Νέα

Πιάτσες fm Θεσσαλονίκη

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα DEWARSS
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 149
  • Εμφανίσεις 11K
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 1 άτομα (0 μέλη και 1 επισκέπτες)

Monadikosss

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
11 Οκτ 2023
Μηνύματα
367
Like
1.570
Πόντοι
201
Έχω καταντήσει ο μουγγός του βασικού νήματος ρε μαλακες !
Μόνο γελακια και λαϊκ μπορώ να πατήσω !
Γιάννη είδες που σε πήρα χαμπάρι εχθές ;
Στην χλόης το βουλγαρακι με το κολάν είναι η φίλη της τσιμπουκοχειλους,μακάρι να είναι σημάδι και να μας έρθει και η άλλη από εβδομάδα .
Αυτό που βγαίνει με την Ντανιέλα έχει μπει στα υπόψην εχθές έτοιμος ήμουν να το φορτώσω για δοκιμή.
Μολις μιλας για τσιμπουκοχειλου ακα Τζανικα ενα σπερμα κυλαει.....πωωωωωωω ελιωσαν τα χιονια στο μπανσκο ηρθε η ωρα να της προκαλεσω λαρυγγιτιδα ξανα
 

Dimis

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
17 Μαΐ 2023
Μηνύματα
803
Like
4.335
Πόντοι
446
Φιλε ντιου δεν θέλω να αντιπαρατεθω μαζί σου και φυσικά συμπαρισταμαι στην υπόθεση σου.Ελπιζω να λήξει σύντομα το πρόβλημα σου και να επανέλθεις στην καθημερινή σου ενημέρωση.Οσο για μενα γελάω καλοπροαιρετα μ αυτά που γραφτηκαν για μενα.Εχω πάει με πολλές γυναίκες αλλά κυρίως εσκορτ.Διαβαζα πολύ καιρό τις αναφορές σου και πίστευα ότι η Σβεντα που δεν την ήξερα δεν είναι κάτι αξιόλογο όπως άλλωστε οι περισσότερες στην πιάτσα.Οταν όμως την είδα τυχαία πριν λίγο καιρό και τη ρώτησα ποια είναι σοκαρίστηκα.Επειδη εχω εμπειρια απο εσκορτ λεω οτι ειναι μια πολύ εντυπωσιακή γκόμενά για τα δεδομένα της πιατσας κι εγώ διαβάζοντας τα σχόλια σου νόμιζα ότι είναι κάποιο μπαζο.Τη δοκιμασα κι εμεινα πολυ ικανοποιημένος.Διαβαζοντας και σχόλια άλλων συναδέλφων κατάλαβα ότι και σε πολλούς άλλους αρέσει.Νομιζω λοιπόν ότι είσαι μάλλον προκατειλημενος αρνητικά απέναντι της και η ενημέρωση σου δεν είναι αντικειμενική γι αυτήν.Αλλωστε νομίζω έχεις γράψει ότι δεν έχεις πάει ποτέ μαζί της λόγω ίσως του παρελθόντος της αλλά και ισως γιατί δεν σου αρέσουν οι αδύνατες.Επειδη επειρεαζεις πολύ κόσμο μ αυτά που γράφεις θα σε παρακαλέσω να αφήσεις τις προσωπικές σου προτιμήσεις και τις προκαταληψεις έξω από την ενημέρωση γιατί δημιουργούνται λανθασμένες εντυπώσεις.Σ ευχαριστώ για τη συνομιλία μας.
Καλοπροαίρετα να σου απαντήσω ότι το νήμα έχει χαρακτήρα ελεύθερης ενημέρωσης. Τώρα εάν κάποιος -καποιοι επηρεάζονται είναι στην κρίση του καθενός εάν θα ακολουθήσει τις συμβουλές του @DEWARSS ή όχι. Προσωπικά σέβομαι τον Dewarss, αλλά πολλές φορές έχω πάει αντίθετα με κάτι που έχει προτείνει. Και εμένα μου άρεσε η Σβεσνα, και την πήρα 2 φορές παλαιότερα, έχω πάρει πραγματικά πολλές φορές κορίτσια σε ξενοδοχείο παρόλο που "εκραζαν" ότι θα τις καταντήσω cg. Εννοείται ότι ο καθένας πράττει όπως θεωρεί σωστό. Σίγουρα όμως οι συμβουλές που έλαβα από εδώ μέσα με έχουν βοηθήσει να αποφύγω δυσαρεστες καταστασεις. Η απάντηση μου αφορά την αναφορά στο μήνυμα σου εάν επηρεάζονται κάποιοι.
 

Illuzion

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
19 Φεβ 2019
Μηνύματα
1.109
Like
4.822
Πόντοι
456
ΔΕΝ καταλαβα τι ειναι ετουτο το νημα
Μέχρι να λήξει το θέμα του dewars, το άνοιξε για να γράφει εδώ. Βέβαια και αυτό θα καταντήσει νήμα προς εξαφάνισή και ότι ναναι πληροφοριών και περιγράφω όπως το κανονικο που διαβάζω τις τελευταίες 2 μερες.
 

Isidoro$

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
19 Δεκ 2021
Μηνύματα
2.079
Κριτικές
9
Like
3.487
Πόντοι
456
Μέχρι να λήξει το θέμα του dewars, το άνοιξε για να γράφει εδώ. Βέβαια και αυτό θα καταντήσει νήμα προς εξαφάνισή και ότι ναναι πληροφοριών και περιγράφω όπως το κανονικο που διαβάζω τις τελευταίες 2 μερες.
ΠΟΙΟ ειναι το θεμα του ντιουαρς;
 
OP
OP
DEWARSS

DEWARSS

Μέγας
Εγγρ.
11 Φεβ 2018
Μηνύματα
4.271
Κριτικές
11
Like
18.614
Πόντοι
3.796
Φιλε ντιου δεν θέλω να αντιπαρατεθω μαζί σου και φυσικά συμπαρισταμαι στην υπόθεση σου.Ελπιζω να λήξει σύντομα το πρόβλημα σου και να επανέλθεις στην καθημερινή σου ενημέρωση.Οσο για μενα γελάω καλοπροαιρετα μ αυτά που γραφτηκαν για μενα.Εχω πάει με πολλές γυναίκες αλλά κυρίως εσκορτ.Διαβαζα πολύ καιρό τις αναφορές σου και πίστευα ότι η Σβεντα που δεν την ήξερα δεν είναι κάτι αξιόλογο όπως άλλωστε οι περισσότερες στην πιάτσα.Οταν όμως την είδα τυχαία πριν λίγο καιρό και τη ρώτησα ποια είναι σοκαρίστηκα.Επειδη εχω εμπειρια απο εσκορτ λεω οτι ειναι μια πολύ εντυπωσιακή γκόμενά για τα δεδομένα της πιατσας κι εγώ διαβάζοντας τα σχόλια σου νόμιζα ότι είναι κάποιο μπαζο.Τη δοκιμασα κι εμεινα πολυ ικανοποιημένος.Διαβαζοντας και σχόλια άλλων συναδέλφων κατάλαβα ότι και σε πολλούς άλλους αρέσει.Νομιζω λοιπόν ότι είσαι μάλλον προκατειλημενος αρνητικά απέναντι της και η ενημέρωση σου δεν είναι αντικειμενική γι αυτήν.Αλλωστε νομίζω έχεις γράψει ότι δεν έχεις πάει ποτέ μαζί της λόγω ίσως του παρελθόντος της αλλά και ισως γιατί δεν σου αρέσουν οι αδύνατες.Επειδη επειρεαζεις πολύ κόσμο μ αυτά που γράφεις θα σε παρακαλέσω να αφήσεις τις προσωπικές σου προτιμήσεις και τις προκαταληψεις έξω από την ενημέρωση γιατί δημιουργούνται λανθασμένες εντυπώσεις.Σ ευχαριστώ για τη συνομιλία μας.
Όλες οι απόψεις δέκτες φίλε ,αλλά δεν με έχεις παρακολουθήσει καθόλου από ότι φαίνεται.
Δεν θεώρησα ποτέ μπαζο την Σβεντα,την περιέγραψα ακριβώς όπως είναι και έδωσα όσα στοιχεία έχω ,ναι δεν την έχω πάρει γιατί στην όψη βγάζει κάτι βρώμικο ,θυμίζει λίγο πρεζου και γνωρίζω ότι γαμιοταν αβερτα ακαποτα και τα καταπινε.
Οι πολύ αδύνατες και πετιτ είναι αυτό που μου αρέσει και το έχουν καταλάβει πολλοί ,τις έχω πάρει όλες τις άλλες στην πιάτσα , Νταίζη συμπεθέρα,Σύλβια ,Σόνια και άλλες .
Θα σε παρακαλούσα να χαλαρώσεις λίγο με τον ενθουσιασμό σου ,γιατί αν παρακολουθείς το νήμα και τις ενημερώσεις μου θα καταλάβεις ότι είμαι από τους λίγους που μεταφέρω απλά ότι βλέπω όπως το βλέπω ,χωρίς σάλτσες και παραμύθια.
 
OP
OP
DEWARSS

DEWARSS

Μέγας
Εγγρ.
11 Φεβ 2018
Μηνύματα
4.271
Κριτικές
11
Like
18.614
Πόντοι
3.796
Ο νέος kefalismos λες και έχει κάνει κόπι πειστ τις ενημερώσεις μας γράφει !
Δεν πειράζει καλώς μας ήρθε και ας τα έκανε μαντάρα για πρώτο ποστ με πολλά ερωτηματικά.
Ελπίζω να μπει και αυτός στο ρεπορτάζ και να μην εξαφανιστεί σαν πολλούς δυνατούς παίχτες που ήρθαν για λίγο και χάθηκαν .
 

Dimis

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
17 Μαΐ 2023
Μηνύματα
803
Like
4.335
Πόντοι
446
Εγώ τον είδα για ψιλοδιαβασμενο , δηλαδή πρέπει να ήταν επισκέπτης αρκετό καιρό και αποφάσισε να γίνει μέλος.
 

Monadikosss

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
11 Οκτ 2023
Μηνύματα
367
Like
1.570
Πόντοι
201
Ο νέος kefalismos λες και έχει κάνει κόπι πειστ τις ενημερώσεις μας γράφει !
Δεν πειράζει καλώς μας ήρθε και ας τα έκανε μαντάρα για πρώτο ποστ με πολλά ερωτηματικά.
Ελπίζω να μπει και αυτός στο ρεπορτάζ και να μην εξαφανιστεί σαν πολλούς δυνατούς παίχτες που ήρθαν για λίγο και χάθηκαν .
Και φυσικα μην μεινουν στασιμοι σαν εμενα με τη Βουλγαρα που πλεον το αμαξι παει απο μονο του Χλοης και σαν εναν αλλο συντροφο που χτιζει το Ρεξ
 
OP
OP
DEWARSS

DEWARSS

Μέγας
Εγγρ.
11 Φεβ 2018
Μηνύματα
4.271
Κριτικές
11
Like
18.614
Πόντοι
3.796
Εγώ τον είδα για ψιλοδιαβασμενο , δηλαδή πρέπει να ήταν επισκέπτης αρκετό καιρό και αποφάσισε να γίνει μέλος.
Εμένα πάντως με καταμπερδεψε με τα σημεία και τις κοπέλες ίσως αν το ξανά διαβάσω να βγάλω ξανά εικόνα .
Καλή βόλτα πάντως για πρώτο ποστ
 
  • Like
Αντιδράσεις: Dimis

Ben2020

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
3 Οκτ 2022
Μηνύματα
205
Κριτικές
9
Like
730
Πόντοι
361
Και εγώ. Τον έκανα μπάνιο τον βλακα και όχι απλά μπαν έγραψα σημείωμα στην διαχείριση..αντε με τον κάθε βλακα εδώ μεσα
 

toymoii

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
28 Νοε 2011
Μηνύματα
185
Κριτικές
9
Like
673
Πόντοι
301
Πέρασμα από μοναστηριού μόνο είδα μια με ροζ μαλλί στο στενό με τα μηχανάκια δεν πρόλαβα να δω ποια είναι ερχόταν λεωφορείο ποιο κάτω συνάντησα του γερμανοβουλγαρακι σταματάω έρχεται στην πόρτα με λέει 30 σεξ
Την λέω μόνο μια πίπα με είπε 20 μου φάνηκαν πολλά και έφυγα καλά γαμησια @λευτερια στο ντιου!
 
OP
OP
DEWARSS

DEWARSS

Μέγας
Εγγρ.
11 Φεβ 2018
Μηνύματα
4.271
Κριτικές
11
Like
18.614
Πόντοι
3.796
@Humax , @Yiannis888 παίζει να την ντύνει ο Γιάννης στο Ρεξ κάθε απόγευμα !
Α ρε Γιάννη..μυαλό δεν θα βάλεις !

Ο μουγγός της πιάτσας
 
OP
OP
DEWARSS

DEWARSS

Μέγας
Εγγρ.
11 Φεβ 2018
Μηνύματα
4.271
Κριτικές
11
Like
18.614
Πόντοι
3.796
Πέρασμα από μοναστηριού μόνο είδα μια με ροζ μαλλί στο στενό με τα μηχανάκια δεν πρόλαβα να δω ποια είναι ερχόταν λεωφορείο ποιο κάτω συνάντησα του γερμανοβουλγαρακι σταματάω έρχεται στην πόρτα με λέει 30 σεξ
Την λέω μόνο μια πίπα με είπε 20 μου φάνηκαν πολλά και έφυγα καλά γαμησια @λευτερια στο ντιου!
Η Σύλβια από τις συμπεθερες ήταν ,πρώην ξανθιά που το έβαψε ροζ στεκόταν μετά την Πειραιώς και τώρα πέρασε απέναντι από τότε που δεν πολύ βγαίνει η Νταίζη η αδύνατη συμπεθέρα.προχθες αργά ήταν μαζί της και η Έλενα.
Το Λάζοβουλγαρακι μια χαρά θερίζει ,έχει βρει τους μαλακες και βαράει 30-40 αβερτα .τι αγαμία έχει πέσει σε αυτή την πόλη ,λίγο αυτοεκτίμηση δεν έχουν μερικοί αρκεί να το χωσουν λες και δεν έχουν ξανά δει νέο μουνακι
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom