Νέα

Όταν μπαίνει το χρήμα στη μέση...

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα koukos0000
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 23
  • Εμφανίσεις 1K
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 7 άτομα (3 μέλη και 4 επισκέπτες)

tellystalone6969

Μέγας
Εγγρ.
12 Δεκ 2012
Μηνύματα
13.999
Like
18.303
Πόντοι
3.656
Πέστε με μαλάκα ,πέστε με ότι θέλετε ,επειδή έχω περάσει δύσκολη οικονομική στιγμή κάποιο χρονικό διάστημα στην ζωή μου και με βοήθησε κάποιος που δεν το περίμενα ,όταν μου ζητηθεί βοήθεια απο γνωστό του δίνω αυτό που έχω την δυνατότητα να δώσω , παρόλο που ξέρω οτι στο βάθος χρόνου ισως δεν θα τα πάρω πίσω .Πόσες φορές τα πήρα πίσω ?Ούτε τις μισές ,,,δεν με ενοχλεί αλήθεια ,απλά όποιος δεν τα επέστρεψε τον διέγραψα . Έτσι λειτουργώ καλώς ,κακώς και τα βράδυα κοιμάμαι ήσυχος .


Κοίτα ... μπορεί να είσαι έντιμος ... άνδρας ... παλιάς σχολής ....
Δεν σημαίνει ότι απομένουν πολλοί τέτοιοι .
Επίσης ... μη περιμένεις ευχαριστώ γενικά ... και αναγνώριση ....
 

tellystalone6969

Μέγας
Εγγρ.
12 Δεκ 2012
Μηνύματα
13.999
Like
18.303
Πόντοι
3.656
Είναι συγκινητικό πάντως .... πως το αίμα ... ξεπερνάει έχθρες και φαγωμάρες κάποιες φορές ....

Είχαμε γίνει οικογενειακώς σκατά για ακίνητο οικογενειακό που ήταν κάμποσα μερίδια.
Είπαμε να πει ο καθένας μία τιμή , που είτε αγοράζει τα μερίδια των άλλων ...είτε πουλάει το δικό του.
Τελικά ο πατέρας μου αγόρασε τα άλλα από τα αδέλφια του. Ένας θείος στράβωσε. Παρόλο που είχα πει του γέρου μου να του δώσει +10% από αυτά που κατέληξαν .

Δεν μιλάγαμε 15 χρόνια. Όταν χάθηκε ο γέρος μου και όχι μόνο ...... ο μπάρμπας ήρθε και με βρήκε.
Ένιωσα σαν να αναστήθηκε ο πατέρας μου.
 

Παραλιώτης

Σπουδαίος
Εγγρ.
13 Φεβ 2013
Μηνύματα
4.214
Κριτικές
10
Like
5.690
Πόντοι
2.816
Ρε πάτε καλά; 250 ευρώ για εξετάσεις; Τι εξετάσεις είναι αυτές που δεν γράφονται να γίνουν σε νοσοκομείο;
Μούφα ιστορία από βδέλλα συγγενή...
Άμα δεν είχε λεφτά στην άκρη η μαντάμ κανένας δεν θα την θυμόταν...
 

eimaiogiatros

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
26 Ιουλ 2017
Μηνύματα
106
Κριτικές
7
Like
341
Πόντοι
281
Πιασαμε τα φιλοσοφικά, χωρίς να αναρωτηθούμε το προφανες: ποια βίζιτα πήρε ο τύπος και δεν είχε 250??
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom