Νέα

Παζάρι για νέο διαμέρισμα με κατασκευαστή γίνεται;

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα bordelman
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 7K
  • Εμφανίσεις 207K
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 6 άτομα (0 μέλη και 6 επισκέπτες)

HotScorpios

Σεβαστός
Εγγρ.
10 Μαρ 2008
Μηνύματα
1.353
Κριτικές
17
Like
1
Πόντοι
1.240
σας βαρέθηκα στα πολιτικά και ήρθα εδω που έχει πιο πολύ αίμα...
είναι και η σαβρίτσα εδώ...
έλα θα σ αρέσει.

Το παρακολουθώ ωσεί παρών, έχω και ψυχική ταύτιση με τον γερολαδά τον Τρίκαρδο ...χεχεχε
ένεκα της αγάπης του για τις χρυσές του (που τις βάζει σε μαξιλαράκια και αιρ-κοντίσιον).

Είμαι και μέλος της Ένωσης Οι Φίλοι Των Εργολάβων ....αχαχαχαχα
 

ΠΕΤΑΛΟΥΔΑΣ

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
11 Σεπ 2008
Μηνύματα
2.653
Κριτικές
12
Like
0
Πόντοι
616
Το παρακολουθώ οσεί παρών, έχω και ψυχική ταύτιση με τον γερολαδά τον Τρίκαρδο ...χεχεχε
ένεκα της αγάπης του για τις χρυσές του (που τις βάζει σε μαξιλαράκια και αιρ-κοντίσιον).

Είμαι και μέλος της Ένωσης Οι Φίλοι Των Εργολάβων ....αχαχαχαχα

έλα να διασκεδάσουμε όλοι μαζί τότε  :2funny: :2funny:
 

HotScorpios

Σεβαστός
Εγγρ.
10 Μαρ 2008
Μηνύματα
1.353
Κριτικές
17
Like
1
Πόντοι
1.240
Διόρθωσε στο quotation το οσεί σε ωσεί Πεταλούδα, γιατί θα μπεί αυτός
ο Γεροκακιασμένος ο Βολταιράκος και θα στάζει δηλητήριο για την ορθογραφία μου πάλι...μπούχαχαχα

Υ.Γ. Στην ζήλεια του ο βολταιράκος μου θυμίζει την γεροκακιασμένη αδερφή
    τον τσάτσο τον Άρη από το Αγκύρας και αλλού...χεχεχε
 

ΠΕΤΑΛΟΥΔΑΣ

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
11 Σεπ 2008
Μηνύματα
2.653
Κριτικές
12
Like
0
Πόντοι
616
Αληηηηηηηητες γελάτε εις βάρος εμάς των πτωχευμένων πλη πάμπλουτων κατασκευαστών??????????????

πώς τολμάτε?


ναι αφεντικο  :2funny:


υ.γ. πότε θα γίνει εκείνη η ανέγερση της μεζονέτας που λέγαμε ?  :2funny:
 

HotScorpios

Σεβαστός
Εγγρ.
10 Μαρ 2008
Μηνύματα
1.353
Κριτικές
17
Like
1
Πόντοι
1.240
Αληηηηηηηητες γελάτε εις βάρος εμάς των πτωχευμένων πλη πάμπλουτων κατασκευαστών??????????????

πώς τολμάτε?

Έλα κλωνίτσα/καβλίτσα, δίνω 90 χήνες ζεστές Ευρωπαίες τί καλό απούλητο θα μου δώσεις ?

Υ.Γ. Άμα κρατιέσαι καλά και είσαι όμορφο νουνάκι τα πέρνω και σε προίκα άμα λάχει...χεχεχε
 

vlachodeutsch

Μέλος
Εγγρ.
27 Δεκ 2008
Μηνύματα
6.218
Like
4
Πόντοι
66
Να σαι καλα!!!!!!!!!
Απ όλες τις προσβολές που έχω δεχτει εδω  μέσα αυτη είναι η μεγαλύτερη!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

:2funny: :2funny: :2funny:

Πάντως είναι και η πιο αστεια αφείλω να ομολογήσω!!!!!!!!!!!!!!!!
προσβολη;
:( :( :(
εγω απλα ηθελα λιγο να αποφορτισω το κλιμα
αλλα ματαια :grin:
 

HotScorpios

Σεβαστός
Εγγρ.
10 Μαρ 2008
Μηνύματα
1.353
Κριτικές
17
Like
1
Πόντοι
1.240
Αληηηηηηηητες γελάτε εις βάρος εμάς των πτωχευμένων πλη πάμπλουτων κατασκευαστών??????????????

πώς τολμάτε?

Έλα κλωνίτσα, δίνω 80 χήνες ζεστές Ευρωπαίες (είμαι γαλαντόμος ο καργιόλης) τί καλό απούλητο θα μου δώσεις ?

Υ.Γ. Άμα κρατιέσαι καλά και είσαι όμορφο νουνάκι στα πέρνω και σε προίκα άμα λάχει...χεχεχε

Υ.Γ.2. Ποιός την χάρη σου, από ότι διαβάζω εδώ μέσα μπορεί να βγάλεις και γκόμενους ...μπούχαχαχα
 

Επισκέπτης
προσβολη;
:( :( :(
εγω απλα ηθελα λιγο να αποφορτισω το κλιμα
αλλα ματαια :grin:


Αν λες σε ένα μηχανικό "καλύτερα να ρωτήσω ένα μηχανικό" τι λες να ναι???????? :think: :think: :think:


Βασικά απο τα κλασικά ανέκδοτα στο χώρο....
Το χε πει η πεθερά ενός γνωστού μου (επικ. καθηγητης στο μπετο) μετα απο το σεσμό του 99 και ενώ κοιτούσαν τις ρωγμές στο σπίτι τους:
"καλύτερα λέω να φωνάξουμε ένα μηχανικό"
:2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny:


Δεν κάνω πλάκα.... ακόμα γελάω και αποφόρτισες το κλίμα!!!

:2funny: :2funny: :2funny: :2funny:
 

ΠΕΤΑΛΟΥΔΑΣ

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
11 Σεπ 2008
Μηνύματα
2.653
Κριτικές
12
Like
0
Πόντοι
616
Καλό!!!!!!!!!!!

Αλλα ρε πουλάκι μου, αν ήμουν φραγκάτη και γκομενάρα θα μουν εδω μέσα τέτοια ώρα?


το να έχει μια γυναικα αυτογνωσία της προσθέτει πόντους....  :2funny:
 

Duracell

Τιμημένος
Εγγρ.
18 Οκτ 2005
Μηνύματα
8.672
Like
86
Πόντοι
66
Το χε πει η πεθερά ενός γνωστού μου (επικ. καθηγητης στο μπετο) μετα απο το σεσμό του 99 και ενώ κοιτούσαν τις ρωγμές στο σπίτι τους:
"καλύτερα λέω να φωνάξουμε ένα μηχανικό"
:2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny:

Ναι... να τους έκανε κι ανάλυση για το ΕΝ 206... :grin: :2funny: :2funny: :2funny:
 

1personanongrata

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
10 Δεκ 2007
Μηνύματα
60.677
Like
13
Πόντοι
866
Σε ευχαριστω περσονα! Οντως εχουμε διασταυρωσει τα ξιφη μας ουκ ολιγες φορες! Αυτη ειναι η χαρα της δημοκρατιας αλλωστε! Οφειλω να παραδεχτω και σου βγαζω δημοσια το καπελο οτι οι μεταξυ μας κοντρες οσο και ακραιες να ητανε, βρισκονταν παντοτε σε υψηλο επιπεδο σεβασμου και χιουμορ! Πρεπει να εχεις υψηλο μορφωτικο επιπεδο για να μπορεις να κανεις τετοια αντιπαραθεση και γιαυτο γουσταρω να τσακωνομαστε οταν δεν συμφωνουμε!

και προφανώς λόγω ιθαγένειας είμεθα ευέξαπτοι. και προφανώς θα πλακωνόμαστε και θα βριζόμαστε ενίοτε.
και προφανώς δε θα συμφωνάμε.
όπως τόσο καιρό εδώ μέσα εμφανίζεται κατά καιρούς ένας τύπος λέει 10 μαλακίες και ξαφνικά αρχίζουν πάνω στη διαφωνία οι χριστοπαναγίες και οι γαμωμάνες.
και μετά γίνονται όλα πουτάνα.

αυτοέλεγχος ενίοτε και προστασία συγκεκριμένων κανόνων από τα ίδια τα μέλη είναι η μόνη λύση.

και όπως έχεις διαπιστώσει ανεξαρτήτως πολιτικής, οπαδικής ή ιδεολογικής πεποίθησης, εάν συμφωνάω το λέω και σε επιβρβεύω και αν διαφωνώ μπάινουμε σε κόντρα.
Αλλα ρε πούστη μου ας έχουμε ένα όριο. όλοι.
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom