Νέα

Παρτούζα σε studio Θεσ/νίκης;

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα iver
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 33
  • Εμφανίσεις 9K
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 1 άτομα (0 μέλη και 1 επισκέπτες)

Παρτουζα σε οικο ανοχης?

  • Εχω κανει

    Ψήφοι: 24 53,3%
  • Δεν εχω κανει

    Ψήφοι: 26 57,8%

  • Μέλη που ψήφισαν συνολικά
    45

johnsimp

Μέλος
Εγγρ.
14 Σεπ 2010
Μηνύματα
243
Κριτικές
36
Like
24
Πόντοι
11
μαγκες εχω κανει τανταλου 14 με την αλισια.....αλλα επισης ξερω πως κανει κκαι η καρμεν στο κατεχακη 13...τωρα για αλλο δεν ξερω......
 

Vitsos

Μέλος
Εγγρ.
20 Αυγ 2008
Μηνύματα
390
Κριτικές
2
Like
112
Πόντοι
1
εχω κανει ( με το ιδιο παντα φιλαρακι) με μια λαουρα ξανθια πριν 2 χρονια στο βαρδαρη( 2 φορες)
φετος μια με αντριαννα  (φριξου 14 , to πρωτο μας dp ) που ηταν απο τις καλητερες..λαουρα στο τσιρκο χωρις κωλο ομως που επισης ηταν γαματη κ στην καρμεν απο κατεχακη που ηταν σκετη ξεπετα...
 
OP
OP
I

iver

Μέλος
Εγγρ.
29 Νοε 2009
Μηνύματα
46
Like
0
Πόντοι
0
εχω κανει ( με το ιδιο παντα φιλαρακι) με μια λαουρα ξανθια πριν 2 χρονια στο βαρδαρη( 2 φορες)
φετος μια με αντριαννα  (φριξου 14 , to πρωτο μας dp ) που ηταν απο τις καλητερες..λαουρα στο τσιρκο χωρις κωλο ομως που επισης ηταν γαματη κ στην καρμεν απο κατεχακη που ηταν σκετη ξεπετα...

Η Αντριαννα φιλε εμεις που ειχαμε ρωτησει στην αρχη μολις ειχε πρωτο ερθει μας ειπε η τσατσα οτι δεν κανει!
 

jo145

Τιμημένος
Εγγρ.
19 Ιουν 2010
Μηνύματα
18.417
Κριτικές
69
Like
18
Πόντοι
1.246
εχω κανει ( με το ιδιο παντα φιλαρακι) με μια λαουρα ξανθια πριν 2 χρονια στο βαρδαρη( 2 φορες)
φετος μια με αντριαννα  (φριξου 14 , to πρωτο μας dp ) που ηταν απο τις καλητερες..λαουρα στο τσιρκο χωρις κωλο ομως που επισης ηταν γαματη κ στην καρμεν απο κατεχακη που ηταν σκετη ξεπετα...

η κομοδινοπουλου παρτουζιαρα ?  :think: και απ τις καλυτερες  :think:
 

jo145

Τιμημένος
Εγγρ.
19 Ιουν 2010
Μηνύματα
18.417
Κριτικές
69
Like
18
Πόντοι
1.246
παρτουζιαρα ναι....καλυτερη; :think:ιδια τζουλια...... :grin: :grin: :grin:

Εσυ τι κανεις ? παρτουζα με τα νικ ναμες ?  :think:
παλι για προεδρος αυτοψηφιζεσαι ?  :jerking:
:birdman:

Vitsos τι ενοεις  dp ?  :think: Διπλη διησδηση (που λεν και στο χωριο μου )
 

Vitsos

Μέλος
Εγγρ.
20 Αυγ 2008
Μηνύματα
390
Κριτικές
2
Like
112
Πόντοι
1
Η Αντριαννα φιλε εμεις που ειχαμε ρωτησει στην αρχη μολις ειχε πρωτο ερθει μας ειπε η τσατσα οτι δεν κανει!

στο φριξου 14 συνηθως κανουν ολες..κ ειναι κ το φθηνοτερο...60 εθρω το ατομο μαζι με  κωλο...
 

Vitsos

Μέλος
Εγγρ.
20 Αυγ 2008
Μηνύματα
390
Κριτικές
2
Like
112
Πόντοι
1
η κομοδινοπουλου παρτουζιαρα ?  :think: και απ τις καλυτερες  :think:
οταν αποφασισαμε να μπουμε ειχα στο μυαλο μου τα σχολια που διαβασα εδω κ σκεφτομουνα οτι τζαμπα  λεφτα θα δωσουμε..αλλα μας βγηκε παρα πολυ καλη...γλωσσοφιλα χαστουκια (εδινε κιολας η καριολα)
μεχρι που προς το τελος  ο μαλακας ο φιλος μου την βαρεσε χαστουκι στα βυζια  :idiot: κ πονεσε κ αρχισε να στραβωνει...αλλα γενικα γουσταραμε πολυ κ φανηκε οτι κ αυτη γουσταρε..

καλα λενε στο χωριο σου jo dp=double penetration  :P

 

jo145

Τιμημένος
Εγγρ.
19 Ιουν 2010
Μηνύματα
18.417
Κριτικές
69
Like
18
Πόντοι
1.246
οταν αποφασισαμε να μπουμε ειχα στο μυαλο μου τα σχολια που διαβασα εδω κ σκεφτομουνα οτι τζαμπα  λεφτα θα δωσουμε..αλλα μας βγηκε παρα πολυ καλη...γλωσσοφιλα χαστουκια (εδινε κιολας η καριολα)
μεχρι που προς το τελος  ο μαλακας ο φιλος μου την βαρεσε χαστουκι στα βυζια  :idiot: κ πονεσε κ αρχισε να στραβωνει...αλλα γενικα γουσταραμε πολυ κ φανηκε οτι κ αυτη γουσταρε..

καλα λενε στο χωριο σου jo dp=double penetration  :P

Χαστουκι στα βυζια ρε ? πρωτη φορα το ακοω .. ριλαξ  :sunglasses:

Να την πηδηξω δεν ψηνομαι αλλα να την πλακωσω στα χαστουκια .. ισως  :2funny:
κακως δε γραψατε μια κριτικη παρεα .. θα ειχε γελιο  :cheesy:
 
OP
OP
I

iver

Μέλος
Εγγρ.
29 Νοε 2009
Μηνύματα
46
Like
0
Πόντοι
0
στο φριξου 14 συνηθως κανουν ολες..κ ειναι κ το φθηνοτερο...60 εθρω το ατομο μαζι με  κωλο...

Εμεις στην νικολ (μιλφ) ειχαμε δωσει 60ευρω 2ατομα μαζι δλδ 30+30.που ητανε και η πιο φτηνη.
φριξου με την μαντυ η μαντελαιν με ενα τατου στο ποδι και πιρσινκ δεν θυμαμε πως την λεγανε γερμανιδα ηταν 40+40.και την ειρηνουνα την ελληνιδα λιγο πιο κατω εχουμε κανει 35-35ευρω και μμε την ρωξανα πολυ αδυνατη ρουμανα απ οτι θυμαμε 40+40 ευρω.αλλα φριξου οσες φορες εχουμε ξαναπαει μας λεει οτι δεν κανουνε  :fuck2: μονο ενας ενας μεσα.
 
OP
OP
I

iver

Μέλος
Εγγρ.
29 Νοε 2009
Μηνύματα
46
Like
0
Πόντοι
0
Καλημερα γνωριζει κανεις αυτην την περιοδο σε ποιο μαγαζι κανουν,και ποια κυρια :tits:? :2on1:
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom