Νέα

Πάολα

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα kokolongos
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 9K
  • Εμφανίσεις 163K
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 1 άτομα (0 μέλη και 1 επισκέπτες)

amc_anthony13

Τιμημένος
Εγγρ.
10 Ιαν 2007
Μηνύματα
6.107
Κριτικές
9
Like
3
Πόντοι
2.057
Γούστο και καπέλο του και δεν θα δώσει σε κανέναν λόγο για το τι αισθάνεται . Έτσι φίλε ΚΟΜΑΝΤΟ ?
 

elliot

Μέλος
Εγγρ.
18 Ιουλ 2008
Μηνύματα
99
Κριτικές
3
Like
0
Πόντοι
0
μέχρι την άλλη τετάρτη μάλλον δεν το βλέπω...τα υπόλοιπα θα τα πούμε τότε...

Όσο για τον ΚΟΜΑΝΤΟ διάβασα την κριτική.. ε δεν είπε και κανένα ψέμα...μια χαρά κοπέλα είναι η Ντάρια.
τι έχεις πάθει?ακόμα τρέχουν οι σωλήνες? :grin: :grin:!!μηπως ερωτεύθηκες και δεν το μας το λές? :helpplea: :helpplea:!!ποιος είναι ο τυχερός? :grin: :grin: :grin:!!
 

ΚΟΜΑΝΤΟ

Σπουδαίος
Εγγρ.
26 Σεπ 2005
Μηνύματα
3.578
Κριτικές
19
Like
8
Πόντοι
2.945
με ναταλύ ίσως να είναι λάθος αλλα ο κομάντο πηγε στην ντάρια  :knockinb:!πήγα και εγώ με ντάρια και συμφωνώ με τον κομάντο!εμφανισιακά είναι άγγελος και γλυκιά!
πάολα πότε δουλεύεις να περάσω?
Και σταματηστε παρακαλω να με δινετε στεγνα! Η Νταρια μπορει να σας πει τι εγινε τελικα και ποιο ηταν το αποτελεσμα! Και δεν εχω κανενα προβλημα με αυτο που θα πει! Δεν της εκανα τιποτα στο τελος!
 

amc_anthony13

Τιμημένος
Εγγρ.
10 Ιαν 2007
Μηνύματα
6.107
Κριτικές
9
Like
3
Πόντοι
2.057
Κάτι οικογενειακά...όλα καλά τώρα...εσύ?
Δεν πιστεύω να έχεις παιδί και να μην μας το έχεις πει  :2funny: ? και εγώ καλά αλλά έχω πήξει στην δουλειά γιαυτό και δεν έρχομαι να σε επισκεφτώ . Κάτσε να ξεμπλέξω και θα τα πούμε από κοντά σίγουρα .
 

elliot

Μέλος
Εγγρ.
18 Ιουλ 2008
Μηνύματα
99
Κριτικές
3
Like
0
Πόντοι
0
Και σταματηστε παρακαλω να με δινετε στεγνα! Η Νταρια μπορει να σας πει τι εγινε τελικα και ποιο ηταν το αποτελεσμα! Και δεν εχω κανενα προβλημα με αυτο που θα πει! Δεν της εκανα τιποτα στο τελος!
και για σίτυ τούρ τι προτείνεις?έχεις και απο αυτές μια που την "αγαπάς"  :rolleyes:!!αγαπησιάρη κομάντο  :rockon: :rockon: :rockon: :rockon:
 

Παολα

Ιερόδουλη
Εγγρ.
21 Μαΐ 2007
Μηνύματα
3.305
Like
0
Δεν πιστεύω να έχεις παιδί και να μην μας το έχεις πει  :2funny: ? και εγώ καλά αλλά έχω πήξει στην δουλειά γιαυτό και δεν έρχομαι να σε επισκεφτώ . Κάτσε να ξεμπλέξω και θα τα πούμε από κοντά σίγουρα .
Εγώ είμαι μόνη μου ένα παιδί....τι παιδιά? όποτε θες μωρό μου έλα...
 

samy

Μέλος
Εγγρ.
9 Φεβ 2008
Μηνύματα
680
Κριτικές
2
Like
4
Πόντοι
6
και για σίτυ τούρ τι προτείνεις?έχεις και απο αυτές μια που την "αγαπάς"  :rolleyes:!!αγαπησιάρη κομάντο  :rockon: :rockon: :rockon: :rockon:

Αν νομιζεις τρισαθλιε υποκριτη ελλιοτ οτι θα καταστρεψεις αυτο το ειδηλειο εχω να σου πω δυο πραγματα:
1) η Παολα ετσι ζηλευει περισοτερο.
2) ο ΚΟΜΑΝΤΟ βγαινει λαδι,  γιατι παρ οτι εχει πηδηξει την μιση τσεχια , παρ ολα αυτα θεωρει την Παολα αναντικαταστατη.
 

amc_anthony13

Τιμημένος
Εγγρ.
10 Ιαν 2007
Μηνύματα
6.107
Κριτικές
9
Like
3
Πόντοι
2.057
Σαν να βλέπω την ατμόσφαιρα λίγο εντεταμένη για να χαλαρώσουμε λίγο .  :tickedoff:
 

ΚΟΜΑΝΤΟ

Σπουδαίος
Εγγρ.
26 Σεπ 2005
Μηνύματα
3.578
Κριτικές
19
Like
8
Πόντοι
2.945
Αν νομιζεις τρισαθλιε υποκριτη ελλιοτ οτι θα καταστρεψεις αυτο το ειδηλειο εχω να σου πω δυο πραγματα:
1) η Παολα ετσι ζηλευει περισοτερο.
2) ο ΚΟΜΑΝΤΟ βγαινει λαδι,  γιατι παρ οτι εχει πηδηξει την μιση τσεχια , παρ ολα αυτα θεωρει την Παολα αναντικαταστατη.
Μια διορθωση μονο. Δεν παω ποτε με Τσεχες!
 

amc_anthony13

Τιμημένος
Εγγρ.
10 Ιαν 2007
Μηνύματα
6.107
Κριτικές
9
Like
3
Πόντοι
2.057
Ρε πάτε καλά τα άπλυτα σας τα βγάζετε στο τοπικ της Πάολας ?
 

samy

Μέλος
Εγγρ.
9 Φεβ 2008
Μηνύματα
680
Κριτικές
2
Like
4
Πόντοι
6
Γιατι τι εχουν οι τσεχες;
Θα ελεγα μαλιστα οτι η Παολα εχει τον σωματοτυπο Τσεχας
 

ΚΟΜΑΝΤΟ

Σπουδαίος
Εγγρ.
26 Σεπ 2005
Μηνύματα
3.578
Κριτικές
19
Like
8
Πόντοι
2.945
STOP πια φιλαρακια με μενα. Φτανει. Ενταξει? Αν εχω να δωσω καπου λογαριασμο για το τι εκανα η οχι θα το κανω εγω εκει που νομιζω οτι πρεπει αν θελει βεβαια να ακουσει.  :headbang: :headbang: :headbang: :headbang: :headbang:
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom