Νέα

Παρακμιακά Bar/Club ιδανικά για πεσιματική σε κορασίδες από μόνους άνδρες

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα MrRobot15
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 91
  • Εμφανίσεις 8K
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 7 άτομα (0 μέλη και 7 επισκέπτες)

Rafelo

Ανώτερος
Εγγρ.
7 Ιουν 2006
Μηνύματα
638
Κριτικές
10
Like
4.311
Πόντοι
5.267
Τύπε μου θα πας στο Άσυλο στην Αχιλλέως βάλτο στο maps το μαγαζί είναι ο ορισμός της παρακμής. Αν πας Αχιλλέως και ψάχνεις ταμπέλα δε θα βρεις τίποτα. Εχθρικό καταγωγιο για ανώμαλα σκηνικά. Θα το επισκεφτείς μετά τις 4:30 με ένα 50€ στην τσέπη. Συχνάζουν ηλικίες 18-28 τα περισσότερα πορνιδια. Θα μπορούσα να σου γράφω ώρες για σκηνικά εκεί μέσα αλλά προτιμώ να ροχαλισω αυτή τη στιγμή. Αν είσαι λίγο εμφανισιμος προχωράς αν είσαι ναυάγιο τραβά απέναντι στα μπουρδέλα
 

geo197800

Μέλος
Εγγρ.
30 Ιουλ 2010
Μηνύματα
70
Κριτικές
1
Like
110
Πόντοι
0
O Sad είναι σε χωριό στην θεσσαλονίκη που έχει μόνο ένα μπαράκι και μόνο περνάει απέξω και κοιτάει σαν χαζός και δεν μπαίνει ποτέ

Όντως; σε ποιο χωριό; θα πάω να τον πάρω να πάμε για ποτό άνετα. Α-νε-τα, θα πεθάνουμε στο γέλιο.

@Sub-Zero στείλε
 

Iso14

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
13 Μαΐ 2012
Μηνύματα
4.532
Κριτικές
8
Like
3.195
Πόντοι
456
Σε νυχτερινά μαγαζιά στην ελλάδα, δεν βγάζεις γκόμενα.
Όσο άξιος και να είσαι .

Προτιμότερο να παίξεις μέρα/απόγευμα.

Πολιτιστικές εκδηλώσεις .... δήμων ...χορευτικά .... θεατρικά ... μουσικά ... παρουσιάσεις βιβλίων ...ποιημάτων ...
ομιλίες περί ιστορίας ..... διάφορες παπαριές ..........

σε μαγαζιά πας και ζητάς γνώμες ... πιάνεις κουβέντα ..........

Στα νυχτερινά μαγαζιά ... την όποια επιτυχία παίζει να στη χαλάσουν τα καθίκια του προσωπικού
που λειτουργούν ανταγωνιστικά.

Τα νυχτερινά μαγαζιά στην ελλάδα, είναι για να γαμάνε ιδιοκτήτες, προσωπικό και οι κολλητοί και των δύο .
Με τα λεφτά των πελατών . Οι πελάτες δεν γαμάνε. Γαμιούνται . Τους γαμιέται η τσέπη, ο χρόνος, η ζωή, ο εγωισμός , το κουράγιο , οι ελπίδες.
Και δεξιος ψαλτης καμμια κυριακη να παει εχει ψωμι εκει:confused:
 

tellystalone6969

Μέγας
Εγγρ.
12 Δεκ 2012
Μηνύματα
13.511
Like
17.627
Πόντοι
3.656
O Sad είναι σε χωριό στην θεσσαλονίκη που έχει μόνο ένα μπαράκι και μόνο περνάει απέξω και κοιτάει σαν χαζός και δεν μπαίνει ποτέ
Εγώ του πρότεινα να μάθει διπατ , ομάλ , τας και πατούλα και να πηγαίνει σε ποντιακά πανηγύρια ....

αλλά δεν νογάει .......
Η ανάρτηση συγχωνεύτηκε αυτόματα:

Μπορεί να είναι και στη Δράμα χαχα
Προσοτσάνη .... και πέριξ ... έχει θεές !
 

rays

Μέλος
Εγγρ.
28 Δεκ 2021
Μηνύματα
70
Κριτικές
2
Like
352
Πόντοι
20
Ρε παίδες τι να σας πω προσωπικά έχω γίνει συλλέκτης ινσταγκραμ από κάθε στιλ γκόμενας, οι οποίες μετά τη γνωριμία δεν απάντησαν ποτέ η άντε να πουν μια δυο λέξεις απο ευγενεια.
 

lelosbi

Μέλος
Εγγρ.
7 Σεπ 2023
Μηνύματα
372
Like
787
Πόντοι
81
Να αλλα με την λογικη σου τοτε κανενας ανδρας στον κοσμο δεν θα μπορει να φλερταρει μια γυναικα πουθενα να κανει καμακι γιατι μπορει να φαει μηνυση και ολοι θα ειναι σπιτι τους μεσω σοσιαλ μεδια και θα στελνουν dick picks
1ον. Για Ελλαδα μιλαμε. Γερμανια ναι παιζει να βγεις στην παρακμιακη Kneipe της γειτονιας σου και να φορτωσεις. Μετριες αλλα απο το ολοτελα........
2ον. Οτι το καμακι εχει μεταφερθει απο τον δρομο στο internet ειναι γεγονος εδω και χρονια. Εσυ ακομα δεν το πηρες χαμπαρι ? Τυχεροι οσοι γαμουσαμε χωρις να εχουμε κινητα. Τωρα αν δεν εχεις tik tok μπορει να φας ακυρο απο κοπελα.
 

Spieler

Σεβαστός
Εγγρ.
5 Ιαν 2024
Μηνύματα
701
Κριτικές
26
Like
1.922
Πόντοι
1.196
Να αλλα με την λογικη σου τοτε κανενας ανδρας στον κοσμο δεν θα μπορει να φλερταρει μια γυναικα πουθενα να κανει καμακι γιατι μπορει να φαει μηνυση και ολοι θα ειναι σπιτι τους μεσω σοσιαλ μεδια και θα στελνουν dick picks
Με τα σόσιαλ το καμάκι σε μπαρ έχει πέσει αλλά σιγά μη φας μήνυση. Αν γουστάρεις live καμάκι, έχεις χρόνο για μπαρότσαρκες και πεσίματα και σαν εμφάνιση είσαι ΟΚ όλο και κάτι θα βγει. Αλλά επειδή οι περισσότερες όταν βλέπουν κάποιον μόνο του σκέφτονται ότι είναι περίεργος, οι πιθανότητες αυξάνονται αν βγαίνεις με κανένα φίλο και στοχεύετε σε δυάδες.
 

White Othellos

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
3 Ιουν 2022
Μηνύματα
1.185
Κριτικές
7
Like
4.497
Πόντοι
736
1ον άλλαξε φίλο ο οποίος θα λιγότερο ωραίος απο εσένα αφου ο αλλος σου φίλος, σου τρώει τις υποψήφιες λόγω ομορφιάς . 2ον πολύ πιο ευκολα θα γνωρίσεις κοπέλα και θα σου μιλήσει την ημέρα σε ένα take away cafe 'η άρχισε τις πολιορκίες με ένα ωραίο προφίλ στο insta ,fb κλπ και τρίτον άλλαξε τρόπο προσέγγισης . Για το βράδυ χλωμό το βλέπω γιατί οι 9 στις 10 είναι μυξοπαρθένες .
 
OP
OP
MrRobot15

MrRobot15

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
19 Αυγ 2016
Μηνύματα
683
Κριτικές
3
Like
873
Πόντοι
366
1ον άλλαξε φίλο ο οποίος θα λιγότερο ωραίος απο εσένα αφου ο αλλος σου φίλος, σου τρώει τις υποψήφιες λόγω ομορφιάς . 2ον πολύ πιο ευκολα θα γνωρίσεις κοπέλα και θα σου μιλήσει την ημέρα σε ένα take away cafe 'η άρχισε τις πολιορκίες με ένα ωραίο προφίλ στο insta ,fb κλπ και τρίτον άλλαξε τρόπο προσέγγισης . Για το βράδυ χλωμό το βλέπω γιατί οι 9 στις 10 είναι μυξοπαρθένες .
εχω καταλαβει και γνωμη μου παντα οτι στα σοσιαλ φβ ινστα οτι και να κανεις πλεον οι γκομενες εχουν βαρεθει να πυρπολιζονται απο μηνυματα ανδρων ενω πλεον το καμακι αντιθετως θεωρω οτι εχει πεσει πολυ στις μερες μας και οι γκομενς το προτιμανε απο το να στειλεις "γεια τι κανεις" και αν την πεσεις σε καμια τυπισσα που ειναι μετρια οχι κανα θεομουνο μπορει να εχεις πολλες περισσοτερες πιθανοτητες να κανεις γνωριμια απο το να ησουν το 10,001 μηνυμα στη θεση του Inbox της. Διοτι ως γνωστον ακομα και οι μετριες στο σοσιαλ με τα φιλτρα ειναι υπερμουναρες και νομιζουν οτι ειναι θεες
 

Geroxekoutis

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
20 Σεπ 2023
Μηνύματα
106
Κριτικές
11
Like
543
Πόντοι
311
Κι εμενα θα μ ενδιεφερε αν υπαρχει κατι τετοιο που ψαχνει ο τυπος. Τελος Σεπτεμβρη θα ερθω Ελλαδα για διακοπες και θα μεινω σε χοτελι κεντρο Αθηνας 2 βραδια. Αλλα νομιζω πως περισοτερες πιθανοτητες εχουμε να γαμησουμε σε τσοντοσινεμα παρα σε "παρακιμιακο" μπαρακι.
Τυπε μου, αν έρχεσαι απο επαρχία, ξεπούτσιασε τη Φώκαιας και μη χάνεις χρόνο σε τσοντοσινεμά εκτός και αν τα θέλει ο κώλος σου, οπότε πάσο.
 
  • Like
Αντιδράσεις: vladgr

Georgekor84

Μέλος
Εγγρ.
10 Απρ 2024
Μηνύματα
81
Κριτικές
1
Like
162
Πόντοι
0
Να πω κι εγώ την άποψη και τις εμπειρίες μου.
1. Και μονο που λες ότι θα βγεις με σκοπό να κάνεις κάτι, θα καταλήξεις να τρως μπουγάτσα και μετά να παίζεις απογοητευμένος το πουλάκι σου. Αυτά δε γίνονται με πρόγραμμα, βγαίνεις να περάσεις καλά κι αν προκύψει κάτι, καλώς, χωρίς άγχος, cool.
2. Αν είναι να βγεις μονος, πήγαινε για σινεμά ή φαγητό. Οπως είπαν κι άλλοι, αν δεν είσαι ο Αλέξης Γεωργούλης και δεν παίζεις σε ταινία, δε παίζει να κάνεις κάτι μόνος. Πάρε έναν κολλητό.
3. Κοριτσοπαρέες 3 γυναικών και πάνω, δεν ασχολείσαι καν. Εχουν βγει να περάσουν καλά, δεν έχουν την όρεξη μας.
4. Ολο το παιχνίδι πια είναι online, καλώς ή κακώς. Εχω ζήσει σε νησιά πολλά χρόνια, από μικρά, νορμαλ μέχρι και Σαντορίνη. Αθήνα είμαι από το Δεκέμβριο, ότι έχω κάνει εδώ, είναι από online (bubble, tinder κοκ). Και πάλι πιο δύσκολα από επαρχία και σε αυτό το τομέα. Στην επαρχία γενικά δικτυώνεσαι πιο εύκολα και παίζεις παιχνίδι, εδώ γαμάς όποτε θες σε πιάτσες, στουντιος κοκ κοκ.
5. Οταν την πέσεις σε γυναίκα, τα βασικά δύο είναι αν είναι σε mood και αν της αρέσεις. Και φυσικά το timing. Εχω δει Σαντορίνη να κερνάνε όλο το βράδυ τουρίστριες, να χορεύουν στα μπαρ, να γίνονται λιώμα και να φεύγουν μόνες για ξενοδοχείο. Κι εγώ πηδούσα τουρίστριες στην παραλία μέσω tinder, γνωριμία, παραλία, κρασί και φύγαμε :)
6. Οπως είπαν και άλλοι, το φλέρτ παίζεται παντού, όπου βρεις ευκαιρία και κάτι έξυπνο να πεις, το προσπαθείς. Δε χρειάζεται να περιμένεις το μπαράκι. Προσωπικά εδώ στην Αθήνα το θεωρώ πιο δύσκολο και απρόσωπο το concept. Ισως είναι και θέμα συνήθειας.

Πάντως για την καυλάντα θα γούσταρα κάνα ποτάκι σε τέτοιο μαγαζί, με τη λογική όμως να πάμε να περάσουμε καλά, να καυλαντίσουμε και ότι κι αν προκύψει (που δύσκολα θα προκύψει, πιο εύκολα να γίνει κάτι σε κάνα swinger club αν πας με καμμιά φίλη τρελιάρα και openmind) ;)
 
Τελευταία τροποποίηση:

Dr. Kolompo

Σεβαστός
Εγγρ.
26 Δεκ 2021
Μηνύματα
3.551
Like
4.627
Πόντοι
1.706
Εγγυημένα δεν υπάρχει .

Καταρχήν δεν υπάρχουν γκόμενες μόνες.
Η αναλογία είναι 995/5 .

Οι 5 δεν ψάχνονται .
Μέγα ψέμα.

Όταν βλέπεις να βγαίνουν 2 ή παραπάνω γκόμενες μόνες υπάρχει πιθανότητα να ψάχνοται.
Δεύτερον, παίζουν αφτεράδικα που σκάνε όντως γκόμενες που ψάχνονται.
Το πιο δύσκολο και σπάνιο είναι να πετύχεις γκόμενα να είναι μόνη της έξω.
 

Dr. Kolompo

Σεβαστός
Εγγρ.
26 Δεκ 2021
Μηνύματα
3.551
Like
4.627
Πόντοι
1.706
Τυπε στην Ελλαδα της υπερβολης το σεναριο να σου την πεσει κανας φουσκωτος γιατι "εννοχλεις" τις κοπελες που πινουν το ποτο τους, δεν ειναι καθολου ειδικη περιπτωση.
Παλιά ευτυχώς που έμενε στο ''ενοχλείς''
Πλέον αν δεν είσαι όπως πρέπει, δηλαδή να τηρείς 2-3 στάνταρντς είσαι ήδη στο στόχαστρο για πούλο.
:badair:
 

Sub-Zero

Μέγας
Εγγρ.
10 Οκτ 2021
Μηνύματα
13.729
Like
17.781
Πόντοι
3.656
Όταν βλέπεις να βγαίνουν 2 ή παραπάνω γκόμενες μόνες υπάρχει πιθανότητα να ψάχνοται.
Δεύτερον, παίζουν αφτεράδικα που σκάνε όντως γκόμενες που ψάχνονται.
Το πιο δύσκολο και σπάνιο είναι να πετύχεις γκόμενα να είναι μόνη της έξω.

Ίσα ίσα,όταν βγαίνουν 2 υπάρχει μια πιθανότητα να ψάχνονται.Απο 3 και πάνω,δεν
 

j_thess

Μέλος
Εγγρ.
30 Αυγ 2023
Μηνύματα
375
Like
637
Πόντοι
21
και αν την πεσεις σε καμια τυπισσα που ειναι μετρια οχι κανα θεομουνο μπορει να εχεις πολλες περισσοτερες πιθανοτητες να κανεις γνωριμια απο το να ησουν το 10,001 μηνυμα στη θεση του Inbox της.
όχι. Στην μουναρα καποιοι θα κανουν πισω σκεπτομενοι που πας ρε καραμητρο.
Στην μετρια κανεις δεν θα σκεφτει ετσι και θα της την πεσουν ολοι. Σκεφτομενοι "ενταξει μωρε μπορει να εχει μικρα ελατωμματα οπως πχ λιγη περιφερεια αλλα εχει ωραιο προσωπο ή β βυζαρες, με υπερκαλυπτει". Ως αποτελεσμα θα της την πεσουν ΟΛΟΙ.
Αυτο το μαθημα το παιρνεις οταν περασεις τα 25 αλλα μαλλον εισαι μικρος. Δεύτερη κιτρινη καρτα φιλαρακι, πολλες μαλακιες μαζεμένες πέταξες
 

Sub-Zero

Μέγας
Εγγρ.
10 Οκτ 2021
Μηνύματα
13.729
Like
17.781
Πόντοι
3.656
όχι. Στην μουναρα καποιοι θα κανουν πισω σκεπτομενοι που πας ρε καραμητρο.
Στην μετρια κανεις δεν θα σκεφτει ετσι και θα της την πεσουν ολοι. Σκεφτομενοι "ενταξει μωρε μπορει να εχει μικρα ελατωμματα οπως πχ λιγη περιφερεια αλλα εχει ωραιο προσωπο ή β βυζαρες, με υπερκαλυπτει". Ως αποτελεσμα θα της την πεσουν ΟΛΟΙ.
Αυτο το μαθημα το παιρνεις οταν περασεις τα 25 αλλα μαλλον εισαι μικρος. Δεύτερη κιτρινη καρτα φιλαρακι, πολλες μαλακιες μαζεμένες πέταξες

Και μετά η μέτρια απ'τα πεσίματα που θα τρώει,θα νομιζει ότι είναι η Μάργκοτ Ρόμπι
 

Stevedrake22

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
2 Μαρ 2022
Μηνύματα
123
Κριτικές
9
Like
605
Πόντοι
301
Σε νυχτερινά μαγαζιά στην ελλάδα, δεν βγάζεις γκόμενα.
Όσο άξιος και να είσαι .

Προτιμότερο να παίξεις μέρα/απόγευμα.

Πολιτιστικές εκδηλώσεις .... δήμων ...χορευτικά .... θεατρικά ... μουσικά ... παρουσιάσεις βιβλίων ...ποιημάτων ...
ομιλίες περί ιστορίας ..... διάφορες παπαριές ..........

σε μαγαζιά πας και ζητάς γνώμες ... πιάνεις κουβέντα ..........

Στα νυχτερινά μαγαζιά ... την όποια επιτυχία παίζει να στη χαλάσουν τα καθίκια του προσωπικού
που λειτουργούν ανταγωνιστικά.

Τα νυχτερινά μαγαζιά στην ελλάδα, είναι για να γαμάνε ιδιοκτήτες, προσωπικό και οι κολλητοί και των δύο .
Με τα λεφτά των πελατών . Οι πελάτες δεν γαμάνε. Γαμιούνται . Τους γαμιέται η τσέπη, ο χρόνος, η ζωή, ο εγωισμός , το κουράγιο , οι ελπίδες.
Τα λες Παρά πολύ Σωστά Φίλε μου . Αρκετά Δύσκολο ακόμη κ εάν είσαι μεγάλος παίχτης κ γόης . Μπορεί όμως ο φίλος να δοκιμάσει Bellunga Πειραιά , παίζουν αρκετά τσολιά αγαμητα εκεί μέσα
Όχι
 
OP
OP
MrRobot15

MrRobot15

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
19 Αυγ 2016
Μηνύματα
683
Κριτικές
3
Like
873
Πόντοι
366
όχι. Στην μουναρα καποιοι θα κανουν πισω σκεπτομενοι που πας ρε καραμητρο.
Στην μετρια κανεις δεν θα σκεφτει ετσι και θα της την πεσουν ολοι. Σκεφτομενοι "ενταξει μωρε μπορει να εχει μικρα ελατωμματα οπως πχ λιγη περιφερεια αλλα εχει ωραιο προσωπο ή β βυζαρες, με υπερκαλυπτει". Ως αποτελεσμα θα της την πεσουν ΟΛΟΙ.
Αυτο το μαθημα το παιρνεις οταν περασεις τα 25 αλλα μαλλον εισαι μικρος. Δεύτερη κιτρινη καρτα φιλαρακι, πολλες μαλακιες μαζεμένες πέταξες
Πρωτον δεν λεω μαλακιες λεω την γνωμη μου αν δεν σου αρεσει χεστηκα να πας να πνιγεις. Δευτερον ειτε η μουναρα ειτε η μετρια και οι δυο θα μετρανε στο inbox τους πανω απο 1,000 μηνυματα εμενα το point μου ειναι να φλερταρεις με τον παραδοσιακο τροπο να βγεις να διασκεδασεις να περασεις καλα και να κανεις καβλαντα και πιστευω οτι ετσι μπορει να εχεις ποιο πολλες πιθανοτητες απο το να εισαι το 1,001 μηνυμα. Οκ δεχομαι οτι θα πανε ολοι στην μετρια για πεσιμο πηγαινε τοτε στην μουναρα κανενα προβλημα. Εγω παντως επειδη θεωρω εχει βγει αρκετες φορες εξω βραδυ και γενικα παρατηρω τι γινεται γυρω μου τα υπερμουνα ειναι φουλ ξινα εχουν τουπε μεχρι το ταβανι δεν ειναι δεκτικες ουτε για κουβεντα και το 100% των ανδρων της κοιταει και ενα ελαχιστο ποσοστο της την πεφτει και ειναι πολυ επιλεκτικες στον ποιον θα επιλεξουν σε συγκριση με μια μετρια προς ασχημη. Και θα σου πω και το αλλο που εχω παρατηρησει σε μια παρεα κοριτσιων με μια μουναρα μια μετρια και μια ασχημη αν εισαι εμφανισιμος και πας και την πεσεις στην μετρια η μουναρα θα πεθανει απο την ζηλια της που δεν διαλεξεψες αυτην της παρεας και απο ζηλια και μονο για τις φιλες της γιατι ζηλευει φουλ η μια την αλλη θα στην πεσει η ιδια μονο και μονο για να φανει αυτη τη τοπ γκομενα της παρεας και να σε προσθεσει στην λιστα της και να την βγει στις φιλες της οτι δεν γινεται ενας εμφανισιμος να μην την πεφτει σε εμενα. Αν πας δε στην ασχημη της παρεας θα υπαρχει ακομα ποιο ζηλεια και κτητικοτητα απο τις αλλες δυο.
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom