Νέα

Πάολα

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα kokolongos
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 9K
  • Εμφανίσεις 163K
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 3 άτομα (0 μέλη και 3 επισκέπτες)

sparkling_water

Σπουδαίος
Εγγρ.
20 Μαρ 2010
Μηνύματα
1.768
Κριτικές
11
Like
171
Πόντοι
2.287
Έλα ρε παιδιά, άς συνεχιστεί το βρισίδι, γουστάρω, έχω αράξει και πήρα και ποπ κόρν.
 

osie.0909

Μέλος
Εγγρ.
7 Νοε 2007
Μηνύματα
5.360
Κριτικές
2
Like
8
Πόντοι
66
Η μεγάλη πλάκα είναι ότι οι ίδιοι φωστήρες που έχουν βγάλει Αλβανίδες την Πάολα, την Ντάρια και κάποιες άλλες, δεν έχουν πάρει μυρωδιά 2-3 κοπέλες που όντως είναι Αλβανίδες και το κρύβουν. Ντετέκτιβ του γλυκού νερού δηλαδή, εκτός κι'αν έχουν άλλα κίνητρα για να λένε αυτές τις μαλακίες.

Η πλάκα είναι πάντως ότι στην αρχή της καριέρας της την είχανε κάνει ...Ρουμάνα την Πάολα. Άντε, με το καλό παλικάρια να εμφανιστεί και κάποιος που θα ισχυριστεί ότι είναι Σέρβα να συμπληρωθεί το βαλκανικό κύπελλο.



επιλογές που απέμειναν: Κροατία, Σλοβενία και μου φαίνεται πως και η Βουλγαρία δεν έχει παίξει ακόμη.
λησμόνησα και τα Σκόπια.
πάμε δυνατά! έτσι όπως κόβω πλαγιομετωπικά τις γάμπες της σε συνδυασμό με το τριχωτό της κεφαλής της μου φαίνεται πως είναι από τα ΒΔ προάστια του Μοναστηριού.
:dancing: :dancing: :dancing: :dancing: :dancing: :dancing: 
 

mounelanos

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
10 Ιουν 2009
Μηνύματα
701
Κριτικές
12
Like
0
Πόντοι
236
Αδελφια! υπαρχει πιθανοτης να ανηκει στα σλαβοφωνα φυλλα της μακεδονιας με σλαβικη συνειδηση! κατασκοπος? μεσα στην αθηνα? η κατασκοπος των εξαρχειων?
Προσεχετε που βαζετε τις ελληνικες πουτσες σας και που επενδυετε τα ευρωπαικα σας ευρω! Κληρονομοι της μακρας αρχαιοελληνοχριστιανοβυζαντινης παραδοσης του επιουσιου λαου, γρηγορειτε!
 

giorgosgiorgos23

Σεβαστός
Εγγρ.
18 Μαΐ 2010
Μηνύματα
6.393
Κριτικές
68
Like
21
Πόντοι
2.127
Αδελφια! υπαρχει πιθανοτης να ανηκει στα σλαβοφωνα φυλλα της μακεδονιας με σλαβικη συνειδηση! κατασκοπος? μεσα στην αθηνα? η κατασκοπος των εξαρχειων?
Προσεχετε που βαζετε τις ελληνικες πουτσες σας και που επενδυετε τα ευρωπαικα σας ευρω! Κληρονομοι της μακρας αρχαιοελληνοχριστιανοβυζαντινης παραδοσης του επιουσιου λαου, γρηγορειτε!

:grin: :grin:
 

antisthenis

Administrator
Γλομπεο-στέλεχος
Εγγρ.
20 Ιαν 2006
Μηνύματα
20.644
Κριτικές
148
Λύσεις
5
Like
9.025
Πόντοι
17.085
Η Πάολα είναι πάνω απ' όλα άνθρωπος, με ότι συνεπάγεται αυτό.
Ωραία. Νομίζω πάντως ότι όλοι οι άνθρωποι πάνω απ' όλα άνθρωποι είναι.
edit: στην περίπτωση του Jesus περιπλέκεται λίγο το ζήτημα, αλλά δεν είναι της παρούσης.
 

gg13

Μέλος
Εγγρ.
25 Δεκ 2009
Μηνύματα
611
Like
0
Πόντοι
6
επισκεψη στη παολα προ ημερων. Πραγματικα σαν να μην περασε  μια μερα κουκλα  οπως πριν απο 2 χρονια κ  παντα  φιλικη με κατανοηση.  thnks paola
 

stronzo

Μέλος
Εγγρ.
19 Νοε 2007
Μηνύματα
244
Κριτικές
31
Like
0
Πόντοι
11
εγω παντως οσο ειναι σαυτο το στουντιο δε με βλεπω να περναω...ειναι πολυ κρα και κυκλοφορω κιολας στα εξαρχεια γενικα...
Δεν την βλεπω παντως να συμμετεχει στο thread της, γιατι έτσι Πάολα?
 

gg13

Μέλος
Εγγρ.
25 Δεκ 2009
Μηνύματα
611
Like
0
Πόντοι
6
μπορει  να εχει προβληματα με τον υπολογιστη της.
σε τηλεφωνικη  επικοινωνια με το  μαγαζι  μου ειπαν πως θα ξεκινησει  απο  την τεταρτη
 

PIATSAS

Τιμημένος
Εγγρ.
12 Αυγ 2008
Μηνύματα
6.448
Κριτικές
89
Like
120
Πόντοι
4.065
Μμμμ τι βλεπω?!
Καλησπερα Παολαρα!! :rockon: :rockon:
 

Altec73

Ανώτατος
Εγγρ.
13 Φεβ 2006
Μηνύματα
10.376
Κριτικές
5
Like
64.719
Πόντοι
12.056
Καλως την μοναδικη μου αγαπη... :tooth:
 

LEON13

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
20 Φεβ 2010
Μηνύματα
17.450
Κριτικές
2
Like
44
Πόντοι
166
Μην ξενάς πέσαμε και σε γιορτές οπότε και πολυκοσμία στο σπίτι... Που να μπείς.. :-
Ρε παιδια, πολυ ειδηλειο εχει πεσει, ΑΜΑΝΤΑ με ΓΙΩΡΓΟ58, εδω εσεις, βρε τι γινεται σημερα, που ειναι και της ΑΓΙΑΣ ΕΙΡΗΝΗΣ ???
Μεγαλη η ΧΑΡΗ της !!!  :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny:
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom