Νέα

Παύλο θεέ πάρε (επιτέλους) την ΠΑΕ

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα olisadebe17
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 289
  • Εμφανίσεις 14K
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 1 άτομα (0 μέλη και 1 επισκέπτες)

Ποιον προτηματε για προεδρο της Παε?

  • Παυλος Γιανακοπουλος

    Ψήφοι: 1 100,0%
  • Γιαννης Βαρδινογιαννης(τζικερ)

    Ψήφοι: 0 0,0%
  • Γιωργος Βαρδινογιαννης(Καπετανιος)

    Ψήφοι: 0 0,0%
  • δεν ξερω/δεν απανταω

    Ψήφοι: 0 0,0%

  • Μέλη που ψήφισαν συνολικά
    1

Vangoal

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
12 Μαΐ 2007
Μηνύματα
830
Κριτικές
6
Like
257
Πόντοι
286
φαντάζομαι ότι εκτός από το να γράφεις… ξέρεις και να διαβάζεις και να κατανοείς αυτά που διάβασες…

παραπάνω παραδέχομαι ότι στα ευρωπαϊκά μεταξύ μας παιχνίδια με είχες «πελάτη» και ότι σε έχω νικήσει μία και μοναδική φορά…

εσύ ήσουν αυτός που μας ζάλισες ότι δεν σας έχουμε κερδίσει ποτέ…

δεν βλέπω που είναι το πρόβλημά σου (εκτός αν σε πειράζουν τα 4 αστεράκια)…
Στην θέση σας θα με πείραζε μόνο ο Αστέρας Τρίπολης ....αλλά αυτό είναι άλλο θέμα
Αυτό που προσπαθώ να πω ... πειράζοντας λιγάκι τους "πράσινους" είναι ότι δεν είναι "πανάκεια' το να αναλάβουν την ΠΑΕ οι Γιαννακοπουλαίοι ..... και ότι όταν "πραγματικά" κοντραριστήκανε με τον Σωκράτη ... χάσανε κατα κράτος ...μετά αυτός το γύρισε στο ποδόσφαιρο εκεί που ο Βαρδινογιάννης δεν είχε σοβαρό αντίπαλο ....
Και να ξέρετε ότι με τα λεφτά που έχει δώσει ο Παύλος για το μπάσκετ του Παναθηναϊκού φέτος .... το μόνο που μπορεί να έρθει στην Ελλάδα είναι το μισό πόδι του Ροναλτίνιο ....
 

Vangoal

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
12 Μαΐ 2007
Μηνύματα
830
Κριτικές
6
Like
257
Πόντοι
286
Και δεν το λέω ....υποτιμητικά ... απλά από το 1993 και ο Σωκράτης τα "έχωνε" στο ποδόσφαιρο ... και για 4 χρόνια έπαιρνε τα "αρχίδια" μου
Και βέβαια θα ήθελα σοβαρό αντίπαλο στο ποδόσφαιρο  ...αλλά ας με συγχωρήσουν οι έχοντες αντίθετη άποψη .... ο Τζίγγερ είναι πολύ πιο σοβαρός από τους Γιαννακόπουλους .... αρκει να καταλάβει και να διώξει από δίπλα του τους Σωτηρακοπουλοσακελαρόπουλογκότζους ...που του πουλάνε παραμύθι
 

peloponisios

Μέλος
Εγγρ.
1 Σεπ 2005
Μηνύματα
1.630
Like
3
Πόντοι
16
ο Τζίγγερ είναι πολύ πιο σοβαρός από τους Γιαννακόπουλους ....

Εδώ γελάνε και οι (ερυθρόλευκες)πέτρες...
Σοβαρός ο εν δυνάμει φονιάς(εξαιτίας του έχουν γεμίσει σαμάρια την Εκάλη και την Πολιτεία), ο πρέζος, ο οδηγός αγώνων, ο playboy που δεν εργάστηκε ποτέ σε σχέση με τον Παύλο που ξεκίνησε πριν γεννηθεί ο πρέζος και που έχει βοηθήσει εκατοντάδες συνανθρώπών του χωρίς "ιδρύματα" και συνεντεύξεις...
Προφανώς θα θεωρείς σοβαρό και τον Πέτρο με αυτή την συλλογιστική...
Καλό πάντως, ευθυμήσαμε και σήμερα.
 

tommaso

Μέλος
Εγγρ.
1 Σεπ 2007
Μηνύματα
5.099
Like
2
Πόντοι
66
Και δεν το λέω ....υποτιμητικά ... απλά από το 1993 και ο Σωκράτης τα "έχωνε" στο ποδόσφαιρο ... και για 4 χρόνια έπαιρνε τα "αρχίδια" μου
Και βέβαια θα ήθελα σοβαρό αντίπαλο στο ποδόσφαιρο  ...αλλά ας με συγχωρήσουν οι έχοντες αντίθετη άποψη .... ο Τζίγγερ είναι πολύ πιο σοβαρός από τους Γιαννακόπουλους .... αρκει να καταλάβει και να διώξει από δίπλα του τους Σωτηρακοπουλοσακελαρόπουλογκότζους ...που του πουλάνε παραμύθι


Δεν αμβιβαλλω οτι οι Γαυροι θελουν το Τζιγγερ στο ποδοσφαιρο του παναθηναικου.Τετοια σαπακια για παικτες της αντιπαλης ομαδας ποιος αλλος θα αγοραζε για να κανει τον Κοκκαλη να κοιμαται ησυχος?? ;)

Γι αυτο λεμε ....ΠΑΥΛΟ ΘΕΕ.....ΠΑΡΕ ΕΠΙΤΕΛΟΥΣ ΤΗΝ ΠΑΕ!!!!!!!!

;) ;) ;) ;) ;) ;) ;) ;) ;) ;) ;) ;) ;) ;) ;) ;) ;) ;) ;) ;) ;)
 

Επισκέπτης
Εδώ γελάνε και οι (ερυθρόλευκες)πέτρες...
Σοβαρός ο εν δυνάμει φονιάς(εξαιτίας του έχουν γεμίσει σαμάρια την Εκάλη και την Πολιτεία), ο πρέζος, ο οδηγός αγώνων, ο playboy που δεν εργάστηκε ποτέ σε σχέση με τον Παύλο που ξεκίνησε πριν γεννηθεί ο πρέζος και που έχει βοηθήσει εκατοντάδες συνανθρώπών του χωρίς "ιδρύματα" και συνεντεύξεις...
Προφανώς θα θεωρείς σοβαρό και τον Πέτρο με αυτή την συλλογιστική...
Καλό πάντως, ευθυμήσαμε και σήμερα.
το πρεζος που συχνα αναφερεις σημαινει πρεζακιας???εννοεις οτι περνει ναρκωτικα???πρεζα-κοκα???
 

Vangoal

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
12 Μαΐ 2007
Μηνύματα
830
Κριτικές
6
Like
257
Πόντοι
286
Εδώ γελάνε και οι (ερυθρόλευκες)πέτρες...
Σοβαρός ο εν δυνάμει φονιάς(εξαιτίας του έχουν γεμίσει σαμάρια την Εκάλη και την Πολιτεία), ο πρέζος, ο οδηγός αγώνων, ο playboy που δεν εργάστηκε ποτέ σε σχέση με τον Παύλο που ξεκίνησε πριν γεννηθεί ο πρέζος και που έχει βοηθήσει εκατοντάδες συνανθρώπών του χωρίς "ιδρύματα" και συνεντεύξεις...
Προφανώς θα θεωρείς σοβαρό και τον Πέτρο με αυτή την συλλογιστική...
Καλό πάντως, ευθυμήσαμε και σήμερα.
Ασφαλώς και δεν τους θεωρώ σοβαρούς σαν ανθρώπους .....
Σαν προέδρους συγκρίνω την σοβαρότητα τους ......
Εκτος αν πιστεύεις ότι ο Ρίνγκο ήταν πράγματι σοβαρός.
Εγω απλά έκανα μια σύγκριση ανάμεσα στους δύο και εδώ πρέπει να λάβει κάποιος υπόψη του και το μικρό Γιαννακοπουλάκι ... (με την Πράσινη εφημερίδα και τα χαστουκάκια από τον Ράτζα)
 

Επισκέπτης
Όχι λέει για την πρέζα του αλατιού που ρίχνει στο φαΐ του ο Τζίγκερ με το άλλο φυντάνι τον Πέτρο.
Τι κάνει νιάου νιάου?
εσυ πως το ξερεις αυτο???εσυ τους φτιαχνεις???εχετε τον ιδιο ντηλερ???εχετε πιει παρεουλα???δουλευεις σε καποιο νοσοκομειο οπου τους εχουν φερει με overdose???μηπως σε μικροβιολογικο & εχεις διαβασει τις αναλυσεις αιματος τους???
 

peloponisios

Μέλος
Εγγρ.
1 Σεπ 2005
Μηνύματα
1.630
Like
3
Πόντοι
16
εχετε τον ιδιο ντηλερ???εχετε πιει παρεουλα???
Κάπως έτσι αλλά από πολύ μακρινή απόσταση(καμία σχέση με ντίλερ κλπ)

εδώ πρέπει να λάβει κάποιος υπόψη του και το μικρό Γιαννακοπουλάκι ... (με την Πράσινη εφημερίδα και τα χαστουκάκια από τον Ράτζα)
Μεγάλωσε το Γιαννακοπουλάκι και τα πάει μια χαρά από όσα μπορώ να δω και να διαβάσω.
Αλλά δεν είναι κάπως τραγελαφικό(ελληνικό) να τσακωνόμαστε(έστω και ήπια) για το ποιος από τους δύο εκατομμυριούχους είναι πιο σοβαρός, ολυμπιακοί και παναθηναϊκοί?
Εγώ τυχαίνει λόγω συγγενών και γνωρίζω τον κο Παύλο, από εκεί και μόνον από εκεί έχω βγάλει τα συμπεράσματά μου για το ποιόν του και για το πόσο εξαιρετικός άνθρωπος είναι (και δεν μιλάω για ΠΑΟ μόνο, γενικώς).
 

sonyp900

Moderator
Γλομπεο-στέλεχος
Εγγρ.
16 Σεπ 2005
Μηνύματα
7.432
Like
25
Πόντοι
66
Piko σε έκανα warn επειδή παραβιάζεις τον κανόνα 6. Εσύ βλέπω ότι συνεχίζεις.....την επόμενη περνάς έξω!!!
 

Vangoal

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
12 Μαΐ 2007
Μηνύματα
830
Κριτικές
6
Like
257
Πόντοι
286
Παιδιά άλλο είναι το θέμα του θρεντ ....
Αν ο Τζίγγερ και ο Πετράκης ψωνίζουν ληγμένα απο τους αντιβιωτικούς είναι δικαίωμα τους
εδώ υπάρχει ΠΑΕ και "θεός" ..... δεν υπάρχει θέμα "ο Θεός να βάλει την μύτη του"
 

Επισκέπτης
Ρε pleasuregiver είναι αρκετά γνωστά αυτά τα πράματα. Ο Πετράκης μάλιστα είχε κάνει και ταξιδάκι στην Αμερική για να ξεμπλέξει από αυτές τις κακές συνήθειες, πιθανότατα και ο Τζίγκερ.
Τώρα αν δεν το πιστεύεις δεν με πειράζει, αν νομίζεις ότι πίνουν μόνο perrier είσαι βαθιά νυχτωμένος.
το τι πιστευω δεν εχει σημασια..σημασια εχει το τι λεει ο καθενας απο εμας βασιζομενος σε φημες-χωρις στοιχεια..δεν το καταλαβαινω αυτο..
 

piko

Μέλος
Εγγρ.
25 Σεπ 2006
Μηνύματα
1.010
Like
1.452
Πόντοι
96
Piko σε έκανα warn επειδή παραβιάζεις τον κανόνα 6. Εσύ βλέπω ότι συνεχίζεις.....την επόμενη περνάς έξω!!!

Δεν το πρόσεξα το warn.
Είχα στείλει και το άλλο post χωρίς να το πάρω χαμπάρι.
 

sonyp900

Moderator
Γλομπεο-στέλεχος
Εγγρ.
16 Σεπ 2005
Μηνύματα
7.432
Like
25
Πόντοι
66
Συζητήσεις για δημόσια πρόσωπα που τα θίγουν κατά οποιονδήποτε τρόπο κομμένα παρακαλώ. Ευχαριστώ.
 

peloponisios

Μέλος
Εγγρ.
1 Σεπ 2005
Μηνύματα
1.630
Like
3
Πόντοι
16
Δεν βασίζομαι σε φήμες ρε συ, μικρή είναι η πιάτσα, μικρές και οι εκαλοπολιτείες. Playboys ήταν, είναι και θα είναι και με γειά τους και χαρά τους. Και άλλοι ήταν και όλοι λένε τι καλά παιδιά ήταν κλπ. Αλλά στο αν τον θεωρώ σοβαρό, ε όχι δεν τον θεωρώ, κάνει τα ίδια που κάνω εγώ(σε μικρότερο βαθμό) αλλά λόγω ονόματος, του συγχωρούνται όλα. Αυτά!
 

Επισκέπτης
Δεν βασίζομαι σε φήμες ρε συ, μικρή είναι η πιάτσα, μικρές και οι εκαλοπολιτείες. Playboys ήταν, είναι και θα είναι και με γειά τους και χαρά τους. Και άλλοι ήταν και όλοι λένε τι καλά παιδιά ήταν κλπ. Αλλά στο αν τον θεωρώ σοβαρό, ε όχι δεν τον θεωρώ, κάνει τα ίδια που κάνω εγώ(σε μικρότερο βαθμό) αλλά λόγω ονόματος, του συγχωρούνται όλα. Αυτά!
μωρε καλα σε εκοψα εγω για αληταμπουρα playboy απο την αρχη..να που με επιβεβαιωνεις με τα λεγομενα σου.. :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny:οσο για την πιατσα,εχουν γνωση οι φυλακες..
 

peloponisios

Μέλος
Εγγρ.
1 Σεπ 2005
Μηνύματα
1.630
Like
3
Πόντοι
16
μωρε καλα σε εκοψα εγω για αληταμπουρα playboy απο την αρχη..να που με επιβεβαιωνεις με τα λεγομενα σου.. :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny:οσο για την πιατσα,εχουν γνωση οι φυλακες..

Ναι ρε, είδες το φόρουμ, όλα τα καλά παιδιά μαζεύει! :2funny:
Ο πιο εύστοχος χαρακτηρισμός πάντως που μου έχουν πει είναι άφραγκος Ωνάσης!!! :grin:

Αυτοί καλά περνάνε φίλε. Με τα σωματεία να μην παίζουν στις πλάτές μας και με τις πλάτές μας.
 

CAVALIER

Μέλος
Εγγρ.
8 Δεκ 2005
Μηνύματα
57
Like
0
Πόντοι
0
καλησπέρα, ακούσατε τις φήμες για εξαγορά της ΠΑΕ από ΜΑΡΦΙΝ?Καλή φάση, ε?Μιλάμε για τον μεγαλύτερο οικονομικό κολλοσσό αυτή τη στιγμή στην Ν.Α Ευρώπη.
Δείτε
 
OP
OP
olisadebe17

olisadebe17

Μέλος
Εγγρ.
30 Δεκ 2006
Μηνύματα
173
Like
8
Πόντοι
1
ελα ρε παυλαρα γερα να εξαγωρασεις την marfin μετα εσυ...

σατανικο το κολπο του κοντου να ενδιαφερφει και καλα η marfin..

παυλο ζουμε στην παε για να σε δουμε........αμην
 

peloponisios

Μέλος
Εγγρ.
1 Σεπ 2005
Μηνύματα
1.630
Like
3
Πόντοι
16
Σαουδάραβες με τράπεζες???Φτου στον κόρφό μας. Παυλάρα ρε!
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom