Νέα

Παντρεμένος με παιδί: Τι γίνεται με το σεξ?

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα sinister
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 470
  • Εμφανίσεις 26K
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 1 άτομα (0 μέλη και 1 επισκέπτες)

sinister

Μέλος
Εγγρ.
29 Σεπ 2010
Μηνύματα
226
Κριτικές
11
Like
0
Πόντοι
11
Συνάδελφοι γεια σας. Πριν το παιδί, σεξ πολύ, σούπερ με ενέργεια και αγάπη. Από τη γέννηση και μετά αραιό ως σπάνιο, άγχος, προβλήματα, ΚΟΥΡΑΣΗ και μοιάζει πια για τη γυναίκα μια αγγαρεία γιατί πρέπει να ξυρίσει τα πόδια της, γιατί έχει παχύνει, γιατί δεν έχει χρόνο για τον ευατό της, γιατί δεν την καταλαβαίνεις.. και παπαριές. Οπότε το ρίχουμε και εμείς στα call girls / studio, διότι είμαστε νέοι, ωραίοι και πρέπει να πηδάμε.. Ακούω απόψεις!!!
 

broytos

Μέλος
Εγγρ.
3 Σεπ 2010
Μηνύματα
334
Like
0
Πόντοι
1
Συνάδελφοι γεια σας. Πριν το παιδί, σεξ πολύ, σούπερ με ενέργεια και αγάπη. Από τη γέννηση και μετά αραιό ως σπάνιο, άγχος, προβλήματα, ΚΟΥΡΑΣΗ και μοιάζει πια για τη γυναίκα μια αγγαρεία γιατί πρέπει να ξυρίσει τα πόδια της, γιατί έχει παχύνει, γιατί δεν έχει χρόνο για τον ευατό της, γιατί δεν την καταλαβαίνεις.. και παπαριές. Οπότε το ρίχουμε και εμείς στα call girls / studio, διότι είμαστε νέοι, ωραίοι και πρέπει να πηδάμε.. Ακούω απόψεις!!!
Wellcome to the club
 
OP
OP
sinister

sinister

Μέλος
Εγγρ.
29 Σεπ 2010
Μηνύματα
226
Κριτικές
11
Like
0
Πόντοι
11
φιλε αυτο συναιβει προσφατα? ποσο χρονων εισαι?
35 είμαι. 4,5 χρόνια παντρεμένος με τον τελευταίο 1 να το κάνουμε μια φοράα το μήνα και αν.. κούραση.. ακούω συνέχεια. Εγώ πάλι είμαι γενικός ετοιμοπόλεμος. Γι αυτό και ισως ξενοπηδήσω αν μου τύχει.
 

broytos

Μέλος
Εγγρ.
3 Σεπ 2010
Μηνύματα
334
Like
0
Πόντοι
1
φιλε αυτο συναιβει προσφατα? ποσο χρονων εισαι?
Εγω ειμαι Over 40,αλλα αυτο το ζητημα ειναι παμπαλαια ιστορια.Απλα στο συνχρονο πολιτισμο με τις "ταχυτητες" του,γινεται περισσοτερο εμφανες.  
 
OP
OP
sinister

sinister

Μέλος
Εγγρ.
29 Σεπ 2010
Μηνύματα
226
Κριτικές
11
Like
0
Πόντοι
11
Εγω ειμαι Over 40,αλλα αυτο το ζητημα ειναι παμπαλαια ιστορια.Απλα στο συνχρονο πολιτισμο με τις "ταχυτητες" του,γινεται περισσοτερο εμφανες.  
Και πως την παλεύεις χωρίς σεξ? Έχεις συμβιβαστεί ή το ρίχνεις και εσύ στον πληρωμένο έρωτα?
 

broytos

Μέλος
Εγγρ.
3 Σεπ 2010
Μηνύματα
334
Like
0
Πόντοι
1
35 είμαι. 4,5 χρόνια παντρεμένος με τον τελευταίο 1 να το κάνουμε μια φοράα το μήνα και αν.. κούραση.. ακούω συνέχεια. Εγώ πάλι είμαι γενικός ετοιμοπόλεμος. Γι αυτό και ισως ξενοπηδήσω αν μου τύχει.
Φιλε μου, παρα την πλυση εγκεφαλου απο θρησκειες και καθωσπρεπιστικες κοινωνιες,ο ανδρας ειναι απο φυση πολυγαμικο ζωο.
Η γυναικα ειναι αλλη ιστορια,γιατι εμπλεκεται στη μεση & η ανατροφη του "τεκνου"
 

Α-Ω

Μέγας
Εγγρ.
15 Σεπ 2009
Μηνύματα
6.158
Κριτικές
14
Like
4.397
Πόντοι
3.715
δηλαδή σου κάνει κούκου με τη γυναίκα σου, αλλά δε σου κάθεται, δεν κάνει προστυχιές ή δεν κάνει ούτε τα βασικά;
 

broytos

Μέλος
Εγγρ.
3 Σεπ 2010
Μηνύματα
334
Like
0
Πόντοι
1
Και πως την παλεύεις χωρίς σεξ? Έχεις συμβιβαστεί ή το ρίχνεις και εσύ στον πληρωμένο έρωτα?
Οσο ημουν παντρεμενος,ξενοπηδουσα απο δω κι απο κει.Ως δια μαγειας τοτε ηταν ευκολο.
Μολις χωρισα δυσκολεψαν τα πραγματα και το 'ριξα στις στριπτιτζουδες και στα σεξοταξιδια...
 
OP
OP
sinister

sinister

Μέλος
Εγγρ.
29 Σεπ 2010
Μηνύματα
226
Κριτικές
11
Like
0
Πόντοι
11
Το παιδι σου δεν το σκευτεσαι?
Μόνο το παιδί μου σκέφτομαι γι αυτό και προτιμώ να κάνω πίσω, να μην πιέζω άλλο, αλλά και να μείνω στην οικογένεια για να μεγαλώσει σωστά με αγάπη. Από την άλλη, επειδή είμαι άντρας, νεός με ανάγκες, μετά τη δουλειά μπορεί να πάρω ένα cg και να ξεδώσω. Ακίνδυνα. Φαντάζομαι ότι όλοι το ίδιο πρόβλημα βιώνουν. Τα παιδιά αλλάζουν πολύ τη γυναίκα.
 

master21

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
3 Μαρ 2010
Μηνύματα
35.258
Κριτικές
1
Like
37
Πόντοι
366
35 είμαι. 4,5 χρόνια παντρεμένος με τον τελευταίο 1 να το κάνουμε μια φοράα το μήνα και αν.. κούραση.. ακούω συνέχεια. Εγώ πάλι είμαι γενικός ετοιμοπόλεμος. Γι αυτό και ισως ξενοπηδήσω αν μου τύχει.
χωρις να θελω να σε στενοχωρησω τυπε,μαλον η δικια σου εχει αρχισει πρωτη το ξενοπηδημα.οποτε και εσυ,βουρ στον πατσα.
 
OP
OP
sinister

sinister

Μέλος
Εγγρ.
29 Σεπ 2010
Μηνύματα
226
Κριτικές
11
Like
0
Πόντοι
11
δηλαδή σου κάνει κούκου με τη γυναίκα σου, αλλά δε σου κάθεται, δεν κάνει προστυχιές ή δεν κάνει ούτε τα βασικά;
πια βασικά να κάνει? Ούτε να ξυρίσει τα πόδια της δεν έχει όρεξη.. Κατά τα άλλα με αγαπάει και το δείχνει.
 

broytos

Μέλος
Εγγρ.
3 Σεπ 2010
Μηνύματα
334
Like
0
Πόντοι
1
Η ελληνιδα γυναικα ειναι "κληρονομικα" προσανατολισμενη στο να γινει μανα.Αφου το επιτυχει τοτε μεταμορφωνεται σε "τερας".


Το παιδι σου δεν το σκευτεσαι?

Ενας στερημενος,πιεσμενος ανδρας δεν προκειτε να μεγαλωσει σωστα κανενα παιδι...

 

rythmodamasths90

Μέλος
Εγγρ.
29 Δεκ 2010
Μηνύματα
205
Like
0
Πόντοι
1
Μόνο το παιδί μου σκέφτομαι γι αυτό και προτιμώ να κάνω πίσω, να μην πιέζω άλλο, αλλά και να μείνω στην οικογένεια για να μεγαλώσει σωστά με αγάπη. Από την άλλη, επειδή είμαι άντρας, νεός με ανάγκες, μετά τη δουλειά μπορεί να πάρω ένα cg και να ξεδώσω. Ακίνδυνα. Φαντάζομαι ότι όλοι το ίδιο πρόβλημα βιώνουν. Τα παιδιά αλλάζουν πολύ τη γυναίκα.
Δεν ηξερες δεν ρωταγες?Ειναι πολυ πιθανο παντως να γινει καμια μαλακια και η γυναικα σου να τα μαθει ολα,θα σε χωρισει και μετα ουτε 1 φορα το μηνα θα πηδας και θα πληρωνεις και διατροφη...
Κατσε στα αυγα σου και μην παιζεις με τη φλογα αν θες τη γνωμη μου,δεν σου λεω να μην (ξενο)πηδας καν αλλα να το κανεις μια στο τοσο διοτι σε βλεπω πολυ φουντωμενο.
 

master21

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
3 Μαρ 2010
Μηνύματα
35.258
Κριτικές
1
Like
37
Πόντοι
366
πια βασικά να κάνει? Ούτε να ξυρίσει τα πόδια της δεν έχει όρεξη.. Κατά τα άλλα με αγαπάει και το δείχνει.
μαλον σε βλεπει σαν φιλο πλεον.δεν ειναι κακο απο καποια αποψη.το θεμα ειναι ποσο θα αντεξετε ετσι.
 

alex71

Ανώτερος
Εγγρ.
5 Σεπ 2010
Μηνύματα
154.466
Κριτικές
1
Like
32.470
Πόντοι
8.006
Δεν ηξερες δεν ρωταγες?Ειναι πολυ πιθανο παντως να γινει καμια μαλακια και η γυναικα σου να τα μαθει ολα,θα σε χωρισει και μετα ουτε 1 φορα το μηνα θα πηδας και θα πληρωνεις και διατροφη...
Κατσε στα αυγα σου και μην παιζεις με τη φλογα αν θες τη γνωμη μου,δεν σου λεω να μην (ξενο)πηδας καν αλλα να το κανεις μια στο τοσο διοτι σε βλεπω πολυ φουντωμενο.
Του καθεται μια φορα το μηνα, και θα εχει το θρασος αν αυτος ξενοπηδηξει, να του ζητησει και το λογο?
Το εχουμε χασει, ετσι?
Δηλαδη αν δεν μου μαγειρεψει η γυναικα μου και φαω εξω, θα πρεπει να γκρινιαξει γιατι δεν εμεινα νηστικος?
ΕΙΝΑΙ ΑΚΡΙΒΩΣ ΤΟ ΙΔΙΟ.
 
OP
OP
sinister

sinister

Μέλος
Εγγρ.
29 Σεπ 2010
Μηνύματα
226
Κριτικές
11
Like
0
Πόντοι
11
χωρις να θελω να σε στενοχωρησω τυπε,μαλον η δικια σου εχει αρχισει πρωτη το ξενοπηδημα.οποτε και εσυ,βουρ στον πατσα.
Γενικά όλα είναι πιθανά. Στην παρούσα φάση το αποκλείω γιατί επειδή έχει παχύνει λίγο "σιχαίνεται το σώμα της", δεν περιποιείται τον ευατό της, δεν ξυρίζεται (οπότε με ποιον άλλο να πάει?) Απλώς έγινε μαμά, εγώ είμαι "ο μπαμπάς" και τα άλλα όλα στα αρχίδια μας.
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom