Νέα

Παζάρι για νέο διαμέρισμα με κατασκευαστή γίνεται;

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα bordelman
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 7K
  • Εμφανίσεις 207K
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 1 άτομα (0 μέλη και 1 επισκέπτες)

Επισκέπτης
Aυτό που κανείς δεν  θίγει όμως είναι το  που βρέθηκαν  τα  χρήματα και αγοράστηκαν σπίτια σε τέτοιες  τιμές και στην  Αθήνα και την επαρχία. Όπως κανείς δεν  θίγει το ότι η  Ελλάδα  είναι πρώτη στις  πωλήσεις Πόρσε Καγιέν, είναι η μόνη χώρα όπου υπάρχουν  μπουζούκια, είναι πρώτη στις μετακλήσεις  αλλοδαπών ιεροδούλων σε εξωφρενικές τιμές: όλα αυτά έχουν κοινο παρονομαστή, πέρα από τις ειδικότερες  αιτίες. Το απίστευτο  μαύρο χρήμα  που κυκλοφορεί στην Ελλάδα. Η Νίκαια πήγε  300000 επειδή εκτός των άλλων πήγε  η Βούλα 1εκ. (όχι ότι στη Νίκαια δεν υπάρχει  μαύρο χρήμα...). Αν αντί να  φωνάζει κάποιος για "ανάλγητους"  κατασκευαστές, πίεζε για τη μείωση  φοροδιαφυγής-εισφοροδιαφυγής τα αποτελέσματα θα ήταν να μην υπάρχουν διαθέσιμα εισοδήματα για αγορές σε εξωφρενικές τιμές.  Υπάρχει  στην  Ελλάδα ακόμα η εντύπωση ότι  η γη και  η οικοδομή δε χάνει την αξία της ποτέ(κάτι που δεν  ισχύει στις χώρες με ισχυρά  νομίσματα,  βλ. Ιαπωνία, ΗΠΑ και χώρες του ευρώ.) καθώς οι μεγαλύτεροι  πέρασαν από Κατοχή και περιόδους υψηλού (δραχμικού) πληθωρισμού. Πλέον  θα ομαλοποιηθεί κι εδώ  η κατάσταση σε κάποια  χρόνια αναγκαστικά, ειδικά αν μειωθεί το μαύρο χρήμα και φορολογηθεί αποτελεσματικά η ακίνητη περιουσία.  Με την πρόοδο της ενοποίησης της Ευρώπης σπίτι θα αγοράζει όποιος θέλει να μείνει  και όχι όποιος θέλει να επενδύσει. Ήδη συμπατριώτες μας βρίσκουν πιο συμφέρον να αγοράσουν στη Βουλγαρία ,  το Μιλάνο, το Λονδίνο όχι τόσο για επένδυση, όσο για αναψυχή ή για οικονομία, εφόσον αρκετοί δουλεύουν ή σπουδάζουν στο εξωτερικό. Ένας άλλος παράγοντας που θα μειώσει τη  ζήτηση είναι η  δημογραφική εξέλιξη: όλοι έχουν πλεόν έως ένα παιδί, δεν υπάρχει ανάγκη υπερπροίκησης απόρων κορασίδων  πλέον και στην  τελική αν κάποιος είναι να δώσει 300000 στη Νίκαια γιατί να μην κάνει  μερικές δεκάδες ή εκατοντάδες ταξίδια στο εξωτερικό και να  ζήσει  τη  (σύντομη) ζωή του;
1..αμα εχεις κατι στην βουλα με 1 μυριο,στειλε pm..
2..γαμω την ιαπωνια σου & τις λοιπες ανεπτυγμενες χωρες λεμε..
 

axaxouxas

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
8 Απρ 2007
Μηνύματα
21.957
Κριτικές
2
Like
8
Πόντοι
366
και στην  τελική αν κάποιος είναι να δώσει 300000 στη Νίκαια γιατί να μην κάνει  μερικές δεκάδες ή εκατοντάδες ταξίδια στο εξωτερικό και να  ζήσει  τη  (σύντομη) ζωή του;

AYTO ΞΑΝΑΠΕΣ TO ....
 

str81977

Τιμημένος
Εγγρ.
17 Απρ 2006
Μηνύματα
13.679
Κριτικές
2
Like
6
Πόντοι
166
αν και οι περισσοτεροι το κεραμυδι δεν τοβαλαν στο κεφαλι τους αλλα στον κωλο τους με τις δοσεις που ειναι αναγκασμενοι να πληρωνουν, παλι γιαυτη ολη την κατασταση φταιει και η παντελης απουσια κρατικου ελεγχου ( δε μπορει ο πασα ενας να γινεται κατασκευαστης ρε φιλε πως να το κανουμε, παιρνει ζωες στα χερια του) και τα στραβα ματια που εκαναν οι παραδοσιακοι, σοβαροι κατασκευαστες!

Ειπαμε σε ενα παρτυ, πινεις και λιγακι παραπανω και ερχεσαι στο κεφι, που μυαλο για σοβαρες κινησεις...

Ουτως η αλλως ο κοσμος(και δεν ειναι η πρωτη φορα) μεθυσε απο την "τρομερη" ευκαιρια να αγορασει επιτελους ενα κεραμμυδι! Εδω ρε συ δεν εχουνε ακομη καταλαβει οτι τελικα τα σπιτια που αγορασαν 300.000 θα τους κοστισουνε 600.000 και τοτε δε θα αξιζουν ουτε το 1/3, περιμενεις να γνωριζουνε για τεχνικες λεπτομερειες και να ελεγχουνε προδιαγραφες??

Ειναι σα να μου λες οτι οποιος αγορασε αυτοκινητο (με δανειο) εστελνε πρωτα φαξ στο εργοστασιο για να τον ενημερωσει για την παθητικη ασφαλεια, τριχες!!!! Το μονο που μπορουσε να ελεγξει ενας αγοραστης ειναι αν εχουν ωραιο χρωμα τα πλακακια και αν το σπιτι εχει μεγαλα μπαλκονια....


Υ.Γ. Αφου και συ τα ιδια λες πανω κατω, γιατι τα δικα μου ειναι υπερβολες?

Διότι αφενός δεν θέλω το κράτος νταβά σε κάθε συναλλαγή, αφετέτου δεν θεωρώ ότι όσοι αγόρσαν σπίτι έως το 2005-2006 ζημιώθηκαν αφού οι τιμές ήταν ακόμη σχετικά καλές...
Επίσης θεωρώ ότι ο αγοραστής αν ήθελε, μπορούσε να προστατευτεί και δεν του έφταιγε κανένας που πηγαινε και δανειζόταν σαν το ζώο (και να' ταν μόνο το στεγαστικό χαλάλι, ήθελε και τζιπ και πλάσμα 50'' και διακοπές μύκονο το ζωντανό και δανειζόταν και για αυτά)...
 

ektor lopez

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
9 Αυγ 2008
Μηνύματα
36.184
Like
53
Πόντοι
366
χα! για να δούμε λίγο τι λέει η λογική:

στη περίπτωση λοιπόν που δεν έχεις την πακόλα, αλλά πάρεις εξ'ολοκλήρου το ποσό για αγορά σε δάνειο. Πληρώνεις τον κούκο αηδόνι στους τόκους, έχεις το καβλί για 30 χρόνια μη σου τύχει καμιά στραβή, αν το νοικιάσεις σου τρώει τα μισά η εφορία (αν δε το δηλώσεις παρακαλα μη τυχεις σε μαλακα ενοικιαστη), αν τυχεις σε μαλακες συνιδιοκτητες κανεις γαργαρα, αν ανοιξει σιδεραδικο απεναντι σου κανεις γαργαρα, 5 δεκαρες να βαλεις στην ακρη δε τις χαλας με τη σκεψη μην ερθει η κακια στιγμη και δεν εχεις να δωσεις το γραμματιο. Όλα αυτά για να πεις σε 30-40 χρόνια ότι είσαι...ιδιοκτήτης.
Με τα λεφτά της δόσης μένεις σε πολύ καλύτερο διαμέρισμα, αλλάζεις όποτε γουστάρεις ή πας σε μικρότερο όποτε στριμωχτείς, κάνεις τις διακοπές σου, δε βγαζεις το καρκινο στη μιζέρια, μαζεύεις πιο άνετα λεφτά στην άκρη.
Κακά τα ψέμματα κύριοι, πριν 20 χρονια ηταν ευνοικές οι συνθήκες για αγορά σπιτιού, τώρα όχι αν δεν έχεις έτοιμο το ποσό. Απείρως σοφότερο να πάρεις δάνειο για να κάνεις μπίσνα που θα σου αποφέρει κάποτε λεφτά να πάρεις σπίτι, παρά να πληρωνεις για ντουβάρι που θα ανασάνεις μετά απο 30 χρονια.
 

axaxouxas

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
8 Απρ 2007
Μηνύματα
21.957
Κριτικές
2
Like
8
Πόντοι
366
Σοβαρά κακομοιρούλη;
Σου δίνω μια ευκαιρία να ζητήσεις συγνώμη...
Μετά θα έχει δημοσίευση pm....

Κακομοιρουλης ?
ΔΕΝ ΘΥΜΑΜΑΙ ΝΑ ΣΟΥ ΖΗΤΗΣΑ ΠΟΤΕ ΔΑΝΕΙΚΑ ....

Ασε τρομαξα τωρα.....

Κατασκευασμενο οπως το θες θα ειναι ?

Ποσταρε το τωρα να δουμε τι σου εστειλα και ποτε ?

Να δουν και τα υπολοιπα μελη τι εισαι .....
 

axaxouxas

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
8 Απρ 2007
Μηνύματα
21.957
Κριτικές
2
Like
8
Πόντοι
366
χα! για να δούμε λίγο τι λέει η λογική:

στη περίπτωση λοιπόν που δεν έχεις την πακόλα, αλλά πάρεις εξ'ολοκλήρου το ποσό για αγορά σε δάνειο. Πληρώνεις τον κούκο αηδόνι στους τόκους, έχεις το καβλί για 30 χρόνια μη σου τύχει καμιά στραβή, αν το νοικιάσεις σου τρώει τα μισά η εφορία (αν δε το δηλώσεις παρακαλα μη τυχεις σε μαλακα ενοικιαστη), αν τυχεις σε μαλακες συνιδιοκτητες κανεις γαργαρα, αν ανοιξει σιδεραδικο απεναντι σου κανεις γαργαρα, 5 δεκαρες να βαλεις στην ακρη δε τις χαλας με τη σκεψη μην ερθει η κακια στιγμη και δεν εχεις να δωσεις το γραμματιο. Όλα αυτά για να πεις σε 30-40 χρόνια ότι είσαι...ιδιοκτήτης.
Με τα λεφτά της δόσης μένεις σε πολύ καλύτερο διαμέρισμα, αλλάζεις όποτε γουστάρεις ή πας σε μικρότερο όποτε στριμωχτείς, κάνεις τις διακοπές σου, δε βγαζεις το καρκινο στη μιζέρια, μαζεύεις πιο άνετα λεφτά στην άκρη.
Κακά τα ψέμματα κύριοι, πριν 20 χρονια ηταν ευνοικές οι συνθήκες για αγορά σπιτιού, τώρα όχι αν δεν έχεις έτοιμο το ποσό. Απείρως σοφότερο να πάρεις δάνειο για να κάνεις μπίσνα που θα σου αποφέρει κάποτε λεφτά να πάρεις σπίτι, παρά να πληρωνεις για ντουβάρι που θα ανασάνεις μετά απο 30 χρονια.

και τι αξια θα εχει μετα απο 30 χρονια το ακινητο ?  ;)


ακομη μια φορα που λες οτι εχω πει κι εγω σε παλιοτερα ποστ μου......

Αιντε ερχεσαι στα λογια μας κι εσυ ......

εισαι σε καλο δρομο
 

ektor lopez

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
9 Αυγ 2008
Μηνύματα
36.184
Like
53
Πόντοι
366
και τι αξια θα εχει μετα απο 30 χρονια το ακινητο ?  ;)


ακομη μια φορα που λες οτι εχω πει κι εγω σε παλιοτερα ποστ μου......

Αιντε ερχεσαι στα λογια μας κι εσυ ......

εισαι σε καλο δρομο

με σενα ούτε βαγονι στο μετρο δε θελω ναχω κοινο. Μη σαλιωνεις κατα δω γιατι θα φας γαλοτσα στο στομα
 

str81977

Τιμημένος
Εγγρ.
17 Απρ 2006
Μηνύματα
13.679
Κριτικές
2
Like
6
Πόντοι
166
Κακομοιρουλης ?
ΔΕΝ ΘΥΜΑΜΑΙ ΝΑ ΣΟΥ ΖΗΤΗΣΑ ΠΟΤΕ ΔΑΝΕΙΚΑ ....

Ασε τρομαξα τωρα.....

Κατασκευασμενο οπως το θες θα ειναι ?

Ποσταρε το τωρα να δουμε τι σου εστειλα και ποτε ?

Να δουν και τα υπολοιπα μελη τι εισαι .....

axaxouxas
Μάλαμα

Online

Gender:
Είμαι εδώ επειδή...: Δεν ξέρω! Απλά μου αρέσει το site!
Posts: 1606



  (Χωρίς τίτλο)
« Sent to: str81977 on: 09/02/09, 17:05 »
« You have forwarded or responded to this message. » Quote Reply Remove  

--------------------------------------------------------------------------------
Για να καταλαβεις τι εννοω φιλε str81977 μιας και απο οτι καταλαβα εισαι εργολαβος…

Θελω την συμβουλη σου σε αυτην την περιπτωση …..

Το δυαρι που προσπαθω να πουλησω ματαια …
βρισκεται σε μια πολυκατοικια
(την πρωτη του Κορυδαλλου ετος κατασκευης 1966)

Κι αποτελειται ....

Ισογειο
2 διαμερισματα 76 και 87 τμ και ενα γωνιακο μαγαζι περιπου 50 τμ
ενω υπαρχει και ακαλυπτος (αυλη περιπου 50-60 τμ)

1ος 3 διαμερισματα (48 - 76 και 87 τμ)

2ος 3 διαμερισματα (48 - 76 και 87 τμ)

ΑΝΑΤΟΛΙΚΟΜΕΣΗΜΒΡΙΝΗ ΚΑΙ ΓΩΝΙΑΚΗ ΠΟΛΥΚΑΤΟΙΚΙΑ χωρις ασανσερ και θερμανση
σε κεντρικοτατο και εμπορικοτατο σημειο στον Κορυδαλλο –εχει και πολλα μαγαζια τριγυρω-

(αναμεσα σε πλατεια ελευθεριας και μεμου και ενα στενο απο την αθηνας !!!!! απο την πλευρα της ηλεκτρονικης αθηνων )

Θελω την γνωμη σου γιατι το σκεφτομαι να μην το πουλησω τελικα
(αφου δεν μου ζηταει πια τιποτα η ανακαινιση ηταν ολοκληρωτικη)
και να το νοικιασω πλεον ....

Ακουσα μια μερα πανω σε συζητηση απο τους υπολοιπους ιδιοκτητες οτι υπαρχει περιπτωση
να το παρει εργολαβος με αντιπαροχη και μας δωσει .......
(μου φανηκε γελοιο) τα διπλα διαμερισματα η τετραγωνικα

ΚΑΤΑ ΠΟΣΟΝ ΕΙΝΑΙ ΕΦΙΚΤΟ ΚΑΤΙ ΤΕΤΟΙΟ ?

ΕΓΩ ΘΑ ΗΜΟΥΝ ΕΥΧΑΡΙΣΤΗΜΕΝΟΣ ΜΕ ΤΑ ΤΕΤΡΑΓΩΝΙΚΑ ΜΟΥ ΚΑΙ ΜΙΑ ΑΠΟΘΗΚΟΥΛΑ + 1 ΘΕΣΗ ΠΑΡΚΙΝΓΚ …….

Report To Admin

--------------------------------------------------------------------------------
Το δικαίωμά σας να ομιλείτε δεν περιλαμβάνει και υποχρέωσή μας να σας πάρουμε στα σοβαρά.......



Θα ζητήσεις τώρα συγνώμη ή θα με αναγκάσεις να μιλήσω όπως δεν έχω μιλήσει σε κανέναν εδωμέσα;
Διότι μπορεί να έχω ανταλλάξει "γαλλικά" με πολλούς, αλλά εσύ το πήγες πολύ πιο μακρυά με το να με αποκαλέσεις ψεύτη...
 

apoc

Σπουδαίος
Εγγρ.
28 Δεκ 2005
Μηνύματα
17.705
Κριτικές
31
Like
393
Πόντοι
3.115
επισης χαρακτηριστικη ειναι η συμπεριφορα "κατασκευαστων" οπως ο apoc, πρωην πορτιερης, πρωην μισθωτος που κλαψομουνιαζε ακομκη και εδω οτι οι ...τανες ειναι ακριβες και οτι δεν το φτανουν τα λεφτα και ο οποιος εν μια νυκτι εγινε κατασκευαστης,εφιαξε 2-3 οικοδομες "φερετρα", λαδωσε το αντερακι του και τωρα μας το παιζει τζαμπα μαγκας με υβρεις και γαμωμανες γιατι του χαλαμε τη σουπα της κοροϊδιας που ειχε στησει...
η απολυτη εφαρμογη της παροιμιας "εκανε και η μυγα κωλο και εχεσε τον κοσμο ολο"....

Αυτους τους κατασκευαστες κατηγορω και αυτους ξεβρακωνω! Ακομη και οι ιδιοι οι σοβαροι κατασκευαστες θαπρεπε να τους απομονωσουν ολους αυτους τους "κομητες" του χωρου και ει δυνατο να τους εκτοπισουν απο τον χωρο! Τετοια ατομα δεν ειναι μονο προσβολη για τον χωρο των κατασκευων αλλα και για το ανθρωπινο ειδος!

Αυτη ακριβως ειναι και η παρενεργεια απο την οικοδομικη εκρηξη των τελευταιων ετων! Ολοι κουτσοι στραβοι στον Αγιο Παντελεημονα, εκπτωση στην ποιοτητα των κατασκευων, τιμολογηση με τη μεθοδο του "οτι κατσει", λαμογιες με τις τραπεζες και ποσοστα επι των δανειων, και σταδιακος εκφυλισμος της αγορας ακινητων στον οποιο κανενας δεν αντεδρασε γιατι ολοι βγαινανε κερδισμενοι στην πλατη των κοροϊδων των αγοραστων! Κανεις βεβαια τοτε δεν πιστευε οτι θα υπαρξει τοσο αποτομη και μεγαλη κριση, γιαυτο και ανεχοντουσαν τα λαμογια να αισχροκερδουν και να παραδιδουν φερετρα αντι για σπιτια! Γιατι οσο και να το κανουμε ειναι γλυκεια η αμαρτια, και το υπερκερδος επισης...

Τωρα ομως αγαπητοι σοβαροι κατασκευαστες, μη γκρινιαζετε που σας πηρε και σας η μπαλα, ειστε και σεις υπευθυνοι για την κατασταση! Λουστειτε τα τωρα και τσιμουδια!
Παπάρα τα σχόλια σου δεν με αγγίζουν ούτε ξέρεις ποιος ειμαι οπότε δεν με ενδιαφέρει ότι και να πεις.Εμενα δεν με ξεβράκωσες αντιθέτος....!ΤΙ δουλεια κανεις μα είπες? Οσο για το σπιτι σου που βρηκες αυτες της πληροφοριες 20 ετων μπροστα
 

axaxouxas

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
8 Απρ 2007
Μηνύματα
21.957
Κριτικές
2
Like
8
Πόντοι
366
axaxouxas
Μάλαμα

Online

Gender:
Είμαι εδώ επειδή...: Δεν ξέρω! Απλά μου αρέσει το site!
Posts: 1606



  (Χωρίς τίτλο)
« Sent to: str81977 on: 09/02/09, 17:05 »
« You have forwarded or responded to this message. » Quote Reply Remove  

--------------------------------------------------------------------------------
Για να καταλαβεις τι εννοω φιλε str81977 μιας και απο οτι καταλαβα εισαι εργολαβος…

Θελω την συμβουλη σου σε αυτην την περιπτωση …..

Το δυαρι που προσπαθω να πουλησω ματαια …
βρισκεται σε μια πολυκατοικια
(την πρωτη του Κορυδαλλου ετος κατασκευης 1966)

Κι αποτελειται ....

Ισογειο
2 διαμερισματα 76 και 87 τμ και ενα γωνιακο μαγαζι περιπου 50 τμ
ενω υπαρχει και ακαλυπτος (αυλη περιπου 50-60 τμ)

1ος 3 διαμερισματα (48 - 76 και 87 τμ)

2ος 3 διαμερισματα (48 - 76 και 87 τμ)

ΑΝΑΤΟΛΙΚΟΜΕΣΗΜΒΡΙΝΗ ΚΑΙ ΓΩΝΙΑΚΗ ΠΟΛΥΚΑΤΟΙΚΙΑ χωρις ασανσερ και θερμανση
σε κεντρικοτατο και εμπορικοτατο σημειο στον Κορυδαλλο –εχει και πολλα μαγαζια τριγυρω-

(αναμεσα σε πλατεια ελευθεριας και μεμου και ενα στενο απο την αθηνας !!!!! απο την πλευρα της ηλεκτρονικης αθηνων )

Θελω την γνωμη σου γιατι το σκεφτομαι να μην το πουλησω τελικα
(αφου δεν μου ζηταει πια τιποτα η ανακαινιση ηταν ολοκληρωτικη)
και να το νοικιασω πλεον ....

Ακουσα μια μερα πανω σε συζητηση απο τους υπολοιπους ιδιοκτητες οτι υπαρχει περιπτωση
να το παρει εργολαβος με αντιπαροχη και μας δωσει .......
(μου φανηκε γελοιο) τα διπλα διαμερισματα η τετραγωνικα

ΚΑΤΑ ΠΟΣΟΝ ΕΙΝΑΙ ΕΦΙΚΤΟ ΚΑΤΙ ΤΕΤΟΙΟ ?

ΕΓΩ ΘΑ ΗΜΟΥΝ ΕΥΧΑΡΙΣΤΗΜΕΝΟΣ ΜΕ ΤΑ ΤΕΤΡΑΓΩΝΙΚΑ ΜΟΥ ΚΑΙ ΜΙΑ ΑΠΟΘΗΚΟΥΛΑ + 1 ΘΕΣΗ ΠΑΡΚΙΝΓΚ …….

Report To Admin

--------------------------------------------------------------------------------
Το δικαίωμά σας να ομιλείτε δεν περιλαμβάνει και υποχρέωσή μας να σας πάρουμε στα σοβαρά.......



Θα ζητήσεις τώρα συγνώμη ή θα με αναγκάσεις να μιλήσω όπως δεν έχω μιλήσει σε κανέναν εδωμέσα;
Διότι μπορεί να έχω ανταλλάξει "γαλλικά" με πολλούς, αλλά εσύ το πήγες πολύ πιο μακρυά με το να με αποκαλέσεις ψεύτη...

ΚΑΜΙΑ ΣΥΓΝΩΜΗ ....

Ειπες εσυ

Που να δεις ευγένειες όταν ζητούσε συμβουλές μέσω pm για να πουλήσει το αχούρι του...

Αρα δεν βλεπω πουθενα να ΖΗΤΑΩ συμβουλη για να ΠΟΥΛΗΣΩ....

Ρωτησα κατα ποσον ειναι εφικτη μια ανταλλαγη.....
ΓΙΑ ΚΑΙΝΟΥΡΓΙΟ....

και εκδηλωθηκες .....

κρατας αρχεια απαντησεων .....

αρα κατι δεν παει καλα με σενα .....
 

cretan335

Μέλος
Εγγρ.
30 Ιαν 2007
Μηνύματα
5.488
Like
1
Πόντοι
66
ΚΑΜΙΑ ΣΥΓΝΩΜΗ ....

Ειπες εσυ

Που να δεις ευγένειες όταν ζητούσε συμβουλές μέσω pm για να πουλήσει το αχούρι του...

Αρα δεν βλεπω πουθενα να ΖΗΤΑΩ συμβουλη για να ΠΟΥΛΗΣΩ....

Ρωτησα κατα ποσον ειναι εφικτη μια ανταλλαγη.....
ΓΙΑ ΚΑΙΝΟΥΡΓΙΟ....

και εκδηλωθηκες .....

κρατας αρχεια απαντησεων .....
Σου λένε κάποιοι, ευγενικά, οτι βγάζεις χολή για τους κατασκευαστές.
Το παραπάνω pm είναι μια κάποια απόδειξη της λύσσας σου  :2funny: :2funny: :2funny: :2funny:.
Εξακολουθείς να μην καταλαβαίνεις??
Βρε μπούλο χρονιάρες μέρες, καρμοίρη
 

axaxouxas

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
8 Απρ 2007
Μηνύματα
21.957
Κριτικές
2
Like
8
Πόντοι
366
Σου λένε κάποιοι, ευγενικά, οτι βγάζεις χολή για τους κατασκευαστές.
Το παραπάνω pm είναι μια κάποια απόδειξη της λύσσας σου  :2funny: :2funny: :2funny: :2funny:.
Εξακολουθείς να μην καταλαβαίνεις??
Βρε μπούλο χρονιάρες μέρες, καρμοίρη

ρε τυπε δεν με ενδιαφερει πλεον να αγορασω με αυτα που διαβασα εδω μεσα.....

και δεν καταλαβα για πια λυσσα λετε ?

δεν ζηλευω τιποτα απο εσας......
 

str81977

Τιμημένος
Εγγρ.
17 Απρ 2006
Μηνύματα
13.679
Κριτικές
2
Like
6
Πόντοι
166
ΚΑΜΙΑ ΣΥΓΝΩΜΗ ....

Ειπες εσυ

Που να δεις ευγένειες όταν ζητούσε συμβουλές μέσω pm για να πουλήσει το αχούρι του...

Αρα δεν βλεπω πουθενα να ΖΗΤΑΩ συμβουλη για να ΠΟΥΛΗΣΩ....

Ρωτησα κατα ποσον ειναι εφικτη μια ανταλλαγη.....
ΓΙΑ ΚΑΙΝΟΥΡΓΙΟ....

και εκδηλωθηκες .....

κρατας αρχεια απαντησεων .....

Κρατάω όλα τα pm που μου έχουν σταλεί...Υπάρχει κάτι κακό σε αυτό;
Αποδείχθηκε περίτρανα ότι ζητούσες συμβουλές για την εκμετάλλευση (πώληση, ανταλλαγή, ενοικίαση) της ακίνητης περιουσίας σου...
Και ότι είσαι ψεύτης του αισχίστου είδους (από αυτούς που κατηγορούν άλλους για ψεύτες και όταν αποκαλύπτονται αρχίζουν τα αβαβα)

Ζήτα συγνώμη προτού τα πράγματα γίνουν πραγματικά άσχημα..
 

cretan335

Μέλος
Εγγρ.
30 Ιαν 2007
Μηνύματα
5.488
Like
1
Πόντοι
66
ρε τυπε δεν με ενδιαφερει πλεον να αγορασω με αυτα που διαβασα εδω μεσα.....
Εννοείς δεν ενδιαφέρονται να το αγοράσουν το αχούρι σου.
Άντε και παρατράβηξε η παπαριά σας με αυτό το θρέντ.
Nexttttttttttttttttttttttttttt
 

trikardos

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
18 Σεπ 2008
Μηνύματα
11.073
Like
31
Πόντοι
166
ΟΧΙ προεδρε μην ζητας καμια συγνώμη απο τα λαμμογια


Αν μάλιστα δημοσιοποιούν τα pm
 

axaxouxas

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
8 Απρ 2007
Μηνύματα
21.957
Κριτικές
2
Like
8
Πόντοι
366

apoc

Σπουδαίος
Εγγρ.
28 Δεκ 2005
Μηνύματα
17.705
Κριτικές
31
Like
393
Πόντοι
3.115
ΚΑΜΙΑ ΣΥΓΝΩΜΗ ....

Ειπες εσυ

Που να δεις ευγένειες όταν ζητούσε συμβουλές μέσω pm για να πουλήσει το αχούρι του...

Αρα δεν βλεπω πουθενα να ΖΗΤΑΩ συμβουλη για να ΠΟΥΛΗΣΩ....

Ρωτησα κατα ποσον ειναι εφικτη μια ανταλλαγη.....
ΓΙΑ ΚΑΙΝΟΥΡΓΙΟ....

και εκδηλωθηκες .....

κρατας αρχεια απαντησεων .....

αρα κατι δεν παει καλα με σενα .....
χαχαχαχαχα τώρα εξηγούντε όλα.χααχαχαχαχχαχαχαχααχχααχα τι έγινε δεν τα βρήκες με τον κατασκευαστή για την αντιπαροχη και τα έχεις πάρει με όλους αχχαχαχαχαχαχα
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom