Νέα

Πέθανε ο Michael Jackson !

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα gappag
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 637
  • Εμφανίσεις 26K
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 1 άτομα (0 μέλη και 1 επισκέπτες)

nimertis

Μέλος
Εγγρ.
6 Μαΐ 2009
Μηνύματα
2.049
Κριτικές
1
Like
51
Πόντοι
16
Απο τα πιο επικινδυνα ειδη ανθρωπου να εχεις τριγυρω σου...
Δεν ξερει τι ειδε , αν ειδε κατι και βγαινει και το παρουσιαζει σαν σιγουρο γεγονος.
Λες και αν υπηρχε βιντεο να παραδεχεται ο τζακσον οτι πηδαει αγορακια δεν θα το βλεπαμε να παιζει καθε μερα.
Αλλα η Εριναλ ξερει , σου λεω το εχω δει................

Τεσπα ηταν δεν ηταν παιδερας ο Μαικλ , τα παιδακια αυτα ειχαν καποιους γονεις οι οποιοι τα παιρνανε απο το χερι και τα αφηνανε καθε μερα στη βιλα του. Δεν καταλαβαινω γτ φταιει ο μαικλ τζακσον και δεν φταινε οι γονεις.
Εσεις θα αφηνατε για σαββατοκυριακο το 8χρονο παιδι σας στη βιλα του Ψινακη ή του Κορκολη????

Το οτι δεχτηκαν διακανονισμο μου αποδεικνυει και τα πραγματικα κινητρα της ιστοριας.

Η εικονα ενος ανδρα περιτριγυρισμενο απο αγορακια να τα περιποιειται και να τα χαϊδευει ειναι αρκετη για να δημιουργησει εντυπωσεις. Αυτο δεν σημαινει ομως οτι τα εβαζε κατω και τα γαμαγε , ιδιως οταν εχουμε να κανουμε με την ιδιαιτερη προσωπικοτητα ενος καλλιτεχνη τετοιου βεληνικους με οτι συνεπαγεται αυτο στην ψυχοσυνθεση του...


Είδα σχεδόν όλα τα comments και πιστευω πως μόνο αυτό και καποια comments της silva είναι τα πλέον σωστά.
Μέχρι και στο forum του bitefight παίχτηκε τέτοια συζήτηση,και βαρέθηκα να τσακώνομαι για το θέμα αυτό.
Εάν ήταν ένας τέτοιος παλιάνθρωπος όπως ειπώθηκε από μερικούς γιατί ακόμα ασχολήστε με το θεματάκι????

Michael R.I.P.  :rockon:
 

pristine

Μέλος
Εγγρ.
26 Νοε 2007
Μηνύματα
6.669
Like
8
Πόντοι
66
Αυτά τα βιντεάκια τα βάζετε για να κάνουμε κέφι?
 

silva!

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
13 Δεκ 2008
Μηνύματα
16.051
Κριτικές
3
Like
14
Πόντοι
166
Είδα σχεδόν όλα τα comments και πιστευω πως μόνο αυτό και καποια comments της silva είναι τα πλέον σωστά.
Μέχρι και στο forum του bitefight παίχτηκε τέτοια συζήτηση,και βαρέθηκα να τσακώνομαι για το θέμα αυτό.
Εάν ήταν ένας τέτοιος παλιάνθρωπος όπως ειπώθηκε από μερικούς γιατί ακόμα ασχολήστε με το θεματάκι????

Michael R.I.P.  :rockon:

;) :-* :-* :-*
 

stavros51

Moderator
Γλομπεο-στέλεχος
Εγγρ.
4 Νοε 2005
Μηνύματα
6.870
Like
60
Πόντοι
66
Δεν αθωώθηκε ακριβώς.
Είχε λεφτά, που τόσο άξια τα κέρδισε δε λεω, και κατάφερε να κλείσει εξωδικαστικά το θέμα του πληρώνοντας δεκάδες εκατομμύρια ντόλαρς ως αποζημίωση στις οικογένειες των παιδιών.

$ 23,5 εκ. για την ακρίβεια.
Φτιάχτηκε ο πιτσιρικάς.
Μακάρι να μου είχε τύχει και μένα ένας τέτοιος Michael όταν ήμουν πιτσιρίκι.
 

stavros51

Moderator
Γλομπεο-στέλεχος
Εγγρ.
4 Νοε 2005
Μηνύματα
6.870
Like
60
Πόντοι
66
Για αυτούς που λένε ότι ήτανε παιδέρας: Ρε παιδιά ας μην είμαστε και τόσο σίγουροι.
Δεν λέω, αν ήταν, ήτανε κατάπτυστος αλλά ΑΝ ΔΕΝ ήτανε;
Δεν είναι άδικο να έχει τη ρεστινιά (και ειδικά ΑΥΤΗ τη ρεστινια)!;
Δεν μπορούμε να είμαστε 100% σίγουροι.

Εσύ λες να έσκασε τα 23.500.000  ΧΩΡΙΣ να υπάρχει φωτιά?  (γιατι καπνός, υπήρχε)!
 

amjik

Τιμημένος
Εγγρ.
12 Μαΐ 2008
Μηνύματα
45.435
Κριτικές
61
Like
42.559
Πόντοι
22.785
:idiot: :idiot:
 

Συνημμένα

  • 1027071_b.jpg
    1027071_b.jpg
    34,8 KB · Εμφανίσεις: 21
  • 1027073_b.jpg
    1027073_b.jpg
    36,4 KB · Εμφανίσεις: 22
  • 1027089_b.jpg
    1027089_b.jpg
    35,1 KB · Εμφανίσεις: 21
  • 1027094_b.jpg
    1027094_b.jpg
    48,3 KB · Εμφανίσεις: 18

stavros51

Moderator
Γλομπεο-στέλεχος
Εγγρ.
4 Νοε 2005
Μηνύματα
6.870
Like
60
Πόντοι
66
Τεράστιος ο άνθρωπος από μουσικής πλευράς ....Η μουσική του θα μας λείψει ...

Κοίτα φέλε, αυτά είναι θέματα γούστου.

Εμένα π.χ. δε θα μου λείψει ούτε η μουσική του, γιατί δεν τον άκουγα.  Δε τον άντεχα.

Και δε τον θεωρώ "τεράστιο καλλιτέχνη" και όλα αυτά που διαβάζω εδώ, τον θεωρώ "performer" (δεν υπάρχει ακριβώς η αντίστοιχη Ελληνική λέξη), και αυτό που θεωρώ ότι (οπωσδήποτε) είχε, είναι εξαιρετικό ταλέντο στον χειρισμό του σώματός του σε σχέση με τη μουσική.  Σε αυτό (αλλά μόνο σε αυτό όμως) ήταν σαφώς ο καλύτερος που έχει εμφανιστεί.

Ούτε π.χ. ο Νουρέγιεφ θα μπορούσε να κάνει τα show του Jackson.  Ήταν χάρισμα.
 

Επισκέπτης
Τελικα μετα θανατο ολοι μεγαλοι καλλιτεχνες ειναι.
 

Επισκέπτης
Τελικα μετα θανατο ολοι μεγαλοι καλλιτεχνες ειναι.

Θα διαφωνήσω ΚΑΘΕΤΑ.

Παρόλο που δεν είμαι fan της μουσικής του, ο τύπος ήταν ένας και μοναδικός. Δεν έχει υπάρξει άλλος στο είδος του, ούτε θα υπάρξει... απλά θα υπάρξουν (και υπάρχουν ήδη) μιμητές του.

Απο την άλλη βέβαια... μια διαταραγμένη προσωπικότητα. Στο τέλος είχε καταλήξει να είναι σαν εκφυλισμένο κύτταρο. Κρίμα... τέτοιο ταλέντο και έφαγε ο ίδιος τον εαυτό του με την μαλακία που είχε στον εγκέφαλό του.

R.I.P.
 

hitman21

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
29 Απρ 2008
Μηνύματα
14.896
Κριτικές
2
Like
13
Πόντοι
166
Αναμφιβολα ο πληρεστερος καλλιτεχνης που εχει περασει....Πληρης σε φωνητικα χαρισματα,αλλα το κυριοτερο με μια εξοφρενικα αρμονικη και φυσικη κινηση,πολλες φορες καλυτερη απο αυτη του μπαλετου που τον πλεσιωνε...Νομιζω οτι εχει γραψει τη δικη του ιστορια στη μουσικη και κατ'εμε μαζι με ελβις και μπιτλς αποτελουν την ελιτ του χορου....
Ας αναπαυθει εν ειρηνη....
Υ.Σ. Τα ψυχολογικα ζητηματα που αντιμετωπιζε δεν του επετρεψαν να κανει ακομα περισσοτερα απο τα πεπραγμενα του....Δεν οφελει να αναλωνομαστε σε συζητητσεις του τυπου<<Αλλαξε χρωμα,επαιρνε χαπια.....>>......Ω γεγοναι,γεγοναι.....
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom