Νέα

Πάολα

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα kokolongos
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 9K
  • Εμφανίσεις 163K
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 4 άτομα (0 μέλη και 4 επισκέπτες)

siropiastos

Σεβαστός
Εγγρ.
23 Ιαν 2008
Μηνύματα
941
Κριτικές
9
Like
0
Πόντοι
1.230
Παολάκι καληνύχτα από μένα  :-*.Καληνύχτα καί στούς υπόλοιπούς.

Καληνυχτα!

πλακα πλακα, βλεποντας το αβαταρ σου, κατι μ'επιασε πριν κανα μηνα, μου βγηκε το απωθημενο απο μικρος που δε με αφησαν να δω φρεντυ και τα κατεβασα ολα και τα ειδα, ενα τη μερα!   :uglystupid:
 

xristoc

Μέλος
Εγγρ.
4 Απρ 2008
Μηνύματα
9
Like
0
Πόντοι
0
παολα ολο λεω οτι θα ρθω και ακομα τιποτα. αυτη την βδομαδα θα την κανω οπωσδηποτε ομως δεν παει αλλο.
 

stinger-123

Μέλος
Εγγρ.
11 Αυγ 2008
Μηνύματα
17
Like
0
Πόντοι
0
Ελπίζω το τέλος του κόσμου να μην επέλθει στις 11 Σεπτεμβρίου με καμια μαύρη τρύπα από το πείραμα του CERN... δε γουστάρω να μη σ'έχω πάρει βρε Πάολα γιατί θα φυγω πεινασμένος... και οπως λεει και ο ποιητής: η πείνα θα σε ακολουθεί...
 

Παολα

Ιερόδουλη
Εγγρ.
21 Μαΐ 2007
Μηνύματα
3.305
Like
0
Ελπίζω το τέλος του κόσμου να μην επέλθει στις 11 Σεπτεμβρίου με καμια μαύρη τρύπα από το πείραμα του CERN... δε γουστάρω να μη σ'έχω πάρει βρε Πάολα γιατί θα φυγω πεινασμένος... και οπως λεει και ο ποιητής: η πείνα θα σε ακολουθεί...
εγώ δεν πιστεύω στην καταστροφή του κόσμου...όλοι καλά θα είμαστε και θα τα λέμε και μετά τις 11/9
 

ΚΟΜΑΝΤΟ

Σπουδαίος
Εγγρ.
26 Σεπ 2005
Μηνύματα
3.578
Κριτικές
19
Like
8
Πόντοι
2.945
Ημουνα τοτε για 6 χρονια προσωπικη ασφαλεια του Μελισανιδη Και φιλος με ολα τα παιδια της Α.Ε.Κ.
 

ΚΟΜΑΝΤΟ

Σπουδαίος
Εγγρ.
26 Σεπ 2005
Μηνύματα
3.578
Κριτικές
19
Like
8
Πόντοι
2.945
Με τον Μιχαλη δε εχουμε απο τοτε προσωπικη φιλια.
 

stinger-123

Μέλος
Εγγρ.
11 Αυγ 2008
Μηνύματα
17
Like
0
Πόντοι
0
Ποια αεκ και ποιος γαυρος ρε πεθαμένοι και αποκλεισμενοι. ΜΟΝΟ ΤΡΙΦΥΛΛΑΡΑ και ΞΕΡΟ ΨΩΜΙ! Κάνατε μια ψευτονίκη και μου γίνατε και μαγκες? Θα σας καταπιει η μαυρη τρύπα του CERN . Kαι θα μείνω εγω αγκαζέ με την Παολα να σας λεμε ciao ciao babino!
 

ΚΟΜΑΝΤΟ

Σπουδαίος
Εγγρ.
26 Σεπ 2005
Μηνύματα
3.578
Κριτικές
19
Like
8
Πόντοι
2.945
Ποια αεκ και ποιος γαυρος ρε πεθαμένοι και αποκλεισμενοι. ΜΟΝΟ ΤΡΙΦΥΛΛΑΡΑ και ΞΕΡΟ ΨΩΜΙ! Κάνατε μια ψευτονίκη και μου γίνατε και μαγκες? Θα σας καταπιει η μαυρη τρύπα του CERN . Kαι θα μείνω εγω αγκαζέ με την Παολα να σας λεμε ciao ciao babino!
Οτι θες πες αδερφακι εκτος οτι θα εχεις αγκαλια το μωρο μου μονος σου αν θες να ζεις αυριο το πρωι.  :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny:
 

ΚΟΜΑΝΤΟ

Σπουδαίος
Εγγρ.
26 Σεπ 2005
Μηνύματα
3.578
Κριτικές
19
Like
8
Πόντοι
2.945
Παολακι που εισαι? Σε εχασα!
 

ΚΟΜΑΝΤΟ

Σπουδαίος
Εγγρ.
26 Σεπ 2005
Μηνύματα
3.578
Κριτικές
19
Like
8
Πόντοι
2.945
Δεν πιστευω να αφησες εμας να πεζουμε με την πετσινη μπαλα και εσυ ασχολησε με αλλες μπαλες?  :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny:
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom