Νέα

Πιάτσες Δυτικά Προάστια

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα kavlaros30
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 30
  • Εμφανίσεις 10K
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 1 άτομα (0 μέλη και 1 επισκέπτες)

gamawmetiskaltses

Σπουδαίος
Εγγρ.
29 Μαΐ 2023
Μηνύματα
3.152
Like
15.773
Πόντοι
2.256
Η πιάτσα στο Σκαραμαγκά έσπασε από τότε που έκλεισε το hot spot. Δεν ξέρω αν έχει τίποτα στο Σχιστό, στον παράδρομο που γίνεται το παζάρι. Εκεί στο πρώην στρατόπεδο έχει μέσα όλες τις φυλές και βλέπω διάφορες να περιμένουν λεωφορείο στη στάση. Το βράδυ είναι καβάτζα και τα χοτέλια είναι δίπλα σχεδόν.
 

Accountant 7

Μέγας
Εγγρ.
3 Φεβ 2012
Μηνύματα
3.984
Κριτικές
33
Like
7.748
Πόντοι
3.886
Πλέον έχουν σταματήσει από εκεί. Από τις 6 και μετά κατεβαίνουν προς τα ξενοδοχεία δύο μαυρούλες, έρχονται με λεωφορείο, αλλά από όσο γνωρίζω την κάνουν απο νωρίς. Δεν νομίζω ότι αξίζει πλέον.

Εγώ απορώ γιατί δεν επέστρεψαν γκόμενες στο Χαϊδάρι δίπλα από το ξενοδοχείο Μάρκος. Είχε τρελούς χώρους και καβάτζες εκεί γύρω
Παίζουν ακόμα μαύρες;Έχω καιρό να δω
 

fideboras

Μέλος
Εγγρ.
5 Φεβ 2006
Μηνύματα
1.071
Κριτικές
9
Like
196
Πόντοι
16
Αν θέλετε να βάλω φωτιά στο νήμα, αναφέρω μόνο μία περιοχή, όπου παλιά ακουγόταν ότι γινόταν παιχνίδι. Αγία Βαρβάρα. Υπήρξαν στο παρελθόν μαρτυρίες μελών που έλεγαν για κορίτσια που πιατσάρουν στην Ελευθερίου Βενιζέλου. Τώρα βέβαια εγώ προσωπικά δεν νομίζω να γίνεται παιχνίδι, αλλά ποτέ δεν ξέρεις. Το μονο που έχω δει βραδυνές ώρες είναι παρέες κοριτσιών να κάθονται σε διάφορα σημεία κατά μήκος του δρόμου μέχρι το σταθμό το μετρο όπως έρχεσαι από Ιερά οδό
 

gamawmetiskaltses

Σπουδαίος
Εγγρ.
29 Μαΐ 2023
Μηνύματα
3.152
Like
15.773
Πόντοι
2.256
Αν θέλετε να βάλω φωτιά στο νήμα, αναφέρω μόνο μία περιοχή, όπου παλιά ακουγόταν ότι γινόταν παιχνίδι. Αγία Βαρβάρα. Υπήρξαν στο παρελθόν μαρτυρίες μελών που έλεγαν για κορίτσια που πιατσάρουν στην Ελευθερίου Βενιζέλου. Τώρα βέβαια εγώ προσωπικά δεν νομίζω να γίνεται παιχνίδι, αλλά ποτέ δεν ξέρεις. Το μονο που έχω δει βραδυνές ώρες είναι παρέες κοριτσιών να κάθονται σε διάφορα σημεία κατά μήκος του δρόμου μέχρι το σταθμό το μετρο όπως έρχεσαι από Ιερά οδό
Αυτές τύπε μου ψάχνουν για σκατζόχοιρους :cheesy::cheesy::cheesy:
Η Τσαμπικούλα και ο Βαλαντάκος!!!
Ρομαλεν τσαβαλεν στο f/b
 

Nikaiotis3

Μέλος
Εγγρ.
11 Οκτ 2018
Μηνύματα
30
Like
21
Πόντοι
0
Και όμως αδέρφια ξέρω και με δοκιμή τι παίζει Αγία Βαρβάρα
 

gamawmetiskaltses

Σπουδαίος
Εγγρ.
29 Μαΐ 2023
Μηνύματα
3.152
Like
15.773
Πόντοι
2.256
Και όμως αδέρφια ξέρω και με δοκιμή τι παίζει Αγία Βαρβάρα
Ρίξε σύρμα λοιπόν! Μόνο αν είναι επί χρήμασι όμως!! Όχι του τύπου "μία γνωστή ενός γνωστού και άμα σε γουστάρει κλπ"
Το τάδε τηλέφωνο, κάνει αυτό κι αυτό και παίρνει τόσα!!!
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom