Νέα

Πέθανε ο ηθοποιός Ορφέας Ζάχος

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα kontolagnos
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 126
  • Εμφανίσεις 10K
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 1 άτομα (0 μέλη και 1 επισκέπτες)

Crucifix

Μέγας
Εγγρ.
15 Νοε 2014
Μηνύματα
4.036
Κριτικές
63
Like
7.783
Πόντοι
4.766
Ακόμα ένα νήμα που διαλύθηκε από τους γνωστούς μπαχαλακηδες :confused:
 
  • Like
Αντιδράσεις: fil69

Sexyjoanna

Call-Girl
Εγγρ.
25 Σεπ 2021
Μηνύματα
23.243
Κριτικές
1
Like
160.432
Ακόμα ένα νήμα που διαλύθηκε από τους γνωστούς μπαχαλακηδες :confused:
Είστε αυστηρός θεωρώ.. συζήτηση γίνεται όμορφα και με χιούμορ και φυσικά με σεβασμό στον μεγάλο αυτόν ηθοποιό, εξάλλου σ αυτές τις περιστάσεις ο λαός λέει,στην κηδεία γελάμε,στο γάμο κλαίμε..
 

alex71

Ανώτερος
Εγγρ.
5 Σεπ 2010
Μηνύματα
154.466
Κριτικές
1
Like
32.470
Πόντοι
8.006
Το νόημα δεν το κατάλαβα ακόμα. :grin:
Εννοει την φραση που λεει ο Κωνσταντινου στον Προυσαλη, "και στον βουρκο μπορει να βρεις διαμαντια" επειδη ειχε ερωτευθει την κοπελα απο το καμπαρε
 

alex71

Ανώτερος
Εγγρ.
5 Σεπ 2010
Μηνύματα
154.466
Κριτικές
1
Like
32.470
Πόντοι
8.006
Έλα ρε Αντισθένη..Εγώ είμαι ξανθιά φυσική ???
Εσυ περιεργως αντι να μου βγαζεις καύλα για σκισιμο, μου βγαζεις μια επιθυμια για χουχουλιασμα κατω απο το παπλωμα, αγκαλίτσα και ταινιες στην τηλεοραση
 

Νίπλης

Ανώτατος
Εγγρ.
4 Απρ 2013
Μηνύματα
70.081
Like
72.149
Πόντοι
12.756

Sexyjoanna

Call-Girl
Εγγρ.
25 Σεπ 2021
Μηνύματα
23.243
Κριτικές
1
Like
160.432
Εσυ περιεργως αντι να μου βγαζεις καύλα για σκισιμο, μου βγαζεις μια επιθυμια για χουχουλιασμα κατω απο το παπλωμα, αγκαλίτσα και ταινιες στην τηλεοραση
Πληρώσε μου την ώρα μου και κάνουμε ότι θες..???
 

Sub-Zero

Μέγας
Εγγρ.
10 Οκτ 2021
Μηνύματα
13.729
Like
17.792
Πόντοι
3.656
Κανει εντυπωση πως πολλοι ηθοποιοι φευγουν μονοι και απομακροι, χωρις να εχουν δημιουργησει οικογενεια. Λογοθετιδης, Νοταρα, Μαυροπουλου, Παπαγιαννοπουλος, και πολλοι αλλοι, έφυγαν μονοι παροτι εζησαν αναμεσα σε κυριολεκτικα χιλιαδες γνωστους, συνεργατες κλπ και επιπλεον, μιλαμε για ατομα ευρειας αποδοχης που προσεφεραν χαμογελο και συγκινησεις με την παρουσια τους. Ειναι παραξενο το πως δεν μπορεσαν (η δεν ηθελαν ισως;) να βρουν εναν συντροφο για να συμπορευθουν, τουλαχιστον στα τελευταια κεφαλαια της ζωης τους.

Ο Παπαγιαννόπουλος πέθανε πηδώντας μια πιτσιρίκα
 

alex71

Ανώτερος
Εγγρ.
5 Σεπ 2010
Μηνύματα
154.466
Κριτικές
1
Like
32.470
Πόντοι
8.006
Πληρώσε μου την ώρα μου και κάνουμε ότι θες..???
Εννοειται, ο τζαμπας πεθανε
Μολαταυτα θεωρω οτι θα περασεις τοσο ομορφα ωστε την επομενη φορα θα μου προτεινεις να με πληρωσεις εσυ για να επαναληφθει
 
Εγγρ.
13 Αυγ 2019
Μηνύματα
8.422
Like
11.000
Πόντοι
3.556
Εννοει την φραση που λεει ο Κωνσταντινου στον Προυσαλη, "και στον βουρκο μπορει να βρεις διαμαντια" επειδη ειχε ερωτευθει την κοπελα απο το καμπαρε
Το νοημα ολης της ταινιας συνοψιζεται στο παρακατω επικαιρο μηνυμα (κανε κλικ στο βιντεο) :tooth:

 

Νίπλης

Ανώτατος
Εγγρ.
4 Απρ 2013
Μηνύματα
70.081
Like
72.149
Πόντοι
12.756
Εσυ περιεργως αντι να μου βγαζεις καύλα για σκισιμο, μου βγαζεις μια επιθυμια για χουχουλιασμα κατω απο το παπλωμα, αγκαλίτσα και ταινιες στην τηλεοραση
εμας παλι το περιέργως το διαβάσαμε ''φυσικα''
 

alex71

Ανώτερος
Εγγρ.
5 Σεπ 2010
Μηνύματα
154.466
Κριτικές
1
Like
32.470
Πόντοι
8.006
εμας παλι το περιέργως το διαβάσαμε ''φυσικα''
Εγω αγαπητέ μου τις κανω τις γυναικες να νιωθουν σαν το σπιτι τους

Εχω κρατημενο ενα μηνυμα στο inbox απο κοπελα πρωην μελος, που με ευχαριστει για την ζεστη φιλοξενια στο σπιτι μου και οτι δεν θυμαται πότε ξαναενιωσε σε ξενο σπιτι τοσο οικεια
 

Νίπλης

Ανώτατος
Εγγρ.
4 Απρ 2013
Μηνύματα
70.081
Like
72.149
Πόντοι
12.756
Εννοειται, ο τζαμπας πεθανε
Μολαταυτα θεωρω οτι θα περασεις τοσο ομορφα ωστε την επομενη φορα θα μου προτεινεις να με πληρωσεις εσυ για να επαναληφθει

μην καθεσαι να εμπλουτιζεις το λεξιλόγιο σου, το συγκεκριμένο μαγαζί δουλευει εμπορικά με ευρώ..
 

Sub-Zero

Μέγας
Εγγρ.
10 Οκτ 2021
Μηνύματα
13.729
Like
17.792
Πόντοι
3.656

Μια από τις μακιγιέζ που είχε δουλέψει στο παρελθόν μαζί του και τον γνώριζε πολύ καλά και έτυχε να δουλέψουμε κι εμείς μαζί της πριν από…28 χρόνια, ναι 28 χρόνια, μας είχε πει, για την ακρίβεια και το μεταφέρουμε δίχως ίχνος σκανδαλοθηρίας: «Ήταν ένας σπουδαίος γυναικάς με τις περίφημες ανηψούλες του. Τον βρήκαν νεκρό μετά από πιθανή προηγούμενη συνάντηση, ολίγες ώρες πριν από το θάνατο του , με κάποια νεαρή γυναίκα. Τίμησε τον ανδρισμό του γιατί ήταν πολυγαμικός, μέχρι τέλους. Αυτό φαινόταν και μέσα από τη ρόμπα που φορούσε».
 

alex71

Ανώτερος
Εγγρ.
5 Σεπ 2010
Μηνύματα
154.466
Κριτικές
1
Like
32.470
Πόντοι
8.006
Μια από τις μακιγιέζ που είχε δουλέψει στο παρελθόν μαζί του και τον γνώριζε πολύ καλά και έτυχε να δουλέψουμε κι εμείς μαζί της πριν από…28 χρόνια, ναι 28 χρόνια, μας είχε πει, για την ακρίβεια και το μεταφέρουμε δίχως ίχνος σκανδαλοθηρίας: «Ήταν ένας σπουδαίος γυναικάς με τις περίφημες ανηψούλες του. Τον βρήκαν νεκρό μετά από πιθανή προηγούμενη συνάντηση, ολίγες ώρες πριν από το θάνατο του , με κάποια νεαρή γυναίκα. Τίμησε τον ανδρισμό του γιατί ήταν πολυγαμικός, μέχρι τέλους. Αυτό φαινόταν και μέσα από τη ρόμπα που φορούσε».
Ρε τύπε, πεθανε μερικες ωρες αφου ειχε πηδηξει καποια

Λογικο ειναι, αν πηδας καθε μερα, οταν θα πεθανεις καποια θα εχεις πηδηξει πριν απο λιγο, δεν σημαινει οτι πεθανε απο αυτο
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom