Νέα

Πάολα

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα kokolongos
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 9K
  • Εμφανίσεις 163K
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 1 άτομα (0 μέλη και 1 επισκέπτες)

mad_max

Γλομπεο-Μύστης
Εγγρ.
12 Νοε 2005
Μηνύματα
1.006
Κριτικές
97
Like
4.780
Πόντοι
22.915
Ὡς εὖ παρέστη.

Ἀναρωτώμεθα ὅμως, ἐὰν ἡ Lancia ἐπανήρχιζεν τὴν παραγωγὴν τῆς Delta Evo, ἀκριβῶς ὡς ἦτο τῷ 1991 (ἕν αὐτοκίνητον ἀξιώσεων) θὰ εὑρίσκοντο ἀγορασταί;

Ἴδωμεν.
Όνειρα.
Ας μην την έδινα :headbang: :headbang:
 

mad_max

Γλομπεο-Μύστης
Εγγρ.
12 Νοε 2005
Μηνύματα
1.006
Κριτικές
97
Like
4.780
Πόντοι
22.915
Το τελευταίο που μετράει είναι η καταγωγή. Η Πάολα είναι πάνω απ' όλα άνθρωπος, με ότι συνεπάγεται αυτό.
 

1personanongrata

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
10 Δεκ 2007
Μηνύματα
60.677
Like
11
Πόντοι
866
απλά δεν μου αρέσει να γαμάω Αλβανές  :grin:
ούτε αυτές που τις γαμάς τους αρέσει. αλλά εσύ πληρώνεις το πενηντάρι όχι αυτές.
αλλωστε όπως είπαμε ελληνας μαλακας δε γίνεσαι. γεννιέσαι.
 

1personanongrata

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
10 Δεκ 2007
Μηνύματα
60.677
Like
11
Πόντοι
866
Αν κατάλαβα καλά θεωρείς την καταγωγή συγκριτικό πλεονέκτημα???
ναι άλλωστε σε ποιά άλλη χώρα θα βρεις τοσους μαλάκες να έχουν το συγκριτικό πλεονέκτημα των μπουρδέλων στη Φυλής και όχι του τζάμπα γαμησιού;
 

hitman21

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
29 Απρ 2008
Μηνύματα
14.896
Κριτικές
2
Like
13
Πόντοι
166
Το τελευταίο που μετράει είναι η καταγωγή. Η Πάολα είναι πάνω απ' όλα άνθρωπος, με ότι συνεπάγεται αυτό.
στα @@ μας!!!
δεν τη θελουμε για κοινωνικη λειτουργο!!!
 

gg13

Μέλος
Εγγρ.
25 Δεκ 2009
Μηνύματα
611
Like
0
Πόντοι
6
Μετα το post του φιλου mpoufos που πληρωσε 50 ευρω, μιας και ημουνα στο κεντρο,  πηγα στο Σολωμου 32, για να διαβεβαιωσω εαν οντως το απλο ποργραμμα κοστιζει 40 ευρω, οπως μου ειπαν το πρωι στο τηλεφωνο.

Η υπηρεσια, και η ιδια η Παολα μου ειπαν 40.

Τωρα γιατι εσυ πληρωσες 50, δεν μπορω να το ξερω.........
Μηπως εκανες καποιο εξτραδακι?
το απλο εχει 40, απλα εχει κ προγραμμα με ισπανικο κ κατι αλλα που δεν εδωσα κ πολυ βαση  με 50
 

osie.0909

Μέλος
Εγγρ.
7 Νοε 2007
Μηνύματα
5.360
Κριτικές
2
Like
8
Πόντοι
66
masturbation-demotivational-poster-1229123533.jpg



Συμφωνώ, επαυξάνω ελπίζοντας μάλλον μάταια πως κάποτε θα διακοπεί ή έστω να αμβλυνθεί. Αν πιστεύετε πως είναι Αλβανή και εσείς που προέρχεστε από κάποια ανώτερη φυλή, (μπορούμε να συζητήσουμε αν πλεονεκτεί σε κάτι στη σύγχρονη ιστορία), αγνοήστε επιδεικτικά  την ύπαρξη της και πηγαίνετε κάπου αλλού που δεν θα λερώνεστε. Προς το παρόν ενδεικτικά και μόνο, ρίξτε μια ματιά στο λεξιλόγιο που χρησιμοποιεί,γιατί συντακτικά είναι πλουσιότερο από το δικό σας; Επιτρέπετε μία "Αλβανή" να χρησιμοποιεί την Ελληνική γλώσσα καλύτερα από τον κάθε Έλληνα;  Δεν μπορώ να γνωρίζω με βεβαιότητα από που είναι και εν τέλει δεν με αφορά και δεν μου χρειάζεται για να σχηματίσω άποψη για τον χαρακτήρα της, μπορώ όμως να βεβαιώσω πως κατέχει άνω του μέσου όρου των χρηστών του παρόντος site ελληνική παιδεία. 
 

lex80

Τιμημένος
Εγγρ.
10 Μαρ 2008
Μηνύματα
2.354
Κριτικές
53
Like
3
Πόντοι
2.310
Το γαμησατε και ψοφησε παιδια!  :jerking:
Τρεις σελιδες αναλυση επι των αναλυσεων.

Αν την δω την κοπέλα θα της ζητησω να βγαλω μια φωτοτυπια την ταυτοτητα της να τελειωνουμε!
 

ionas1980

Μέλος
Εγγρ.
16 Μαρ 2011
Μηνύματα
237
Κριτικές
2
Like
0
Πόντοι
1
Δέν καταλαβαίνουν οτι της κάνανε και διαφήμηση
 

giorgosgiorgos23

Σεβαστός
Εγγρ.
18 Μαΐ 2010
Μηνύματα
6.393
Κριτικές
68
Like
21
Πόντοι
2.127
Το γαμησατε και ψοφησε παιδια!  :jerking:
Τρεις σελιδες αναλυση επι των αναλυσεων.

Αν την δω την κοπέλα θα της ζητησω να βγαλω μια φωτοτυπια την ταυτοτητα της να τελειωνουμε!

Εχεις δίκιο φίλε μου.

Και εγώ δεν ήξερα οτι θα πάρει τόσο  έκταση το θέμα και θα ασχολούμαστε σχεδόν 24 ώρες!

Επειδή λοιπόν το ξεκίνησα ζητώ συγνώμη αν σας κούρασα και οταν την δοκιμάσω θα επανέλθω με κριτική μου γιατί δεν μου αρέσει να σχηματίζεται άσχημη γνώμη για κάποιον-α ειδικότερα αν δεν τον-την ξέρω .
 

lex80

Τιμημένος
Εγγρ.
10 Μαρ 2008
Μηνύματα
2.354
Κριτικές
53
Like
3
Πόντοι
2.310
Εχεις δίκιο φίλε μου.

Και εγώ δεν ήξερα οτι θα πάρει τόσο  έκταση το θέμα και θα ασχολούμαστε σχεδόν 24 ώρες!

Επειδή λοιπόν το ξεκίνησα ζητώ συγνώμη αν σας κούρασα και οταν την δοκιμάσω θα επανέλθω με κριτική μου γιατί δεν μου αρέσει να σχηματίζεται άσχημη γνώμη για κάποιον-α ειδικότερα αν δεν τον-την ξέρω .

Δεν ειμαι εγω αυτος που θα πει τι ειναι σωστο και τι οχι!
Απλα την εκφραση μου εξεφρασα γιωργο!


Ενταξει, ειναι η σελιδα της κοπελας οποτε οσο μιλατε για αυτην δεν θεωρειτε spam ή κάτι τετοιο αλλα ΠΡΟΣΩΠΙΚΑ θεωρω οτι υπαρχουν και καποια ορια τα οποια δεν πρεπει να ξεπερνιουνται!
Αυτο ειναι γενικη μου αποψη και ειναι παντελως ασχετη με το ανωτερο ποστ του γιωργου!
 

stronzo

Μέλος
Εγγρ.
19 Νοε 2007
Μηνύματα
244
Κριτικές
31
Like
0
Πόντοι
11
ρε μαγκες τα πραματα είναι απλα, είναι δεν ειναι ελληνιδα τη δουλεια της την εκανε πολυ καλα. τωρα αν γεννηθηκε στην αλβανια η αν οι γονεις της ειναι αλβανοι και γεννηθηκε ελλαδα δε μας πεφτει λόγος.
μη γινομαστε και ρατσιστες...εχω φίλο αλβανο ο οποίος γεννηθηκε αλβανια και 2 χρονων ηρθε ελλαδα, τη μητρική του γλώσσα δε μπορει να την μιλήσει, καταλαβαίνει μεν αλλα μιλαει ελαχιστα

ειναι γεγονος οτι οι αλβανοι ντρεπονται να παραδεχτουν την καταγωγη τους και ο μονος λογος ειναι γιατι εμεις οι ''ανωτεροι'' (μη χεσω) τους θεωρουμε υποδεεστερους...τοσο μαλακες ειμαστε...αλλα καποιοι δε ξερουν τι σημαινει να εισαι μεταναστης και να σε θεωρουν υποδεεστερο...

στη δουλεια μου εχω συναδελφους ελληνες, αλβανους, μπαγκλαντεζους, ρουμάνους, πουστηδες και λεσβιες. οι λιγοτερο εργατικοι ειμαστε οι ελληνες...αρα δε νομιζω οτι η καταγωγη ή οι σεξουαλικες προτιμήσεις ειναι πλεονεκτημα ειδικα για τις γενιες ηλικιας 20-35 ετων. ειμαστε κακομαθημενοι θελουμε πιτα ζεστη και σκυλο χορτατο. μαλλον εχει να κανει με τον ανθρωπο και οχι με την καταγωγη ή τις σεξουαλικες προτιμησεις κοκ...

Παολα μη μασας κουκλα μας κανε τη δουλεια σου εσυ και γραψτους κανονικα...δε μας νοιαζει από όπου και νασαι
 

giorgosgiorgos23

Σεβαστός
Εγγρ.
18 Μαΐ 2010
Μηνύματα
6.393
Κριτικές
68
Like
21
Πόντοι
2.127
Η μεγάλη πλάκα είναι ότι οι ίδιοι φωστήρες που έχουν βγάλει Αλβανίδες την Πάολα, την Ντάρια και κάποιες άλλες, δεν έχουν πάρει μυρωδιά 2-3 κοπέλες που όντως είναι Αλβανίδες και το κρύβουν. Ντετέκτιβ του γλυκού νερού δηλαδή, εκτός κι'αν έχουν άλλα κίνητρα για να λένε αυτές τις μαλακίες.

Η πλάκα είναι πάντως ότι στην αρχή της καριέρας της την είχανε κάνει ...Ρουμάνα την Πάολα. Άντε, με το καλό παλικάρια να εμφανιστεί και κάποιος που θα ισχυριστεί ότι είναι Σέρβα να συμπληρωθεί το βαλκανικό κύπελλο.

Το είπαν παραπάνω για το Σέρβα.

Η Ντάρια νομίζω είναι Ρωσίδα.

Σόρυ για τα κίνητρα αναφέρεσαι σε μένα?
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom