Νέα

Πέπη Τσεσμελή

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα tkinaliss
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 2K
  • Εμφανίσεις 472K
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 4 άτομα (0 μέλη και 4 επισκέπτες)

wind11

Μέλος
Εγγρ.
10 Ιουλ 2006
Μηνύματα
527
Κριτικές
1
Like
1
Πόντοι
6
Λοιπόν πόση είναι η Πλατεία Βικτωρίας ? Προτείνω λοιπόν να οργανώσουμε το Τάγμα της Αγίας Πέπης ( Με ιερό σήμα δύο Βυζόμπαλα) και να φυλάμε βάρδιες στις δύο εξόδους του σταθμού εναλλασσόμενες ανά δύο ώρες. Μπορούμε να βάλουμε και δέυτερη γραμμή άμυνας στην κάθε γωνία της Πλατείας Αριστοτέλους και Γ Σεπετεμβρίου αλλά και Πατήσιων. Ετσι δεν θα μας ξεφύγει και θα ζήσουμε εμείς καλά και αυτή ακόμα καλύτερα
 

Sincity

Μέλος
Εγγρ.
20 Ιαν 2006
Μηνύματα
820
Like
6
Πόντοι
6
Η πρότασή σου wind με βρίσκει σύμφωνο και προτίθεμαι να συμμετάσχω σε αυτή την κινητοποίηση ως άλλος σταυροφόρος μιας και ο σκοπός είναι ιερός
 

CHRIS1971

Τιμημένος
Εγγρ.
18 Οκτ 2005
Μηνύματα
909
Κριτικές
46
Like
548
Πόντοι
7.065
Λοιπόν πόση είναι η Πλατεία Βικτωρίας ? Προτείνω λοιπόν να οργανώσουμε το Τάγμα της Αγίας Πέπης ( Με ιερό σήμα δύο Βυζόμπαλα) και να φυλάμε βάρδιες στις δύο εξόδους του σταθμού εναλλασσόμενες ανά δύο ώρες. Μπορούμε να βάλουμε και δέυτερη γραμμή άμυνας στην κάθε γωνία της Πλατείας Αριστοτέλους και Γ Σεπετεμβρίου αλλά και Πατήσιων. Ετσι δεν θα μας ξεφύγει και θα ζήσουμε εμείς καλά και αυτή ακόμα καλύτερα
μιλαμε για την παρακολουθηση της χρονιας.τρεμε τζεημς μποντ
 

leonoro

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
28 Δεκ 2006
Μηνύματα
14.483
Like
11
Πόντοι
166
Την είδα στο metro στο Ν.Κόσμο. Καθόλου extra kg, ιδανικές αναλογίες
 

panourgos

Μέλος
Εγγρ.
3 Μαρ 2007
Μηνύματα
759
Like
6
Πόντοι
6
ναι και μετα να ορμησουμε ολοι μαζι .... ρε πατε καλα ??? :jerking: :jerking:
 

Gushallo

Μέλος
Εγγρ.
16 Ιαν 2007
Μηνύματα
4.437
Like
17
Πόντοι
16
να μαζευτούνε τα κομάντα, που χουμε και αρκετά εδώ μέσα  :grin:, και να ακροβολιστουν από βικτώρια ως νέο κόσμο  :cheesy:
αλλιως δουλειά δε γίνεται!!!

 

kokoss

Μέλος
Εγγρ.
19 Μαΐ 2006
Μηνύματα
463
Like
2
Πόντοι
1
Μάγκες η λύση είναι μία Αγγελεκή Νικολούλη... :2funny: :2funny: :2funny:
 

SpermBob

Τιμημένος
Εγγρ.
15 Σεπ 2005
Μηνύματα
1.009
Κριτικές
4
Like
28
Πόντοι
16
συμφωνω με τον φιλο που λεει οτι καποιοι ξερουν αλλα δεν μιλουν

Κάτσε ρε φίλε, εσύ δηλαδή αν ήξερες που δουλεύει θα το έβγαζες στο site φόρα παρτίδα να το διαβάσουν 10.000 μάτια ?

Δεν καταλαβαίνεις οτι την επόμενη μέρα θα γινότανε στο μαγαζί της λαικό προσκύνημα ?
Και την μεθεπόμενη μέρα η γυναίκα θα έφευγε μετανάστης στην Αυστραλία ??
 

akis61

Μέλος
Εγγρ.
17 Σεπ 2005
Μηνύματα
11
Like
0
Πόντοι
0
:o
 

Συνημμένα

  • PepiTsesmeli008.jpg
    PepiTsesmeli008.jpg
    14,6 KB · Εμφανίσεις: 94
  • PepiTsesmeli009.jpg
    PepiTsesmeli009.jpg
    18,6 KB · Εμφανίσεις: 77

leon23

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
24 Απρ 2006
Μηνύματα
2.043
Like
1.829
Πόντοι
216
Κάτσε ρε φίλε, εσύ δηλαδή αν ήξερες που δουλεύει θα το έβγαζες στο site φόρα παρτίδα να το διαβάσουν 10.000 μάτια ?

Δεν καταλαβαίνεις οτι την επόμενη μέρα θα γινότανε στο μαγαζί της λαικό προσκύνημα ?
Και την μεθεπόμενη μέρα η γυναίκα θα έφευγε μετανάστης στην Αυστραλία ??

αμα ειναι ετσι τοτε να το κλεισουμε το site !! στην αρχη που γραφτηκα οι πληροφοριες δινοντουσαν απλοχερα τωρα πλεον ειναι ο καθενας για την παρτη του!! δεν ειναι ετσι μαγκες ομως !!! σιγα τα οα πλεον !!! καλυτερα μουνια εχω γαμησει απο δικια μου προσπαθεια παρα στα μπουρδελα και απο γραφεια !!! και το αλλο που εχω παρατηρησει ειναι οτι οσο ομορφη ειναι η πουτανα τοσο ξενερωτη ειναι στο κρεβατι και ολο μη αυτο μη εκεινο!!!
 

kosfra

Μέλος
Εγγρ.
20 Απρ 2006
Μηνύματα
652
Κριτικές
1
Like
20
Πόντοι
6
Οπα ρε μαγκες εγω αυτο δεν το καταλαβαινω τι καποιοι ξερουν και δεν μιλουν......γκομενα τους ειναι δηλαδη ή φοβουνται μην κουραστει η Πεπυ απο τον πολυ πουτσο.....Ημαρτον....

 

kosfra

Μέλος
Εγγρ.
20 Απρ 2006
Μηνύματα
652
Κριτικές
1
Like
20
Πόντοι
6
Βεβαια αυτα ολα ισχυουν αν η Πεπυ δουλευει σε studio γιατι εαν κανει την δουλεια ερασιτεχνικα ,οκ καλα κανουν και δεν μιλουν.......
Μπορουν ομως να στειλουν P.M ΣΕ ΕΜΕΝΑ προσωπικα που ειμαι και εχεμυθο ατομα ............χα...χα..χα.χα..χα..χα.χα
 

nikos32p

Μέλος
Εγγρ.
22 Αυγ 2006
Μηνύματα
405
Κριτικές
8
Like
60
Πόντοι
1
ΚΑΛΗΣΠΕΡΑ .οποιος γνωρίζει που δουλεύει ας στείλει ενα p.m και σε μενα.Ετσι απλα!
 

the fucker

Μέλος
Εγγρ.
23 Οκτ 2005
Μηνύματα
9
Like
0
Πόντοι
0
Kαλησπέρα και απο μένα. Αν ξέρετε αν δουλεύει πουθενά η Πέπυ ή πως μπορώ να την βρώ στείλτε μου pm. Είναι όνειρο ζωής  :jerking:!!! Θα το εκτιμούσα!!!!
 

leon23

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
24 Απρ 2006
Μηνύματα
2.043
Like
1.829
Πόντοι
216
και εγω θελω πμ!!! αν και δεν το πιστευω οτι υπαρχει περιπτωση τετοια αλλα λεμε τωρα!!!!
 

InAthens

Μέλος
Εγγρ.
17 Απρ 2006
Μηνύματα
268
Κριτικές
2
Like
2
Πόντοι
1
Παιδιά είτε μας αρέσει είτε όχι όντως κάποια πράγματα δουλέυουν στο μιλητό και από γνωριμίες ... οπότε κάνω την εξής πρόταση ... ΑΝ (λέω ΑΝ) όντωες η Πέπη κάπου δουλεύει και κάποιοι το γνωρίζουν ... ας κάνουν τον κόπο να την ρωτήσουν ... "να το βγάλουμε πληροφορία στο site;;;" ... ε το πολύ πολύ να καταλαβει ότι θα πέσει τόση δουλειά που θα πει το "ναι" και επιπλέον θα "το" δίνει και στη μισή τιμή τόσος κόσμος που θα παρελάσει και πάλι κερδισμένη θα είναι ... άρα τελικά όλοι ευχαριστημένοι θα είναι :)

.. μεσημέριασε και σολάρω μου φαίνεται ....
 

POLYATAKTOS

Μέλος
Εγγρ.
20 Απρ 2006
Μηνύματα
483
Like
2
Πόντοι
1
Λοιπον μαγκες, επειδη τρελλαινομαι να την γαμησω, οποιος γνωριζει ΑΠΟΔΕΔΕΙΓΜΕΝΑ που παιζει , ανταλασσω την πληροφορια αυτη , οποιος μου την στειλει σε pm, με τηλεφωνο ανεξαρτητης 35αρας Ελληνιδας
( μουναρος)  !!!!!!!
Αντε , να δω , τωρα που αρχισα την δωροδοκια(αληθινη ειναι , το ορκιζομαι) , θα βρεθει καποιος συναγωνιστης να μ ενημερωσει!!!!!
:dancing: :dancing: :dancing:
 

nik30

Μέλος
Εγγρ.
23 Μαρ 2006
Μηνύματα
4.073
Like
1
Πόντοι
16
Λοιπον μαγκες, επειδη τρελλαινομαι να την γαμησω, οποιος γνωριζει ΑΠΟΔΕΔΕΙΓΜΕΝΑ που παιζει , ανταλασσω την πληροφορια αυτη , οποιος μου την στειλει σε pm, με τηλεφωνο ανεξαρτητης 35αρας Ελληνιδας
( μουναρος)  !!!!!!!
Αντε , να δω , τωρα που αρχισα την δωροδοκια(αληθινη ειναι , το ορκιζομαι) , θα βρεθει καποιος συναγωνιστης να μ ενημερωσει!!!!!
:dancing: :dancing: :dancing:
εγω την ανταλασω με παπι honda μοντελο 1997 125000klm!!!!
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom