Νέα

Παλιά καλή μου φίλη με OnlyFans

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα Feet Lover
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 70
  • Εμφανίσεις 24K
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 1 άτομα (0 μέλη και 1 επισκέπτες)

Θέλω να την πηδήξω αλλά πως να την προσεγγίσω;


  • Μέλη που ψήφισαν συνολικά
    77

Feet Lover

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
18 Σεπ 2022
Μηνύματα
173
Like
1.305
Πόντοι
201
Όταν ήμουν 17 ετών είχα μια κολλητή. Ποτέ δεν υπήρξε ερωτική έλξη μεταξύ μας. Με εκείνη λέγαμε τα πάντα, βγαίναμε μαζί συχνά, δεν την ένοιαζε το σχολείο και ήταν κι αρκετά σεξουαλικώς ενεργή, της άρεσε και έκανε πάντα σχέση με “bad boys” και μιλούσε τόσο ανοικτά για το σεξ μαζί μου. Ήμουν σαν τον γκέι φίλο της (χωρίς να είμαι σαφώς, απλά ήμουν σπασικλάκι, του σπιτιού και άβγαλτος).

“Θα του κάνω απόψε ένα τσιμπούκι, θα τα καταπιώ όλα” μου έλεγε για τον γκόμενο της. Τόσο ανοικτά μου μιλούσε. Σιγά-σιγά μετά το λύκειο, αυτή δουλειά κι εγώ για σπουδές και χαθήκαμε. Μετά από 10 χρόνια, το 2018, την είχα πετύχει μπροστά μου στην υποδοχή ενός ξενοδοχείου αλλά πέραν από τα κλασσικά δεν μπορέσαμε να μιλήσουμε πολύ, ήμουν κι εγώ με γκόμενα βλέπετε.

Πριν κανένα χρόνο έψαχνα σεξουαλικά προφίλ στο Instagram και την βλέπω! Ξαφνιάστηκα. Είδα ότι είχε κάνει και προφίλ στο OnlyFans (ΣΑΦΩΣ ΚΑΙ ΔΕ ΘΑ ΣΑΣ ΓΡΑΨΩ ΠΟΙΟ) πρέπει να είχε χάσει και τη δουλειά της τότε με πανδημία.

Έκανα εγγραφή και της μίλησα (χωρίς να ξέρει ποιος είμαι) και της ζήτησα και κάναμε και βιντεοκλήση δύο φορές. Δεν δείχνω εγώ το πρόσωπο μου αλλά το καβλί μου που το παίζω και χύνω για πάρτη της.

Μου κάνει και τρελά παιχνίδια με τα ποδαράκια της κάτι που μου αρέσει ενώ έχει πολύ όμορφο μουνάκι. Πραγματικά έχω τρελαθεί μαζί της! Θέλω να βρεθούμε και να της το γλύψω, να μου παίξει το καβλί με τα πατουσάκια της και να με τσιμπουκώσει και να την χύσω στο πρόσωπο και να καταπιεί και τα δικά μου χύσια. Πραγματικά ενώ πάντα μου ήταν αδιάφορη με το που την είδα στο OnlyFans θέλω πολύ να τη πηδήξω…

ΑΠΛΑ ΔΕΝ ΞΕΡΩ ΠΩΣ ΝΑ ΤΟ ΧΕΙΡΙΣΤΩ, ΝΑ ΤΗΣ ΤΟ ΖΗΤΗΣΩ ;;; ΠΩΣ ΝΑ ΤΗΣ ΠΩ ΠΟΙΟΣ ΕΙΜΑΙ ΚΑΙ ΝΑ ΜΗ ΘΥΜΩΣΕΙ ή ΕΞΑΦΑΝΙΣΤΕΙ… μερικοί τρόποι που σκέφτηκα είναι οι εξής:

1) Να της γράψω στο OnlyFans και να της πω ποιος είμαι
2) Όταν κάνουμε βιντεοκλήση να της εμφανιστώ με πρόσωπο
3) Να της γράψω ή σε βιντεοκλήση να της πω πρώτα ότι τη γνωρίζω και εάν θέλει να δει ποιος είμαι και αν θα έκανε κάτι
4) Να την προσεγγίσω έξω σαν ο εαυτός μου και παλιός της φίλος και να της πω ότι ξέρω για OnlyFans και ποιο είναι το προφίλ μου
5) Να της ζητήσω από OnlyFans εάν κάνει συναντήσεις επί πληρωμή και εάν δεχθεί να βρεθούμε να με δει μπροστά της εκείνη τη στιγμή
6) Να μην τα μπλέξω, να την προσεγγίσω έξω και να της πω ότι γουστάρω να παίξει φάση
 

Sir Sexy

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
6 Φεβ 2021
Μηνύματα
1.302
Κριτικές
12
Like
3.433
Πόντοι
746
Θα έπρεπε να την γαμας τσάμπα εδώ και χρόνια. Πήγαινε μες της το. Και γυρίστε και περιεχόμενο μαζί. Άμα δεν φαίνεσαι μόνο τα πόδια σου, ο κωλος σου και το καβλι σου θα φανούν, όταν την ξεσκίζεις στην κάμερα.
 

enduro

Μέγας
Εγγρ.
12 Ιουν 2014
Μηνύματα
15.815
Like
15.544
Πόντοι
3.656

RETRO

Μέγας
Εγγρ.
6 Οκτ 2020
Μηνύματα
6.305
Like
16.737
Πόντοι
3.556
Όταν ήμουν 17 ετών είχα μια κολλητή. Ποτέ δεν υπήρξε ερωτική έλξη μεταξύ μας. Με εκείνη λέγαμε τα πάντα, βγαίναμε μαζί συχνά, δεν την ένοιαζε το σχολείο και ήταν κι αρκετά σεξουαλικώς ενεργή, της άρεσε και έκανε πάντα σχέση με “bad boys” και μιλούσε τόσο ανοικτά για το σεξ μαζί μου. Ήμουν σαν τον γκέι φίλο της (χωρίς να είμαι σαφώς, απλά ήμουν σπασικλάκι, του σπιτιού και άβγαλτος).

“Θα του κάνω απόψε ένα τσιμπούκι, θα τα καταπιώ όλα” μου έλεγε για τον γκόμενο της. Τόσο ανοικτά μου μιλούσε. Σιγά-σιγά μετά το λύκειο, αυτή δουλειά κι εγώ για σπουδές και χαθήκαμε. Μετά από 10 χρόνια, το 2018, την είχα πετύχει μπροστά μου στην υποδοχή ενός ξενοδοχείου αλλά πέραν από τα κλασσικά δεν μπορέσαμε να μιλήσουμε πολύ, ήμουν κι εγώ με γκόμενα βλέπετε.

Πριν κανένα χρόνο έψαχνα σεξουαλικά προφίλ στο Instagram και την βλέπω! Ξαφνιάστηκα. Είδα ότι είχε κάνει και προφίλ στο OnlyFans (ΣΑΦΩΣ ΚΑΙ ΔΕ ΘΑ ΣΑΣ ΓΡΑΨΩ ΠΟΙΟ) πρέπει να είχε χάσει και τη δουλειά της τότε με πανδημία.

Έκανα εγγραφή και της μίλησα (χωρίς να ξέρει ποιος είμαι) και της ζήτησα και κάναμε και βιντεοκλήση δύο φορές. Δεν δείχνω εγώ το πρόσωπο μου αλλά το καβλί μου που το παίζω και χύνω για πάρτη της.

Μου κάνει και τρελά παιχνίδια με τα ποδαράκια της κάτι που μου αρέσει ενώ έχει πολύ όμορφο μουνάκι. Πραγματικά έχω τρελαθεί μαζί της! Θέλω να βρεθούμε και να της το γλύψω, να μου παίξει το καβλί με τα πατουσάκια της και να με τσιμπουκώσει και να την χύσω στο πρόσωπο και να καταπιεί και τα δικά μου χύσια. Πραγματικά ενώ πάντα μου ήταν αδιάφορη με το που την είδα στο OnlyFans θέλω πολύ να τη πηδήξω…

ΑΠΛΑ ΔΕΝ ΞΕΡΩ ΠΩΣ ΝΑ ΤΟ ΧΕΙΡΙΣΤΩ, ΝΑ ΤΗΣ ΤΟ ΖΗΤΗΣΩ ;;; ΠΩΣ ΝΑ ΤΗΣ ΠΩ ΠΟΙΟΣ ΕΙΜΑΙ ΚΑΙ ΝΑ ΜΗ ΘΥΜΩΣΕΙ ή ΕΞΑΦΑΝΙΣΤΕΙ… μερικοί τρόποι που σκέφτηκα είναι οι εξής:

1) Να της γράψω στο OnlyFans και να της πω ποιος είμαι
2) Όταν κάνουμε βιντεοκλήση να της εμφανιστώ με πρόσωπο
3) Να της γράψω ή σε βιντεοκλήση να της πω πρώτα ότι τη γνωρίζω και εάν θέλει να δει ποιος είμαι και αν θα έκανε κάτι
4) Να την προσεγγίσω έξω σαν ο εαυτός μου και παλιός της φίλος και να της πω ότι ξέρω για OnlyFans και ποιο είναι το προφίλ μου
5) Να της ζητήσω από OnlyFans εάν κάνει συναντήσεις επί πληρωμή και εάν δεχθεί να βρεθούμε να με δει μπροστά της εκείνη τη στιγμή
6) Να μην τα μπλέξω, να την προσεγγίσω έξω και να της πω ότι γουστάρω να παίξει φάση
τύπε σε ευχαριστω για το πμ. δεν προκειται να το πω σε κανεναν εδω μεσα. μεινε ησυχος :hi:
 

nikos708

Ανώτατος
Εγγρ.
13 Φεβ 2017
Μηνύματα
746
Κριτικές
131
Like
6.983
Πόντοι
17.576
Γράψε της αν κάνει ραντεβού αν σου πει ναι τότε πες της ότι έχεις βιτσο... γουστάρεις να γαμας με χαμηλο φωτισμο και μάσκα....αν σου πει οκ που μάλλον θα σου πει ... φορά λοιπόν μάσκα και όταν της το εχεις χωσει τότε βγάλτην να σε δει....δεν θα μπορεί να κάνει και πολλά... θα έχει και γέλιο και ωραία φαση είναι ... Μόνο φρόντισε να είσαι κοντά για να τελειώσεις μην φύγεις και αχιστος σε περίπτωση που φρικαρει.... Άσε που δεν νομίζω να φρικάρει....
 

Sir Sexy

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
6 Φεβ 2021
Μηνύματα
1.302
Κριτικές
12
Like
3.433
Πόντοι
746
Όταν ήμουν 17 ετών είχα μια κολλητή. Ποτέ δεν υπήρξε ερωτική έλξη μεταξύ μας. Με εκείνη λέγαμε τα πάντα, βγαίναμε μαζί συχνά, δεν την ένοιαζε το σχολείο και ήταν κι αρκετά σεξουαλικώς ενεργή, της άρεσε και έκανε πάντα σχέση με “bad boys” και μιλούσε τόσο ανοικτά για το σεξ μαζί μου. Ήμουν σαν τον γκέι φίλο της (χωρίς να είμαι σαφώς, απλά ήμουν σπασικλάκι, του σπιτιού και άβγαλτος).
Από την άλλη κατάλαβες ότι ήσουν εντελώς βήτα αρσενικό ακόμα και 17 χρονών. Ποιο είναι το όφελος να έχεις γυναίκα φίλη άμα δεν την γαμας; Για να σου λέει πως θα καταπιεί τα χυσια του παιδαρα εξωσχολικού;
Έπρεπε να προσβάλεις την "φιλία σου " μαζί της και να της έλεγες πάρε μου μια πίπα εμένα πρώτα και το βράδυ πήγαινε στον φίλο σου για δεύτερη δόση.
Ελπίζω να έμαθες τώρα. Όπως κωλοσες τότε, τράβα και αποκαλύψου είμαι αυτός και θέλω συνάντηση.
Άμα σου πει όχι, δεν έχασες τίποτα. Κάτι που δεν είχες εξαρχής δε το χάνεις. Αν πει ναι, κέρδισες μια ψωλα που θα γαμας γιατί έρχονται δύσκολες εποχές...
 

DRMG

Σπουδαίος
Εγγρ.
9 Δεκ 2009
Μηνύματα
602
Κριτικές
16
Like
2.181
Πόντοι
2.257
Καλησπέρα φίλε. Ενδεχομένως να υπήρχε ερωτική έλξη από πάντα, χωρίς να το έχετε αντιληφθεί αμφότεροι. Από τις λύσεις που προτείνεις, κατά την ταπεινή μου άποψη η πιο ενδεδειγμένη είναι η έκτη.
 
Εγγρ.
24 Μαρ 2022
Μηνύματα
10.000
Κριτικές
30
Like
20.544
Πόντοι
8.846
  • Like
Αντιδράσεις: RETRO

barock

Ανώτερος
Εγγρ.
15 Μαρ 2016
Μηνύματα
63.943
Like
22.718
Πόντοι
5.506
giphy.gif
 
Εγγρ.
24 Μαρ 2022
Μηνύματα
10.000
Κριτικές
30
Like
20.544
Πόντοι
8.846
θα παρακαλούσα όχι άλλα πμ.
αν θέλει ο feetlover κι ο retro σας το δίνουν, απευθυνθείτε σε αυτούς
 

Syrios

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
20 Μαΐ 2012
Μηνύματα
1.923
Κριτικές
8
Like
1.684
Πόντοι
216
Όταν ήμουν 17 ετών είχα μια κολλητή. Ποτέ δεν υπήρξε ερωτική έλξη μεταξύ μας. Με εκείνη λέγαμε τα πάντα, βγαίναμε μαζί συχνά, δεν την ένοιαζε το σχολείο και ήταν κι αρκετά σεξουαλικώς ενεργή, της άρεσε και έκανε πάντα σχέση με “bad boys” και μιλούσε τόσο ανοικτά για το σεξ μαζί μου. Ήμουν σαν τον γκέι φίλο της (χωρίς να είμαι σαφώς, απλά ήμουν σπασικλάκι, του σπιτιού και άβγαλτος).

“Θα του κάνω απόψε ένα τσιμπούκι, θα τα καταπιώ όλα” μου έλεγε για τον γκόμενο της. Τόσο ανοικτά μου μιλούσε. Σιγά-σιγά μετά το λύκειο, αυτή δουλειά κι εγώ για σπουδές και χαθήκαμε. Μετά από 10 χρόνια, το 2018, την είχα πετύχει μπροστά μου στην υποδοχή ενός ξενοδοχείου αλλά πέραν από τα κλασσικά δεν μπορέσαμε να μιλήσουμε πολύ, ήμουν κι εγώ με γκόμενα βλέπετε.

Πριν κανένα χρόνο έψαχνα σεξουαλικά προφίλ στο Instagram και την βλέπω! Ξαφνιάστηκα. Είδα ότι είχε κάνει και προφίλ στο OnlyFans (ΣΑΦΩΣ ΚΑΙ ΔΕ ΘΑ ΣΑΣ ΓΡΑΨΩ ΠΟΙΟ) πρέπει να είχε χάσει και τη δουλειά της τότε με πανδημία.

Έκανα εγγραφή και της μίλησα (χωρίς να ξέρει ποιος είμαι) και της ζήτησα και κάναμε και βιντεοκλήση δύο φορές. Δεν δείχνω εγώ το πρόσωπο μου αλλά το καβλί μου που το παίζω και χύνω για πάρτη της.

Μου κάνει και τρελά παιχνίδια με τα ποδαράκια της κάτι που μου αρέσει ενώ έχει πολύ όμορφο μουνάκι. Πραγματικά έχω τρελαθεί μαζί της! Θέλω να βρεθούμε και να της το γλύψω, να μου παίξει το καβλί με τα πατουσάκια της και να με τσιμπουκώσει και να την χύσω στο πρόσωπο και να καταπιεί και τα δικά μου χύσια. Πραγματικά ενώ πάντα μου ήταν αδιάφορη με το που την είδα στο OnlyFans θέλω πολύ να τη πηδήξω…

ΑΠΛΑ ΔΕΝ ΞΕΡΩ ΠΩΣ ΝΑ ΤΟ ΧΕΙΡΙΣΤΩ, ΝΑ ΤΗΣ ΤΟ ΖΗΤΗΣΩ ;;; ΠΩΣ ΝΑ ΤΗΣ ΠΩ ΠΟΙΟΣ ΕΙΜΑΙ ΚΑΙ ΝΑ ΜΗ ΘΥΜΩΣΕΙ ή ΕΞΑΦΑΝΙΣΤΕΙ… μερικοί τρόποι που σκέφτηκα είναι οι εξής:

1) Να της γράψω στο OnlyFans και να της πω ποιος είμαι
2) Όταν κάνουμε βιντεοκλήση να της εμφανιστώ με πρόσωπο
3) Να της γράψω ή σε βιντεοκλήση να της πω πρώτα ότι τη γνωρίζω και εάν θέλει να δει ποιος είμαι και αν θα έκανε κάτι
4) Να την προσεγγίσω έξω σαν ο εαυτός μου και παλιός της φίλος και να της πω ότι ξέρω για OnlyFans και ποιο είναι το προφίλ μου
5) Να της ζητήσω από OnlyFans εάν κάνει συναντήσεις επί πληρωμή και εάν δεχθεί να βρεθούμε να με δει μπροστά της εκείνη τη στιγμή
6) Να μην τα μπλέξω, να την προσεγγίσω έξω και να της πω ότι γουστάρω να παίξει φάση
Τελικά τύπε την γάμησες την ξαδέρφη σου από το χωριό ?? Δεν μάθαμε ποτέ αφού σου μπλόκαραν τον προηγούμενο λογαριασμο χαχα
 

Dr. Kolompo

Σεβαστός
Εγγρ.
26 Δεκ 2021
Μηνύματα
3.551
Like
4.627
Πόντοι
1.706
βαλε λινκ

βασικά στείλε σε μήνυμα screenshots
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom