Νέα

Παπαδιαμάντη 8, 1ος ορ. Καισαριανή (πρώην Φορμίωνος 212)

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα agiana
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 2K
  • Εμφανίσεις 209K
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 1 άτομα (0 μέλη και 1 επισκέπτες)

newfis

Μέλος
Εγγρ.
28 Ιουν 2014
Μηνύματα
77
Like
0
Πόντοι
0
Πέρασμα πριν περίπου 2 εβδομάδες. Το οχυρό υπερασπίζονταν η Ελενίτσα και μια Μαρία.
Προτίμισα Ελενίτσα, διότι δεν ήθελα να κανω τον κασκαντερ.
Η Ελένη είναι κορυφή στο σεξ, αλλά όσο η κυρα Γιάννα δεν θα βρίσκει αξιόλογες κοπέλες, που να παραμένουν πάνω απο μήνα, το μαγαζί θα σέρνεται...
Φιλικά πάντα
 

salzburg

Μέλος
Εγγρ.
27 Νοε 2006
Μηνύματα
341
Κριτικές
5
Like
274
Πόντοι
21
Περασμα προ 20 ημερων με την Εμμανουελλα στο 132. Εχω καποιες ενστασεις εδω σχετικα με τις περιγραφες που διαβασα.
Δεν ειχα μπορεσει να την πετυχω στης Γιαννας .
Λοιπον η κοπελα ειναι πραγματι αρκετα ψηλη . Ορθιοι και οι 2 και ξυπολυτοι και ηταν στο υψος μου (γυρω στο 175 με 180)
Ωραιο σωμα χωρις περιττα λιπη οπως μου αρεσει αλλα απο φατσα ρε παιδια ειναι αρκετα μετρια. Πως γραφετε οτι ειναι ομορφη;;;;
Η πιπα της πραγματι ειναι παρα πολυ καλη!!!  Αλλα γλωσοφυλλα δεν μου εδινε και οταν της ειπα οτι εχω διαβασει οτι εδινε , μου ειπε οτι συνεβει κατι και σιχαθηκε και σταματησε. ( δεν ρωτησα περαιτερω!)
Τελος το μουνακι της ωραιο εμφανισιακα αλλα οταν πηγα να το γλειψω μου μυρισε κρεμα και το αφησα...
 

GSAKKI

Μέλος
Εγγρ.
28 Νοε 2010
Μηνύματα
2.777
Κριτικές
1
Like
209
Πόντοι
36
Ανοιγουν την πορτα? :rolleyes:
 

Ρωμαιος

Μέλος
Εγγρ.
22 Ιουλ 2015
Μηνύματα
424
Like
0
Πόντοι
1
Έχει περάσει κάποιος από εκεί προσφατα να δει τι ροστερ υπάρχει....;
 

danni

Μέλος
Εγγρ.
26 Ιαν 2010
Μηνύματα
852
Κριτικές
3
Like
94
Πόντοι
6
ουτε φωνη ....ουτε ακροαση...
 

chicharito

Σπουδαίος
Εγγρ.
9 Οκτ 2014
Μηνύματα
2.794
Κριτικές
24
Like
3.849
Πόντοι
2.846
ουτε φωνη ....ουτε ακροαση...
  Λουκετο στο  κωλομαγαζο !!!!  Να παει να γαμηθει  η  κυραΓιαννα !!!! Λουκετο  και μαυρο  απο  εμενα  μεχρι  να μαθει πως  κρατανε  ενα μαγαζι και πως να  φεροντε  στους παλιους πελατες !!!!
  Με  την  Ελενιτσα και κανα  2  ακομα  ναυαγια  δεν κρατας  μαγαζι ,  μαυρο  απο  εμενα μεχρι  να μαθει  η μαλακο  :s&m_2: :s&m_2: :s&m_1: :s&m_1: :s&m_1:
 

salzburg

Μέλος
Εγγρ.
27 Νοε 2006
Μηνύματα
341
Κριτικές
5
Like
274
Πόντοι
21
Εγω παντως προτιμω να γαμησω την Ελενιτσα που την εχω παρει τοσες φορες παρα αλλες και αλλες και αλλεσ που θα πανε χαμενα τα λεφτα. Γενικα τα μασαζ εχουν κριση πιστευω. Δυσκολο να βρεις κοπελα που να συνδυαζει εμφανιση και υπηρεσιες.
 

Butts

Σπουδαίος
Εγγρ.
13 Σεπ 2006
Μηνύματα
1.366
Κριτικές
75
Like
1.684
Πόντοι
3.137
Πέρασμα μέσα στην εβδομάδα όπου εβρέθησαν κλασσικά η Ελενίτσα σαφώς αδυνατισμένη από την τελευταία φορά (είναι πλέον όπως παλιά) κια μια ρωσις ονόματι Τατιάνα εαν ενθυμούμαι καλώς γύρω στα 35 με κοντό ξανθό μαλλί κανονικό σώμα ωραία πόδια, και γεμάτο κώλο  :kissass:
 

jorgekavlares

Τιμημένος
Εγγρ.
20 Ιαν 2006
Μηνύματα
8.103
Like
1.450
Πόντοι
546
Με τα τατουάζ η Τατιάνα; Που ήταν εκεί και παλιότερα;
 

Butts

Σπουδαίος
Εγγρ.
13 Σεπ 2006
Μηνύματα
1.366
Κριτικές
75
Like
1.684
Πόντοι
3.137
Ναι με τα τατουαζ.
 

Butts

Σπουδαίος
Εγγρ.
13 Σεπ 2006
Μηνύματα
1.366
Κριτικές
75
Like
1.684
Πόντοι
3.137
:dunno:
Δεν κατέχω. Προσωπικά δεν την είχα ξαναδεί
 

koulamaria

Σεβαστός
Εγγρ.
6 Ιαν 2012
Μηνύματα
1.556
Κριτικές
43
Like
8.717
Πόντοι
1.936
...αν λεμε το ιδιο τεμαχιο,μια ξανθουλα με σπυρια στη μουρη αλλα κορμαρα και με τατου στο κωλομερι,μιλουσε ρουμανικα.
 

jorgekavlares

Τιμημένος
Εγγρ.
20 Ιαν 2006
Μηνύματα
8.103
Like
1.450
Πόντοι
546
Ελίτσα στα χειλη από κάτω, τραιμπαλ στο μπράτσο αν θυμαμαι καλά καθώς και άλλα ταττου, γυμνασμένο κορμί με ωραία πόδια και ωραίες φυσικές σφιχτες βυζάρες 2,5 προς 3... Ρωσίδα με καλό σέρβις βαθύ τσιμπούκι...
Αυτή έχει;
 

jorgekavlares

Τιμημένος
Εγγρ.
20 Ιαν 2006
Μηνύματα
8.103
Like
1.450
Πόντοι
546
Εγώ σε χτεσινό μεσημεριανό πέρασμα πέτυχα Ελενίτσα και Ρενάτα.Μου άρεσε η καυλόφατσα της Ρενάτα και πέρασα...ομολογώ από τα καλύτερα γαμήσια που έχω κάνει σε αυτό το ίδρυμα...
Πολύ δυνατό ακάποτο στοματικό με φτυσίματα και φουλ περιποίηση όοολης της ευρύτερης περιοχής, δυνατά γλωσσόφιλα και φιλιά σε αυτί, λαιμό και υπόλοιπο σώμα.Αλλαγή σε 3 στάσεις, και τελείωμα μέσα στο στόμα.Μόνο στα δαχτυλάκια στις 2 τρύπες ήθελε απαλά και χαλαρά...θα την ξανατιμήσω σίγουρα!! (αν παραμείνει εκεί...  :uglystupid: )

Εθεάθη η Ρενάτα στην πρωινή βάρδια στο Ιουλιανού 71
Νομίζω οτι είχε κανει παλιότερα και πέρασμα απο Διδυμου 27
 

salzburg

Μέλος
Εγγρ.
27 Νοε 2006
Μηνύματα
341
Κριτικές
5
Like
274
Πόντοι
21
σε επικοινωνια με το Συγγρου μου ειπαν οτι η Τζεσικα ειναι σε αδεια και γυρναει απο εβδομαδα οποτε επισκεφθηκα το αλλο στανταρακι μου την Ελενιτσα η οποια συνεχιζει να κρατα σε πολυ υψηλα στανταρ την αποδοση της. Το κακο ειναι οτι δεν υπηρχε αλλη κοπελα στο μαγαζι αλλα και η Ελενιτσα φευγει σε λιγες μερες διακοπες στην πατριδα της
 

danni

Μέλος
Εγγρ.
26 Ιαν 2010
Μηνύματα
852
Κριτικές
3
Like
94
Πόντοι
6
ακρα του ταφου σιωπη!
 

n.smirni76

Πορνορεπόρτερ
Εγγρ.
29 Αυγ 2010
Μηνύματα
23.518
Κριτικές
1.275
Like
228.647
Πόντοι
46.232
μετα απο αρκετο καιρό πέρασμα από εδώ, μία κοπέλα δούλευε(απο αύριο και η Ελενίτσα)η
Γιασεμί από "Πρεβεζα"κοκινομμαλικο κοντοπουτανο πιπινι με σφιχτό κορμί 1.5αρι στη το βυζι, τατου στον αριστερό δελτοειδη έναν μισοτελειωμενο μονοκερο και ένα όνομα στον καρπό της,δοκιμάστηκε θα ακολουθήσει κριτική,παραδοξος καλό χαλαρωτικό μασάζ ενώ η πίπα της όλα τα λεφτά, από τα καλύτερα καυλακια που έχει φέρει η κα.Γιάννα, γαμιεται και καλά, περισσότερα στην κριτική.
 

Butts

Σπουδαίος
Εγγρ.
13 Σεπ 2006
Μηνύματα
1.366
Κριτικές
75
Like
1.684
Πόντοι
3.137
μετα απο αρκετο καιρό πέρασμα από εδώ, μία κοπέλα δούλευε(απο αύριο και η Ελενίτσα)η
Γιασεμί από "Πρεβεζα"κοκινομμαλικο κοντοπουτανο πιπινι με σφιχτό κορμί 1.5αρι στη το βυζι, τατου στον αριστερό δελτοειδη έναν μισοτελειωμενο μονοκερο και ένα όνομα στον καρπό της,δοκιμάστηκε θα ακολουθήσει κριτική,παραδοξος καλό χαλαρωτικό μασάζ ενώ η πίπα της όλα τα λεφτά, από τα καλύτερα καυλακια που έχει φέρει η κα.Γιάννα, γαμιεται και καλά, περισσότερα στην κριτική.

Σε πρόσφατο πέρασμα την είδα κι εγώ. Φαίνεται ενδιαφέρουσα περίπτωση.... 
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom