Νέα

Περί δημοσίων υπαλλήλων

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα mabillon
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 5K
  • Εμφανίσεις 145K
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 3 άτομα (0 μέλη και 3 επισκέπτες)

να καταργηθει η μονιμοτητα στο δημοσιο?τι λετε?

  • τωρα αμεσωσ!οθστ να απολιονται οι αχρηστοι τεμπελιδεσ!

    Ψήφοι: 214 74,8%
  • οχι ποτε!να ριζωσοθν

    Ψήφοι: 72 25,2%

  • Μέλη που ψήφισαν συνολικά
    286

Επισκέπτης
δε θα πας στρατό ρε αρχιδάκι? εκεί θα στρώσουν οι κώλοι... Όσοι έχτε γνωστό καραβανά, όταν πάει στρατό το αρχιδάκι από εδώ, βάλτε τους... Και πείτε του στο κέντρο να του μοιράσουν και βαζελίνι για το κολαράκι.. :fuck1:

ναυτικο πηγα και περασα ζωη και κοτα...με τις μπριζολαρες μου με τα γυμναστηρια μου.
Κλαφτε μουνοπανα τωρα κομπλεξικοι.
 

arcans72

Μέλος
Εγγρ.
25 Οκτ 2009
Μηνύματα
962
Like
0
Πόντοι
6
Ρε κλαφτε,...στα αρχιδια μου...
Εχω τρωω γαμαω περναω καλα εσεις βγαλτε ιδιωτικουρες τα κομπλεξ σας εδω που δεν εχετε γινει ακομα δημοσιοι υπαλληλοι
:jerking: :jerking: :jerking: :jerking:
γιατι δεν βριζεις το σεβαλιε ρε πουτανακι τωρα?
κολοτριπιδα.αρχισες να κανεις το κινεζο?
γαμιολα πακιστανα.
 

Chevalier Fidèle

Τιμημένος
Εγγρ.
1 Ιαν 2007
Μηνύματα
21.619
Κριτικές
1
Like
302
Πόντοι
386
γιατι δεν βριζεις το σεβαλιε ρε πουτανακι τωρα?
κολοτριπιδα.αρχισες να κανεις το κινεζο?
γαμιολα πακιστανα.

Καλά άστονα. Έχω κάτι φιλαράκια μονιμάδες. Τώρα φλεβάρη που θα μπει στρατό το αρχιδάκι, θα φτύσει το γάλα της μάνας του.
 

Επισκέπτης
γιατι δεν βριζεις το σεβαλιε ρε πουτανακι τωρα?
κολοτριπιδα.αρχισες να κανεις το κινεζο?
γαμιολα πακιστανα.

γιατι ειμαστε συντεκνοι στην καβλα ρε γιε πουτανας.
Μπροστα στον σεβαλιες ομως και μπροστα σε ολο το φορουμ ξεκωλιαζω αλβανε την πουταναρα την μανα σου.
:2funny: :2funny: :2funny: :2funny:
 

Επισκέπτης
Καλά άστονα. Έχω κάτι φιλαράκια μονιμάδες. Τώρα φλεβάρη που θα μπει στρατό το αρχιδάκι, θα φτύσει το γάλα της μάνας του.

ρε μην τους παραμυθιαζεις...πιασε αν θες να τους παρηγορησεις καλυτερα μια κουτα χαρτομαντηλα :2funny: :2funny: :2funny: :2funny:
 

Chevalier Fidèle

Τιμημένος
Εγγρ.
1 Ιαν 2007
Μηνύματα
21.619
Κριτικές
1
Like
302
Πόντοι
386
Μάγκα αρκάνς. μη μασάς ρε. Ένα πλουσιόπαιδο πιτσιρίκι είναι που σκοτώνει την ώρα του. Μπαίνει στρατό σε λίγο. Έχεις κάνα γνωστό μονιμά? Να δει λίγο τι εστί βερύκοκο.  :fuck2:
 

arcans72

Μέλος
Εγγρ.
25 Οκτ 2009
Μηνύματα
962
Like
0
Πόντοι
6
γιατι ειμαστε συντεκνοι στην καβλα ρε γιε πουτανας.
Μπροστα στον σεβαλιες ομως και μπροστα σε ολο το φορουμ ξεκωλιαζω αλβανε την πουταναρα την μανα σου.
:2funny: :2funny: :2funny: :2funny:
και ποιος σου ειπε ρε οτι ο σεβαλιε ειναι κρητικος?

ρε μαλακα εισαι καλα στα μυαλα σου?
 

Επισκέπτης
Μάγκα αρκάνς. μη μασάς ρε. Ένα πλουσιόπαιδο πιτσιρίκι είναι που σκοτώνει την ώρα του. Μπαίνει στρατό σε λίγο. Έχεις κάνα γνωστό μονιμά? Να δει λίγο τι εστί βερύκοκο.  :fuck2:

:2funny: :2funny: :2funny: :2funny:
τι του λες ρε μαλακα...αφου ναυτικο ειμουν πριν ενα χρονο :2funny: :2funny: :2funny: :2funny:
χαχαχαχ ε τον μαλακα χαχαχα λοοοολ
 

Chevalier Fidèle

Τιμημένος
Εγγρ.
1 Ιαν 2007
Μηνύματα
21.619
Κριτικές
1
Like
302
Πόντοι
386
:2funny: :2funny: :2funny: :2funny:
τι του λες ρε μαλακα...αφου ναυτικο ειμουν πριν ενα χρονο :2funny: :2funny: :2funny: :2funny:
χαχαχαχ ε τον μαλακα χαχαχα λοοοολ

τι ναυτικό ρε στραβόγιαννο? μήπως λες που ήσουνα προσκοπάκι και μάθαινες να χτυπάς παλαμάκια?
 

arcans72

Μέλος
Εγγρ.
25 Οκτ 2009
Μηνύματα
962
Like
0
Πόντοι
6
Μάγκα αρκάνς. μη μασάς ρε. Ένα πλουσιόπαιδο πιτσιρίκι είναι που σκοτώνει την ώρα του. Μπαίνει στρατό σε λίγο. Έχεις κάνα γνωστό μονιμά? Να δει λίγο τι εστί βερύκοκο.  :fuck2:
ξερω ρε φιλε.δεν ειναι ουτε καν δημοσιος που λεει.ενας κωλοφοιτητης ειναι,αρχιδι και μισο δηλαδη.
σαββατο βραδυ και ειναι στο ιντερνετ και πλακωνετε.
τι περιμενεις τωρα απο αυτον?
 

Επισκέπτης
τι ναυτικό ρε στραβόγιαννο? μήπως λες που ήσουνα προσκοπάκι και μάθαινες να χτυπάς παλαμάκια?

καλα ρε μλκα οταν γαμαγαμε πουτανακια στην φυλης (ισως να χαμε πεσει και στην μανα του αρκανς) μαζι στις εξοδους μου καθημερινα σχεδον τα ξεχασες? :2funny: :2funny:
Προσκοπακι ηταν μαλλον ο αλβανος ο αρκανς...μας το παιζει βεβαια τωρα ραμπο της σερβιας :2funny: :2funny: :2funny: :2funny:
 

Επισκέπτης
ξερω ρε φιλε.δεν ειναι ουτε καν δημοσιος που λεει.ενας κωλοφοιτητης ειναι,αρχιδι και μισο δηλαδη.
σαββατο βραδυ και ειναι στο ιντερνετ και πλακωνετε.
τι περιμενεις τωρα απο αυτον?

εσυ ρε γιε πουτανας αλβανε πετυχυμενε επιχειρηματια γιατι την βγαζεις μεσα βραδιατικα?
:2funny: :2funny: :2funny: :2funny:
 

Chevalier Fidèle

Τιμημένος
Εγγρ.
1 Ιαν 2007
Μηνύματα
21.619
Κριτικές
1
Like
302
Πόντοι
386
ξερω ρε φιλε.δεν ειναι ουτε καν δημοσιος που λεει.ενας κωλοφοιτητης ειναι,αρχιδι και μισο δηλαδη.
σαββατο βραδυ και ειναι στο ιντερνετ και πλακωνετε.
τι περιμενεις τωρα απο αυτον?
Άσε ρε σαπίλα και παρακμή τι να πω. Εύχομαι να του τσακίσουν τα κόκαλα τώρα που πάει στρατό. Δούλεψε ποτέ στη ζωή του? Κόπιασε? Ασχολήθηκε με κάτι σοβαρό? Και να δεις που με τις άκρες του θα μπει και στο δημόσιο! Και κάτσε εσύ πλήρωνέ τονα! :headbang:
 

Chevalier Fidèle

Τιμημένος
Εγγρ.
1 Ιαν 2007
Μηνύματα
21.619
Κριτικές
1
Like
302
Πόντοι
386
Μακεδόνας είμαι και όποιος γουστάρει! Ο κόσμος είναι μικρός και όλοι γνωριζόμαστε ! ;)
 

Heelover

Τιμημένος
Εγγρ.
8 Ιαν 2007
Μηνύματα
9.251
Κριτικές
27
Like
15
Πόντοι
3.057
Ρε... μήπως ξεφύγατε λίγο;;;  >:( >:( >:( >:(
 

ZeroTolerance

Moderator
Γλομπεο-στέλεχος
Εγγρ.
7 Σεπ 2005
Μηνύματα
21.118
Κριτικές
491
Like
37.368
Πόντοι
41.447
τερμα με την μαλακια ορισμενων
 

pezoporos

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
25 Ιουν 2009
Μηνύματα
5.473
Κριτικές
7
Like
3.195
Πόντοι
786
Της νύχτας τα καμώματα τα βλέπει η μέρα και γελάει. Καλημέρα... Η χθεσινοβραδυνή συμπεριφορά ορισμένων υποδηλώνει εφηβικό στρες. Σάββατο βράδυ δεν είχατε τιποτε καλύτερο να κάνετε; Και μην δω σχόλια για το τι κάνω εγώ Κυριακή πρωί..
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom