Νέα

Ωραίες γκόμενες με ιδιαιτερότητες

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα Kalogero
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 99
  • Εμφανίσεις 22K
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 1 άτομα (0 μέλη και 1 επισκέπτες)

The Saint*

Τιμημένος
Εγγρ.
28 Ιουλ 2010
Μηνύματα
56.709
Κριτικές
90
Like
36.305
Πόντοι
25.467
Κρατάει πολύ ο καφές μου και γουστάρω να σε ξεβρακώνω, βγάζοντας στο φως τη μιζέρια σου και τις πουστίτσες που κάνεις για να την καλύψεις.

Το θες σε short version? Κάνω ζωάρα στη Γαλλική Ριβιέρα, βρες πόρνη για socializing να αισθανθείς ότι ζεις. :sunglasses:
Μάλιστα. Την έγραψες την εξυπνάδα σου. Τράβα τώρα στα Πυρηναία να κάνεις το τσοπανόσκυλο στα εξήντα σου, μπας και μυρίσεις επιτέλους μουνί. :sunglasses:
 

Νίο

Μέγας
Εγγρ.
24 Ιουν 2018
Μηνύματα
10.690
Κριτικές
6
Like
11.084
Πόντοι
3.936
Σπουδαζε νομικη μια πιτσιρικα πολωνικης κατσγωγης. Μετα απο ενα ψηστηρι και μερικα ποτα στο galaxy καταληξαμε στο σπιτι για φακ. Το πρωι καφεδακι στο μπαλκονι και ξανα κουτουπωμα. Κατα την διαρκεια της κλινομαχης μου ελεγε.. βγαλε το προφυλακτικο να δω πως ειναι.. μετα ξαναβαλτο..Ελα να δοκιμασουμε απο την πισω πορτα. Και αλλα τετοια περιεργα. Μεχρι εκει οk! Ομως καποια στιγμη πανω στο κρεβατι εκει που ειχσμε χαλαρωσει μου πεταει το εξης κουλο: 《 μην αφηνεις να με γ@μανε οι αλλοι. 》Της ειπα ενταξει.. Αλλα καπου εκει ξενερωσα και διεκοψα.. :confused:
 

nzg

Ανώτερος
Εγγρ.
1 Μαρ 2008
Μηνύματα
1.168
Κριτικές
35
Like
3.162
Πόντοι
5.355
Αν και θα πείτε η κυτταρίτιδα είναι κάτι που έχουν οι Ελληνίδες κάποτε είχα μια γκόμενα που είχε κάπως αρκετή (δεν ήταν χοντρή) και εμένα με κάβλωνε.. ειδικά όταν την έχυνα πάνω... το κωλαράκι της ήταν τέλειο σε σχήμα αλλά με κυτταρίτιδα.. ίσως ήταν αυτό που την έκανε "θνητή" για εμένα...

Από την άλλη όταν με μια γκόμενα ανακάλυψα στα 28 μου το άλλο φετίχ με τα πόδια πλέον δεν μπορώ γκόμενες με άσχημα πόδια και δάκτυλα...
Όσο όμορφη και να είναι η άλλη, αν δεν έχει τα κατάλληλα δάχτυλα, έχω ξενερώσει.....
 
Εγγρ.
28 Μαΐ 2011
Μηνύματα
10.256
Κριτικές
7
Like
14.028
Πόντοι
3.936
Σπουδαζε νομικη μια πιτσιρικα πολωνικης κατσγωγης. Μετα απο ενα ψηστηρι και μερικα ποτα στο galaxy καταληξαμε στο σπιτι για φακ. Το πρωι καφεδακι στο μπαλκονι και ξανα κουτουπωμα. Κατα την διαρκεια της κλινομαχης μου ελεγε.. βγαλε το προφυλακτικο να δω πως ειναι.. μετα ξαναβαλτο..Ελα να δοκιμασουμε απο την πισω πορτα. Και αλλα τετοια περιεργα. Μεχρι εκει οk! Ομως καποια στιγμη πανω στο κρεβατι εκει που ειχσμε χαλαρωσει μου πεταει το εξης κουλο: 《 μην αφηνεις να με γ@μανε οι αλλοι. 》Της ειπα ενταξει.. Αλλα καπου εκει ξενερωσα και διεκοψα.. :confused:

Τι εννοούσε;
 
Εγγρ.
25 Απρ 2016
Μηνύματα
7.757
Κριτικές
1
Like
9.943
Πόντοι
2.356
Όταν ήμουν φοιτητής οι συμφοιτητές μου με έβλεπαν να έχω κολλητηλίκια με την πιο ωραία γκόμενα του έτους,
μου έλεγαν μπράβο και respect και όταν τους έλεγα ότι δεν τρέχει τίποτα μεταξύ μας,
δε με πίστευαν...

Η αλήθεια...
Όταν πρωτοείδα τη συγκεκριμένη εντυπωσιάστηκα πάρα πολύ, αμέσως την προσέγγισα ερωτικά
και κατάλαβα ότι είναι λαϊκό κορίτσι,με κάποιο τεμπεραμέντο...
Κανονίσαμε να βγούμε πρώτη φορά, πάω την παίρνω με το αυτοκίνητο και σε κάποια φάση
εκεί που οδηγάω, κάνει σφήνα ένας και η γκόμενα παθαίνει αμοκ, τον αρχίζει στα μπινελίκια τύφλα
να έχουν οι νταλικιέρηδες,μάλιστα έκανε και δήθεν κίνηση να κατέβει από το αυτοκίνητο προς εκείνον..
Για εμένα κάπου εκεί ήταν Game Over..

Γενικά ήταν σαν άγγελος, αλλά με στόμα βόθρο και στάση σώματος dominant λεσβίας.
Όμως κάναμε πολύ παρέα εκείνα τα χρόνια,είχα γνωρίσει και γκόμενούς της,
όλοι ίδια κοψιά...Όχι ψηλότεροι από αυτήν και υποτακτικοί..

Κάποτε είχαμε πάει κάποιοι από τη σχολή εξωτερικό και επειδή εκεί που την έβαλαν να κοιμηθεί
δεν την πάλευε, ήρθε στο δωμάτιό μου και κοιμήθηκε μαζί μου.
Μποξεράκι,φανελάκι χωρίς σουτιέν.
Δεν έγινε τίποτα, μιας και για μένα ήταν σαν να κοιμάται δίπλα μου μια ξαδέρφη μου από το χωριό.
Μηδέν λόγοι για κάτι ερωτικό.
 

Target 600

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
8 Ιαν 2018
Μηνύματα
883
Like
1.496
Πόντοι
206
Σπουδαζε νομικη μια πιτσιρικα πολωνικης κατσγωγης. Μετα απο ενα ψηστηρι και μερικα ποτα στο galaxy καταληξαμε στο σπιτι για φακ. Το πρωι καφεδακι στο μπαλκονι και ξανα κουτουπωμα. Κατα την διαρκεια της κλινομαχης μου ελεγε.. βγαλε το προφυλακτικο να δω πως ειναι.. μετα ξαναβαλτο..Ελα να δοκιμασουμε απο την πισω πορτα. Και αλλα τετοια περιεργα. Μεχρι εκει οk! Ομως καποια στιγμη πανω στο κρεβατι εκει που ειχσμε χαλαρωσει μου πεταει το εξης κουλο: 《 μην αφηνεις να με γ@μανε οι αλλοι. 》Της ειπα ενταξει.. Αλλα καπου εκει ξενερωσα και διεκοψα.. :confused:
τύπε την έχω ακούσει κ εγώ αυτήν την ατάκα αλλά δεν θυμάμαι από ποια! Για ποια χρόνια μιλάμε;
 

Νίο

Μέγας
Εγγρ.
24 Ιουν 2018
Μηνύματα
10.690
Κριτικές
6
Like
11.084
Πόντοι
3.936
τύπε την έχω ακούσει κ εγώ αυτήν την ατάκα αλλά δεν θυμάμαι από ποια! Για ποια χρόνια μιλάμε;
To 2011. Kαι μετα ο επομενος για να μπεκωσει την εκανε βολτες με αεροπλανο αερολεσχης. Kαι αυτη επαιρνε ποζες στο πιλοτηριο (για το fb) σαν υπερηφανη πιλοτος. Και σκεφτηκα.. Εαν θελει καποιος μεχρι και αεροπλανο να μισθωσει για να σκαρφαλωσει μια η οποια δεν χρειαζεται τιποτε περισσοτερο απο χαντρουλες και καθρεπτακια, τοτε στο Ελλαντα δεν παμε καλα. :cheesy:
 
Τελευταία τροποποίηση:

Xrononaytis1979

Μέλος
Εγγρ.
28 Αυγ 2019
Μηνύματα
181
Like
110
Πόντοι
1
ειχα γνωρισει μια φοιτητρια ηταν εδω με ερασμους προγραμμα απο την ιταλια πωπω αλλα στυλ ομως ουτε πολυ μπλα μπλα ντροπαλι με γυαλια ορασεως ..... μπιρι μπιρι καφεδες φαγητο ... εε το πηγαινα απο εδω απο εκει λεω λες να μην θελει ... ετσι με το αμαξι περασαμε εξω απο ενα ξενοδοχειο ... εεε μου λει εδω τι ειναι λεω δεν βλεπεις τις λεω παμε το πε με ζορι λεω λες τι κανω απο μεσα μου ωχ λεω την πιεσα μου λει ελα παμε ... παμε στο δωματιο κανει μπανιο ... φοραει τα γυαλια ορασεως ειχε κολημα να τα φοραει παντα οκ αλλα ακομα και στο κρεβατι ... ε χαιδευομασταν με γλυφε ο πουτσος μου αναμεσα στο προσωπο της και τα γυαλια .... ε μετα το καναμε και ξαφνικα πηρε μπρος δεν την περιμενα τοσο θερμα με γαμουσα η ιδια απο πανω μου τωρα τι ψελιζε στα ιταλικα δεν ξερω .... με ξεπατωσε σε να σημειο .....
 

thodorio

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
7 Μαρ 2014
Μηνύματα
2.782
Κριτικές
4
Like
1.819
Πόντοι
216
ειχα γνωρισει μια φοιτητρια ηταν εδω με ερασμους προγραμμα απο την ιταλια πωπω αλλα στυλ ομως ουτε πολυ μπλα μπλα ντροπαλι με γυαλια ορασεως ..... μπιρι μπιρι καφεδες φαγητο ... εε το πηγαινα απο εδω απο εκει λεω λες να μην θελει ... ετσι με το αμαξι περασαμε εξω απο ενα ξενοδοχειο ... εεε μου λει εδω τι ειναι λεω δεν βλεπεις τις λεω παμε το πε με ζορι λεω λες τι κανω απο μεσα μου ωχ λεω την πιεσα μου λει ελα παμε ... παμε στο δωματιο κανει μπανιο ... φοραει τα γυαλια ορασεως ειχε κολημα να τα φοραει παντα οκ αλλα ακομα και στο κρεβατι ... ε χαιδευομασταν με γλυφε ο πουτσος μου αναμεσα στο προσωπο της και τα γυαλια .... ε μετα το καναμε και ξαφνικα πηρε μπρος δεν την περιμενα τοσο θερμα με γαμουσα η ιδια απο πανω μου τωρα τι ψελιζε στα ιταλικα δεν ξερω .... με ξεπατωσε σε να σημειο .....


ενα βραδυ ολοκληρο σε μια προταση...
 

Mpooumpoukos

Σεβαστός
Εγγρ.
11 Νοε 2022
Μηνύματα
583
Κριτικές
19
Like
5.842
Πόντοι
2.036
Δεν ξέρω αν θα θεωρηθεί ιδιαιτερότητα αλλά έχω ακούσει από 2 διαφορετικές, Ελληνίδες, Νοτίων προαστίων και οι 2(τυχαίο?), την φράση "Δέν κάνω τέτοια" όταν πήγα την κουβέντα στο στοματικό , η πρώτη (καλοκαίρι 2007) μου το πέταξε ενώ είχαμε ήδη γδυθεί/φασωθεί για κανα 20λεπτο σπίτι της και ενώ μέχρι τότε ήταν πολύ θερμή, με έκανε να νιώσω για λίγο πολύ άσχημα λες και είμαι κανάς βρωμιάρης αλλά μου είπε ότι απλά δεν το γουστάρει καθόλου, γαμηθήκαμε σχετικά οκ αλλά δεν υπήρχε συνέχεια.
Η άλλη (2012) μου το είπε εξ'αρχής τουλάχιστον, στο 2ο ραντεβού όταν πήγα ψαρεύοντας την κουβέντα στο sex και στο 3ο ραντεβού απλά ήμουν ξενερωμένος και το πήγα διαδικαστικά σε φάση "δεν ταιριάζουμε" αν και ήταν αρκετά καλούλα.
Ειδικά με την 2η σκέφτομαι ακόμα και τώρα ότι ίσως έκανα λάθος και σιγά-σιγά να γινόταν ποιο δεκτική (γιατί μου άρεσε αρκετά σαν χαρακτήρας και δεν κάνω εύκολα σχέση) αλλά δεν νομίζω ότι θα μπορούσα να είμαι κάποια άμα δεν το γουστάρει από μόνη της και το κάνει αγγαρεία ...
 

Cooper S

Σπουδαίος
Εγγρ.
24 Απρ 2021
Μηνύματα
1.128
Κριτικές
31
Like
3.975
Πόντοι
2.846
Δεν ξέρω αν θα θεωρηθεί ιδιαιτερότητα αλλά έχω ακούσει από 2 διαφορετικές, Ελληνίδες, Νοτίων προαστίων και οι 2(τυχαίο?), την φράση "Δέν κάνω τέτοια" όταν πήγα την κουβέντα στο στοματικό , η πρώτη (καλοκαίρι 2007) μου το πέταξε ενώ είχαμε ήδη γδυθεί/φασωθεί για κανα 20λεπτο σπίτι της και ενώ μέχρι τότε ήταν πολύ θερμή, με έκανε να νιώσω για λίγο πολύ άσχημα λες και είμαι κανάς βρωμιάρης αλλά μου είπε ότι απλά δεν το γουστάρει καθόλου, γαμηθήκαμε σχετικά οκ αλλά δεν υπήρχε συνέχεια.
Η άλλη (2012) μου το είπε εξ'αρχής τουλάχιστον, στο 2ο ραντεβού όταν πήγα ψαρεύοντας την κουβέντα στο sex και στο 3ο ραντεβού απλά ήμουν ξενερωμένος και το πήγα διαδικαστικά σε φάση "δεν ταιριάζουμε" αν και ήταν αρκετά καλούλα.
Ειδικά με την 2η σκέφτομαι ακόμα και τώρα ότι ίσως έκανα λάθος και σιγά-σιγά να γινόταν ποιο δεκτική (γιατί μου άρεσε αρκετά σαν χαρακτήρας και δεν κάνω εύκολα σχέση) αλλά δεν νομίζω ότι θα μπορούσα να είμαι κάποια άμα δεν το γουστάρει από μόνη της και το κάνει αγγαρεία ...

Όλες το κάνουν και όλες γουστάρουν να μας βλέπουν να χύνουμε
 

defacto

Νέο Μέλος
Εγγρ.
29 Ιαν 2023
Μηνύματα
1
Like
2
Πόντοι
0
Εχω και εγώ μια ιστορία να πω αλλα φοβάμαι οτι η γκόμενα διαβάζει το forum και θα μου κάνει πέσιμο πάλι!
 

madrach

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
29 Σεπ 2015
Μηνύματα
2.111
Κριτικές
10
Like
1.544
Πόντοι
506
Σπουδαζε νομικη μια πιτσιρικα πολωνικης κατσγωγης. Μετα απο ενα ψηστηρι και μερικα ποτα στο galaxy καταληξαμε στο σπιτι για φακ. Το πρωι καφεδακι στο μπαλκονι και ξανα κουτουπωμα. Κατα την διαρκεια της κλινομαχης μου ελεγε.. βγαλε το προφυλακτικο να δω πως ειναι.. μετα ξαναβαλτο..Ελα να δοκιμασουμε απο την πισω πορτα. Και αλλα τετοια περιεργα. Μεχρι εκει οk! Ομως καποια στιγμη πανω στο κρεβατι εκει που ειχσμε χαλαρωσει μου πεταει το εξης κουλο: 《 μην αφηνεις να με γ@μανε οι αλλοι. 》Της ειπα ενταξει.. Αλλα καπου εκει ξενερωσα και διεκοψα.. :confused:
πολωνεζα δεν γνωρισα, σιγουρα εκδιδομενη πολωνεζα, ειναι των ακρων , ειτε θα περασεις καλα ειτε οχι.
Γνωρισα στο επαγγελμ περιβαλ, σε εργοστασιο, ειναι σαν να επαιζαν ενα παιχνιδι με τις λεξεις, σαν να θελουν να σε δοκιμασουν ή να προκαλεσουν εμμεσα με αυτα που σου λενε.
Παλιοτερα, ο κμαν νομιζω, εγραψε για το mind game που παιζουν
 

sexmasterrr

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
25 Οκτ 2010
Μηνύματα
446
Κριτικές
12
Like
1.429
Πόντοι
801
Εχω και εγώ μια ιστορία να πω αλλα φοβάμαι οτι η γκόμενα διαβάζει το forum και θα μου κάνει πέσιμο πάλι!
Ηδη διαβασε το μηνυμα και καταλαβε ποιος εισαι
2funny.gif
2funny.gif
 

socos

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
4 Μαρ 2011
Μηνύματα
1.466
Κριτικές
7
Like
3.097
Πόντοι
736
Εχω και εγώ μια ιστορία να πω αλλα φοβάμαι οτι η γκόμενα διαβάζει το forum και θα μου κάνει πέσιμο πάλι!
Πες πως έτυχε σε φίλο σου και καλύφθηκες άμεσα.
Και να τον βρει αυτόν, στα @@ σου
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom