Νέα

Παζάρι για νέο διαμέρισμα με κατασκευαστή γίνεται;

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα bordelman
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 7K
  • Εμφανίσεις 207K
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 6 άτομα (0 μέλη και 6 επισκέπτες)

Gushallo

Μέλος
Εγγρ.
16 Ιαν 2007
Μηνύματα
4.434
Like
19
Πόντοι
16
φιλε μου ουτε προνομια ζητησα, ουτε ιδιαιτερη μεταχειριση

η ανωνυμια εχει την γοητεια της - η Ξερολιαση τα ορια της

συμμετεχω στο παρον νημα, και παρα8ετω την αποψη μου - περιμενω επιχειρηματα οχι κραυγες

Τα οποια νουμερα ανεφερα, ειναι ηδη γνωστα στους παροικουντες της Ιερουσαλημ, τα εχω δουλεψει σκληρα - ουτε τα κληρονομησα, ουτε τα εκλεψα, ουτε τα εβγαλα στην 'μαυρη' - ουτε τον εξυπνο κανω, ουτε τον γ*μια - με Yaris κυκλοφορω

Τελος, το αν 8α συμμετεχω ή οχι και πως, ειναι δικο μου 8εμα

Φιλικα

Ακούμε τις απόψεις όλων με προσοχή αγαπητέ φίλε, αλλά προσπάθησε και συ να μιλάς λίγο πιο απλά για να καταλαβαίνουμε τι λες.
Χρησιμοποιείς μια ορολογία, που μέχρι κι ο συγχωρεμένος RavenM θα δυσκολευόταν να κατανοήσει.

Όσο για το υφάκι CEO, μη βάζεις όλους στο ίδιο τσουβάλι.
Αυτό είναι αποκλειστικό προνόμιο του γνωστούwww.bourdela.tv/component/option,com_smf/Itemid,250/action,profile/u,34089] παμμέγιστου ανδρός[/url].
Του ανθρώπου που ξεκίνησε από τα υπόγεια χαμόσπιτα, και κατέκτησε τον κόσμο όλο,  συνάμα με την γνώσιν του....

Με yaris κυκλοφορείς?
Στην ίδια μοίρα είμαστε καημένε....
άμα δεν έχεις τουλάχιστον AMG δε μετράς μια εδώ μέσα....

 

apoc

Σπουδαίος
Εγγρ.
28 Δεκ 2005
Μηνύματα
17.705
Κριτικές
31
Like
393
Πόντοι
3.115
οτι πεις,
χτισε εσυ τωρα σπιτα το 2010 με προδιαγραφες 1970 και ασε με εμενα να μενω στην καλυβα μου, απο τσιγκο ειναι το ταβανι και σακουλες τζαμπο εχω για παραθυρα, ναι αυτο στη διαφημιση της τζαμπο ητανε το σπιτι μου!

Α και κατι αλλο, οταν ξεκινησει το πισωγυρισμα(οπως ειχε γινει και με το χρηματιστηριο) αυτοι που θα χασουν πρωτοι και τα περισσοτερα ειναι οι εξυπνακηδες σαν και σενα! Δε σε λυπαμαι καθολου! Οτι παθεις το αξιζεις 100% εσυ ειδικα!


Τελικα εμαθες για τις ενδοδαπεδιες? Ρωτησες κανενα περαστικο στο δρομο? Μηπως σου τοπε καμια πορνη στη φυλης? Το ειδες στον υπνο σου?

ααααχαχαχαχαχα ασχετε, το παιζεις και κατασκευαστης! Πριν παρεις το πρωτο δανειο ρε τι δουλεια εκανες? ταξιτζης? σουβλατζης? δε σε κοβω για κατι παραπανω...
χαχαχαχα σε γουστάρω. Η προηγουμενη δουλεια ηταν να γαμάω κατι κολαράκια σαν τα δικά σου και της μανας σου ξεκολιαρη.Μην μου πεις γιατι σε εβρισα ετσι εγω σε προιδοποιησα παντως.Σιγουρα δεν αντεχεις που καποιος σαν εμενα ειναι πιο επιτυχημενος απο εσενα παπαρα.Για πες μας εσυ με τι ασχολεισαι και το πεζεις ειδικος εκτος βεβαια απο το πουλι σου ολη μερα
 

memosan

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
26 Οκτ 2006
Μηνύματα
12.218
Like
4
Πόντοι
166
χαχαχαχα σε γουστάρω. Η προηγουμενη δουλεια ηταν να γαμάω κατι κολαράκια σαν τα δικά σου και της μανας σου ξεκολιαρη.Μην μου πεις γιατι σε εβρισα ετσι εγω σε προιδοποιησα παντως.Σιγουρα δεν αντεχεις που καποιος σαν εμενα ειναι πιο επιτυχημενος απο εσενα παπαρα.Για πες μας εσυ με τι ασχολεισαι και το πεζεις ειδικος εκτος βεβαια απο το πουλι σου ολη μερα
η μεγαλυτερη επιτυχια στη ζωη μου, ειναι οτι ΔΕΝ ΕΙΜΑΙ ΣΑΝ ΕΣΕΝΑ!
 

apoc

Σπουδαίος
Εγγρ.
28 Δεκ 2005
Μηνύματα
17.705
Κριτικές
31
Like
393
Πόντοι
3.115
η μεγαλυτερη επιτυχια στη ζωη μου, ειναι οτι ΔΕΝ ΕΙΜΑΙ ΣΑΝ ΕΣΕΝΑ!
Καλά αυτό ειναι το μόνο σίγουρο οτι δεν μπορείς να γίνεις οχι μονο σαν εμένα αλλά σαν τους περισσότερους εδω για αυτο κλεγεσαι και χτυπιέσαι.Δεν ειδα όμως να απαντάς στα ερωτηματα του on the road.Αποφεύγεις.....!Αλλά σε ρωτάω και εγώ πως εφτιαξες το σπίτι σου 20 χρόνια μπροστά σε όλα??Ειδικα στην αντισυσμικοτητα απο το 1992 προβλεψες εως το 2010 για πες μας
 

apoc

Σπουδαίος
Εγγρ.
28 Δεκ 2005
Μηνύματα
17.705
Κριτικές
31
Like
393
Πόντοι
3.115
Επίσης ηδη έχεις ανέβει το 2ο σκαλοπάτι.Συνέχσε έτσι και θα τα πούμε εδώ φυσικα
 

apoc

Σπουδαίος
Εγγρ.
28 Δεκ 2005
Μηνύματα
17.705
Κριτικές
31
Like
393
Πόντοι
3.115
Ένα νέο που ακούστηκε είναι ότι οι τράπεζες θα ανεβάσουν τα επιτόκια απο το 2010. Συμβουλή προς όλους ότι απούλητα ακίνητα έχουμε να τα βάλουμε σε αγγελεία ότι τα χαρίζουμε.Ρε δεν πανε να γαμηθούν? Ένας λόγος που δεν αγοράζει ο κόσμος σπίτια δεν είναι μόνο οι εξωφρενικές τιμές που όντως υπάρχουν είναι ομως επίσης ότι οι τράπεζες δεν δίνουν δάνεια οπως και υψηλα επιτόκια. Δεν είδα όμως κανέναν να φωνάζει εδω η γενικά για αυτο το θεμα. ΟΛΑ ΕΙΝΑΙ ΑΛΥΣΙΔΑ αλλά καποιοι μαλάκες εδω μέσα οπως και έξω δεν το καταλαβένουν.Μακάρι όλα να έπεφταν 5% και όχι μονο τα διαμερίσματα.
 

apoc

Σπουδαίος
Εγγρ.
28 Δεκ 2005
Μηνύματα
17.705
Κριτικές
31
Like
393
Πόντοι
3.115
Κάτι παπάρια σαν τον memosan και τον axaxouxa τους προτείνω να γραφτούν και σε κανενα forum όπως της mercedes,των super-market και των τραπεζών να ουρλίαζουν εκεί να ρίξουν τις τιμές να ζαλήσουν και εκείνων τα παπάρια μηπως αλλάξει κάτι αλλά δεν το κόβω γιατι και για αυτό άχρηστει ειναι όπως και στην ζωή τους και το μόνο που ξερουν και εμαθαν στην ζωη τους ειναι να ειρωνευονται και να ζηλεύουν αυτους που είναι καλύτερη απο αυτούς
 

apoc

Σπουδαίος
Εγγρ.
28 Δεκ 2005
Μηνύματα
17.705
Κριτικές
31
Like
393
Πόντοι
3.115
Aντι να σκάτε για το τι αγοράζει ο κόσμος γιατι δεν σκάτε για αυτα που πληρώνει ο καθένας μας σε φόρους και διοδια???Για τους δρομους που έχουμε γενικότερα σε όλη την Ελλάδα.Εκεί ειναι το χρήμα το τρελό και δυστηχώς πληρώνουμε όλοι και μας αφορα.
 

memosan

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
26 Οκτ 2006
Μηνύματα
12.218
Like
4
Πόντοι
166
Ένα νέο που ακούστηκε είναι ότι οι τράπεζες θα ανεβάσουν τα επιτόκια απο το 2010.
αλλο ενα νεο που ακουστηκε ειναι οτι το 2010 θα τελειωσεις επιτελους το δημοτικο! Μας εχεις βγαλει τα ματια με την ανορθογραφια σου
 

memosan

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
26 Οκτ 2006
Μηνύματα
12.218
Like
4
Πόντοι
166
Aντι να σκάτε για το τι αγοράζει ο κόσμος γιατι δεν σκάτε για αυτα που πληρώνει ο καθένας μας σε φόρους και διοδια???Για τους δρομους που έχουμε γενικότερα σε όλη την Ελλάδα.Εκεί ειναι το χρήμα το τρελό και δυστηχώς πληρώνουμε όλοι και μας αφορα.
τους δρομους κατασκευαστες δεν τους φιαχνουν ρε βλημα? τα χωνεις στους συναδελφους σου τωρα?
 

apoc

Σπουδαίος
Εγγρ.
28 Δεκ 2005
Μηνύματα
17.705
Κριτικές
31
Like
393
Πόντοι
3.115
τους δρομους κατασκευαστες δεν τους φιαχνουν ρε βλημα? τα χωνεις στους συναδελφους σου τωρα?
Ναι ρε μαλάκα αλλά τα χωνο σε οποιονδήποτε πληρώνετε απο το δημόσιο η ιδιώτη και δεν κάνει σωστά την δουλεια για την οποια πληρώνετε να κάνει
 

memosan

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
26 Οκτ 2006
Μηνύματα
12.218
Like
4
Πόντοι
166
Ναι ρε μαλάκα αλλά δεν έπιασες όλο το post αλλά μόνο ότι σε συμφέρει.Τα χωνο σε οποιονδήποτε πληρώνετε απο το δημόσιο η ιδιώτη και δεν κάνει σωστά την δουλεια για την οποια πληρώνετε να κάνει
οι κατασκευαστες δηλαδη! Αυτοι δεν κανουν σωστα τη δουλεια τους! ασε που πληρωνονται και απο το δημοσιο και απο ιδιωτες....



αλλα ξερω γιατι ταχεις παρει......δε σε βαζουνε μεσα στα δημοσια εργα γιατι δε μπορεις να γραψεις την προσφορα....
παλι καλα..... αμα εσυ αναλαμβανες να φιαξεις το κομματι Λαμια -Καραβομυλος, θα τελειωνες το δρομο στον πειραια......εκει εχει καραβια....
 

apoc

Σπουδαίος
Εγγρ.
28 Δεκ 2005
Μηνύματα
17.705
Κριτικές
31
Like
393
Πόντοι
3.115
οι κατασκευαστες δηλαδη! Αυτοι δεν κανουν σωστα τη δουλεια τους! ασε που πληρωνονται και απο το δημοσιο και απο ιδιωτες.... Εαν σε βολευει να τους βάζει όλους στο ίδιο τσουβάλι στα @@ μου δεν θα υπερασπιστώ κανέναν.Λες εεε για αυτο να τα έχω πάρει???Να σου λύσω την απορία παπάρα εγώ είμαι μάγκας και πληρώνω για να μου τα γράφουν όποτε στα @@ μου και αυτό χααχχα.Δεν μου απάντησες όμως στο ερώτημα μου για το σπίτι σου



αλλα ξερω γιατι ταχεις παρει......δε σε βαζουνε μεσα στα δημοσια εργα γιατι δε μπορεις να γραψεις την προσφορα....
παλι καλα..... αμα εσυ αναλαμβανες να φιαξεις το κομματι Λαμια -Καραβομυλος, θα τελειωνες το δρομο στον πειραια......εκει εχει καραβια....
 

memosan

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
26 Οκτ 2006
Μηνύματα
12.218
Like
4
Πόντοι
166
βιογραφικο νεοΕλληνα κατασκευαστη

Θα σας πω μια δικία μου ιστορία σε σχέση με αυτά τα μαγαζία.Τα χριστούγεννα δούλευα πόρτα σε ενα strip-show στης 29 δεκ σταμάτησα στις 30 έκανε ντου η αστυνομία και τους πήγε όλους μέσα απο τον αυτοφοράκια μέχρι και το καημένο το παλικάρι που δούλευε πόρτα,σερβιτόρους γενικά όλο το προσωπικο.


και μετα λεμε γιατι οι οικοδομες ειναι μουνι......
 

apoc

Σπουδαίος
Εγγρ.
28 Δεκ 2005
Μηνύματα
17.705
Κριτικές
31
Like
393
Πόντοι
3.115
βιογραφικο νεοΕλληνα κατασκευαστη

και μετα λεμε γιατι οι οικοδομες ειναι μουνι......
Γουστάρωωωω αχ να ήξερες τι μου θύμισες τώρα...αχχααχαχαχα καλές εποχές χαχαχαχαχα. Παπάρακη δεν μας είπες τι δουλειά κάνεις???Ουτε στο ερώτημα απάντησες του on the road. Χερομαι που έψαξες το history αυτο σημένει ότι σε γάμησα και δεν έχει τπτ καινουργιο να πεις.Όπως θα είδες παπάρα για 3-4 μέρες πήγα για να καλυψω ένα φίλο και να βγάλω δεν δούλευα μια ζωή εκεί. .Άρα δεν καταλαβένω πως μπορεί να επιρεάζει το βιογραφικό μου αυτό χαχαχα και ποιος είσαι εσυ που θα κρίνεις εδω μεσα τον οποιονδήποτε.ΤΙ ΔΟΥΛΕΙΑ ΚΑΝΕΙΣ ΜΑΣ ΕΙΠΕΣ?ΕΑΝ ΚΑΝΕΙΣ ΚΙΟΛΑΣ....!Ποστάρω όλο το post έτσι για να μην τα λέμε μισά

Θα σας πω μια δικία μου ιστορία σε σχέση με αυτά τα μαγαζία.Τα χριστούγεννα δούλευα πόρτα σε ενα strip-show στης 29 δεκ σταμάτησα στις 30 έκανε ντου η αστυνομία και τους πήγε όλους μέσα απο τον αυτοφοράκια μέχρι και το καημένο το παλικάρι που δούλευε πόρτα,σερβιτόρους γενικά όλο το προσωπικο.Όσο αφορα το τι κυρώσεις έχεις είναι η εξής...Την πρώτη φορά στην χαρίζουν την δεύτερη είναι 50-50 και την 3 ειναι αυτόφορο.Όσο αφορά το μαγαζί του πήραν την άδεια λογο μαστρωπείας.Και πως έγινε αυτό???Ένας καλός κύριος αστυνομικός ήρθε σαν πελάτης πήρε μια κοπέλα της έδωσε 100 ευρώ για να του πάρει κιμπουτσι ε η χαζή του πήρε και αυτό ήταν.Το μαγαζί είχε κάνει 45.000 ευρώ τζίρο και δηλώθηκαν μόνο 23.000.Το που πήγαν τα χρήματα η για πιο μαγαζί μιλάω σίγουρα μερικοί μπορούν να καταλάβουν
 

memosan

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
26 Οκτ 2006
Μηνύματα
12.218
Like
4
Πόντοι
166
Γουστάρωωωω αχ να ήξερες τι μου θύμισες τώρα...αχχααχαχαχα καλές εποχές χαχαχαχαχα. Παπάρακη δεν μας είπες τι δουλειά κάνεις???Ουτε στο ερώτημα απάντησες του on the road. Χερομαι που έψαξες το history αυτο σημένει ότι σε γάμησα και δεν έχει τπτ καινουργιο να πεις
Λαθος!!!
Αυτο σημαινει οτι ειχα δικιο οταν ελεγα οτι ΕΙΣΑΙ ΑΣΧΕΤΟΣ με το αντικειμενο σου!
ρουφα το αυγουλακι σου τωρα
 

apoc

Σπουδαίος
Εγγρ.
28 Δεκ 2005
Μηνύματα
17.705
Κριτικές
31
Like
393
Πόντοι
3.115
Λαθος!!!
Αυτο σημαινει οτι ειχα δικιο οταν ελεγα οτι ΕΙΣΑΙ ΑΣΧΕΤΟΣ με το αντικειμενο σου!
ρουφα το αυγουλακι σου τωρα
Το εάν είμαι άσχετος η όχι είναι υποκειμενικό και σίγουρα δεν θα με κρίνεις εσυ που δεν μας λες τι δουλεια κάνεις.ΕΣΥ ΤΙ ΔΟΥΛΕΙΑ ΚΑΝΕΙΣ??ΕΓΩ θα ρουφήξω το αυγουλάκη μου όπως εσύ ρουφάς το καυλί μου και όχι μονο.
 

apoc

Σπουδαίος
Εγγρ.
28 Δεκ 2005
Μηνύματα
17.705
Κριτικές
31
Like
393
Πόντοι
3.115
Γουστάρωωωω αχ να ήξερες τι μου θύμισες τώρα...αχχααχαχαχα καλές εποχές χαχαχαχαχα. Παπάρακη δεν μας είπες τι δουλειά κάνεις???Ουτε στο ερώτημα απάντησες του on the road. Χερομαι που έψαξες το history αυτο σημένει ότι σε γάμησα και δεν έχει τπτ καινουργιο να πεις.Όπως θα είδες παπάρα για 3-4 μέρες πήγα για να καλυψω ένα φίλο και να βγάλω δεν δούλευα μια ζωή εκεί. .Άρα δεν καταλαβένω πως μπορεί να επιρεάζει το βιογραφικό μου αυτό χαχαχα και ποιος είσαι εσυ που θα κρίνεις εδω μεσα τον οποιονδήποτε.ΤΙ ΔΟΥΛΕΙΑ ΚΑΝΕΙΣ ΜΑΣ ΕΙΠΕΣ?ΕΑΝ ΚΑΝΕΙΣ ΚΙΟΛΑΣ....!Ποστάρω όλο το post έτσι για να μην τα λέμε μισά

Θα σας πω μια δικία μου ιστορία σε σχέση με αυτά τα μαγαζία.Τα χριστούγεννα δούλευα πόρτα σε ενα strip-show στης 29 δεκ σταμάτησα στις 30 έκανε ντου η αστυνομία και τους πήγε όλους μέσα απο τον αυτοφοράκια μέχρι και το καημένο το παλικάρι που δούλευε πόρτα,σερβιτόρους γενικά όλο το προσωπικο.Όσο αφορα το τι κυρώσεις έχεις είναι η εξής...Την πρώτη φορά στην χαρίζουν την δεύτερη είναι 50-50 και την 3 ειναι αυτόφορο.Όσο αφορά το μαγαζί του πήραν την άδεια λογο μαστρωπείας.Και πως έγινε αυτό???Ένας καλός κύριος αστυνομικός ήρθε σαν πελάτης πήρε μια κοπέλα της έδωσε 100 ευρώ για να του πάρει κιμπουτσι ε η χαζή του πήρε και αυτό ήταν.Το μαγαζί είχε κάνει 45.000 ευρώ τζίρο και δηλώθηκαν μόνο 23.000.Το που πήγαν τα χρήματα η για πιο μαγαζί μιλάω σίγουρα μερικοί μπορούν να καταλάβουν
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom