Νέα

Παρίσι: Τρομοκρατική επίθεση στο περιοδικό των σκίτσων του Μωάμεθ (12 νεκροί)

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα antisthenis
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 2K
  • Εμφανίσεις 44K
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 1 άτομα (0 μέλη και 1 επισκέπτες)

jaygatsby

Μέλος
Εγγρ.
5 Αυγ 2010
Μηνύματα
7.898
Κριτικές
1
Like
346
Πόντοι
86
Πουρε εχει αντι για μυαλο η γκλαβα σου? Εδω μιλαμε για σφαγες κατα ριπας και εσυ μου καθεσαι και αναλυεις  :jerking: Πουλο ολους λεμε και τερμα

φίλε, εσύ που θέλεις σκληρές λύσεις για τιυς μουσουλμάνους γιατί επέλεξες για νικ να ανήκεις σε σώμα ατάκτων της οθωμανικής αυτοκρατορίας?

για ψάξτο λίγο.
 

Κώστας Λαδάκης

Σεβαστός
Εγγρ.
21 Απρ 2011
Μηνύματα
24.045
Κριτικές
7
Like
9.769
Πόντοι
1.686
προσπαθώ να είμαι αντικειμενικός και να βλέπω πέρα από φανατισμούς και υπερβολές. Για την έκρηξη του ισλαμικού φανατισμού θεωρώ υπεύθυνους κυρίως πολιτικοοικονομικούς παράγοντες και όχι την θρησκεία, τι να κάνουμε;
στ' αρχίδια μου αν φαίνομαι αμερόληπτος ή όχι.

Σοφίσματα λες για ηλιθιους γκέϋ .

Και οι χριστιανοί παπαδες είναι γκέϋ , αλλά δεν

βάζουν μαλάκες χριστιανούς να σφάζουν απίστους .
Βέβαια αυτό έκαναν πριν 400 χρόνια .

Τώρα οι χριστιανοί είναι απλώς μαλάκες , δεν
δολοφονούν στο όνομα στου Χριστιανισμού .

Οι Ισλαμιστές ΠΑΝΤΑ δολοφονούσαν και δολοφονούν
στο όνομα του Ισλαμ .


Ο Ξύδης = κλώνος του ΠΠ και Ο Κλοόουζερ 22
είναι γκέϋ ,και υπερασπίζουν τους γαμιάδες τους Μουσουλμάνους .

Μόνο βρε μαλακες  γκέϋ , αν γίνει Ισλαμική χώρα η Ελλάδα
ΔΕΝ θα σας γαμάνε ,είναι πιο δύσκολα για τους γκέϋ
στις Ισλαμικές χώρες !  :2funny: :2funny: :2funny:
 

Γιώργος Ξύδης

Σεβαστός
Εγγρ.
5 Ιαν 2011
Μηνύματα
12.339
Κριτικές
9
Like
4.689
Πόντοι
1.830

για την υπόλοιπη ευρώπη ίσως, για εδώ και τα 300 είναι πολλά...
orthodoxiathanatos.jpg
giagchfund1-thumb-large.jpg
untitled.bmp
5446-nazi%202.png
Image.ashx
 

KYRMEDIOS

Μέλος
Εγγρ.
8 Ιαν 2013
Μηνύματα
2.767
Like
3
Πόντοι
16
προσπαθώ να είμαι αντικειμενικός και να βλέπω πέρα από φανατισμούς και υπερβολές. Για την έκρηξη του ισλαμικού φανατισμού θεωρώ υπεύθυνους κυρίως πολιτικοοικονομικούς παράγοντες και όχι την θρησκεία, τι να κάνουμε;
στ' αρχίδια μου αν φαίνομαι αμερόληπτος ή όχι.

Δεν το παίζω δικός στο Ισλάμ αλλά έτυχε να έχω διαβάσει λίγα περισότερα πράγματα από τον μέσο άνθρωπο για αυτή την θρησκεία  (και για άλλες θρησκείες  , είναι κάτι σαν χόμπι μου  :grin: )
Η γνώμη μου είναι ότι είναι μια θρησκεία  εγγενώς πρωτόγονη που προωθεί την έλειψη σεβασμού στην ανθρώπινη ζωή.
Δεν είναι καν θρησκεία με τον τρόπο που είναι ο χριστιανισμός θρησκεία.
Είναι τα ρητά ενός τοπικού πολέμαρχου και οι οδηγίες του προς τους πολεμιστές του.
Με το να λες "όλες οι θρησκείες είναι ....." έχεις χάσει την μπάλα με το καλημέρα, συγκρίνεις βούρτσες με πούτσες.
 

gianevan

Σεβαστός
Εγγρ.
15 Φεβ 2009
Μηνύματα
17.130
Like
5.807
Πόντοι
1.206
προσπαθώ να είμαι αντικειμενικός και να βλέπω πέρα από φανατισμούς και υπερβολές. Για την έκρηξη του ισλαμικού φανατισμού θεωρώ υπεύθυνους κυρίως πολιτικοοικονομικούς παράγοντες και όχι την θρησκεία, τι να κάνουμε;
στ' αρχίδια μου αν φαίνομαι αμερόληπτος ή όχι.

Ρε τύπε σε διαβάζω τόσην ώρα και λέω πόσες ακόμα μαλακίες θα μας πεις για να φανείς "προχωρημένος" και "προοδευτικός";

Πως στο διάολο δεν φταίει η θρησκεία τους δηλαδή αφού είναι θρησκεία που κυρήσσει το μίσος για τους αλλοθρήσκους και υπόσχεται σε όσους πεθάνουν στον αγώνα για την εξάπλωσή της, σφάζοντας απίστους, τον επουράνιο παράδεισο με ουρί και βουνά από πιλάφι;

Το αν κάποιοι λίγοι σοβαροί μουσουλμάνοι δεν πολυπιστεύουν αυτές τις βλακείες είναι άλλο θέμα, αλλά η σκατένια τους θρησκεία αυτά λέει τί να κάνουμε τώρα;  
 

leonoro

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
28 Δεκ 2006
Μηνύματα
14.483
Like
11
Πόντοι
166
Δεν το παίζω δικός στο Ισλάμ αλλά έτυχε να έχω διαβάσει λίγα περισότερα πράγματα από τον μέσο άνθρωπο για αυτή την θρησκεία  (και για άλλες θρησκείες  , είναι κάτι σαν χόμπι μου  :grin: )
Η γνώμη μου είναι ότι είναι μια θρησκεία  εγγενώς πρωτόγονη που προωθεί την έλειψη σεβασμού στην ανθρώπινη ζωή.
Δεν είναι καν θρησκεία με τον τρόπο που είναι ο χριστιανισμός θρησκεία.
Είναι τα ρητά ενός τοπικού πολέμαρχου και οι οδηγίες του προς τους πολεμιστές του.
Με το να λες "όλες οι θρησκείες είναι ....." έχεις χάσει την μπάλα με το καλημέρα, συγκρίνεις βούρτσες με πούτσες.

Δεν είναι η θρησκεία είναι το πολιτισμικό επίπεδο των (κάποιων) μουσουλμάνων
 
Εγγρ.
8 Μαρ 2013
Μηνύματα
788
Like
4
Πόντοι
6
φίλε, εσύ που θέλεις σκληρές λύσεις για τιυς μουσουλμάνους γιατί επέλεξες για νικ να ανήκεις σε σώμα ατάκτων της οθωμανικής αυτοκρατορίας?

για ψάξτο λίγο.

Ακριβως διοτι δεν εχω κατι με αυτους ισα ισα θαυμαζω και σεβομαι καθε πολιτισμο και οτιδηποτε επιτευγμα.Και το ισλαμ φυσικα Αλλα εδω μπαινει θεμα ασφαλειας, δεν εχω κατι με το ισλαμ.Απλα τυχαινει να αποτελει μπελα αυτη τη στιγμη για την ανθρωποτητα οπως ειναι τωρα. Και πρεπει να κανεις οτι εκαναν και αυτοι οι ατακτοι τους οποιους επισης θαυμαζω για την αποτελεσματικοτητα τους. Επρατταν δε το συζητουσαν το θεμα  :grin:.
 

poppop

Μέγας
Εγγρ.
30 Ιουλ 2006
Μηνύματα
12.196
Κριτικές
13
Like
4.594
Πόντοι
4.765
Υπάρχουν τώρα στο twitter φωτό από διαδηλώσεις που κρατούν στυλό εις ένδειξη διαμαρτυρίας. Βρε μ...ς με καλάσνικοφ είναι και εσείς κρατάτε στυλό και ελευθερία λόγου (κώλου)
...τυπε ειπαν να κάνουν ντου στις γειτονιές αλλα επειδη θα βλεπαν και αυτοι τα ραδικια ανάποδα το ξανασκέφτηκαν και το ριξαν στα μολυβια και στις ξυστρες
 

Γιώργος Ξύδης

Σεβαστός
Εγγρ.
5 Ιαν 2011
Μηνύματα
12.339
Κριτικές
9
Like
4.689
Πόντοι
1.830
Μην υπάρχει καμία αμφιβολία ότι μόλις υπάχει σεβαστό ποσοστό μουσουλμάνων στη Ελλάδα θα υπάρχουν απαιτήσεις.
Προσωπικά θεωρώ ηλίθιότητα την προσβολή σημαντικών αξιών οποιασδήποτε σημαντικής μειονότητας. Θα έπρεπε να προστατευτεί δια νόμου.
Οι μουσουλμάνοι βρίσκονται 300 χρόνια πίσω πολιτισμικά από την Ευρώπη, πολλοί δεν αφομοιώνονται. Το θέμα ελευθερία (προσβολή) του λόγου δεν έχει κάποια έννοια για αυτούς.

εδώ πάλι είναι το ζουμί της υπόθεσης. Σεβασμό στον πολιτισμό των μεταναστών αλλά σεβασμός και στις αξίες του δυτικού κόσμου πόσο μάλλον όταν έχει χυθεί αίμα για αυτές. Η ελευθερία του λόγου και το δικαίωμα στην σάτιρα του οποιοδήποτε (δεν πα να είναι ο πάπας ή ο Χριστός), είναι αναφέρετο δικαίωμα και κάτι που κερδήθηκε σιγά σιγά. Δεν θα κάνουμε έκπτωση στις αξίες μας επειδή κάποια φανατικοί δεν αντιλαμβάνονται απλές έννοιες.
 

KYRMEDIOS

Μέλος
Εγγρ.
8 Ιαν 2013
Μηνύματα
2.767
Like
3
Πόντοι
16
Δεν είναι η θρησκεία είναι το πολιτισμικό επίπεδο των (κάποιων) μουσουλμάνων
Φίλε είναι και το βιβλιαράκι τους που χάνει λάδια, δεν είναι μόνο το επίπεδο των λαών που το βιβλιαράκι διαδόθηκε.
Το τι μαλακίες γράφει μέσα δεν περιγράφεται. Μέχρι και το πως να σκουπίζουν τον κώλο τους ...  :jerking: :jerking: :jerking: :jerking: :jerking:
 
Εγγρ.
8 Μαρ 2013
Μηνύματα
788
Like
4
Πόντοι
6
Oι φυσικοι αυτουργοι για κατι τετοια μπορει να ειναι κατι τυποι παρασυρμενοι αλλα ηθικοι αυτουργοι δεν ειναι το ισλαμ. Αλλα κατι χαζοπροοδευτικοι που μας πρηζουν συνεχως με τις παπαριες τους. Τυποι που τους χαιδολογανε και αμεσως μολις γινει κατι βγαινουν να υποστηριξουν μη τυχον και πει κανενας κατι κακο , ειναι οι πραγματικοι υπευθυνοι τετοιων συμβαντων. Ψευτοπροοδευτικαριοι αριστερατζες ( οχι πραγματικοι αριστεροι...)
Μολις γινει κανα τετοιο δεν " ηλεκτριζονται" δεν ευαισθητοποιουνται καν, δε τους αγγιζει ρε παιδακι μου. Ο καημος τους ειναι μετα μη τυχον και κατηγορησει κανεις αυτους που το καναν. Αυτοι ουσιαστικα ειναι οι υποκινητες και οι φταιχτες.
 

kostakis_ss

Σεβαστός
Εγγρ.
18 Μαρ 2008
Μηνύματα
15.648
Κριτικές
29
Like
191
Πόντοι
1.390
Ρε τύπε σε διαβάζω τόσην ώρα και λέω πόσες ακόμα μαλακίες θα μας πεις για να φανείς "προχωρημένος" και "προοδευτικός";

Πως στο διάολο δεν φταίει η θρησκεία τους δηλαδή αφού είναι θρησκεία που κυρήσσει το μίσος για τους αλλοθρήσκους και υπόσχεται σε όσους πεθάνουν στον αγώνα για την εξάπλωσή της, σφάζοντας απίστους, τον επουράνιο παράδεισο με ουρί και βουνά από πιλάφι;

Το αν κάποιοι λίγοι σοβαροί μουσουλμάνοι δεν πολυπιστεύουν αυτές τις βλακείες είναι άλλο θέμα, αλλά η σκατένια τους θρησκεία αυτά λέει τί να κάνουμε τώρα;  

nuke them all  :rockon:
 
Εγγρ.
8 Μαρ 2013
Μηνύματα
788
Like
4
Πόντοι
6
εδώ πάλι είναι το ζουμί της υπόθεσης. Σεβασμό στον πολιτισμό των μεταναστών αλλά σεβασμός και στις αξίες του δυτικού κόσμου πόσο μάλλον όταν έχει χυθεί αίμα για αυτές. Η ελευθερία του λόγου και το δικαίωμα στην σάτιρα του οποιοδήποτε (δεν πα να είναι ο πάπας ή ο Χριστός), είναι αναφέρετο δικαίωμα και κάτι που κερδήθηκε σιγά σιγά. Δεν θα κάνουμε έκπτωση στις αξίες μας επειδή κάποια φανατικοί δεν αντιλαμβάνονται απλές έννοιες.

Και πως ακριως σκοπευεις να το κανεις αυτο πραξη κυριε μου?  :rolleyes:
 

Γιώργος Ξύδης

Σεβαστός
Εγγρ.
5 Ιαν 2011
Μηνύματα
12.339
Κριτικές
9
Like
4.689
Πόντοι
1.830

Κώστας Λαδάκης

Σεβαστός
Εγγρ.
21 Απρ 2011
Μηνύματα
24.045
Κριτικές
7
Like
9.769
Πόντοι
1.686
Ρε τύπε σε διαβάζω τόσην ώρα και λέω πόσες ακόμα μαλακίες θα μας πεις για να φανείς "προχωρημένος" και "προοδευτικός";

Πως στο διάολο δεν φταίει η θρησκεία τους δηλαδή αφού είναι θρησκεία που κυρήσσει το μίσος για τους αλλοθρήσκους και υπόσχεται σε όσους πεθάνουν στον αγώνα για την εξάπλωσή της, σφάζοντας απίστους, τον επουράνιο παράδεισο με ουρί και βουνά από πιλάφι;

Το αν κάποιοι λίγοι σοβαροί μουσουλμάνοι δεν πολυπιστεύουν αυτές τις βλακείες είναι άλλο θέμα, αλλά η σκατένια τους θρησκεία αυτά λέει τί να κάνουμε τώρα;  

Δεν καταλαβαίνεις γιατί υποστηρίζει το Ισλάμ ;
Τον γαμάνε μουσουλμάνοι και τους υποστηρίζει.
Δεν βρίσκει εύκολα χριστιανούς να τον γαμήσουν.
Απλά πράγματα .

Επίσης ο Ξύδης ( =ΠΠ ) και ο Κλόουζερ 22
ΔΕΝ είναι γυναίκες .Δεν φοβούνται την καταπίεση του Ισλάμ
αφού είναι μεν γκέϋ, αλλά δεν έχουν την εμφάνιση γυναίκας , φαινοτυπικά .

Εσύ που δεν εισαι γκέϋ, ενοχλείσαι από την καταπίεση των γυναικών
στην σκατο-Ισλαμική θρησκεία .

Ο Ξύδης όμως και ο Κλόουζερ 22 ,έχουν λόγους
να υποστηρίζουν το Ισλαμ , διότι οι γαμιάδες τους
είναι Ισλάμια .
 
Εγγρ.
8 Μαρ 2013
Μηνύματα
788
Like
4
Πόντοι
6
Δεν καταλαβαίνεις γιατί υποστηρίζει το Ισλάμ ;
Τον γαμάνε μουσουλμάνοι και τους υποστηρίζει.
Δεν βρίσκει εύκολα χριστιανούς να τον γαμήσουν.
Απλά πράγματα .

Επίσης ο Ξύδης ( =ΠΠ ) και ο Κλόουζερ 22
ΔΕΝ είναι γυναίκες .Δεν φοβούνται την καταπίεση του Ισλάμ
αφού είναι μεν γκέϋ, αλλά δεν έχουν την εμφάνιση γυναίκας , φαινοτυπικά .

Εσύ που δεν εισαι γκέϋ, ενοχλείσαι από την καταπίεση των γυναικών
στην σκατο-Ισλαμική θρησκεία .

Ο Ξύδης όμως και ο Κλόουζερ 22 ,έχουν λόγους
να υποστηρίζουν το Ισλαμ , διότι οι γαμιάδες τους
είναι Ισλάμια .

Ξεκολλα ρε βλαμενε και συ με τις μαλακιες΄. Αντε καραγιοζη. Σα μομολο του δημοτικου γραφεις  :jerking:
 

Κώστας Λαδάκης

Σεβαστός
Εγγρ.
21 Απρ 2011
Μηνύματα
24.045
Κριτικές
7
Like
9.769
Πόντοι
1.686
Φίλε είναι και το βιβλιαράκι τους που χάνει λάδια, δεν είναι μόνο το επίπεδο των λαών που το βιβλιαράκι διαδόθηκε.
Το τι μαλακίες γράφει μέσα δεν περιγράφεται. Μέχρι και το πως να σκουπίζουν τον κώλο τους ...  :jerking: :jerking: :jerking: :jerking: :jerking:

Το Ισλάμ είναι ΕΝΑΝΤΙΟΝ της Δημοκρατίας .

Είναι τελείως αντιφατικό να υποστηρίζουν το Ισλάμ...Δημοκράτες !

Οι γκέϋ στις ΜΗ Ισλαμικές χώρες υποστηρίζουν το Ισλάμ,

διότι οι γαμιάδες τους είναι Μουσουλμάνοι .

Βρε μαλάκες γκέϋ ευρωπαίοι , οι γκέϋ στις Ισλαμικές χώρες

υφίστανται ΔΙΩΓΜΟ .Μόνο η καλοτρυπίδα σας, σας ενδιαφέρει

και ΟΧΙ η Δημοκρατία , ψευτο-Δημοκράτες γκέϋ ευρωπαίοι.
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom