Νέα

Περί tattoo & piercing...

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα -
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 1K
  • Εμφανίσεις 76K
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 1 άτομα (0 μέλη και 1 επισκέπτες)

dimmits

Τιμημένος
Εγγρ.
2 Μαΐ 2008
Μηνύματα
29.794
Κριτικές
183
Like
3.241
Πόντοι
8.535
δεν έχω στον όμο...
αλλά σου λέω ότι είναι κοντά στην σπονδηλική στήλη  ψηλοζόρικα.
καλα ρε σε πιστευω δεν ειπα τιποτα...πλατη ε?μπεπανθολ πως εφτανες να βαζεις?ή μηπως σε αλοιφε καμμια κορασιδα-καλλονη? :smitten: :smitten:
 

dimmits

Τιμημένος
Εγγρ.
2 Μαΐ 2008
Μηνύματα
29.794
Κριτικές
183
Like
3.241
Πόντοι
8.535
απ την μεσα πλευρα ποναει πολυ και οσο πλησιαζει στην μασχαλη την ακους στερεοφωνικα.στ αρχιδια μας ομως γιατι αυτον τον πονο γουσταρουμε :rockon: :rockon:
ετσι ειναι...ψιλοσκοτεινιαζεις τυπε μου... :rockon: :rockon:
 

canibal

Μέλος
Εγγρ.
4 Νοε 2012
Μηνύματα
7.794
Κριτικές
4
Like
25
Πόντοι
66
ε δε κουνιεσαι ρε μαν...εκτος εαν εχεις σουρωσει μπυρες,εχεις χαλαρωσει κ μετα με το παραμικρο τσιμπημα πεταγεσαι...
οχι...αλλωστε οι περισσοτεροι με το ενα χερι βαραν κ με το αλλο χερι σου βαστανε το σημειο...εκτος απο την πλατη που δεν πιανεται οπως π.χ το μπρατσο...

άσχετο
εγώ ήθελα να πάρω ένα ουσκάκι την ώρα που μου το έκανε και μου είπε ότι δεν κάνει...έχετε ξανακούσει κάτι τέτοιο ?  
 

canibal

Μέλος
Εγγρ.
4 Νοε 2012
Μηνύματα
7.794
Κριτικές
4
Like
25
Πόντοι
66
καλα ρε σε πιστευω δεν ειπα τιποτα...πλατη ε?μπεπανθολ πως εφτανες να βαζεις?ή μηπως σε αλοιφε καμμια κορασιδα-καλλονη? :smitten: :smitten:

είπα εγώ ότι δεν με πιστεύεις τύπε μου ?  :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny:
σε πείραξε το προηγούμενο επικό θρεντ μήπως....  :2funny: :2funny: :2funny: που δεν υπάρχει πλέον... >:(
 

redmanftw

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
15 Ιαν 2012
Μηνύματα
47.995
Κριτικές
10
Like
96
Πόντοι
376
εγω θελω μανικι αλλα για αρχη λεω να κανω στο χερι στην ολενη
 

Επισκέπτης
άσχετο
εγώ ήθελα να πάρω ένα ουσκάκι την ώρα που μου το έκανε και μου είπε ότι δεν κάνει...έχετε ξανακούσει κάτι τέτοιο ?  
Ειχα παει σχεδον σουρωμενος 17 χρονων να βαρεσω στα δαχτυλα και με εδιωξε ο τατουαζας :2funny: :2funny:
Απογορευετε να μην εισαι νηφαλιος.
 

dimmits

Τιμημένος
Εγγρ.
2 Μαΐ 2008
Μηνύματα
29.794
Κριτικές
183
Like
3.241
Πόντοι
8.535
άσχετο
εγώ ήθελα να πάρω ένα ουσκάκι την ώρα που μου το έκανε και μου είπε ότι δεν κάνει...έχετε ξανακούσει κάτι τέτοιο ?  
εχω ακουσει οτι αμα πιεις αλκοολ κ καλα το δερμα αποβαλλει περισσοτερο μελανι...οταν το ρωτησα στον τατου αρτιστ μου ειπε οτι ειναι μαλακιες...απλα δεν πινεις,γιατι με το πιοτο χαλαρωνεις πολυ μετα στα τσιμπηματα της βελονας,κουνιεσαι με το παραμικρο κ σπας τα αρχιδια του ζωγραφου... :P
 

dimmits

Τιμημένος
Εγγρ.
2 Μαΐ 2008
Μηνύματα
29.794
Κριτικές
183
Like
3.241
Πόντοι
8.535
είπα εγώ ότι δεν με πιστεύεις τύπε μου ?  :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny:
σε πείραξε το προηγούμενο επικό θρεντ μήπως....  :2funny: :2funny: :2funny: που δεν υπάρχει πλέον... >:(
τυπε το θρεντ ηταν επικο κ επρεπε ολος ο κοσμος να μαθει το παρασκηνιο με τον αχαχουχα...τετοια θρεντ δεν επρεπε να συγχωνευονται...εγκλημα... :huh: :huh:
 

canibal

Μέλος
Εγγρ.
4 Νοε 2012
Μηνύματα
7.794
Κριτικές
4
Like
25
Πόντοι
66
Ειχα παει σχεδον σουρωμενος 17 χρονων να βαρεσω στα δαχτυλα και με εδιωξε ο τατουαζας :2funny: :2funny:
Απογορευετε να μην εισαι νηφαλιος.

ε καλά άμα σε είδε εντελώς κροκόδειλο τι να κάνει ο άνθρωπος... :2funny: :2funny: :2funny:

εχω ακουσει οτι αμα πιεις αλκοολ κ καλα το δερμα αποβαλλει περισσοτερο μελανι...οταν το ρωτησα στον τατου αρτιστ μου ειπε οτι ειναι μαλακιες...απλα δεν πινεις,γιατι με το πιοτο χαλαρωνεις πολυ μετα στα τσιμπηματα της βελονας,κουνιεσαι με το παραμικρο κ σπας τα αρχιδια του ζωγραφου... :P

παπαρίες δλδ.
επίσης κάποιοι έχουν κάτι σαν αλεργία και λιποθυμούν με το μελάνι.
'ισως και για κάνα τέτοιο λόγο μη γίνει μαλακία...
 

bk1981

Μέλος
Εγγρ.
29 Σεπ 2011
Μηνύματα
2.489
Κριτικές
14
Like
5
Πόντοι
26
εχω ακουσει οτι αμα πιεις αλκοολ κ καλα το δερμα αποβαλλει περισσοτερο μελανι...οταν το ρωτησα στον τατου αρτιστ μου ειπε οτι ειναι μαλακιες...απλα δεν πινεις,γιατι με το πιοτο χαλαρωνεις πολυ μετα στα τσιμπηματα της βελονας,κουνιεσαι με το παραμικρο κ σπας τα αρχιδια του ζωγραφου... :P
τα ιδια μου εχει πει και δικος μου ζωγραφος.εγω με ενα φρεντο καπουτσινο και motorhead στο ηχεια  καθομαι οση ωρα θες ακινητος
 

stavros8

Μέλος
Εγγρ.
25 Μαρ 2010
Μηνύματα
428
Like
0
Πόντοι
1
Πριν 10 χρόνια έκανα το πρώτο μου ταττού κ θέλω να κάνω ακόμα ένα.

Είναι μια φράση στα αραβικά κ σκέφτομαι να το κάνω στο χέρι.

Υπάρχει κάποιος τρόπος για να το δω πάνω μου πριν πάω να το χτυπήσω? Εννοείται πως μπορώ να πάω εκεί κ να του πω να το δω πρώτα αλλά μόνος μου πως μπορώ να το κάνω?
 

Thessalon

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
9 Μαρ 2011
Μηνύματα
3.569
Like
1.124
Πόντοι
216
Πριν 10 χρόνια έκανα το πρώτο μου ταττού κ θέλω να κάνω ακόμα ένα.

Είναι μια φράση στα αραβικά κ σκέφτομαι να το κάνω στο χέρι.

Υπάρχει κάποιος τρόπος για να το δω πάνω μου πριν πάω να το χτυπήσω? Εννοείται πως μπορώ να πάω εκεί κ να του πω να το δω πρώτα αλλά μόνος μου πως μπορώ να το κάνω?

Μπορεις...κανε μια "χένα"
 

canibal

Μέλος
Εγγρ.
4 Νοε 2012
Μηνύματα
7.794
Κριτικές
4
Like
25
Πόντοι
66
Πριν 10 χρόνια έκανα το πρώτο μου ταττού κ θέλω να κάνω ακόμα ένα.

Είναι μια φράση στα αραβικά κ σκέφτομαι να το κάνω στο χέρι.

Υπάρχει κάποιος τρόπος για να το δω πάνω μου πριν πάω να το χτυπήσω? Εννοείται πως μπορώ να πάω εκεί κ να του πω να το δω πρώτα αλλά μόνος μου πως μπορώ να το κάνω?

φοτοτυπία το σχέδιο, πάρε ριζόχαρτο, βγάλε το σχέδιο με υγρό μελάνι, και κάνε το μια πλαααατς  :grin: στο χέρι σου....πάνω κάτω θα πάρεις μια ιδεά.  
 

wolfakis7

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
5 Αυγ 2009
Μηνύματα
17.086
Like
7
Πόντοι
166
σκέφτομαι να κάνω σκουλαρίκι στις ρώγες :rolleyes:

Nipple-Piercing.jpg




ps γνωρίζει κανείς κοστολόγιο;
 

tomito

Moderator
Γλομπεο-στέλεχος
Εγγρ.
15 Μαΐ 2006
Μηνύματα
10.311
Κριτικές
3
Like
164
Πόντοι
166

KingEdward

Μέλος
Εγγρ.
28 Δεκ 2008
Μηνύματα
762
Κριτικές
3
Like
53
Πόντοι
6
καλημέρα!

ξέρει κανείς από φροντίδα tattoo?
γτ στο μαγαζί μ είπε για ντουζ με χλιαρό νερό
και σαπούνι στο tatoo
ενώ διάβασα στο google ότι δεν κάνει καλό η επαφή με το οποιοδήποτε σαμπουάν έστω κ τυχαία κ λέει κάτι για βαζελίνη...

όποιος ξέρει θα εκτιμούσα την όποια βοήθεια

ευχαριστώ!
 

NITRO

Τιμημένος
Εγγρ.
1 Μαρ 2006
Μηνύματα
5.941
Κριτικές
161
Like
5.826
Πόντοι
37.127
καλημέρα!

ξέρει κανείς από φροντίδα tattoo?
γτ στο μαγαζί μ είπε για ντουζ με χλιαρό νερό
και σαπούνι στο tatoo
ενώ διάβασα στο google ότι δεν κάνει καλό η επαφή με το οποιοδήποτε σαμπουάν έστω κ τυχαία κ λέει κάτι για βαζελίνη...

όποιος ξέρει θα εκτιμούσα την όποια βοήθεια

ευχαριστώ!

το φρέσκο θέλει Penanthol κρέμα, την ροζ... αν θες πιο εξειδικευμένα προίόντα τότε εδώ
σαπούνι επάνω στο μελάνι για 10 μέρες καλύτερα όχι γιατί θα ξεραθεί ενώ για τις πρώτες 2 εβδομάδες πρέπει να του παρέχεις σωστή ενυδάτωση ώστε τα μελάνια να αποδώσουν το 100% , όπως και να αποφεύγεις την έκθεση σε ακτινοβολίες στην συγκεκριμένη περιοχή
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom