Νέα

Παπαδιαμάντη 8, 1ος ορ. Καισαριανή (πρώην Φορμίωνος 212)

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα agiana
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 2K
  • Εμφανίσεις 209K
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 3 άτομα (0 μέλη και 3 επισκέπτες)

bixterious

Τιμημένος
Εγγρ.
27 Ιουν 2013
Μηνύματα
3.462
Κριτικές
42
Like
7.896
Πόντοι
4.666
παίδες δεν χάνετε και τίποτα....πιστέψτε με μάπα δε καρπούζ!!!!! :vomit:
 

bixterious

Τιμημένος
Εγγρ.
27 Ιουν 2013
Μηνύματα
3.462
Κριτικές
42
Like
7.896
Πόντοι
4.666
βέβαια από αυτό το μαγαζί έχουν περάσει και ενδεχομένως ή μάλλον σίγουρα θα περάσει όλη η αφάν γκατέ της καύλας...οπότε για λίγο ξαποσταίνει η κ. Γιάννα και αμέσως μετά θα ξαναχτυπήσει! μή φοβάστε!!!!!!!!
 

greta15

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
24 Νοε 2013
Μηνύματα
438
Κριτικές
20
Like
1.258
Πόντοι
991
βέβαια από αυτό το μαγαζί έχουν περάσει και ενδεχομένως ή μάλλον σίγουρα θα περάσει όλη η αφάν γκατέ της καύλας...οπότε για λίγο ξαποσταίνει η κ. Γιάννα και αμέσως μετά θα ξαναχτυπήσει! μή φοβάστε!!!!!!!!
σημερα που πηρα τηλ να δω ποιες ειναι
μου ειπε η κα γιαννα πως εχει 2 καινουργιες κοντα στα 30
περασε καποιος  :fuck2: :fuck2: ?
 

vatadim

Νέο Μέλος
Εγγρ.
25 Ιουλ 2008
Μηνύματα
4
Like
0
Πόντοι
0
Φίλε μου καλησπέρα,

εχεις τηλέφωνο;
 

sakarvats

Ανώτερος
Εγγρ.
12 Σεπ 2008
Μηνύματα
1.408
Κριτικές
107
Like
7.901
Πόντοι
7.815
τηλεφωνική επικοινωνία με την Γιάννα χτες το απόγευμα, από κινητό συναγωνιστή (είμασταν παρεα για καφέ) ο οποίος είχε επισκεφτει το μαγαζι μόλις πριν 3 μερες ..

Απίστευτη Γιάννα, με το αναξάντλητο ρεπερτόριο μαλακιας : μας είπε ότι επειδή έχασε ένα στενό κ δικό της άνθρωπο, το μαγαζί δεν θα δουλέψει για κανα 40μερο ..

Ευλόγησον !!!

:headbang: :headbang: :headbang:

Τι αλλο θα σκεφτεί να πει .. Πολύ "καμένο" μου μυρίζει ..

Υ.Γ.: θυμίθηκα πριν κανα χρονο που περιμενα στην σουίτα, γυμνος, το Ελενακη .. Ανοιγει την πορτα η Γιάννα για να "περάσει" μέσα ένα παππά, απο αυτους που είναι 1,70 υψος με 120κιλά βάρος .. Τρελλο σκηνικό, με τον Πατήρ ψυχραιμο, να χαιρεται κ να κανει με το δεξι χέρι τον Σταυρό, ντε κ καλά ότι ήρθε να κανει ευχέλαιο στο σπιτι .. Παιζει να έκλαιγα κανα 10λπετο απο τα γελια, αφου ήρθε το Ελενακη κ δεν μπορουσα να ηρεμησω (η οποια μου έλεγε οτι ο παπας πηγαινει πανω απο 2 φορες την βδομαδα για καταθεση στο σπιτι ..) 
 

ZeroTolerance

Moderator
Γλομπεο-στέλεχος
Εγγρ.
7 Σεπ 2005
Μηνύματα
21.135
Κριτικές
491
Like
37.466
Πόντοι
41.447
τηλεφωνική επικοινωνία με την Γιάννα χτες το απόγευμα, από κινητό συναγωνιστή (είμασταν παρεα για καφέ) ο οποίος είχε επισκεφτει το μαγαζι μόλις πριν 3 μερες ..

Απίστευτη Γιάννα, με το αναξάντλητο ρεπερτόριο μαλακιας : μας είπε ότι επειδή έχασε ένα στενό κ δικό της άνθρωπο, το μαγαζί δεν θα δουλέψει για κανα 40μερο ..

Ευλόγησον !!!

:headbang: :headbang: :headbang:

Τι αλλο θα σκεφτεί να πει .. Πολύ "καμένο" μου μυρίζει ..

Υ.Γ.: θυμίθηκα πριν κανα χρονο που περιμενα στην σουίτα, γυμνος, το Ελενακη .. Ανοιγει την πορτα η Γιάννα για να "περάσει" μέσα ένα παππά, απο αυτους που είναι 1,70 υψος με 120κιλά βάρος .. Τρελλο σκηνικό, με τον Πατήρ ψυχραιμο, να χαιρεται κ να κανει με το δεξι χέρι τον Σταυρό, ντε κ καλά ότι ήρθε να κανει ευχέλαιο στο σπιτι .. Παιζει να έκλαιγα κανα 10λπετο απο τα γελια, αφου ήρθε το Ελενακη κ δεν μπορουσα να ηρεμησω (η οποια μου έλεγε οτι ο παπας πηγαινει πανω απο 2 φορες την βδομαδα για καταθεση στο σπιτι ..) 

πες τα!
 

jorgekavlares

Τιμημένος
Εγγρ.
20 Ιαν 2006
Μηνύματα
8.103
Like
1.450
Πόντοι
546
αμα βρείτε Σαμπρίνα σήμερα σφυρίξτε μου...
 

ZeroTolerance

Moderator
Γλομπεο-στέλεχος
Εγγρ.
7 Σεπ 2005
Μηνύματα
21.135
Κριτικές
491
Like
37.466
Πόντοι
41.447
αμα βρείτε Σαμπρίνα σήμερα σφυρίξτε μου...

:P
URL]]
 

observer(1)

Ανώτερος
Εγγρ.
17 Αυγ 2007
Μηνύματα
4.298
Κριτικές
18
Like
2.002
Πόντοι
5.975
You may whistle to me .. thiefly   :cheesy:
 

chicharito

Σπουδαίος
Εγγρ.
9 Οκτ 2014
Μηνύματα
2.794
Κριτικές
24
Like
3.849
Πόντοι
2.846
τηλεφωνική επικοινωνία με την Γιάννα χτες το απόγευμα, από κινητό συναγωνιστή (είμασταν παρεα για καφέ) ο οποίος είχε επισκεφτει το μαγαζι μόλις πριν 3 μερες ..

Απίστευτη Γιάννα, με το αναξάντλητο ρεπερτόριο μαλακιας : μας είπε ότι επειδή έχασε ένα στενό κ δικό της άνθρωπο, το μαγαζί δεν θα δουλέψει για κανα 40μερο ..

Ευλόγησον !!!

:headbang: :headbang: :headbang:

Τι αλλο θα σκεφτεί να πει .. Πολύ "καμένο" μου μυρίζει ..

Υ.Γ.: θυμίθηκα πριν κανα χρονο που περιμενα στην σουίτα, γυμνος, το Ελενακη .. Ανοιγει την πορτα η Γιάννα για να "περάσει" μέσα ένα παππά, απο αυτους που είναι 1,70 υψος με 120κιλά βάρος .. Τρελλο σκηνικό, με τον Πατήρ ψυχραιμο, να χαιρεται κ να κανει με το δεξι χέρι τον Σταυρό, ντε κ καλά ότι ήρθε να κανει ευχέλαιο στο σπιτι .. Παιζει να έκλαιγα κανα 10λπετο απο τα γελια, αφου ήρθε το Ελενακη κ δεν μπορουσα να ηρεμησω (η οποια μου έλεγε οτι ο παπας πηγαινει πανω απο 2 φορες την βδομαδα για καταθεση στο σπιτι ..)  
Παιδες για να μην τα γραφουμε και τα ξαναγραφουμε  και τα χιλοξαναλεμε , Θα το ξαναγραψω γι αλλη μια φορα οτι το λιγοτερο που μπορω να πω για την Γιαννα και το μαγαζακι που εχει , ειναι οτι ειναι Τραγικοτατη και Γραφικοτατη , ειδικα σε εμενα οπως και σε αλλα μελη που ειδικα τα τελευταια 3 χρονια της εχουμε σκασει ενα καρο λεφτα  , κι εχουμε περασει και πολυ ωραιες και γραφικες στιγμες  εκει μεσα , αν μη τι αλλο ειναι  Αγενεια και Απαραδεκτο καθε φορα που την παιρνω η παιρνουμε τηλεφωνο , να σκαρφιζεται διαφορων ειδων παπατζιλικια  και να μας τα ταιζει  αμασητα ,  τελευταια φορα μαλιστα την κατσαδιασα λιγο face to face που τα ειπαμε με ηπιο τροπο βεβαια με διαθεση χιουμορ και καλα , αλλα απ οτι βλεπω δεν χαμπαριαζει και συνεχιζει το παπατζιλικη και τις ιδιες τακτικες
 Απο  εμενα  ακυρο γι αυτην την περιοδο  το εν λογω καταστημα , ουτως η αλλως  ισως με ξαναβγαλει ο δρομος μου απο εκει καποια στιγμη , αλλα για την ωρα ακυρο δαγκωτο , κι ελπιζω να βρει κανα χαπι για το Αλσχαιμερ η κυραΓιαννα  η εστω να αρχισει να τρωει λιγο σολωμο που κανει καλο στην μνημη διοτι με τα καμωματα της θα βαλει οντως λουκετο στο μαγαζακι της  παντως δοξα σοι ο θεος αξιολογα ιδρυματα που σεβοντε τον πελατη υπαρχουν αρκετα αυτη την στιγμη  οποτε απλα προσπερναμε ....
Αυτα τα ολιγα μαγκες μου , μακρια απ τις κουφαλες και καλα να περναμε  :hi: :hi: :hi:
 

sakarvats

Ανώτερος
Εγγρ.
12 Σεπ 2008
Μηνύματα
1.408
Κριτικές
107
Like
7.901
Πόντοι
7.815
Να αγιάσει το στόμα σου φίλος ..

Πέρα από όσα γράφεις (κ με τα οποία συμφωνώ) όσο η Γιάννα "υπακούει" στην κολλητή της την Ελενίτσα, το μαγαζί θα χειροτερεύει ..

Οι περισσότεροι το γνωρίζουμε, ότι η Ελένη είναι ο λόγος που οι περισσότερες ξεκουμπίστηκαν από κει μέσα .. ¨οσες δεν τις γούσταρε, τις "έθαβε" κανονικά ..

Να χαρώ εγώ μυαλό Γιάννα μου που σε έχει κάνει η άλλη του χεριού της ..

Επίσης να αναφέρω ότι η πρώην Λίντα, εμφανίζεται πλέον ως Αλίσια στο Συγγρού 40-42 ..
 

geo69

Μέλος
Εγγρ.
17 Ιαν 2007
Μηνύματα
517
Κριτικές
5
Like
471
Πόντοι
26
Όταν αποσυρθεί η Γιάννα (εύχομαι σύντομα) η Ελενίτσα θα το έχει το μαγαζί και σίγουρα θα πάει σούπερ.
 

sakarvats

Ανώτερος
Εγγρ.
12 Σεπ 2008
Μηνύματα
1.408
Κριτικές
107
Like
7.901
Πόντοι
7.815
Όταν αποσυρθεί η Γιάννα (εύχομαι σύντομα) η Ελενίτσα θα το έχει το μαγαζί και σίγουρα θα πάει σούπερ.

... και ποια κοπέλα, θα καταφέρει να "συνεργαστεί" με την Ελενίτσα ? (αν κ το σωστό ερώτημα είναι η Ελενίτσα, θα καταφέρει να συνεργαστεί ποτέ με καμιά .. ?
 

salzburg

Μέλος
Εγγρ.
27 Νοε 2006
Μηνύματα
341
Κριτικές
5
Like
274
Πόντοι
21
Σήμερα είναι εκεί η. Χριστιάνα η ελληνίδα
Δοκιμασθει με καλες εντυπωσεις. Οσοι πιστοι δπευσατε να προλαβετε
 

danni

Μέλος
Εγγρ.
26 Ιαν 2010
Μηνύματα
852
Κριτικές
3
Like
94
Πόντοι
6
Σήμερα είναι εκεί η. Χριστιάνα η ελληνίδα
Δοκιμασθει με καλες εντυπωσεις. Οσοι πιστοι δπευσατε να προλαβετε
μπορεις να κανεις μια πιο σαφη περιγραφη του πακετου και των υπηρεσιων;
 

salzburg

Μέλος
Εγγρ.
27 Νοε 2006
Μηνύματα
341
Κριτικές
5
Like
274
Πόντοι
21
Υπηρχαν η Ελενίτσα μια 35αρα ξανθιά νταρντανα που δεν είναι του γούστου μου και η χριστιαννα. Γυρω στο 160 χωρις τακουνια ωραιο σωμα με μπουταρες και ωραιο κωλο ουτε αδυνατη ουτε γεματη. Ωραια φατσουλα με πιρσινκ στο στομα και μικρο βυζακι. Μεσα ειναι ανετη ευχαριστη προσπαθει να σε ικανοποιησει , φιλαει στο στόμα αλλά οχι με πάθος όπως αλλες.
Είναι στα 50 ευρώ αυτή.
 

n.smirni76

Πορνορεπόρτερ
Εγγρ.
29 Αυγ 2010
Μηνύματα
23.518
Κριτικές
1.275
Like
228.647
Πόντοι
46.232
και είναι μελαχρινή
 

salzburg

Μέλος
Εγγρ.
27 Νοε 2006
Μηνύματα
341
Κριτικές
5
Like
274
Πόντοι
21
Επισκεψη στο μαγαζι την Κυριακη . Παρουσες η Ελενιτσα και η Ρενατα απο Ρωσια την οποια πηρα.  Καλη απο εμφανιση αλλα υπηρεσιες ακρως αποστειρωμενες.  Η Χριστιαννα θα ερθει αυτες τις μερες μου ειπε η κ. Γιαννα
 

Butts

Σπουδαίος
Εγγρ.
13 Σεπ 2006
Μηνύματα
1.366
Κριτικές
75
Like
1.684
Πόντοι
3.137
Επισκεψη στο μαγαζι την Κυριακη . Παρουσες η Ελενιτσα και η Ρενατα απο Ρωσια την οποια πηρα.  Καλη απο εμφανιση αλλα υπηρεσιες ακρως αποστειρωμενες.  Η Χριστιαννα θα ερθει αυτες τις μερες μου ειπε η κ. Γιαννα

H Ρενάτα πώς είναι? Περιγραφή?
Είχα περάσει μια μέρα και είδα μια ξανθιά Ρωσίδα γύρω στα 35 κανονικό σώμα, αλλά μου παρουσιάστηκε ως Αλόνα. Με αποστειρωμένες επίσης υπηρεσίες και στο 50άρι!
 

salzburg

Μέλος
Εγγρ.
27 Νοε 2006
Μηνύματα
341
Κριτικές
5
Like
274
Πόντοι
21
Πριν την δω μου ειπε η Γιαννα οτι ειναι στο ιδιο στυλ με την Αλονα , την οποια δεν ειχα δει .
Ειναι Ξανθια καλο κανονικο σωμα Γυρω στα 25 με 30 πρεπει να ειναι
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom