Νέα

Πιάτσες στο Ηράκλειο!!!

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα -
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 226
  • Εμφανίσεις 89K
  • Ετικέτες
    ηράκλειο κρήτης
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 3 άτομα (0 μέλη και 3 επισκέπτες)

Al_Kapone15

Μέλος
Εγγρ.
18 Μαρ 2017
Μηνύματα
78
Like
49
Πόντοι
0
Φίλε μου οι Μαύρες στην αμμουδάρα είναι 3. Η μία είναι λεπτή κανονικό ύψος με σγουρά φουντοτά μαλλιά η οποία βγαίνει συχνά και την αράζει στο παγκάκι ή στην στάση πρίν απο το shell, η δεύτερη είναι λεπτή ψηλή με μακρυά ξανθά μαλλιά τα οποία είναι πλεγμένα σαν μικρά κοτσιδάκια και είναι στο καρφούρ απέξω.Η τρίτη είναι λίγο χοντρούλα με ωραίο στρογγυλό  κ ώ λ ο μετρίου αναστήματος και πάει πάνω κάτω την αμμουδάρα συνήθως. :rockon:
 

xamilontonon

Μέλος
Εγγρ.
12 Ιουλ 2006
Μηνύματα
167
Κριτικές
1
Like
67
Πόντοι
1
Σήμερα μια και θα επισκεφτώ το Ηράκλειο θα κάνω τη βόλτα μου εκεί!
 

jovani100

Μέλος
Εγγρ.
7 Ιουν 2008
Μηνύματα
373
Like
184
Πόντοι
1
καλησπερα.γνωριζει κανεις για την συγκεκριμενη να δωσει πληροφοριες?

Αυτή τύπε βολοδέρνει στο Ηράκλειο,ψωνίζεται στο πάρκινγκ του carrefour στην Αμμουδάρα. Τώρα και Καλαμάτα; Πάντως μαζί της δεν πήγα λόγω της φάτσας της.Περισσότερα εδώ
 

kavliaris

Σεβαστός
Εγγρ.
18 Αυγ 2010
Μηνύματα
2.287
Κριτικές
11
Like
283
Πόντοι
1.520
Δυνατό τσιμπούκι,με μαεστρια γλυφει μπαλες αχορταγα.Με κωλαρα για σκληρη χρηση,και απ'οτι εχω ακουσει κανει και προγραμματα για "μερακληδες",πρωην μποντιμπιλντερου.
 

kavliaris

Σεβαστός
Εγγρ.
18 Αυγ 2010
Μηνύματα
2.287
Κριτικές
11
Like
283
Πόντοι
1.520
Η ξανθια η μαυρη ειναι μεγαλη ξεπετα και σπαζαρχιδω,οι βουλγαρες του καρφουρ το ιδιο.Γενικα οτι ειναι στο δρομο ειναι σκατα υπηρεσιες και τιμες μπουρδελου.Πεταμε τα λεφτα μας στους γυφτοβουλγαρους και αλβανους νταβαδες και τους κανουμε μαγκες.
 

Womanaholic

Ανώτερος
Εγγρ.
21 Φεβ 2008
Μηνύματα
9.178
Κριτικές
86
Like
3.962
Πόντοι
5.015
Η ξανθια η μαυρη ειναι μεγαλη ξεπετα και σπαζαρχιδω,οι βουλγαρες του καρφουρ το ιδιο.Γενικα οτι ειναι στο δρομο ειναι σκατα υπηρεσιες και τιμες μπουρδελου.Πεταμε τα λεφτα μας στους γυφτοβουλγαρους και αλβανους νταβαδες και τους κανουμε μαγκες.

Η ξανθιά η μαύρη πρέπει να είναι άσχετος κανείς για να μην καταλάβει ότι "βρωμάει" ξεπέτα από χίλια μίλια μακριά. Γενικά οι κοπέλες στις πιάτσες είναι οι πιο επίφοβες για να μην περάσεις καλά, ισχύει αυτό. Πάντως στην εν λόγω πιάτσα εγώ που είχα πάει σαν επισκέπτης, με ένα γενναίο - για δεδομένα πιάτσας πάντα - "πακέτο" στην Άρτεμη έκανα ένα αξέχαστο γαμήσι...
 

24strong

Μέλος
Εγγρ.
23 Ιαν 2018
Μηνύματα
82
Like
6
Πόντοι
0
Η ξανθιά η μαύρη πρέπει να είναι άσχετος κανείς για να μην καταλάβει ότι "βρωμάει" ξεπέτα από χίλια μίλια μακριά. Γενικά οι κοπέλες στις πιάτσες είναι οι πιο επίφοβες για να μην περάσεις καλά, ισχύει αυτό. Πάντως στην εν λόγω πιάτσα εγώ που είχα πάει σαν επισκέπτης, με ένα γενναίο - για δεδομένα πιάτσας πάντα - "πακέτο" στην Άρτεμη έκανα ένα αξέχαστο γαμήσι...
Φιλαρακια κατεβαινω Ηράκλειο και εχω ενα θέμα με τις μαύρες. Τι παίζει εκεί τώρα?
 

Womanaholic

Ανώτερος
Εγγρ.
21 Φεβ 2008
Μηνύματα
9.178
Κριτικές
86
Like
3.962
Πόντοι
5.015
Φιλαρακια κατεβαινω Ηράκλειο και εχω ενα θέμα με τις μαύρες. Τι παίζει εκεί τώρα?

Όταν είχα πάει εγώ το περασμένο καλοκαίρι ήταν λίγο κλάφ' τα η κατάσταση με τις μαύρες...
 

24strong

Μέλος
Εγγρ.
23 Ιαν 2018
Μηνύματα
82
Like
6
Πόντοι
0
Μια κον
Όταν είχα πάει εγώ το περασμένο καλοκαίρι ήταν λίγο κλάφ' τα η κατάσταση με τις μαύρες...
Τι δε λενε ειναι χοντρές? Τι ωρα βγαινουν? τι υπηρεσίες με τι αντιτιμο προσφέρουν? Μια κοντη με ωραιο κορμακι που επαιρν αθηνα με 20 μου ειπε οτι μετα το πασχα θα κατεβει εκει. την μια φορά ελεγε την αλλη ηταν ξεπετα.
 

Womanaholic

Ανώτερος
Εγγρ.
21 Φεβ 2008
Μηνύματα
9.178
Κριτικές
86
Like
3.962
Πόντοι
5.015
Μια κον Τι δε λενε ειναι χοντρές? Τι ωρα βγαινουν? τι υπηρεσίες με τι αντιτιμο προσφέρουν? Μια κοντη με ωραιο κορμακι που επαιρν αθηνα με 20 μου ειπε οτι μετα το πασχα θα κατεβει εκει. την μια φορά ελεγε την αλλη ηταν ξεπετα.

Δεν είναι τόσο ότι υστερούν σε εμφάνιση όσο ότι είναι παλτά αν και δεν δοκίμασα καμιά απ' αυτές, κάνουν μπαμ όμως από χίλια μίλια μακριά ότι είναι ξεπέτες του κερατά. Και μου το 'χει πει και κοπέλα που είναι το στανταράκι μου στην πιάτσα εκεί και έχω μαζί της μια πιο προσωπική σχέση ας πούμε οπότε την εμπιστεύομαι σ' ό,τι μου λέει, αλλά και το τί γράφουν μέλη εδώ μέσα στο thread αν διαβάσεις πάλι στο ίδιο συμπέρασμα θα καταλήξεις. Εγώ θυμάμαι ένα ζώο όρθιο μαύρη με ξανθά ράστα εκεί και άλλη μία η οποία για να καταλάβεις περί τίνος πρόκειται θα σου πω πώς αντέδρασε την πρώτη φορά που επιχείρησα να την προσεγγίσω: Περιφερόταν σ' ένα παρκάκι εκεί πίσω από το πρώην Carrefour που ήταν κλειστό για εργασίες την εποχή που είχα πάει εγώ και την πλησιάζω πεζός όντας καλοντυμένος με καλοκαιρινά ρούχα και χαμογελώντας... Ενώ περίμενα να μου μιλήσει, να με καβλαντίσει, να με κοιτάξει πονηρά, κάτι αναμενόμενο τέλος πάντων για κοπέλα που κάνει αυτήν τη δουλειά, τη βλέπω να με κοιτάει σαν τρομοκρατημένη... Με το που άνοιξα τέλος πάντων εγώ το στόμα μου βλέποντας ότι δεν αντιδρά όπως θα περίμενε κανείς και της λέω ευγενικά "Να σε ρωτήσω κάτι;" έβαλε μια τρεχάλα και έγινε Λούης, πήγε και κρύφτηκε πίσω από κάτι θάμνους κάμποσα μέτρα παραπέρα σαν φοβισμένο ζώο... Τί να περιμένεις λοιπόν από μια κοπέλα αυτής της δουλειάς που αντιδράει έτσι όταν την προσεγγίζεις; Ούτε το σχιζοφρενή δολοφόνο με το πριόνι να είδε :2funny: :2funny: :2funny:
 

24strong

Μέλος
Εγγρ.
23 Ιαν 2018
Μηνύματα
82
Like
6
Πόντοι
0
Εχει κανεις προσφατη εικονα. Τι μαυρα μωρα κυλοφορούν τι ωρες και τι υπηρεσίες τιμές. Εσκασε τιποτα καινουργιο ή αυτά που προανάφεραν οι συνάδελφοι?
 

Ettore

Μέλος
Εγγρ.
24 Σεπ 2017
Μηνύματα
13.361
Like
47.157
Αποστειρωμένες υπηρεσίες. Παραθέτω εμπειρία μου από το παρελθόν.
Υποκινούμενος από τον μεγάλο κώλο και τα τσιμπουκόχειλα της έδωσα το χρηματικό αντίτιμο που συμφωνήσαμε. Μου φόρεσε δύο προφυλακτικά. Το δέρμα της μύριζε έντονα, δεν με άφησε να την αγγίξω πουθενά, ούτε χάδια ούτε φιλιά... Φοβόταν για ΣΜΝ
 

Womanaholic

Ανώτερος
Εγγρ.
21 Φεβ 2008
Μηνύματα
9.178
Κριτικές
86
Like
3.962
Πόντοι
5.015
Για νεότερες αφίξεις ας μας πουν οι ντόπιοι, ίσως κατέβει και νέο "αίμα" τώρα που καλοκαιριάζει. Εγώ ό,τι εμπειρίες ανέφερα είναι από το περασμένο καλοκαίρι.
 

24strong

Μέλος
Εγγρ.
23 Ιαν 2018
Μηνύματα
82
Like
6
Πόντοι
0
:afro: :afro: :afro:Μπροδερς οποια αποψη ειναι ευπρόσδεκτη μπας και ξανοιξουμε τιποτα φρεσκο? :erection:
 

24strong

Μέλος
Εγγρ.
23 Ιαν 2018
Μηνύματα
82
Like
6
Πόντοι
0
:afro:Ωραια κοντη ξεπετα αθηνα ειπε οτι θα κατεβει ηρακλειο
 

Συνημμένα

  • ξεπε.jpg
    ξεπε.jpg
    317 KB · Εμφανίσεις: 517

24strong

Μέλος
Εγγρ.
23 Ιαν 2018
Μηνύματα
82
Like
6
Πόντοι
0
Μάγκες εφτασα εκανα μια βολτα νωρις δεν ειδα τιποτα που ακριβως παιζουν και τι ωρες?
 

Womanaholic

Ανώτερος
Εγγρ.
21 Φεβ 2008
Μηνύματα
9.178
Κριτικές
86
Like
3.962
Πόντοι
5.015
Μάγκες εφτασα εκανα μια βολτα νωρις δεν ειδα τιποτα που ακριβως παιζουν και τι ωρες?

Πίσω από το πρώην Carrefour, νυν Σκλαβενίτη στην Αμμουδάρα μετά τις 23:30. Για να κατατοπιστείς αν δεν έχεις ιδέα από Ηράκλειο, η Αμμουδάρα είναι περίπου στο ύψος που είναι το Παγκρήτιο.
 

24strong

Μέλος
Εγγρ.
23 Ιαν 2018
Μηνύματα
82
Like
6
Πόντοι
0
Πίσω από το πρώην Carrefour, νυν Σκλαβενίτη στην Αμμουδάρα μετά τις 23:30. Για να κατατοπιστείς αν δεν έχεις ιδέα από Ηράκλειο, η Αμμουδάρα είναι περίπου στο ύψος που είναι το Παγκρήτιο.
Ευχαριστω μεχρι τι ωρα κυκλοφορούν?
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom