Νέα

Πέπη Τσεσμελή

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα tkinaliss
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 2K
  • Εμφανίσεις 472K
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 3 άτομα (0 μέλη και 3 επισκέπτες)

Duracell

Τιμημένος
Εγγρ.
18 Οκτ 2005
Μηνύματα
8.672
Like
86
Πόντοι
66
εθεαθει η πεπυ σημερα στις 13.50 στη πλατεια Βικτωριας βγαινωντας απο τπ μετρο.παντα τροφαντη γεματη καυλα.πρεπει να δουλευει εκει κοντα.ποιο λαγωνικο του σαιτ θα την ξετρυπωσει πρωτος?

Κι εσύ που την είδες... γιατί την έχασες και δεν την πήρες στο κατόπι να δεις που θα πάει ???
 

Επισκέπτης
Παω που λετε πριν 4 περιπου χρονια με τον κολλητο μου σε ενα μπουρδελο στην πλατεια Καραισκακη.Βγαινει μια μελαχροινη με βυζαρες και δεν βγαζει μιλια.Μπαινει ο δικος μου με 20 ευρω και βγαινοντας μου λεει<Σαν την Πεπη μιλαγε αυτη>.Ενα μηνα μετα την πιασανε στη Φυλης.Μπορειτε να μου πειτε ποσο μαλακας ειμαι?

Όχι, δεν είσαι μαλάκας... εκτός αν σου είπε ο κολλητός σου ότι του έκανε ένα γαμήσι-ποίημα! Αυτή είναι και η λούμπα που πέφτουμε... να γαμήσουμε καμιά επώνυμη... γιατί? Για να έχουμε να το λέμε και να πουλάμε μούρη του στυλ "εγώ έχω γαμήσει την Τσεσμελή ρε!". Φούτσες... προτιμώ μια παγκοσμίως άγνωστη (π.χ. το Κορεατάκι στην Σεούλ - λεπτομέρειες έχω γράψει στο ανάλογο thread) η οποία να με έχει βασιλέα παρά να γαμήσω την Μαντόνα (τυχαίο το παράδειγμα!) και να είναι τσουβάλι!
 

Επισκέπτης
Ρε παιδιά δεν ξέρω αν είδατε στην τηλεόραση, η γυναίκα είπε ότι με 4 χρόνια ... "δουλειάς" έφτιαξε το σπίτι της. Το σπίτι ήταν μονοκατοικία στη Γλυφάδα, με πισίνα μεγαλούτσικη και γύρω από την πισίνα δάπεδο από ξύλο teak. Το υπολογίζω να κάνω τουλάχιστον 4 μύρια ευρώ. οπότε η γυναίκα βγάζει ένα μύριο το χρόνο. Υπολογίστε ...

3.500 την ημέρα δηλαδή? πά μαλ, αλλα δεν νομιζω.
 

peloponisios

Μέλος
Εγγρ.
1 Σεπ 2005
Μηνύματα
1.630
Like
3
Πόντοι
16
εθεαθει η πεπυ σημερα στις 13.50 στη πλατεια Βικτωριας βγαινωντας απο τπ μετρο.παντα τροφαντη γεματη καυλα.πρεπει να δουλευει εκει κοντα.ποιο λαγωνικο του σαιτ θα την ξετρυπωσει πρωτος?
Και γω στο αντίστοιχο ύψος της Πατησίων την έχω πετύχει πεζή. Πραγματικά από κοντά είναι εξαιρετικής ομορφιάς. Αφήστε που ο φακός όντως προσθέτει κιλά.
 

akis35

Μέλος
Εγγρ.
27 Ιουλ 2006
Μηνύματα
128
Like
2
Πόντοι
1
Μαγγανοπηγαδο η ....... ποια;;
και σημφωνώ με τον lioma
 

talos43

Μέλος
Εγγρ.
7 Φεβ 2006
Μηνύματα
9.547
Like
9
Πόντοι
66
να και ενας κουλτουριάρης, εραστής τοης τέχνης! όχι σαν αι εμάς τους μουνοείλωτες! :boobies:
έτσι είναι φίλε μου, αυτά είναι τραγούδια και όχι οι μαλακίες που ακούμε εμείς,εμ θέλεις να ακούς Μπαχ,Μπετόβεν,Χατζιδάκη και για πιο βαριά Κατσιμιχαίους......ενώ η απόλυτη ποίηση είναι αλλού όπως ....δεν μου άνοιξες την πόρτα...και την έβγαλα στα χόρτα..... :hammer:
 

amc_anthony13

Τιμημένος
Εγγρ.
10 Ιαν 2007
Μηνύματα
6.107
Κριτικές
9
Like
3
Πόντοι
2.057
Η Πέπυ πριν κάποια χρόνια δουλεύε στον μπουρδέλο την Λιοσίων 91 μέχρι που την συλάβανε για πορνεία και βγήκε αμέσως μετα  στην τηλεώραση και έγινε και τραγουδίστρια .
 

CHRISCO

Μέλος
Εγγρ.
11 Αυγ 2006
Μηνύματα
20
Like
2
Πόντοι
0
Θεωρω οτι πολυ αξια δωσατε στο μπαζο .Δεν ειναι η μονη απο αυτες που κανανε αρπαχτες στη τν ωστε να προσελκυσουν περισσοτερους και ακριβοτερους πελατες. Τα τσουλακια στο love generation το ιδιο δεν κανουν ? Ακομα και καποιες που τωρα το παιζουν υπερβολικα ακριβοπληρωμενες τηλεπαρουσιαστριες πρωιναδικων με μεταγραφες δισ ????? τι εκαναν νωριτερα.....??!! πιπες και πισωκολλητα και αλλες παρουσιαστριες ..νεανικων εκπομπων.. εκαναν παρτουζες μς ομασες της α' εθνικης στα αποδυτηρια. ...Λάμπης Μπαμπη μου !!!
 

kaytos

Μέλος
Εγγρ.
4 Ιαν 2007
Μηνύματα
6.904
Like
14
Πόντοι
66
Όχι, δεν είσαι μαλάκας... εκτός αν σου είπε ο κολλητός σου ότι του έκανε ένα γαμήσι-ποίημα! Αυτή είναι και η λούμπα που πέφτουμε... να γαμήσουμε καμιά επώνυμη... γιατί? Για να έχουμε να το λέμε και να πουλάμε μούρη του στυλ "εγώ έχω γαμήσει την Τσεσμελή ρε!". Φούτσες... προτιμώ μια παγκοσμίως άγνωστη (π.χ. το Κορεατάκι στην Σεούλ - λεπτομέρειες έχω γράψει στο ανάλογο thread) η οποία να με έχει βασιλέα παρά να γαμήσω την Μαντόνα (τυχαίο το παράδειγμα!) και να είναι τσουβάλι!

Πες τα ρε liomas, μπας και σταματήσει αυτή η ιστορία με τις επώνυμες ψωλέτες και έρθουν τα πράγματα στα ίσα τους :thumbsup:
 

al capone

Μέλος
Εγγρ.
17 Σεπ 2005
Μηνύματα
404
Like
0
Πόντοι
1
εχει κανενας κονε για την πεπη η οχι τελικα ?
 

moynitsokinigos

Μέλος
Εγγρ.
14 Φεβ 2007
Μηνύματα
188
Κριτικές
3
Like
1
Πόντοι
1
Παιδιά έψαχνα μέρες ολόκληρες για την Πέπυ και ρωτούσα και πολλούς εδώ μέσα μήπως ξέρουν τίποτα...Χτες την είδα στην Βικτώρια να περπατάει και λέω τον φίλο μου ρε μαλακα η Πέπυ και κόντεψε ο ηλίθιος να σκοτωθεί μές στην μέση του δρόμου... ʼλλη φάση η Πέπυ παιδιά...Λέτε να επέστρεψε?
 

Επισκέπτης
Συνάδελφοι νομίζω ότι υπάρχουν ενδείξεις ότι κάποιοι από εμάς γνωρίζουν  που παίζει η Πεπη και αυτό είναι αντιδεοντολογικό και όχι μόνο θα έλεγα ότι πλησιάζει στα όρια της έσχατης προδοσίας είναι καλύτερα να μας πουν σε ποιο οίκο εργάζεται για να μπορέσουμε όσοι επιθυμούν να πάρουν το μεζέ τους.

 

Επισκέπτης
Παντός πριν 1,5 χρόνο στην ΛΕΩΝΙΔΙΟΥ 28 στο ισόγειο πρωινή ώρα  ήταν μια που της έμοιαζε και η φωνή της είχε τα ίδια χαρακτηρίστηκα ,βυζαρού  ήταν πολύ καλή στο κρεβάτι  δεν  θα έπαιρνα και όρκο ότι μπορούσε να ήταν αυτή  αλλά  μοιάζανε  παρά πολύ 
 

arxidoulis

Τιμημένος
Εγγρ.
24 Απρ 2006
Μηνύματα
335
Κριτικές
1
Like
2
Πόντοι
1
ψαξτε να βρειτε τον Stylistas76 που καποτε ειχε κοτσαρει ενα thread  με μαλακιες του τυπου οτι την ειχε γαμησει και ειχε και τηλεφωνα.αυτος η μυθομανης ηταν η γαμουσε οντως το μωρακι αυτο.
 

arxidoulis

Τιμημένος
Εγγρ.
24 Απρ 2006
Μηνύματα
335
Κριτικές
1
Like
2
Πόντοι
1
Η Πέπυ πριν κάποια χρόνια δουλεύε στον μπουρδέλο την Λιοσίων 91 μέχρι που την συλάβανε για πορνεία και βγήκε αμέσως μετα  στην τηλεώραση και έγινε και τραγουδίστρια .
Γιατι ξεχνας την θητεια της και στην Φωκαιας???
 

lagoudakis

Μέλος
Εγγρ.
9 Σεπ 2005
Μηνύματα
8.880
Like
26
Πόντοι
66
ειμουνα απο τους τυχερους!!!2 μερες πριν την πιασουν την γαμησα,στην πιπα πολυ καλη!!!σε κοιταζε στα ματια
 

ereunitikos

Μέλος
Εγγρ.
8 Ιαν 2007
Μηνύματα
707
Like
0
Πόντοι
6
Σιγά την γκόμενα ρε παιδιά!!Αν δεν ήταν διάσημη ούτε οι μισοί δεν θα την πηδάγανε!
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom