Νέα

Πάολα

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα kokolongos
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 9K
  • Εμφανίσεις 163K
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 3 άτομα (0 μέλη και 3 επισκέπτες)
Εγγρ.
18 Αυγ 2008
Μηνύματα
999
Κριτικές
2
Like
4
Πόντοι
6
χαιρετώ το Παολάκι και τον ΚΟΜΑΝΤΟ το καλύτερο παιδί!!!
τι είναι αυτά περί διαγραφής? :huh:
 

ΚΟΜΑΝΤΟ

Σπουδαίος
Εγγρ.
26 Σεπ 2005
Μηνύματα
3.578
Κριτικές
19
Like
8
Πόντοι
2.945
πώς διαγράφτηκες? Αφού μέσα είσαι....εγώ κάτι μικροπροβλήματα.... 
Πριν λιγο ξανασυνδεθηκα μωρακι μου και αυτο για μερικους φιλους εδω μεσα. Με πρωτον και καλυτερο τον Αντωνακι. Ηθελα να ταξινομησω μερικα πραγματα στο κεφαλι μου για καποιες μερες. Δεν το προσεξες οτι ειχα χαθει?
 

Παολα

Ιερόδουλη
Εγγρ.
21 Μαΐ 2007
Μηνύματα
3.305
Like
0
Πριν λιγο ξανασυνδεθηκα μωρακι μου και αυτο για μερικους φιλους εδω μεσα. Με πρωτον και καλυτερο τον Αντωνακι. Ηθελα να ταξινομησω μερικα πραγματα στο κεφαλι μου για καποιες μερες. Δεν το προσεξες οτι ειχα χαθει?
Άλλα πρόσεξα αλλά δεν σε εκθέτω.... :grin: :grin: :grin:  Σιγά αφού δεν είναι και καλό να φρικάρεις στο ίντερνετ... είναι απλά ένας τρόπος να διασκεδάσεις να χαλαρώσεις... τα υπόλοιπα δεν χρειάζονται... :)
 

ΚΟΜΑΝΤΟ

Σπουδαίος
Εγγρ.
26 Σεπ 2005
Μηνύματα
3.578
Κριτικές
19
Like
8
Πόντοι
2.945
χαιρετώ το Παολάκι και τον ΚΟΜΑΝΤΟ το καλύτερο παιδί!!!
τι είναι αυτά περί διαγραφής? :huh:
Ναι ρε φιλαρακι. Ειχα διαγραφει. Τελος παντων. Τωρα ειμαι ξανα πισω και ελπιζω πιο σοφος και πιο μετρημενος στα γραφωμενα μου αυτην την φορα. Εκανα και εγω πολλες μαλακιες καποιες φορες.
 

ΚΟΜΑΝΤΟ

Σπουδαίος
Εγγρ.
26 Σεπ 2005
Μηνύματα
3.578
Κριτικές
19
Like
8
Πόντοι
2.945
Άλλα πρόσεξα αλλά δεν σε εκθέτω.... :grin: :grin: :grin:  Σιγά αφού δεν είναι και καλό να φρικάρεις στο ίντερνετ... είναι απλά ένας τρόπος να διασκεδάσεις να χαλαρώσεις... τα υπόλοιπα δεν χρειάζονται... :)
Τι προσεξες γατα μου εσυ? Περιμενω απαντηση με πμ βεβαια μην εκτεθω οπως ειπες. ;) ;) ;)
 

Παολα

Ιερόδουλη
Εγγρ.
21 Μαΐ 2007
Μηνύματα
3.305
Like
0
Ναι ρε φιλαρακι. Ειχα διαγραφει. Τελος παντων. Τωρα ειμαι ξανα πισω και ελπιζω πιο σοφος και πιο μετρημενος στα γραφωμενα μου αυτην την φορα. Εκανα και εγω πολλες μαλακιες καποιες φορες.
ΚΟΜΑΝΤΟ στο έχω πει και από κοντά... μπερδεύεις τον χαβαλέ με την πραγματικότητα... κατά τ' άλλα όλα καλά... :grin: :grin: όλοι ξεφεύγουμε αλλά στα πλαίσια της πλάκας...
 
Εγγρ.
18 Αυγ 2008
Μηνύματα
999
Κριτικές
2
Like
4
Πόντοι
6
Ναι ρε φιλαρακι. Ειχα διαγραφει. Τελος παντων. Τωρα ειμαι ξανα πισω και ελπιζω πιο σοφος και πιο μετρημενος στα γραφωμενα μου αυτην την φορα. Εκανα και εγω πολλες μαλακιες καποιες φορες.
πάθαμε μια απ' τα ίδια τελικά...
μόνο που εγώ δεν πήρα χαμπάρι το δικό σου και δεν μπόρεσα να βοηθήσω σ' ότι περνούσε απ' το χέρι μου, όπως έκανες εσύ...
 

Παολα

Ιερόδουλη
Εγγρ.
21 Μαΐ 2007
Μηνύματα
3.305
Like
0
πάθαμε μια απ' τα ίδια τελικά...
μόνο που εγώ δεν πήρα χαμπάρι το δικό σου και δεν μπόρεσα να βοηθήσω σ' ότι περνούσε απ' το χέρι μου, όπως έκανες εσύ...
και πες πως φύγατε... που θα πάτε? υπάρχει καλύτερη ιντερνετική παρέα από την δική μας???????? ΑΠΟΚΛΕΙΕΤΑΙ....
 
Εγγρ.
18 Αυγ 2008
Μηνύματα
999
Κριτικές
2
Like
4
Πόντοι
6
και πες πως φύγατε... που θα πάτε? υπάρχει καλύτερη ιντερνετική παρέα από την δική μας???????? ΑΠΟΚΛΕΙΕΤΑΙ....
γλυκό μου κορίτσι! είσαι τελικά το μόνο διαμάντι εδώ μέσα...
 

ΚΟΜΑΝΤΟ

Σπουδαίος
Εγγρ.
26 Σεπ 2005
Μηνύματα
3.578
Κριτικές
19
Like
8
Πόντοι
2.945
και πες πως φύγατε... που θα πάτε? υπάρχει καλύτερη ιντερνετική παρέα από την δική μας???????? ΑΠΟΚΛΕΙΕΤΑΙ....
Δεν ειχα σκοπο μωρακι μου να φυγω τελειως. Να διαγραψω το παρελθον και να κανω μια καινουργια αρχη ηθελα αλλα δεν αντεξα. Δεν πειραζει ομως. Θα την κανω και με το παρελθον μαζι να μενει και να μου θυμηζει τα στραβα για να μην τα ξανακανω. ;) ;) ;)
 

Παολα

Ιερόδουλη
Εγγρ.
21 Μαΐ 2007
Μηνύματα
3.305
Like
0
Δεν ειχα σκοπο μωρακι μου να φυγω τελειως. Να διαγραψω το παρελθον και να κανω μια καινουργια αρχη ηθελα αλλα δεν αντεξα. Δεν πειραζει ομως. Θα την κανω και με το παρελθον μαζι να μενει και να μου θυμηζει τα στραβα για να μην τα ξανακανω. ;) ;) ;)
Όλα καλά...άντε να ανεβαίνουμε σιγά σιγά...
 
Εγγρ.
18 Αυγ 2008
Μηνύματα
999
Κριτικές
2
Like
4
Πόντοι
6
Όλα καλά...άντε να ανεβαίνουμε σιγά σιγά...
άντε λοιπόν...

[youtube=425,350]<object width="425" height="344"><param name="movie" value="
"></param><param name="allowFullScreen" value="true"></param><embed src="
" type="application/x-shockwave-flash" allowfullscreen="true" width="425" height="344"></embed></object>[/youtube]
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom