Νέα

Παπαδιαμάντη 8, 1ος ορ. Καισαριανή (πρώην Φορμίωνος 212)

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα agiana
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 2K
  • Εμφανίσεις 209K
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 3 άτομα (0 μέλη και 3 επισκέπτες)

Chef69

Μέλος
Εγγρ.
25 Δεκ 2010
Μηνύματα
159
Κριτικές
4
Like
27
Πόντοι
1
Εγώ σε χτεσινό μεσημεριανό πέρασμα πέτυχα Ελενίτσα και Ρενάτα.Μου άρεσε η καυλόφατσα της Ρενάτα και πέρασα...ομολογώ από τα καλύτερα γαμήσια που έχω κάνει σε αυτό το ίδρυμα...
Πολύ δυνατό ακάποτο στοματικό με φτυσίματα και φουλ περιποίηση όοολης της ευρύτερης περιοχής, δυνατά γλωσσόφιλα και φιλιά σε αυτί, λαιμό και υπόλοιπο σώμα.Αλλαγή σε 3 στάσεις, και τελείωμα μέσα στο στόμα.Μόνο στα δαχτυλάκια στις 2 τρύπες ήθελε απαλά και χαλαρά...θα την ξανατιμήσω σίγουρα!! (αν παραμείνει εκεί...  :uglystupid: )
 

jorgekavlares

Τιμημένος
Εγγρ.
20 Ιαν 2006
Μηνύματα
8.103
Like
1.450
Πόντοι
546
Καλά... Ο άλλος είπε αποστειρωμένες υπηρεσίες.....
 

Chef69

Μέλος
Εγγρ.
25 Δεκ 2010
Μηνύματα
159
Κριτικές
4
Like
27
Πόντοι
1
Το διάβασα, γι'αυτό έγραψα κι εγώ...και ευτυχώς με 40 γιατί τον τελευταίο καιρό οι καινούριες της κ.Γιάννας ήταν στο 50αρι...
 

greta15

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
24 Νοε 2013
Μηνύματα
438
Κριτικές
20
Like
1.258
Πόντοι
991
Επισκεψη στο μαγαζι την Κυριακη . Παρουσες η Ελενιτσα και η Ρενατα απο Ρωσια την οποια πηρα. 
η ρενατα ειναι η ριανα????? με τατου στο μπρατσο?????
γιατι πριν καποιο καιρο που περασα , ηταν δυο ρωσιδες η αλονα και ριαννα.....
εκτος και να ειναι καινουργια.....  :-
 

salzburg

Μέλος
Εγγρ.
27 Νοε 2006
Μηνύματα
341
Κριτικές
5
Like
274
Πόντοι
21
Ναι αυτη με το τατου στο μπρατσο ειναι. Εμενα παντως ακαποτη πιπα  δεν μου εκανε ουτε φιλια στο στομα. Οταν τελειωσαμε αλοιφθηκε ολοκληρη με οινοπνευμα !  μου ειπε οτι κολαει και αρρωταινει ευκολα γιαυτο! Στο ιεραποστολικο απεφευγε εντονα να ειναι το προσωπο της κοντα στο δικο μου!
Δαχτυλο στο μουνι δεν ηθελε καθολου μου το ξεκοψε απο την αρχη. Το μονο που ευχαριστηθηκα μαζι της ηταν το γλυφομουνι που εκανα για αρκετη ωρα.
 

n.smirni76

Πορνορεπόρτερ
Εγγρ.
29 Αυγ 2010
Μηνύματα
23.518
Κριτικές
1.275
Like
228.647
Πόντοι
46.232
επίσκεψη χθές το απόγευμα , μόνο δύο κοπέλες
Ελενίτσα , ξανθιά παχουλή με 3άρια βυζιά και
Χριστίάννα καστανή στρογγυλοπρόσπωπη πιτσιρίκα με το μαλλί αλογοουρά , έχει μμουτάκια και λίγη κοιλιτσα 1.5άρι βυζί .
ήθελα να την δοκιμάσω αλλά είχε σειρά άλλος συναγωνιστής , πέρασα για ακόμα μία φορά με την Ελενίτσα με καλές εντυπώσεις.
στην συνέχεια ήπια ένα φλυτζανάκι τσάι
image.jpg
  :grin: :grin: :grin: , μιλήσαμε με την
κα.Γιάννα η οποία προβληματισμένη είπε ότισκέφτεται σοβαρά να κλείσει(εγώ προσωπικά δεν το πιστέυω) , χαιρέτησα και έφυγα.
 

Giannis03

Μέλος
Εγγρ.
28 Φεβ 2016
Μηνύματα
177
Κριτικές
5
Like
30
Πόντοι
1
επίσκεψη χθές το απόγευμα , μόνο δύο κοπέλες
Ελενίτσα , ξανθιά παχουλή με 3άρια βυζιά και
Χριστίάννα καστανή στρογγυλοπρόσπωπη πιτσιρίκα με το μαλλί αλογοουρά , έχει μμουτάκια και λίγη κοιλιτσα 1.5άρι βυζί .
ήθελα να την δοκιμάσω αλλά είχε σειρά άλλος συναγωνιστής , πέρασα για ακόμα μία φορά με την Ελενίτσα με καλές εντυπώσεις.
στην συνέχεια ήπια ένα φλυτζανάκι τσάι
image.jpg
  :grin: :grin: :grin: , μιλήσαμε με την
κα.Γιάννα η οποία προβληματισμένη είπε ότισκέφτεται σοβαρά να κλείσει(εγώ προσωπικά δεν το πιστέυω) , χαιρέτησα και έφυγα.

Πως να μην σκεφτεί αφού δεν ανοίγει άρα δεν τζιραρει περιμένει με 5 ανθρώπους να την βγάλει εγω δεν έχω πάει αφού λένε η συναγωνιστές οτι τρώνε πόρτες μαύρο λοιπον στο μαγαζί να στρώσει αφού δεν θέλει λεφτά
 

Chef69

Μέλος
Εγγρ.
25 Δεκ 2010
Μηνύματα
159
Κριτικές
4
Like
27
Πόντοι
1
Κι εγώ χτες το απόγευμα που πέρασα αυτές τις 2 πέτυχα απλά επειδή έχει παχύνει πολύ για τα γούστα μου η Ελενίτσα δοκίμασα για δεύτερη φορά τη Χριστιάνα με πάλι καλές εντυπώσεις αν και ήταν πιο βιαστική σε σχέση με την προηγούμενη φορά...
Εμένα η κύρα Γιάννα μου είπε ότι ζήτησε και θα της φέρουν τώρα νέες κοπέλες κούκλες-μοντέλα...  :boobies:
Σε αναμονή λοιπόν......
 

MMG

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
11 Αυγ 2010
Μηνύματα
602
Κριτικές
5
Like
521
Πόντοι
306
Κι εγώ χτες το απόγευμα που πέρασα αυτές τις 2 πέτυχα απλά επειδή έχει παχύνει πολύ για τα γούστα μου η Ελενίτσα δοκίμασα για δεύτερη φορά τη Χριστιάνα με πάλι καλές εντυπώσεις αν και ήταν πιο βιαστική σε σχέση με την προηγούμενη φορά...
Εμένα η κύρα Γιάννα μου είπε ότι ζήτησε και θα της φέρουν τώρα νέες κοπέλες κούκλες-μοντέλα...  :boobies:
Σε αναμονή λοιπόν......
Τη τριτη θα δοκιμαζε μια αλλη μικρη που ηλθε με τη Χριστιανα μαζι γυρω στις εντεκα, τελικα εφυγε και αυτη?
 

afeas

Μέλος
Εγγρ.
25 Ιουλ 2015
Μηνύματα
5
Like
0
Πόντοι
0
Καλησπέρα σε όλους ποστάρω για να ζητήσω από κάποιον συναγωνιστή το νέο τηλεφωνο της Γιαννας σε pm γιατί το παλιο που έχω και εληγε σε 4498 έπαψε να ισχύει.
Ευχαριστώ εκ των προτέρων. 
 

observer(1)

Ανώτερος
Εγγρ.
17 Αυγ 2007
Μηνύματα
4.298
Κριτικές
18
Like
2.002
Πόντοι
5.975
Πολύ σωστός  λόγος εγγραφής στο σάϊτ και  πρώτο ποστ   :)
 

bixterious

Τιμημένος
Εγγρ.
27 Ιουν 2013
Μηνύματα
3.462
Κριτικές
42
Like
7.896
Πόντοι
4.666

observer(1)

Ανώτερος
Εγγρ.
17 Αυγ 2007
Μηνύματα
4.298
Κριτικές
18
Like
2.002
Πόντοι
5.975
ισως .. άλλον ναό ?  :)
 

Συνημμένα

  • Afaia side.jpg
    Afaia side.jpg
    166,2 KB · Εμφανίσεις: 36

afeas

Μέλος
Εγγρ.
25 Ιουλ 2015
Μηνύματα
5
Like
0
Πόντοι
0
Και σας είχα για ψαγμένους  .... εγγραφή δεν έκανα τώρα .....αν ποστάρω η όχι συγνώμη που δεν σας ρώτησα  :hi: το nick afeas προκύπτει από τον αρχαίο ναό στην Αίγινα ετσι για να μην μένεις άφωνος και εχω τύψεις.  :hi: 
 

andy51

Μέλος
Εγγρ.
19 Σεπ 2007
Μηνύματα
2.818
Like
322
Πόντοι
36
ΝΑΙ,ΔΕΝ ΡΩΤΆΕΙ ΓΙΑ ΝΑ ΠΟΣΤΆΡΕΙ,ΑΛΛΆ Πληροφορίες ΞΈΡΕΙ ΝΑ ΖΗΤΆΕΙ......... :rockon: :rockon: Μάθανε πως γαμιόμαστε και πλακώσανε κι οι γύφτοι.......... :2funny: :2funny:
 

afeas

Μέλος
Εγγρ.
25 Ιουλ 2015
Μηνύματα
5
Like
0
Πόντοι
0
Ωπα ρε παιδιά δεν το ξεκίνησα εγώ οκ μην το χοντρύνουμε τώρα ολοι στην ίδια πατρίδα ζούμε μην μου δώσετε πληροφορίες αφου δεν ποστάρω οκ κανένα πρόβλημα δεν εβρισα ούτε εθιξα κάποιον συγνώμη κιόλας.
 

ananias

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
8 Φεβ 2006
Μηνύματα
1.921
Κριτικές
3
Like
1.626
Πόντοι
216
......σιγη ιχθυος για το εν λογω ιδρυμα.....ξεμεινε με Ελενιτσα και τις γυρολόγους των 50αρικων?
 

salzburg

Μέλος
Εγγρ.
27 Νοε 2006
Μηνύματα
341
Κριτικές
5
Like
274
Πόντοι
21
περασμα απο το μαγαζι , ειχε 2 καλες πιτσιρικες μια Ελληνιδα και μια  απο Αλβανια μαλλον. Αλλα επειδη εχω φαει πολλες φολες τελευταια πηγα στα σιγουρα δηλ. Ελενιτσα!
 

amjik

Τιμημένος
Εγγρ.
12 Μαΐ 2008
Μηνύματα
45.478
Κριτικές
61
Like
42.714
Πόντοι
22.785
ΝΑΙ,ΔΕΝ ΡΩΤΆΕΙ ΓΙΑ ΝΑ ΠΟΣΤΆΡΕΙ,ΑΛΛΆ Πληροφορίες ΞΈΡΕΙ ΝΑ ΖΗΤΆΕΙ......... :rockon: :rockon: Μάθανε πως γαμιόμαστε και πλακώσανε κι οι γύφτοι.......... :2funny: :2funny:
......... :hi:

......... Δέν πειράζη φίλε μου κάνε τό καλό.
 

koulamaria

Σεβαστός
Εγγρ.
6 Ιαν 2012
Μηνύματα
1.556
Κριτικές
43
Like
8.717
Πόντοι
1.936
περασμα απο το μαγαζι , ειχε 2 καλες πιτσιρικες μια Ελληνιδα και μια  απο Αλβανια μαλλον. Αλλα επειδη εχω φαει πολλες φολες τελευταια πηγα στα σιγουρα δηλ. Ελενιτσα!


...την Αλβανιδα πως την λεγανε???
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom