Νέα

Ad Paradise Spa - Μπακνανά 47, Νέος Κόσμος

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα Butts
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 7K
  • Εμφανίσεις 1M
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 9 άτομα (0 μέλη και 9 επισκέπτες)

mastura

Μέλος
Εγγρ.
16 Ιουν 2016
Μηνύματα
605
Like
400
Πόντοι
26
ρε μάγκα το έψαξες κάλα; Γιατί δεν είναι να παίζουμε με τέτοια πράγματα! (Εκτός βεβαία εάν ισχύει περί κάμερας και μαλακίες!) αλλά δεν πετάμε τέτοια πράγματα εδώ μέσα έτσι άπλα
αν καταλαβα τι ενοεις..
 

sapiosexual

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
29 Μαΐ 2017
Μηνύματα
429
Κριτικές
18
Like
781
Πόντοι
311
+1 Δε παίζουν με την ιδιωτική ζωη του πελάτη. Εισαι σίγουρος?
 

andy51

Μέλος
Εγγρ.
19 Σεπ 2007
Μηνύματα
2.818
Like
322
Πόντοι
36
Αποκλείεται να υπάρχει κάμερα μέσα σε δωμάτιο....με τίποτα ! υπάρχει σιγουρα στην είσοδο,και πιθανώς στο χωλ της εισόδου,για λόγους ασφαλείας.........οχι όμως σε δωμάτιο.
 

mastura

Μέλος
Εγγρ.
16 Ιουν 2016
Μηνύματα
605
Like
400
Πόντοι
26
Αποκλείεται να υπάρχει κάμερα μέσα σε δωμάτιο....με τίποτα ! υπάρχει σιγουρα στην είσοδο,και πιθανώς στο χωλ της εισόδου,για λόγους ασφαλείας.........οχι όμως σε δωμάτιο.
Εσύ που το ξέρεις?????????
 

gousgounis_athens_gr

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
9 Νοε 2006
Μηνύματα
111
Κριτικές
5
Like
170
Πόντοι
281
ωραιο το συστημα με τις καρτες

μουχε περισσεψει καρτα του ΜΠΕΛΙΣΣΙΜΟ κι την πεταξα

απο προσωπο η ειρηνη;;
Φίλε δεν έχασες και τίποτα γιατί η αγαπητή από χρόνια Ολγα προτίμησε να χάσει ένα καλό πελάτη  όταν το Μάρτιο που προσπαθούσε να ξαναστήσει το μαγαζί δεν αναγνώρισε τα δύο κουπόνια που είχα λέγοντας χαριτολογώντας ότι τώρα είναι άλλη επιχείρηση. Μαύρο λοιπόν από εμένα και δεν πρόκειται πότε ξανά Ολγα, Πρέπει να μάθεις να έχεις λόγο σαν επιχειρηματίας τα 20 ευρο δεν θα έκαναν τη διαφορά.   
 
OP
OP
Butts

Butts

Σπουδαίος
Εγγρ.
13 Σεπ 2006
Μηνύματα
1.366
Κριτικές
75
Like
1.684
Πόντοι
3.137
Τι λες ρε φίλε σοβαρά? Δηλαδή εαν έχεις κάρτα σήμερα του Μαρινόπουλο και πας σε ένα Σκλαβενίτη και σου πούνε δεν περνάει η κάρτα τι θα πεις? Μαύρο στο Σκλαβενίτη????

Οι παλιές κάρτες όταν υπήρχαν, την έκπτωση δεν την έτρωγε μόνο το μαγαζί. Αλλά και οι κοπέλες....
Όπως υποθέτω και τώρα. Μαλακία αν θες την γνώμη μου....

Αλλά δεν είναι και λογικό να θέλεις να ισχύει κάρτα διετίας που αφούσε το τότε ρόστερ του καταστήματος. Δεν νομίζεις?
 

petergsp

Τιμημένος
Εγγρ.
24 Οκτ 2012
Μηνύματα
16.039
Κριτικές
191
Like
51.661
Πόντοι
41.443
Τι λες ρε φίλε σοβαρά? Δηλαδή εαν έχεις κάρτα σήμερα του Μαρινόπουλο και πας σε ένα Σκλαβενίτη και σου πούνε δεν περνάει η κάρτα τι θα πεις? Μαύρο στο Σκλαβενίτη????

Οι παλιές κάρτες όταν υπήρχαν, την έκπτωση δεν την έτρωγε μόνο το μαγαζί. Αλλά και οι κοπέλες....
Όπως υποθέτω και τώρα. Μαλακία αν θες την γνώμη μου....

Αλλά δεν είναι και λογικό να θέλεις να ισχύει κάρτα διετίας που αφούσε το τότε ρόστερ του καταστήματος. Δεν νομίζεις?

like  :hi:
 

gousgounis_athens_gr

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
9 Νοε 2006
Μηνύματα
111
Κριτικές
5
Like
170
Πόντοι
281
Τι λες ρε φίλε σοβαρά? Δηλαδή εαν έχεις κάρτα σήμερα του Μαρινόπουλο και πας σε ένα Σκλαβενίτη και σου πούνε δεν περνάει η κάρτα τι θα πεις? Μαύρο στο Σκλαβενίτη????

Οι παλιές κάρτες όταν υπήρχαν, την έκπτωση δεν την έτρωγε μόνο το μαγαζί. Αλλά και οι κοπέλες....
Όπως υποθέτω και τώρα. Μαλακία αν θες την γνώμη μου....

Αλλά δεν είναι και λογικό να θέλεις να ισχύει κάρτα διετίας που αφούσε το τότε ρόστερ του καταστήματος. Δεν νομίζεις?
Αρχικά δεν μου αρέσει ο τρόπος με τον οποίο μου απευθύνεσαι.
Δεν είμαι φίλος σου οπότε τα ρε και τα σοβαρά άστα για τα δικά σου φιλαράκια.
Επειδή ρωτάς τι νομίζω, νομίζω ότι παρασύρεσαι στη προσπάθεια να ποστάρης ανούσιο αντίλογο και  όχι ΠΛΗΡΟΦΌΡΗΣΗ.
Θεωρώ τον εαυτό μου καλό - τακτικό πελάτη και το ανέφερα εσύ όμως με τη αυθαίρετη λογική σου την κάρτα την έκανες διετίας πιθανότατα κρίνοντας εξ ιδίων.
Τέλος το παράδειγμα σου ήταν ατυχές γιατί ο Σκλαβενίτης εξαγόρασε τον Μαρινόπουλο και προς τιμή του ανέλαβε και όλες τις υποχρεώσεις του.
Εγώ το βλέπω αλλιώς πάω στο χασάπικο της γειτονίας δίπλα από το συνεργείο ξέρεις φαντάζομαι και η χασάπισα κυρία Ολγα για κάθε δύο επισκέψεις στο μαγαζί με την προϋπόθεση να έχω αγοράσει μπριζόλες ωρίμανσης με μετρητά και χωρίς απόδειξη μου κάνει έκπτωση στην τρίτη μου επίσκεψη.
Κάποια από τις παρανομίες αναγκάζει την κυρία Ολγα να κρατήσει το μαγαζί για σύντομο διάστημα κλειστό και να το επανεκκινεί με νέο όνομα υπενθυμίζω ότι ούτε ταμπέλες δεν χρειάστηκε να αλλάξει γιατί δεν υπάρχουν.
Θέλω να σου επισημάνω στο μαγαζί δεν άλλαξε τίποτα δεν επενδύθηκε ούτε ένα ευρώ το μόνο που άλλαξε είναι ότι στη βιτρίνα είχε μόνο δύο μπριζόλες αμφιβόλου προέλευσης και ποιότητας μετά από μέρες έφερε καμιά δυο ακόμα, από τις παλιές γύρισε μια παχιά μπριζόλα Αλβανικής προέλευσης και όλα τα φιλετάκια απλά της γύρισαν την πλάτη.
Θα περίμενα λοιπόν να τα έχει ζυγίσει όλα αυτά να έχει βρει από πριν μια λύση στο πρόβλημα να επιβραβεύσει τους πελάτες που δεν την ξέχασαν και γύρισαν να την στηρίξουν στις πρώτες δυσκολές μέρες,αντί αυτού πλήρωσα στο ακέραιο το τίμημα και εισέπραξα αυτό το κουτοπονηρό αλλοδαπό χαμογελάκι με την ατάκα  ( τώρα είμαστε άλλο μαγαζί ).
[size=10pt]ΜΑΥΡΟ λοιπόν[/size] για να μη ακούσει και τα γαλλικά της.   
 

andy51

Μέλος
Εγγρ.
19 Σεπ 2007
Μηνύματα
2.818
Like
322
Πόντοι
36
Αγαπητέ φίλε,ενω μιλάς με σωστά Ελληνικά και τεκμηριωμένα,χάνεις το όποιο δίκιο σου με την φρασεολογία που χρησιμοποιείς......μιλάμε για ανθρώπους,μιλάμε για γυναίκες,εκδιδόμενες μεν,αλλά ανθρώπινες προσωπικότητες......πολλές απο αυτές είναι και μανάδες......οι αναφορές σου σε χασάπικα,μπριζόλες,κλπ.,νομίζω σε αδικεί.......αν εσύ ο ίδιος δεν αντιμετωπίσεις τις γυναίκες αυτές σαν ανθρώπινες υπάρξεις,μην περιμένεις φιλική και ανθρώπινη αντιμετώπιση,το γεγονός ότι πληρώνεις για να πάρεις κάποιες υπηρεσίες δεν σημαίνει ότι μπορείς να προσβάλλεις τον άλλον.....
Επι της ουσίας τώρα,ολόκληρο θέμα για ενα 20αρικο? το μαγαζί σαφώς λειτουργεί με άλλη διεύθυνση,οπότε λογικό είναι να μην ισχύουν οι παλιές προσφορές.......αν ήξερε η Ολγα ότι θα έγραφες αυτό το κατεβατό,θα στο χάριζε το 20αρικο....όσο για τις παρανομίες που αναφέρεις,μην ξεχνάς ότι είμαστε κι εμείς,σαν πελάτες,μέρος της παρανομίας αυτής,συμμετέχουμε εν γνωσει μας......
 

gousgounis_athens_gr

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
9 Νοε 2006
Μηνύματα
111
Κριτικές
5
Like
170
Πόντοι
281
Αγαπητέ φίλε,ενω μιλάς με σωστά Ελληνικά και τεκμηριωμένα,χάνεις το όποιο δίκιο σου με την φρασεολογία που χρησιμοποιείς......μιλάμε για ανθρώπους,μιλάμε για γυναίκες,εκδιδόμενες μεν,αλλά ανθρώπινες προσωπικότητες......πολλές απο αυτές είναι και μανάδες......οι αναφορές σου σε χασάπικα,μπριζόλες,κλπ.,νομίζω σε αδικεί.......αν εσύ ο ίδιος δεν αντιμετωπίσεις τις γυναίκες αυτές σαν ανθρώπινες υπάρξεις,μην περιμένεις φιλική και ανθρώπινη αντιμετώπιση,το γεγονός ότι πληρώνεις για να πάρεις κάποιες υπηρεσίες δεν σημαίνει ότι μπορείς να προσβάλλεις τον άλλον.....
Επι της ουσίας τώρα,ολόκληρο θέμα για ενα 20αρικο? το μαγαζί σαφώς λειτουργεί με άλλη διεύθυνση,οπότε λογικό είναι να μην ισχύουν οι παλιές προσφορές.......αν ήξερε η Ολγα ότι θα έγραφες αυτό το κατεβατό,θα στο χάριζε το 20αρικο....όσο για τις παρανομίες που αναφέρεις,μην ξεχνάς ότι είμαστε κι εμείς,σαν πελάτες,μέρος της παρανομίας αυτής,συμμετέχουμε εν γνωσει μας......
Αγαπητέ andy γράφοντας για το θέμα των καρτών ήθελα απλά να ενημερώσω το συναγωνιστή ΑRH να μη νιώθει άσχημα που πέταξε τις παλιές του κάρτες.
Προσωπικά δεν έχω χρησιμοποιήσει ποτέ τη φρασεολογία  της μπριζόλας στις κατά σπάνιες αναφορές μου, αν και συνηθίζεται πολύ στο συγκεκριμένο forun.
Απαντώντας στα προσβλητικά προς εμένα σχόλια του Butts που έφερε σαν παράδειγμα την αλλαγή Μαρινόπουλου σε Σκλαβενίτη τα οποία  όμως είναι μεγάλα και απρόσωπα super markets εγώ χρησιμοποίησα σαν παράδειγμα και όχι σαν προσβλητική  φρασεολογία το χασάπικο θα μπορούσε να ήταν και μπακάλικο ή mini market στα οποία εμπεριέχεται και την προσωπική επαφή του ιδιοκτήτη με τον πελάτη όπως της κυρίας Ολγας με όλους εμάς.
Για το εικοσάρικο σαν αξία δεν με πείραξε καθόλου το θέμα είναι ΗΘΙΚΟ  ΚΑΙ ΜΟΝΟ επίσης  σε καμία περίπτωση δεν θα δεχόμουν να μου το χαρίσουν, στη τελική εγώ τους το χάρισα. 
Αναγνωρίζοντας τη συμμετοχή μου στη παρανομία θα ήθελα να κλείσω εδώ οριστικά το θέμα αφού κανένας δεν ενοχλήθηκε από το καθεαυτού γεγονός ενώ αντίθετα ο λόγος μου προκάλεσε ποικίλα σχόλια.
 

andy51

Μέλος
Εγγρ.
19 Σεπ 2007
Μηνύματα
2.818
Like
322
Πόντοι
36
Ολα καλά φίλε μου.......όλοι κρίνονται,και τα μαγαζιά και οι κοπέλλες και εμεις σαν πελάτες......ο καθένας βγαζει τα δικά του συμπεράσματα και κάνει τις επιλογές του.....

Καλό Σαββατοκύριακο εύχομαι,καλά μπάνια και να μην χαλάμε τις καρδιες μας για μικροπράγματα.......
 
Εγγρ.
20 Μαΐ 2017
Μηνύματα
1.009
Κριτικές
25
Like
1.513
Πόντοι
1.086
Αγαπητέ andy γράφοντας για το θέμα των καρτών ήθελα απλά να ενημερώσω το συναγωνιστή ΑRH να μη νιώθει άσχημα που πέταξε τις παλιές του κάρτες.
Π......

συναδελφε δε νιωθω ασχημα, παρατηρηση ηταν, μου τη θυμισες εσυ, την ειχα ξεχασει

εγω χρησιμοποιω τη φρασεολογια, την υιοθετησα,  γιατι;;;, για κωδικοποιηση! κατανοητη αφου προυπηρχε
 
OP
OP
Butts

Butts

Σπουδαίος
Εγγρ.
13 Σεπ 2006
Μηνύματα
1.366
Κριτικές
75
Like
1.684
Πόντοι
3.137
Αρχικά δεν μου αρέσει ο τρόπος με τον οποίο μου απευθύνεσαι.
Δεν είμαι φίλος σου οπότε τα ρε και τα σοβαρά άστα για τα δικά σου φιλαράκια.
Επειδή ρωτάς τι νομίζω, νομίζω ότι παρασύρεσαι στη προσπάθεια να ποστάρης ανούσιο αντίλογο και  όχι ΠΛΗΡΟΦΌΡΗΣΗ.
Θεωρώ τον εαυτό μου καλό - τακτικό πελάτη και το ανέφερα εσύ όμως με τη αυθαίρετη λογική σου την κάρτα την έκανες διετίας πιθανότατα κρίνοντας εξ ιδίων.

Αγαπητέ γκουσγκούνη (αφού σε ενόχλησε το ύφος μου στο "τι λες ρε φίλε"),

Έχεις εγγραφεί στο σαιτ από το 2006 έγγραφες που & που μέχρι το 2012 και άρχισες να ξαναγράφεις εκ νέου το 2016 και μέχρι σήμερα έχεις 8 μηνύματα όλα για τα μαγαζιά της Όλγας στο Μπακνανά 47. Ενώ μας λες πόσο τακτικός πελάτης είσαι ΠΟΤΕ δεν ενημέρωσες εδώ με ποιες πέρασες, δεν έχεις ούτε μία κριτική για το μαγαζί παρά μόνο μία αναφορά το 2016. Δικαίωμα σου βέβαια. Και μόλις σου έγινε μια "στραβή" όπως λες μπήκες να κράξεις. Και να έχεις δίκιο εγώ μαζί σου. Αλλά όχι για το λόγο που αναφέρεις. Γι αυτό και το ΄"ύφος" μου στο αρχικό πόστ.

Εγώ πάντα έγγραφα και έδινα πληροφορίες και για τα καλώς αλλά και για τα κακώς κείμενα της φίλης Όλγας. Αν ανατρέξεις σε παλιά μου ποσταρίσματα θα το δεις. Άρα μη μου λες ότι έγγραψα κάτι απλά και μόνο για να γράψω κάτι.

Επί της ουσίας τώρα αφού λοιπόν είσαι καλά πληροφορημένος θα ξέρεις ότι η Όλγα έκλεισε το παλιό μαγαζί, όλες οι κοπέλες αποχώρησαν, το μαγαζί ξανάνοιξε με άλλη διεύθυνση (αυτή που τώρα είναι στο Λέκκα19) και μετά το ξαναπήρε η Όλγα και ξεκίνησε με νέες κοπέλες.

Σου έγγραψα πιο πάνω (άλλα μέσα στη σύγχηση σου που σε έθιξα με το τι λες ρε φίλε?)ότι το σύστημα με την έκπτωση των 20 ευρώ στην τρίτη επίσκεψη δεν επιβάρυνε μόνο το κατάστημα αλλά και τις ίδιες τις κοπέλες. Είπα μάλιστα ότι εγώ το θεωρώ μαλακία γιατί υποτιθεται ότι το όποιο πρόμο πρέπει να επιβαρύνει το μαγαζί και όχι την "άτυχη" κοπέλα που θα της τύχει η 3η φορά του πελάτη με την έκπτωση. Και γι αυτό σου είπα ότι δεν θα μπορούσαν να ισχύουν οι εκτπωσεις από το προηγούμενο μαγαζί που αφορούσε και άλλο ρόστερ.

Νομίζω αντιλαμβάνεσαι.....

Over & Out!!
 

jorgekavlares

Τιμημένος
Εγγρ.
20 Ιαν 2006
Μηνύματα
8.103
Like
1.450
Πόντοι
546
Μία διόρθωση... η Ινγκα ήρθε στο Φ4, Μπ47, κατέληξε στο Λ19, και έφυγε και από αυτό....
 

hondata82

Μέλος
Εγγρ.
27 Ιουν 2017
Μηνύματα
7
Like
2
Πόντοι
0
συνάντηση με καρολίνα προ καιρού οταν ήταν στο μαγαζί.. πολύ ωραίο σφηχτό  σώμα πολύ καλή επικοινωνία .. πολύ καλό μασάζ αλλά με χάλασε στο κυρίως κομμάτι.. ασχημο στήσιμο στα 4.. και διεκπαιρεωτική..
 

kontolagnos

Ανώτερος
Εγγρ.
2 Μαρ 2007
Μηνύματα
31.260
Κριτικές
1
Like
35.266
Πόντοι
6.256
Παρααργησες ρε φιλε. Η καρολινα ισως και να πηρε συνταξη
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom