Νέα

Παζάρι για νέο διαμέρισμα με κατασκευαστή γίνεται;

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα bordelman
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 7K
  • Εμφανίσεις 207K
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 1 άτομα (0 μέλη και 1 επισκέπτες)

tsiki-tsiki

Μέλος
Εγγρ.
13 Ιουλ 2009
Μηνύματα
174
Like
0
Πόντοι
1
Για πειτε μου και κατι αλλο αν εχετε την καλοσυνη, ολους αυτους τους "δηθεν" ελεγχους και πιστοποιησεις ποιος τις διεκπεραιωσε? Η πολεοδομια? καποιος αλλος κρατικος μηχανισμος Ή ΑΡΚΟΥΣΕ ΜΟΝΟ Η ΥΠΟΓΡΑΦΗ ΤΟΥ ΜΗΧΑΝΙΚΟΥ?
Μας λετε ενα καρο παπαριες για τη σοβαροτητα των ελεγχων οταν ΚΑΝΕΙΣ δεν εχει ελεγξει ΚΑΜΙΑ οικοδομη! Γραφειοκρατικο καθαρα ητανε το θεμα! Γιαυτο η πλειοψηφια των νεων οικοδομων δεν πληρουσαν τις πρεπουσες προδιαγραφες!

Οπως εχει πει κ αλλος φιλος εδω μεσα...πρεπει να σας αφησω γιατι εχω να κανω 1 εγχειρηση καρδιας και βιαζομαι....
Α ναι..ξεχασα....Θα υπογραψει 1 φιλος μου γιατρος.Δε νομιζω να εχω προβλημα....Μετα εχω κ 1 δικαστηριο ποινικο..αστα..
 

tsiki-tsiki

Μέλος
Εγγρ.
13 Ιουλ 2009
Μηνύματα
174
Like
0
Πόντοι
1
Γιατί τα ξέρεις όλα.

Αντιθετως.Αυτο λεω.Οποιος δε ξερει δεν επιμενει με ηλιθια επιχειρηματα.Μπορει βεβαια να πει τη γνωμη του αλλα δεν ειναι δυνατον να εχει την ιδια βαρυτητα απο καποιων που ειναι μεσα στα πραγματα κατ επαγγελμα και σπουδων.
Το "εχω κτισει και ξερω" πως το βλεπεις??
 

tsiki-tsiki

Μέλος
Εγγρ.
13 Ιουλ 2009
Μηνύματα
174
Like
0
Πόντοι
1
Tsiki tsiki μου αραδιαζεις ενα καρο τεχνικες γραφειοκρατικες λετομερειες χωρις λογο! Το οτι υπαρχουν νομοι και διαταξεις δεν σημαινει οτι εχουνε εφαρμοστει απο ολους! Γιαυτο αλλωστε τεχνιεντως εχουνε αποφευχθει οι ποινικες ρητρες στα συμβολαια οσον αφορα τις κακοτεχνιες και τις αποζημιωσεις!
στα χαρτια ολα καλα φαινονται! η πραγματικοτητα ειναι πολυ διαφορετικη ομως!

Ακου τεχνικες γραφειοκρατικες λεπτομερειες ο κανονισμος..... :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny:
 

voltaire45

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
1 Δεκ 2005
Μηνύματα
18.210
Κριτικές
1
Like
1.902
Πόντοι
366
Αντιθετως.Αυτο λεω.Οποιος δε ξερει δεν επιμενει με ηλιθια επιχειρηματα.Μπορει βεβαια να πει τη γνωμη του αλλα δεν ειναι δυνατον να εχει την ιδια βαρυτητα απο καποιων που ειναι μεσα στα πραγματα κατ επαγγελμα και σπουδων.
Το "εχω κτισει και ξερω" πως το βλεπεις??

Στα @@ γραμμένο το βλέπω "το έχω κτίσει και ξέρω".

Δεν ξέρεις σε ποιόν μιλάς.

Τι αριθμό μητρώου ΤΕΕ έχεις βρε επηρμένε ηλίθιε;;;

Αν δεν ξέρεις για το σχέδιο του ΠΔ κάνε μόκο βρε στραβάδι και μην πουλάς εξυπνάδες.
 

tsiki-tsiki

Μέλος
Εγγρ.
13 Ιουλ 2009
Μηνύματα
174
Like
0
Πόντοι
1
Στα @@ γραμμένο το βλέπω "το έχω κτίσει και ξέρω".

Δεν ξέρεις σε ποιόν μιλάς.

Τι αριθμό μητρώου ΤΕΕ έχεις βρε επηρμένε ηλίθιε;;;

Αν δεν ξέρεις για το σχέδιο του ΠΔ κάνε μόκο βρε στραβάδι και μην πουλάς εξυπνάδες.

χαχαχχαχχα Ποια ειναι η ερωτηση κ για ποιο ΠΔ λες βρε ηλιθιε???Που μαλλον εισαι και κωλογερος αν εχεις μικροτερο αρ.ΤΕΕ απο μενα??? Το "εχω κτισει κ ξερω" ειναι 1 κλασσικη νοοτροπια του Ελληνα.Αυτος λεει οτι τα ξερει ολα κ μπαινει σε τεχνικες συζητησεις (π.χ. δοκιμια κλπ.)με  πολιτικους μηχανικους το ποιο λεω οτι ειναι αστειο.
Που διαφωνεις??Πες μου τωρα ειδικοτητα και εσυ αν θελεις.
 

pristine

Μέλος
Εγγρ.
26 Νοε 2007
Μηνύματα
6.666
Like
8
Πόντοι
66
Ειδικότητα ΜΜ (δηλ Μηχανικός Μπουρδέλων) σου κάνει? :boobies: :cheesy:
 

Επισκέπτης
χαχαχχαχχα Ποια ειναι η ερωτηση κ για ποιο ΠΔ λες βρε ηλιθιε???Που μαλλον εισαι και κωλογερος αν εχεις μικροτερο αρ.ΤΕΕ απο μενα??? Το "εχω κτισει κ ξερω" ειναι 1 κλασσικη νοοτροπια του Ελληνα.Αυτος λεει οτι τα ξερει ολα κ μπαινει σε τεχνικες συζητησεις (π.χ. δοκιμια κλπ.)με  πολιτικους μηχανικους το ποιο λεω οτι ειναι αστειο.
Που διαφωνεις??Πες μου τωρα ειδικοτητα και εσυ αν θελεις.


Πάντως το επιχείρημα "ξέρεις ποιος είμαι εγω?????????????????"
δεν νομίζεις ότι είναι και γαμώ τα επιχειρήματα????

Σε αφήνει πραγματικά άφωνο....

 

stratos66

Μέλος
Εγγρ.
29 Μαρ 2009
Μηνύματα
265
Like
10
Πόντοι
1
να σας πω εγώ, το 66 ετος γέννησης οπότε υπολογιστε. Tsiki tsiki αρκετά αυθάδη σε βρίσκω, voltaire είσαι μέλος όντως?
 

voltaire45

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
1 Δεκ 2005
Μηνύματα
18.210
Κριτικές
1
Like
1.902
Πόντοι
366
Κλώνε, το ποιός είμαι και τι κάνω το ξέρει ένας όχι μικρός αριθμός μελών αυτού εδώ του φόρουμ.

Στην πραγματική ζωή.

Και δεν πρόκειται να ασχοληθώ με τις φαντασιώσεις σου.
 

Επισκέπτης
Κλώνε, το ποιός είμαι και τι κάνω το ξέρει ένας όχι μικρός αριθμός μελών αυτού εδώ του φόρουμ.

Στην πραγματική ζωή.

Και δεν πρόκειται να ασχοληθώ με τις φαντασιώσεις σου.

Μα αυτο ακριβώς λέω.
Δεν θες να πεις και δικαίωμά σου.


Αλλα γιατι χρησιμοποιείς σαν επιχείρημα το "ξέρεις ποιος είμαι εγω???????????????????????????????????"

Δεν σου φαίνεται παιδιάστικο????


 

tsiki-tsiki

Μέλος
Εγγρ.
13 Ιουλ 2009
Μηνύματα
174
Like
0
Πόντοι
1
Κλώνε, το ποιός είμαι και τι κάνω το ξέρει ένας όχι μικρός αριθμός μελών αυτού εδώ του φόρουμ.

Στην πραγματική ζωή.

Και δεν πρόκειται να ασχοληθώ με τις φαντασιώσεις σου.

Στην φανταστικη ζωη, τι κανεις???
 

tsiki-tsiki

Μέλος
Εγγρ.
13 Ιουλ 2009
Μηνύματα
174
Like
0
Πόντοι
1
Μα αυτο ακριβώς λέω.
Δεν θες να πεις και δικαίωμά σου.


Αλλα γιατι χρησιμοποιείς σαν επιχείρημα το "ξέρεις ποιος είμαι εγω???????????????????????????????????"

Δεν σου φαίνεται παιδιάστικο????
Κλωνιτσα, ξερεις ποιος ειμαι γω???????
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom