Νέα

Πάολα

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα kokolongos
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 9K
  • Εμφανίσεις 163K
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 3 άτομα (0 μέλη και 3 επισκέπτες)

ΚΟΜΑΝΤΟ

Σπουδαίος
Εγγρ.
26 Σεπ 2005
Μηνύματα
3.578
Κριτικές
19
Like
8
Πόντοι
2.945
Το πολυ πολυ να γελαει μαζι μου ολο το burdela.com. Προς το παρον γελαει πανω απο το μισο!  :2funny: :2funny: :2funny: :headbang: :headbang: :headbang:
 

Παολα

Ιερόδουλη
Εγγρ.
21 Μαΐ 2007
Μηνύματα
3.305
Like
0
Το πολυ πολυ να γελαει μαζι μου ολο το burdela.com. Προς το παρον γελαει πανω απο το μισο!  :2funny: :2funny: :2funny: :headbang: :headbang: :headbang:
μην αγχώνεσαι ΚΟΜΑΝΤΟ εδώ καλάμπούρι κάνουν όλοι... χαλαρώνουμε και λέμε και τις βλακείες μας....ΟΛΟΙ
 

ΚΟΜΑΝΤΟ

Σπουδαίος
Εγγρ.
26 Σεπ 2005
Μηνύματα
3.578
Κριτικές
19
Like
8
Πόντοι
2.945
Παολακι καληνυχτα. Ειμαι ηδη of και απο την κουραση και απο τις μπυρες που εχω πιει. Χαρηκα πολυ πολυ που τα ειπαμε. Νασαι καλα. Και μην ξεχνας. Σ'αγαπω πολυ!  :rockon: :rockon: :rockon:
 

Παολα

Ιερόδουλη
Εγγρ.
21 Μαΐ 2007
Μηνύματα
3.305
Like
0
Παολακι καληνυχτα. Ειμαι ηδη of και απο την κουραση και απο τις μπυρες που εχω πιει. Χαρηκα πολυ πολυ που τα ειπαμε. Νασαι καλα. Και μην ξεχνας. Σ'αγαπω πολυ!  :rockon: :rockon: :rockon:
θα τα πούμε αύριο online....
 

Altec73

Ανώτατος
Εγγρ.
13 Φεβ 2006
Μηνύματα
10.370
Κριτικές
5
Like
64.581
Πόντοι
12.056
Παολα....θες να τα φτιαξουμε????  :smitten: :smitten: :smitten:
 

Sex _Machine

Μέλος
Εγγρ.
7 Ιουν 2008
Μηνύματα
116
Κριτικές
2
Like
1
Πόντοι
1
Πάολα τίς προάλες πού έλεγες ότι ήσουν ΑΕΚ λόγω τού Βλάχου,νόμιζα ότι εννοούσες τόν Βαγγέλη Βλάχο πού έπαιζε την δεκαετία 80.Καί λέω δεν μπορέι,άν τόν θυμάται πρέπει νά είναι πάνω από 30,μικροδείχνει τόσο πολύ?.Προφανώς εννοόυσες τόν Μίχάλη Βλάχο ε?
 

Παολα

Ιερόδουλη
Εγγρ.
21 Μαΐ 2007
Μηνύματα
3.305
Like
0
Πάολα τίς προάλες πού έλεγες ότι ήσουν ΑΕΚ λόγω τού Βλάχου,νόμιζα ότι εννοούσες τόν Βαγγέλη Βλάχο πού έπαιζε την δεκαετία 80.Καί λέω δεν μπορέι,άν τόν θυμάται πρέπει νά είναι πάνω από 30,μικροδείχνει τόσο πολύ?.Προφανώς εννοόυσες τόν Μίχάλη Βλάχο ε?
ναι...αυτόν... :cool2:
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom