Νέα

παντρεμενη μιλφαρα

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα gerontolagnos40
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 41
  • Εμφανίσεις 17K
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 1 άτομα (0 μέλη και 1 επισκέπτες)

ερωτηση κρισεωσ, πωσ να γαμησεισ μια παντρεμενη μιλφαρα,?

  • ναι

    Ψήφοι: 57 93,4%
  • οχι

    Ψήφοι: 4 6,6%

  • Μέλη που ψήφισαν συνολικά
    61

gerontolagnos40

Μέλος
Εγγρ.
29 Δεκ 2019
Μηνύματα
21
Like
5
Πόντοι
0
ερωτηση κρισεωσ, πωσ να γαμησεισ μια παντρεμενη μιλφαρα, αλλα το θεμα ειναι οτι δεν ειναι πουτανακι που λεμε δηλαδη ευκολη...υπαρχει περιπτωση να γαμηθει με αλλον αν ειναι μια χαρα στο γαμο τησ ναι η οχι?
 

jimy.m.

Γλομπεάρχης
Εγγρ.
14 Μαΐ 2011
Μηνύματα
56.149
Κριτικές
171
Like
20.417
Πόντοι
34.612
Oi παντρεμενες θελουν προσοχη.
 

Termin

Σπουδαίος
Εγγρ.
9 Φεβ 2018
Μηνύματα
3.771
Like
7.771
Πόντοι
2.306
Παντρεύονται και βαριούνται, ούτε μπάνιο δεν κάνουν.
 

Paiktis74

Μέλος
Εγγρ.
11 Οκτ 2019
Μηνύματα
57
Like
96
Πόντοι
0
Μου έχει συμβεί κάτι παρόμοιο. Το θέμα δεν ήταν το μπάνιο, αλλά κάποια ας πούμε μόλυνση χωρίς να αποτελεί όμως θέμα υγείας. Επειδή δε μείναμε στο one night stand, επισκέφθηκε γιατρό, ακολούθησε θεραπεία για κάποιο διάστημα (1 μήνα περίπου) και όλα καλά.....
 

rebelos1

Μέλος
Εγγρ.
3 Αυγ 2019
Μηνύματα
423
Κριτικές
2
Like
117
Πόντοι
1
ερωτηση κρισεωσ, πωσ να γαμησεισ μια παντρεμενη μιλφαρα, αλλα το θεμα ειναι οτι δεν ειναι πουτανακι που λεμε δηλαδη ευκολη...υπαρχει περιπτωση να γαμηθει με αλλον αν ειναι μια χαρα στο γαμο τησ ναι η οχι?
Αν είναι μιλφάρα 40φεύγα να ξέρεις ότι την έχει βαρεθεί ο δικός της και σίγουρα θα θέλει και αυτή ένα πρόθυμο παλληκαρόπουλο να την παρηγορήσει από την παραμέληση του συζύγου της. Στο λέω γιατί πριν από 16 χρόνια είχα διατελέσει κι εγώ πρόθυμο παλληκαρόπουλο με δύο παντρεμένες 40φεύγα και με μια χωρισμένη 40 ακριβώς. 26 ήμουν τότε. Ωραίες εποχές...

Εξαρτάται βέβαια και από την δική σου ηλικία. Αν είσαι κανένα τεκνό κάτω τον 30 θα φας. Αν είσαι κανένας πουρόγερος 50φεύγα δε νομίζω να αμαρτήσει η μιλφάρα με σένα
 

Mounokwlaraki

Ανώτερος
Εγγρ.
31 Ιουλ 2016
Μηνύματα
1.336
Κριτικές
61
Like
3.047
Πόντοι
7.216
ερωτηση κρισεωσ, πωσ να γαμησεισ μια παντρεμενη μιλφαρα, αλλα το θεμα ειναι οτι δεν ειναι πουτανακι που λεμε δηλαδη ευκολη...υπαρχει περιπτωση να γαμηθει με αλλον αν ειναι μια χαρα στο γαμο τησ ναι η οχι?
Για το δεύτερο σκέλος της ερώτησης σου μια είναι η απάντηση: Άβυσσος η ψυχή της γυναίκας.
Για το πρώτο, ειδικά αν είναι γνωστή σου και παίζει να την ξαναδείς, το μόνο που μπορείς να κάνεις είναι να παίξεις πολύ διακριτικά. Αν γουστάρει θα κάνει κίνηση και αυτή. Μου έχει τύχει και με παντρεμένη αλλά και με χωρισμένη.
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom