Νέα

Περί tattoo & piercing...

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα -
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 1K
  • Εμφανίσεις 76K
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 1 άτομα (0 μέλη και 1 επισκέπτες)

Επισκέπτης
θελω να καταγγειλω δημοσια στο φορουμ αυτον τον τιποτενιο και αχρειο WARHOL :rockon:
Αυτος δεν θα επρεπε να ειναι τιμημενος αλλα ban :2funny:
Πηγα σημερα να του πω μια καλησπέρα,
και αυτος με ακινητοποιησε, με εδεσε και με τη βια μου εκανε τατουαζ :2funny:
Αισχος! :2funny:

ΠΡΙΝ



ΜΕΤΑ



(To σχεδιο συνεχιζεται και πισω απ τη γαμπα μου απλα δεν φαινεται στη φωτο)


One thing you should try..........Get tattooed before you die :rockon: :rockon: :rockon:

δεν φτανει που σ εκανα ανθρωπο και εχεις τωρα ενα καταπληκτικο τατουαζ ,γκρινιαζεις κιολας μωρη παραπονιαρα  :grin: :grin: :grin: :grin:!!!!!αλλα ετσι ειναι!δεν εκτιμαται τον γουορ  :'( :'( :'(
 

Επισκέπτης
την επομενη φορα σαβαλα θα κανεις τατουαζ στο χερι απο μεσα  :rockon: :rockon: :rockon:
 

Επισκέπτης
Τι απαράδεκτα ρε? :tickedoff:
Ολα ειναι ενα κι ενα :rockon:
Παντως δεν εχω παράπονο, αρχοντα μειχες με τη τυροπιτουλα μου, το καφεδακι μου (μετριο σουχα πει και οχι γλυκο :tickedoff:) και τις rockιες να βαράνε  :rockon:
Το ΣΚ θα σε βγάλω μασαζοτσαρκα για να γουσταρεις :dancing:
κατσε να στα φτιαξω παλι τα τατουαζ να δεις ποσο καλυτερα θα βγουν  :rockon: :rockon:!!αυτα στα κανουν στα αλλα μαγαζια??στα οπα οπα σε ειχα  :dancing: :dancing:!!!εως και στο ιντερνετ μπηκες  :grin: :grin:!και τσιχλες σου εδωσα  :grin: :grin:
 

Επισκέπτης
θελο πουτανακια να μου ζογραφισεις θειε γουορ!!!!!χαχαχαχα!!! :2funny: :2funny: :2funny: :dancing: :dancing: :dancing:
 

Επισκέπτης
τελικα μονο ο σαβαλας ειναι μαχιμος στα τατουαζ  :rockon: :rockon:!!ακους πανοοοοοοοοοοοοο?????
 

Επισκέπτης
Πίσωωωωωωω τύφλουρες  :tickedoff: :tickedoff:  :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: ο Boss (moi) είναι ο πάλιουρας στο θέμα τις δερματοστιξίας  :grin:
αυτα να τα λες τυφλουρα στις πιπιτσες και οχι στον παλιο τον γουορ  :rockon: :rockon:!!!αππ πιο σαιτ την κατεβασες παλιολουλου την φωτο??αντε μην ποσταρω τα δικα μου και δεν φτανει και ο χωρος  :dancing: :dancing:
 

Επισκέπτης
>:( >:( >:( >:( >:( >:( >:( >:( >:( >:( :tickedoff: :tickedoff: :tickedoff: :tickedoff: :tickedoff: :tickedoff:
Γιατι τα αλλα που εχω τι ειναι?
με μοτερακι απο bic στιλο χτυπημένα στη Δ! πτέρυγα Κορυδαλλού?
αμα τα εκανες εκει καλυτερα θα ηταν απο τα χαλια που εχεις κανεις  :2funny: :2funny:!!σειρα του πανου να αποκτησει επιτελους ενα αξιολογο τατουαζ  :grin: :grin:
 

mounitsa

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
21 Οκτ 2006
Μηνύματα
20.880
Like
13
Πόντοι
366
Χοχοχο........στεγνο δωσιμο ο ενας μετα τον αλλον.......παπαπαπαπα :2funny:
 

ENTY7

Μέλος
Εγγρ.
16 Αυγ 2005
Μηνύματα
128
Like
172
Πόντοι
1
52p89sp.jpg


:rockon: :rockon: :rockon:
 

InAthens

Μέλος
Εγγρ.
17 Απρ 2006
Μηνύματα
268
Κριτικές
2
Like
2
Πόντοι
1
Καλημέρα συναγωνιστές ... μια ερωτησούλα που ταλαιπωρεί φίλο και δεν τον αφήνει να κάνει tattoo .. και που δυστυχώς δεν θυμάμαι τι μου είχαν πει κι εμένα όταν είχα κάνει το δικό μου ... λοιπόν για να μην πολυλογώ, ο φίλος νομίζει ότι δεν μπορεί να κάνει τώρα tattoo επειδή έρχεται καλοκαίρι και θα το δει ο ήλιος ... ισχύει αυτό; και αν ναι μπορεί με κάποια αντιηλιακή αλοιφή π.χ. να το κανονίσει;
Ευχαριστώ εκ των προτέρων γι απαντήσεις.
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom