Νέα

Πιθανότητες πολέμου με την Τουρκία

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα Duke Nukem
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 11K
  • Εμφανίσεις 460K
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 21 άτομα (0 μέλη και 21 επισκέπτες)

Alexis_cool

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
5 Φεβ 2008
Μηνύματα
2.386
Like
4.588
Πόντοι
456
Οι μάχιμες μονάδες είναι ΑΚΡΙΒΩΣ ΑΥΤΕΣ που δεν έχουν γυναίκες.Εγω ήμουν σε δύο μάχιμες Μοίρες Πυροβολικού και δεν είδα ούτε μια .
το φαινομενο πολλων γυναικων σε Μοναδες εχει εντατικοποιηθει τα τελευταια περιπου 15χρονια. διορθωστε με οποιος πραγματι ΞΕΡΕΙ.
 

argyrotoxos

Ανώτερος
Εγγρ.
16 Σεπ 2010
Μηνύματα
35.546
Κριτικές
62
Like
45.246
Πόντοι
9.297
το φαινομενο πολλων γυναικων σε Μοναδες εχει εντατικοποιηθει τα τελευταια περιπου 15χρονια. διορθωστε με οποιος πραγματι ΞΕΡΕΙ.
Πολιτική ορθότητα και μαλακίες...οι Τούρκοι έχουν γυναίκες σε μάχιμες μονάδες;Όεο;
 

argyrotoxos

Ανώτερος
Εγγρ.
16 Σεπ 2010
Μηνύματα
35.546
Κριτικές
62
Like
45.246
Πόντοι
9.297
Να μαντεψω, έτσι για χαβαλε;
Καβυλη Ορεστιαδας;
Εκεί ήταν αντιαεροποροι αν θυμάμαι καλά...εγώ ήμουν στον εξωτικό Λαγό...Welcome to Lagos City όπως έλεγε ένα "μήνυμα υποδοχής" σε μια σκοπιά.
 

Alexis_cool

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
5 Φεβ 2008
Μηνύματα
2.386
Like
4.588
Πόντοι
456
Πολιτική ορθότητα και μαλακίες...οι Τούρκοι έχουν γυναίκες σε μάχιμες μονάδες;Όεο;
τις δικαιωσαν τα κωλοδικαστηρια οταν προσεφυγαν περι ισοτητας και λοιπες παπαριες.
 

argyrotoxos

Ανώτερος
Εγγρ.
16 Σεπ 2010
Μηνύματα
35.546
Κριτικές
62
Like
45.246
Πόντοι
9.297
και πιλοτους εχουν.https://www.youtube.com/watch?v=_F2hazoFo4YΗ
Η πτώση του επιπέδου θα φαίνεται σε μονάδες Στρατού Ξηράς όπου θα έρχονται πολλές γυναίκες.
Δεν θα φαίνεται τοσο σε Μοίρες Αεροπορίας...
Η ανάρτηση συγχωνεύτηκε αυτόματα:

Και μεις. Μια γυναίκα στα Φάντομ για βομβαρδισμό.
Ισχύει...δεν έχει πολύ καιρό που το έμαθα.
 

rsotos7

Σπουδαίος
Εγγρ.
24 Ιουλ 2022
Μηνύματα
2.284
Κριτικές
23
Like
6.525
Πόντοι
3.446
Η πτώση του επιπέδου θα φαίνεται σε μονάδες Στρατού Ξηράς όπου θα έρχονται πολλές γυναίκες.
Δεν θα φαίνεται τοσο σε Μοίρες Αεροπορίας...
και οι τουρκοι εχουν γυναικες σε μαχιμες θεσεις.Ενδεχομενως στην Ελλαδα να τις χρειαζομαστε περισσοτερο γιατι δεν βγαινουν τα νουμερα.
 

argyrotoxos

Ανώτερος
Εγγρ.
16 Σεπ 2010
Μηνύματα
35.546
Κριτικές
62
Like
45.246
Πόντοι
9.297
τις δικαιωσαν τα κωλοδικαστηρια οταν προσεφυγαν περι ισοτητας και λοιπες παπαριες.
Το ίδιο πάνε να κάνουν και στην Αστυνομία...παλιά δεν άφηναν έγκυες να περάσουν...τώρα περνάνε έγκυες,βγαίνουν εκτός για πολύ καιρό και ΑΝ επιστρέψουν πάνε σε μη μάχιμες υπηρεσίες.Ας μεταταχθουν σε πολιτικές υπηρεσίες και ας ξεκουμπιστουν από την Αστυνομία .
 

paparotriftoulas

Ανώτατος
Εγγρ.
13 Σεπ 2014
Μηνύματα
9.998
Κριτικές
67
Like
29.304
Πόντοι
10.336
ελα για βγαλτε απτις ντουλαπες τις παραλλαγες σας

εγω παω να γεμισω βενζινη το ντεποζιτο :coffee:
 

cretan336

Σεβαστός
Εγγρ.
10 Ιουλ 2020
Μηνύματα
4.294
Like
3.552
Πόντοι
1.706

daftrucker

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
8 Σεπ 2022
Μηνύματα
928
Like
1.184
Πόντοι
206
Και μεις. Μια γυναίκα στα Φάντομ για βομβαρδισμό.
Έχουμε και άλλες. Όχι πολλές βέβαια. Καμιά δεκαριά νομίζω. Αλλά πετάνε τα παντα. Και F-16 και Mirage κάποιες από αυτές.
 

ierofantis-

Μέλος
Εγγρ.
22 Σεπ 2017
Μηνύματα
7
Like
2
Πόντοι
0
Kαταληψη βραχονησιδας μπορει να γινει
Νησι σχεδον αδυνατο
Οποιος ειναι απο νησι ξερει οτι μια δυο παραλιες ειναι προσβασιμες αρα ευκολα φυλασσομενες.
 

Rand0m1

Σπουδαίος
Εγγρ.
15 Αυγ 2019
Μηνύματα
6.480
Κριτικές
1
Like
6.173
Πόντοι
2.356
^^^^^
Τύπε μια και είσαι σίγουρος, αν την πέσουν οργανωμένα νύχτα κανά 15Αύγουρτο ή ανήμερα Χριστουγέννων/ Πάσχα σε καμιά Κω, θα τους κατατροπώσουμε πιστεύεις; :confused:

Θα πάρει γραμμή τι γίνεται ο ΑΞΥΠ ή μπα; :think:
 

Νεαρχος Κουκης

Σεβαστός
Εγγρ.
22 Οκτ 2014
Μηνύματα
11.424
Κριτικές
15
Like
6.108
Πόντοι
1.496
Επιασα την συζητηση με μια κοπελα που καταγεται απο Ιμβρο, οι γονεις της μενουν εκει, ειναι Τουρκοι πολιτες. Η ιδια μενει Αθηνα. Μου ειπε οτι στο νησι ειναι 10 χιλιαδες στρατιωτες. Ετσι μου ειπε. Για ποια αποστρατιωτικοποιηση ελληνικων νησιων μιλαει η Τουρκια; Επισης δεν υπαρχει εκει αστυνομια. Μονο Τζανταρμαδες, Στρατοχωροφυλακη. Για να κανουν ανακαινιση στο σπιτι, επρεπε να παρουν ειδικη αδεια. Σχεδον ανακριση τους κανανε. Τα καλυτερα χωραφια τους τους τα απαλλοτριωσαν για λογους δημοσιου συμφεροντος για ενα κομματι ψωμι.
Το καλο ειναι οτι τους ξανανοιξαν ελληνικο σχολειο.
 

daftrucker

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
8 Σεπ 2022
Μηνύματα
928
Like
1.184
Πόντοι
206
Μια άκρως ενδιαφέρουσα συνέντευξη του Ζήνωνος, στο Σαχίνη.
Ενας βαθύς γνώστης και ενας εξαιρετικός δημοσιογράφος συνομιλούν για την ελληνική ΑΟΖ και τις εγκληματικές αβλεψίες των ελληνικών κυβερνήσεων ως προς τη διαχείρισή της. Φυσικά, ένας ακόμα ειδικός, χαρακτηρίζει μεγάλο λάθος την οριοθέτηση ΑΟΖ με την Αίγυπτο, λόγω του τρόπου που έγινε και τον τρόπο που αυτή λειτουργεί κατά των ελληνικών εθνικών συμφερόντων.
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom