κοντα σε Αθηνα γενικα?) για Κυθνο εχει κανενας αποψη, αμα ειναι κατάλληλο μερος για ελευθερο?
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom