Νέα

Όταν έχει ποδόσφαιρο, μπάσκετ, ή κάποιο άλλο άθλημα...

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα Xrononaytis1979
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 53
  • Εμφανίσεις 4K
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 1 άτομα (0 μέλη και 1 επισκέπτες)

Manimal

Ανώτατος
Εγγρ.
9 Φεβ 2020
Μηνύματα
21.248
Κριτικές
7
Like
37.999
Πόντοι
10.411
Φίλε μου,.ας πούμε τα πράγματα με το όνομά τους: τους μεγάλους αγώνες δεν τους περιμένουν μόνο οι φίλαθλοι αλλά και οι γυναίκες τους. Όσο οι άντρες τους βλέπουν "μπάλα", αυτές παίζουν με τις "μπάλες" κάποιων άμπαλων επιτήδειων
Κάπως έτσι

209514.gif
 

Sub-Zero

Μέγας
Εγγρ.
10 Οκτ 2021
Μηνύματα
13.729
Like
17.781
Πόντοι
3.656
σας εχω νεα παιδια...ΔΕΝ βγαινουν για πουτσες ολες οι δεσμευμενες ,παντρεμενες κλπ οποτε εχει μπαλα....

Άμα η άλλη ψάχνει να ξενογαμηθεί,έχει δεν έχει μπάλα,θα το κάνει
 

shadow

Σπουδαίος
Εγγρ.
10 Νοε 2019
Μηνύματα
11.839
Κριτικές
1
Like
9.655
Πόντοι
2.456
σας εχω νεα παιδια...ΔΕΝ βγαινουν για πουτσες ολες οι δεσμευμενες ,παντρεμενες κλπ οποτε εχει μπαλα....
ναι οκ σωστο αυτο αλλα οταν βγαίνεις εσυ σε ακολουθούν ολα τα μουνιά :wanker:
 

goustarwnaxunw

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
23 Αυγ 2019
Μηνύματα
981
Like
3.146
Πόντοι
446
Το οτι καποιος ειναι αθλητης τον κανει αυτοματως αμορφωτο...Μαλιστα,το διαβασαμε και αυτο εδω μεσα...Και που ακριβως ειναι το κακο και το υποτιμητικο του να ειναι καποιος...αμορφωτος;Πολλοι μορφωμενοι και φωστηρες μαζευτηκαν εδω μεσα ρε παιδι μου...
Επισης σκεφτηκατε ποτε το ενδεχομενο πολλοι να παρακολουθουν ποδοσφαιρο,μπασκετ κλπ γιατι απλα γουσταρουν το αθλημα αυτο καθε αυτο;Αυτοματως αυτο τους κανει μιζερους;...Ωραια "λογικη"...

Κανένα θέμα με τους αμόρφωτους

Το θέμα είναι όταν οι αμόρφωτοι αποκτούν στάτους και γίνονται πρότυπα, βλέπε τραπερς
 

paparotriftoulas

Ανώτατος
Εγγρ.
13 Σεπ 2014
Μηνύματα
9.997
Κριτικές
67
Like
29.264
Πόντοι
10.336
σας εχω νεα παιδια...ΔΕΝ βγαινουν για πουτσες ολες οι δεσμευμενες ,παντρεμενες κλπ οποτε εχει μπαλα....
ασε ρε πονηριδη, αλεπουδιαρη.... για να προστατευτεις τα λες αυτα...
ριχνεις σταχτη στα ματια των μελων που για να ζευγαρωσουν βγαινουν εξω σαν τα σαλιγκαρια οποτε εχει μπαλα :badair:
 

argyrotoxos

Ανώτερος
Εγγρ.
16 Σεπ 2010
Μηνύματα
35.192
Κριτικές
62
Like
44.818
Πόντοι
9.297
Το οτι καποιος ειναι αθλητης τον κανει αυτοματως αμορφωτο...Μαλιστα,το διαβασαμε και αυτο εδω μεσα...Και που ακριβως ειναι το κακο και το υποτιμητικο του να ειναι καποιος...αμορφωτος;Πολλοι μορφωμενοι και φωστηρες μαζευτηκαν εδω μεσα ρε παιδι μου...
Επισης σκεφτηκατε ποτε το ενδεχομενο πολλοι να παρακολουθουν ποδοσφαιρο,μπασκετ κλπ γιατι απλα γουσταρουν το αθλημα αυτο καθε αυτο;Αυτοματως αυτο τους κανει μιζερους;...Ωραια "λογικη"...
Oταν κάποιος είναι επαγγελματίας αθλητής από τα 15 και προσφέρει θέαμα στους άλλους και λεφτά στον εαυτό του ,δεν χρειάζεται να ξέρει πολλά γράμματα και για αυτό μπορεί άνετα να έχει λεξιλόγιο 300 λέξεων.
 

argyrotoxos

Ανώτερος
Εγγρ.
16 Σεπ 2010
Μηνύματα
35.192
Κριτικές
62
Like
44.818
Πόντοι
9.297
Κανένα θέμα με τους αμόρφωτους

Το θέμα είναι όταν οι αμόρφωτοι αποκτούν στάτους και γίνονται πρότυπα, βλέπε τραπερς
Πρότυπα είναι για αποβλακωμενα και εγκεφαλικά νεκρά καγκουροειδη...
Στάτους δεν θα αποκτήσουν ποτέ ούτε αναγνώριση από υγιείς νοες.
 

kk1980

Μέγας
Εγγρ.
2 Μαρ 2011
Μηνύματα
3.722
Like
15.408
Πόντοι
3.506
Oταν κάποιος είναι επαγγελματίας αθλητής από τα 15 και προσφέρει θέαμα στους άλλους και λεφτά στον εαυτό του ,δεν χρειάζεται να ξέρει πολλά γράμματα και για αυτό μπορεί άνετα να έχει λεξιλόγιο 300 λέξεων.
Δηλαδη τυπε ενας αθλητης που τελειωνει γυμναστικη ακαδημια παραδειγμα εχει λεξιλογιο 300 λεξεων.ΟΚ...
Αλλα ακομα και να εχει τελειωσει μονο το γυμνασιο,ξαναρωταω που ειναι το κακο και το υποτιμητικο;Γιατι ως τετοιο το αντιμετωπισατε πιο πανω...Η γραμματικη μορφωση κανει εναν ανθρωπο σωστο και χρησιμο στην κοινωνια;
Καταλαβαινεις οτι η "λογικη" σου ειναι του παραλογου ετσι;
 

kk1980

Μέγας
Εγγρ.
2 Μαρ 2011
Μηνύματα
3.722
Like
15.408
Πόντοι
3.506
Κανένα θέμα με τους αμόρφωτους

Το θέμα είναι όταν οι αμόρφωτοι αποκτούν στάτους και γίνονται πρότυπα, βλέπε τραπερς
Τυπε οποιος θεοποιει τραπερς και ειναι ανω των 15 τοτε εχει σοβαρα ψυχολογικα θεματα...
 

argyrotoxos

Ανώτερος
Εγγρ.
16 Σεπ 2010
Μηνύματα
35.192
Κριτικές
62
Like
44.818
Πόντοι
9.297
Δηλαδη τυπε ενας αθλητης που τελειωνει γυμναστικη ακαδημια παραδειγμα εχει λεξιλογιο 300 λεξεων.ΟΚ...
Αλλα ακομα και να εχει τελειωσει μονο το γυμνασιο,ξαναρωταω που ειναι το κακο και το υποτιμητικο;Γιατι ως τετοιο το αντιμετωπισατε πιο πανω...Η γραμματικη μορφωση κανει εναν ανθρωπο σωστο και χρησιμο στην κοινωνια;
Καταλαβαινεις οτι η "λογικη" σου ειναι του παραλογου ετσι;
Δεν μίλησα για γυμναστές που είναι επιστήμονες...μίλησα για 15χρονα παιδιά που γίνονται επαγγελματίες.Αυτα εχουν λεξιλόγιο 300 λέξεων.
Δεν χρειάζεται να ξέρουν πιο πολλά γράμματα..δεν τα κατέκρινα.Απλως δεν είναι σωστή η ισοπέδωση...ακόμα και γιατροί μπορούν να είναι δίποδα ζώα όπως και αγράμματοι να είναι εξαιρετικοί άνθρωποι και επαγγελματίες.
 

argyrotoxos

Ανώτερος
Εγγρ.
16 Σεπ 2010
Μηνύματα
35.192
Κριτικές
62
Like
44.818
Πόντοι
9.297
Τυπε οποιος θεοποιει τραπερς και ειναι ανω των 15 τοτε εχει σοβαρα ψυχολογικα θεματα...
Φαντάσου τι έχουν στο κρανίο όσοι έχουν τέρμα στο ηχείο του αμαξιού αυτα τα σιχαματα ενώ είναι γύρω στα 30...
 

goustarwnaxunw

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
23 Αυγ 2019
Μηνύματα
981
Like
3.146
Πόντοι
446
Τυπε οποιος θεοποιει τραπερς και ειναι ανω των 15 τοτε εχει σοβαρα ψυχολογικα θεματα...

Τύπε μου εγώ βλέπω το αποτέλεσμα. Ο κάθε καθυστερημένος τραπερ βγάζει 10κ το βράδυ και γαμαει τοπ μουνια, ενώ εμείς εάν θελουμε να γαμησουμε εκτός δελων, πρέπει να παρακαλάμε την κάθε ελλεηνιδα
 

argyrotoxos

Ανώτερος
Εγγρ.
16 Σεπ 2010
Μηνύματα
35.192
Κριτικές
62
Like
44.818
Πόντοι
9.297
Τύπε μου εγώ βλέπω το αποτέλεσμα. Ο κάθε καθυστερημένος τραπερ βγάζει 10κ το βράδυ και γαμαει τοπ μουνια, ενώ εμείς εάν θελουμε να γαμησουμε εκτός δελων, πρέπει να παρακαλάμε την κάθε ελλεηνιδα
Έχουμε ποιότητα ..αυτοί γαμανε εγκεφαλικά νεκρες καγκουρινες.
Σε εμάς αξίζει κάτι καλύτερο....
 

goustarwnaxunw

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
23 Αυγ 2019
Μηνύματα
981
Like
3.146
Πόντοι
446
Έχουμε ποιότητα ..αυτοί γαμανε εγκεφαλικά νεκρες καγκουρινες.
Σε εμάς αξίζει κάτι καλύτερο....

Εννοείται, αλλά δυστηχως η σημερινή κοινωνία είναι εντελώς παράλογη, και ανταμοιβή τα σκουπίδια που δεν προσφέρουν απολύτως τίποτα (τραπερς, ινφλουενσερς κλπ)

Φυσικά για αυτό δεν ευθύνονται αυτοί οι ίδιοι, αλλά το μεγαλύτερο μέρος της κοινωνίας που είναι κατώτατου νοητικού επιπέδου, και πράττουν σαν αγέλη από ζώα.
 

papaphilips

Γλομπεο-Μύστης
Εγγρ.
26 Ιουλ 2018
Μηνύματα
23.036
Κριτικές
123
Like
50.777
Πόντοι
21.661
ακομα ενα ενδιαφερον θρεντ :confused:
corfugreece2018 λειπεις... λειπεις σφοδρα !!!
 

Sub-Zero

Μέγας
Εγγρ.
10 Οκτ 2021
Μηνύματα
13.729
Like
17.781
Πόντοι
3.656

argyrotoxos

Ανώτερος
Εγγρ.
16 Σεπ 2010
Μηνύματα
35.192
Κριτικές
62
Like
44.818
Πόντοι
9.297
Σε ελλεεινίδα περιμένεις το 'κάτι καλύτερο';
Όπως στην Γιουροβίζιον όπου θα φάω στην μαπα μετριότητες μέχρι να βρω ένα διαμάντι έτσι και θα πέσουμε σε πολλές ελλεεινιδες μέχρι να βρούμε κάποια της προκοπής...το θέμα είναι να μην κρατήσουμε ελλεεινιδα αλλά να συνεχίσουμε τον αγώνα .Οι καιροί είναι δύσκολοι αλλα συμβιβασμοί δεν μπορεί να γίνονται σε αυτό το θέμα....
 

paixnidi_30

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
7 Δεκ 2017
Μηνύματα
954
Like
3.988
Πόντοι
446
Η γυναίκα μου παρακολουθεί με τους φίλους της κάθε εβδομάδα τους αγώνες champions league
23963991.gif
 
Εγγρ.
7 Αυγ 2021
Μηνύματα
4.705
Like
14.174
Πόντοι
3.506
Τύπε μου εγώ βλέπω το αποτέλεσμα. Ο κάθε καθυστερημένος τραπερ βγάζει 10κ το βράδυ και γαμαει τοπ μουνια, ενώ εμείς εάν θελουμε να γαμησουμε εκτός δελων, πρέπει να παρακαλάμε την κάθε ελλεηνιδα
Ομως κάποιοι από εμάς δεν αναζητούν την ποσότητα αλλά την ποιότητα και είναι συνήθως δυσεύρετη :hi:
 
  • Like
Αντιδράσεις: FARAW

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom