Νέα

paysafe card

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα Marie-ann
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 71
  • Εμφανίσεις 3K
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 4 άτομα (0 μέλη και 4 επισκέπτες)

voltaire45

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
1 Δεκ 2005
Μηνύματα
18.210
Κριτικές
1
Like
1.902
Πόντοι
366
δινω 60 ευρω  :sunglasses:

πως θα μου τη φερεις?

Τύπε άμα δεν κάνεις ερώτηση υπολοίπου μπροστά της και πριν της δώσεις τα μπικικίνια προβλέπω ότι το Μαριαννάκι θα κάνει διακοπές στην Σκύρο.
 

yes.i.am

Μέλος
Εγγρ.
11 Οκτ 2016
Μηνύματα
3.094
Like
203
Πόντοι
16
Τύπε άμα δεν κάνεις ερώτηση υπολοίπου μπροστά της και πριν της δώσεις τα μπικικίνια προβλέπω ότι το Μαριαννάκι θα κάνει διακοπές στην Σκύρο.
με ενα 70αρι τυπε δεν παιρνει ουτε νεα σακουλακια για τις σιλικονες της  :grin: σιγα μη παει και διακοπες
 

leon23

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
24 Απρ 2006
Μηνύματα
2.048
Like
1.835
Πόντοι
216
έχω μια paysafe card ρων 50 ευρώ. δεν έχω κάτι να τη κάνω γιατί δε βρίσκω μαγαζιά που να τη δέχονται. ξέρετε εσείς κάποιο?
ή μήπως είναι κανείς που ενδιαφέρεται να την αγοράσει?
συνήθως χρησιμοποιούν paysafe όσοι παίζουν ποκερ online κλπ.
αν θέλει κανείς να την αγοράσει ας στείλει μήνυμα

σιγουρα καποια πονηρη ιστορια θα κρυβετε πισω απο αυτη την καρτα ... καποιος θα πιρφορισε το μαριαννακι !!!
 

Νεαρχος Κουκης

Σεβαστός
Εγγρ.
22 Οκτ 2014
Μηνύματα
11.412
Κριτικές
15
Like
6.091
Πόντοι
1.496
σιγουρα καποια πονηρη ιστορια θα κρυβετε πισω απο αυτη την καρτα ... καποιος θα πιρφορισε το μαριαννακι !!!
Αλλοι στελνουν 500αρες σε μια φωτογραφια στο Νοβοροσισκ με υποσχεση συνάντησης στην Ελλαδα και μετα διαμαρτύρονται ότι δεν ηρθε ποτε,δε θα βρεθει κανεις να το κανει εδώ και μαλιστα σε μια φιρμα;
 
OP
OP
Marie-ann

Marie-ann

Μέλος
Εγγρ.
7 Απρ 2012
Μηνύματα
3.255
Like
3
Πόντοι
16
δινω 60 ευρω  :sunglasses:

πως θα μου τη φερεις?


όποιος όντως ενδιαφέρεται, γιατί στα τρολ βαριέμαι να απαντάω, θα μου καταθέσει τα 50 και  εγώ θα του δώσω το νούμερο της κάρτας.
και στείλτε inbox, όχι εδώ, εδώ δε βγαίνει άκρη. καλή σας μέρα
 

makis406

Μέλος
Εγγρ.
25 Δεκ 2010
Μηνύματα
167
Like
75
Πόντοι
1
όποιος όντως ενδιαφέρεται, γιατί στα τρολ βαριέμαι να απαντάω, θα μου καταθέσει τα 50 και  εγώ θα του δώσω το νούμερο της κάρτας.
και στείλτε inbox, όχι εδώ, εδώ δε βγαίνει άκρη. καλή σας μέρα


:2funny: :2funny: Ενδιαφερομαι,στηλε μου το νουμερο της καρτας και θα σου κανω καταθεση :2funny:
 
OP
OP
Marie-ann

Marie-ann

Μέλος
Εγγρ.
7 Απρ 2012
Μηνύματα
3.255
Like
3
Πόντοι
16
όποιος όντως ενδιαφέρεται, γιατί στα τρολ βαριέμαι να απαντάω, θα μου καταθέσει τα 50 και  εγώ θα του δώσω το νούμερο της κάρτας.
και στείλτε inbox, όχι εδώ, εδώ δε βγαίνει άκρη. καλή σας μέρα


:2funny: :2funny: Ενδιαφερομαι,στηλε μου το νουμερο της καρτας και θα σου κανω καταθεση :2funny:

ναι έχεις δίκιο, όποιος τη θέλει να τη πάρει τσάμπα ...  :jerking: :jerking: :jerking:
 

leon23

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
24 Απρ 2006
Μηνύματα
2.048
Like
1.835
Πόντοι
216
όποιος όντως ενδιαφέρεται, γιατί στα τρολ βαριέμαι να απαντάω, θα μου καταθέσει τα 50 και  εγώ θα του δώσω το νούμερο της κάρτας.
και στείλτε inbox, όχι εδώ, εδώ δε βγαίνει άκρη. καλή σας μέρα
πες μας που την βρηκες πρωτα και μετα...!!! μπορει να ειναι προιον απατης ... που ξερουμε εμεις ?
 

MpourdeliarisMitsos

Μέλος
Εγγρ.
7 Μαΐ 2014
Μηνύματα
204
Like
0
Πόντοι
1
Αν δεν κάνω λάθος αν την αγοράσω από το περίπτερο πάλι 50 θα πληρώσω.

Γιατί να καταθέσω σε κάποιον άγνωστο τα 50 που μπορεί να μου τα φάει και να μην μου στείλει ποτέ τον αριθμό ?

Ειλικρινά δεν κατάλαβα το κίνητρο που δίνεις..  :headbang:
 
OP
OP
Marie-ann

Marie-ann

Μέλος
Εγγρ.
7 Απρ 2012
Μηνύματα
3.255
Like
3
Πόντοι
16
πες μας που την βρηκες πρωτα και μετα...!!! μπορει να ειναι προιον απατης ... που ξερουμε εμεις ?


έχεις δίκιο
εγώ τις αγόρασα νομίζοντας ότι θα μπορώ να ψωνίσω σε online shops με ρούχα
τελικά τα μόνα που δέχονται paysafe είναι παιχνίδια στο ίντερνετ και κανένα online shop. (εκτός κι αν ξέρετε κάποιο , να μου το πείτε)
Οπότε μου είναι άχρηστες.
 
OP
OP
Marie-ann

Marie-ann

Μέλος
Εγγρ.
7 Απρ 2012
Μηνύματα
3.255
Like
3
Πόντοι
16
Αν δεν κάνω λάθος αν την αγοράσω από το περίπτερο πάλι 50 θα πληρώσω.

Γιατί να καταθέσω σε κάποιον άγνωστο τα 50 που μπορεί να μου τα φάει και να μην μου στείλει ποτέ τον αριθμό ?

Ειλικρινά δεν κατάλαβα το κίνητρο που δίνεις..  :headbang:


ε εντάξει μη την αγοράζεις αν πιστεύεις ότι θα στα φαω :P
 
OP
OP
Marie-ann

Marie-ann

Μέλος
Εγγρ.
7 Απρ 2012
Μηνύματα
3.255
Like
3
Πόντοι
16
ε εντάξει μη την αγοράζεις αν πιστεύεις ότι θα στα φαω :P


δε δίνω κανα κίνητρο. το πολύ πολύ αν κάποιος αγοράσει όλες τις paysafe που στο σύνολο τους είναι 130 ευρώ, να του τις αφήσω για 110.
 

makis406

Μέλος
Εγγρ.
25 Δεκ 2010
Μηνύματα
167
Like
75
Πόντοι
1
ναι έχεις δίκιο, όποιος τη θέλει να τη πάρει τσάμπα ...  :jerking: :jerking: :jerking:
Γινετε και αναποδα, αντι να ζητας να σε εμπιστευθει ο αγοραστης καταθετωντας τα χρηματα προκαταβολικα.
Δωσε το νουμερο καλη την πιστη και θα σου καταθεσει ο αγοραστης τα χρηματα επειτα.
Μην κανεις την χαζη και μην προσβαλεις την νοημοσηνη μας
 

nuber1

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
13 Δεκ 2014
Μηνύματα
2.904
Κριτικές
14
Like
1.021
Πόντοι
386
OP
OP
Marie-ann

Marie-ann

Μέλος
Εγγρ.
7 Απρ 2012
Μηνύματα
3.255
Like
3
Πόντοι
16
Γινετε και αναποδα, αντι να ζητας να σε εμπιστευθει ο αγοραστης καταθετωντας τα χρηματα προκαταβολικα.
Δωσε το νουμερο καλη την πιστη και θα σου καταθεσει ο αγοραστης τα χρηματα επειτα.
Μην κανεις την χαζη και μην προσβαλεις την νοημοσηνη μας

και να μη μου καταθέσει τίποτα μετά?
παντού, πρώτα πληρώνεις, μετά παιρνεις αυτό για το οποίο πληρωσες.
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom