Νέα

Πάολα

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα kokolongos
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 9K
  • Εμφανίσεις 163K
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 1 άτομα (0 μέλη και 1 επισκέπτες)

Sex _Machine

Μέλος
Εγγρ.
7 Ιουν 2008
Μηνύματα
116
Κριτικές
2
Like
1
Πόντοι
1
Καληνυχτα!

πλακα πλακα, βλεποντας το αβαταρ σου, κατι μ'επιασε πριν κανα μηνα, μου βγηκε το απωθημενο απο μικρος που δε με αφησαν να δω φρεντυ και τα κατεβασα ολα και τα ειδα, ενα τη μερα!  :uglystupid:
Μιλάμε,έχω ψύχωση μέ τόν Freddy :rockon:μπορεί καί εγώ νά κάτσω νά τίς ξαναδώ κάποια στιγμή.Μόνο ή τελευταία,Freddy Vs Jason δέν μ'αρεσε πολύ.
 

max1981

Μέλος
Εγγρ.
22 Ιαν 2008
Μηνύματα
52
Κριτικές
3
Like
0
Πόντοι
0
Παολακι καλησπερα!!!
Που εισαι αστερακι μου?
Ποτε γυριζεις για δουλεια?
Ανυπομωνω!!!!!!!!!!!
 

ΚΟΜΑΝΤΟ

Σπουδαίος
Εγγρ.
26 Σεπ 2005
Μηνύματα
3.578
Κριτικές
19
Like
8
Πόντοι
2.945
Παολακι καλησπερα!!!
Που εισαι αστερακι μου?
Ποτε γυριζεις για δουλεια?
Ανυπομωνω!!!!!!!!!!!
Μαλλον την Δευτερα φιλαρακι απ' οτι λεει και η ιδια πιο πανω. Ολοι ανυπομωνουμε ξερεις. Και ειμαστε πολλοι!!!  :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny:
 

konstantinos765

Μέλος
Εγγρ.
7 Ιουν 2007
Μηνύματα
1.353
Κριτικές
2
Like
0
Πόντοι
16
Μαλλον την Δευτερα φιλαρακι απ' οτι λεει και η ιδια πιο πανω. Ολοι ανυπομωνουμε ξερεις. Και ειμαστε πολλοι!!!  :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny:
δευτερα πρωι απο τις 06.00 θα ειμαι εκει.... θα φερω σεικερ καφε ζαχαρη,παρακαλω οποιος ερθει λιγο πιο μετα να φερει και γαλατακι,ευχαριστω....
 

ΚΟΜΑΝΤΟ

Σπουδαίος
Εγγρ.
26 Σεπ 2005
Μηνύματα
3.578
Κριτικές
19
Like
8
Πόντοι
2.945
δευτερα πρωι απο τις 06.00 θα ειμαι εκει.... θα φερω σεικερ καφε ζαχαρη,παρακαλω οποιος ερθει λιγο πιο μετα να φερει και γαλατακι,ευχαριστω....
Stop μαγκες. Θα εχει νουμερα οπως στις τραπεζες και το Ι.Κ.Α.  :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny:
 

konstantinos765

Μέλος
Εγγρ.
7 Ιουν 2007
Μηνύματα
1.353
Κριτικές
2
Like
0
Πόντοι
16

ΚΟΜΑΝΤΟ

Σπουδαίος
Εγγρ.
26 Σεπ 2005
Μηνύματα
3.578
Κριτικές
19
Like
8
Πόντοι
2.945
οποιος παει πρωτος θα ειναι Υπευθυνος μηχανηματος αριθμολογισης... οι Παραβατες θα τιμορουνται..
Οχι κυριοι. Θα βαλουμε ουδετερο ατομο. Δεν θελω χατιρακια στους κολητους!  :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny:
 

ΚΟΜΑΝΤΟ

Σπουδαίος
Εγγρ.
26 Σεπ 2005
Μηνύματα
3.578
Κριτικές
19
Like
8
Πόντοι
2.945
Παολακι ετοιμασου. Την Δευτερα που θα επανελθεις με το καλο παρε και τιποτα βιταμινες γιατι δεν βλεπω να την βγαζεις καθαρη οπως βλεπω και βλεπεις!  :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny:
 

ΚΟΜΑΝΤΟ

Σπουδαίος
Εγγρ.
26 Σεπ 2005
Μηνύματα
3.578
Κριτικές
19
Like
8
Πόντοι
2.945
Εγω παντως δεν θα διακινδυνεψω να ερθω την Δευτερα με τετοια ουρα! Οπως θα ειναι ολοι νταβραντισμενοι υπαρχει κινδυνος απο το σπροξιδι να χασω την παρθενια μου!!!  :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny:
 

ΚΟΜΑΝΤΟ

Σπουδαίος
Εγγρ.
26 Σεπ 2005
Μηνύματα
3.578
Κριτικές
19
Like
8
Πόντοι
2.945
Καλησπερα Παολακι. Ουτε σημερα θα σε εχουμε on line για να παρουμε την δοση μας εστω και απο μακρια?  :headbang: :headbang: :headbang: :headbang: :headbang:
 

ΚΟΜΑΝΤΟ

Σπουδαίος
Εγγρ.
26 Σεπ 2005
Μηνύματα
3.578
Κριτικές
19
Like
8
Πόντοι
2.945
Τιποτα και σημερα απ' οτι καταλαβαινω. Παμε γι'αλλα. Εσυ ξερεις καλυτερα βεβαια και ειναι στην κριση σου.  :headbang: :headbang: :headbang: :headbang: :headbang:
 

siropiastos

Σεβαστός
Εγγρ.
23 Ιαν 2008
Μηνύματα
941
Κριτικές
9
Like
0
Πόντοι
1.230
καλα που οταν παω, θα παω απογευμα..γιατιθα με "σπρωξουν" οι απο πισω...  :grin:

 

rockstar

Μέλος
Εγγρ.
30 Δεκ 2007
Μηνύματα
203
Κριτικές
36
Like
9
Πόντοι
11
Ρε παιδιά, αφήστε και λίγο την Πάολα να ξεσκάσει … να ξεδώσει… νέα κοπέλα είναι και αυτή … Δεν μπορεί να είναι κάθε βράδυ on line … Αυτό που της κάνετε είναι ψυχολογικός εξαναγκασμός . Ξέρω ότι είναι μια πολύ καλή επαγγελματίας , αλλά μέχρις εκεί…., δεν είναι υποχρεωμένη κάθε βράδυ να είναι  on line επειδή εμείς έχουμε κέφια …. Και κάτι άλλο.. Επειδή η Πάολα είναι πολύ επικοινωνιακή κοπέλα,  θέλει μεγάλη προσοχή από μας γιατί είναι επικίνδυνα ερωτεύσιμη !!! Θέλει μεγάλη προσοχή…. 
 

siropiastos

Σεβαστός
Εγγρ.
23 Ιαν 2008
Μηνύματα
941
Κριτικές
9
Like
0
Πόντοι
1.230
Και κάτι άλλο.. Επειδή η Πάολα είναι πολύ επικοινωνιακή κοπέλα,  θέλει μεγάλη προσοχή από μας γιατί είναι επικίνδυνα ερωτεύσιμη !!! Θέλει μεγάλη προσοχή….   

εχεις δικιο σε αυτο..ωστοσο κι εκεινη πιστευω το κουμανταρει πολυ καλα το θεμα..δε δινει δικαιωματα..και φυσικα καλα κανει..
 

nikoscbr

Μέλος
Εγγρ.
18 Φεβ 2007
Μηνύματα
19
Like
0
Πόντοι
0
Ρε παιδιά, αφήστε και λίγο την Πάολα να ξεσκάσει … να ξεδώσει… νέα κοπέλα είναι και αυτή … Δεν μπορεί να είναι κάθε βράδυ on line … Αυτό που της κάνετε είναι ψυχολογικός εξαναγκασμός . Ξέρω ότι είναι μια πολύ καλή επαγγελματίας , αλλά μέχρις εκεί…., δεν είναι υποχρεωμένη κάθε βράδυ να είναι  on line επειδή εμείς έχουμε κέφια …. Και κάτι άλλο.. Επειδή η Πάολα είναι πολύ επικοινωνιακή κοπέλα,  θέλει μεγάλη προσοχή από μας γιατί είναι επικίνδυνα ερωτεύσιμη !!! Θέλει μεγάλη προσοχή….  

Προσυπογραφω.Ας μην το τραβαμε στα ακρα,ας εχουμε συναισθηση οτι εχει αναγκη να ξεκουραστει και να χαλαρωσει,δεν εχει καμμια υποχρεωση να ειναι εδω καθε μερα,κανει μια δυσκολη δουλεια και χρειαζεται και το δικο της ελευθερο χρονο. :sunglasses:
 

hounik

Ανώτερος
Εγγρ.
22 Δεκ 2005
Μηνύματα
614
Κριτικές
25
Like
87
Πόντοι
5.765
Ρε παιδιά, αφήστε και λίγο την Πάολα να ξεσκάσει … να ξεδώσει… νέα κοπέλα είναι και αυτή … Δεν μπορεί να είναι κάθε βράδυ on line … Αυτό που της κάνετε είναι ψυχολογικός εξαναγκασμός . Ξέρω ότι είναι μια πολύ καλή επαγγελματίας , αλλά μέχρις εκεί…., δεν είναι υποχρεωμένη κάθε βράδυ να είναι  on line επειδή εμείς έχουμε κέφια …. Και κάτι άλλο.. Επειδή η Πάολα είναι πολύ επικοινωνιακή κοπέλα,  θέλει μεγάλη προσοχή από μας γιατί είναι επικίνδυνα ερωτεύσιμη !!! Θέλει μεγάλη προσοχή….  
εχεις δικιο σε αυτο..ωστοσο κι εκεινη πιστευω το κουμανταρει πολυ καλα το θεμα..δε δινει δικαιωματα..και φυσικα καλα κανει..
καλο κοριτσι και να γινει καποια στιγμη και καλο φιλαρακι αλλα μεχρι εκει αρκει.και αυτο χωρις να θελω να προσβαλω την Παολα και οποια αλλη κοπελα εχει τα ιδια χαρακτηριστικα.
 

ΚΟΜΑΝΤΟ

Σπουδαίος
Εγγρ.
26 Σεπ 2005
Μηνύματα
3.578
Κριτικές
19
Like
8
Πόντοι
2.945
Καλησπερα μοναδικη μου αγαπη.
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom