Νέα

Όποιος μάθει κάτι ας βοηθήσει

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα CIM
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 147
  • Εμφανίσεις 10K
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 4 άτομα (0 μέλη και 4 επισκέπτες)

ADMIRAL GR

Τιμημένος
Εγγρ.
27 Αυγ 2005
Μηνύματα
15.361
Κριτικές
3
Like
7.007
Πόντοι
1.486
Πάντως η ιστορία έχει πάρει τεράστιες διαστάσεις,το θέμα έχει αναρτηθεί στα μεγαλύτερα φόρουμ,sites αυτοκινήτων,συνεργείων,αντιπροσωπειών και έχει προωθηθεί σε άπειρες mail lists.Απορώ που δεν το έχω ακούσει/διαβασει ακόμα στα ΜΜΕ,αλλά πιστεύω ότι από στόμα σε στόμα θα τη βρούνε την άκρη..Και δυστυχώς συμφωνώ κι εγώ με τους πιο πάνω φίλους ότι όταν οδηγείς μπορεί να σου συμβεί οτιδήποτε,οποτεδήποτε και να σε σημαδέψει για πάντα.Το μόνο που μπορείς να κάνεις είναι να ΠΡΟΣΕΧΕΙΣ ΝΑ ΜΗΝ ΤΟ ΠΡΟΚΑΛΕΣΕΙΣ...
 

gogos81

Μέλος
Εγγρ.
8 Οκτ 2007
Μηνύματα
20
Like
0
Πόντοι
0
Καλημέρα
Εχθές τις πρώτες πρωινές ώρες ο αδελφός μου έφυγε για το μεγάλο ταξίδι ……για την « Γειτονιά των Αγγέλων »

Εχθές στης 17/11 περίπου στις 00΄30 στην Πέτρου Ράλλη στο ύψος της Αγ.Αννης
Ένα CITROEN SAXO KOKKINO τον διαμέλισε και τον εγκατέλειψε.

Επειδή λόγω της κατάστασης δεν μπορώ να γράψω περισσότερα και για να προλάβω
Οποίον φίλο θέλει να βοηθήσει ( γιατί δεν αποκλείεται ο εγκληματίας να προσπαθήσει να το φτιάξει από Δευτέρα πρωί) το KOKKINO SAXO είναι χτυπημένο εμπρός από τα μέχρι τώρα στοιχεία –κομμάτια του αυτοκίνητου έχουν βρεθεί .

Οποίος μπορεί να βοηθήσει θα είναι πολύτιμο και οποίος μπορεί να το προώθηση σε άλλα sites που να το διαβάζουν φαναρτζήδες ή αυτοί που πουλάνε ανταλλακτικά
Τον παρακαλώ πολύ να το κάνει γιατί εγώ δεν μπορώ.

Δυο αγγελούδια σε λίγη ώρα από τώρα θα ακούσουν το μεγάλο μυστικό που δεν το λέμε εδώ και 28 ώρες…………….

Αντίο αγαπημένε μου αδελφέ……




 

vasos

Σεβαστός
Εγγρ.
28 Ιουν 2006
Μηνύματα
7.928
Κριτικές
33
Like
32
Πόντοι
2.057
συγχωνευση μοντς!
 

giorgospapa

Τιμημένος
Εγγρ.
6 Ιουλ 2006
Μηνύματα
15.922
Κριτικές
10
Like
39
Πόντοι
2.157
το θρεντ συγχωνευτηκε..

vasos thanks
 

delaxo

Μέλος
Εγγρ.
2 Ιαν 2006
Μηνύματα
183
Κριτικές
3
Like
7
Πόντοι
1
Στις πόλεις που ζούμε και με τα αυτοκίνητα που οδηγούμε πολύ εύκολα μπορεί ο οποιοσδήποτε να αναπτύξει μεγάλες ταχύτητες. Οι μεγάλες ταχύτητες για μένα είναι πάνω απο τα 40 μέσα στην πόλη. Ακόμα, όμως, και με τα 40 σκοτώνεις έναν πεζό.
Λυπάμαι αλλά έχω ξεχάσει πότε ήταν η τελευταία φορά που οδηγούσα με 40 μέσα στην πόλη.
Και δεν κάνω και καγκουριές. Εσυ φίλε μου θυμάσαι?
Και για να μην ξεχνιόμαστε, σε αυτήν την χώρα ουδείς αναλαμβάνει τις ευθύνες του. Αυτή είναι λοιπόν η ουσία του ποστ μου για τον διαχωρισμό ατυχήματος/εγκατάλειψης.

Το θέμα δεν είναι να οδηγείς  με 40 και τελείωσε... Προσοχή, δυστυχώς, (γιατί κι εγώ έχω το μικρόβιο του καυλογκαζάκια το οποίο σιγα σιγά περνάει οσο περνάνε και τα χρόνια :(), σημαίνει να οδηγείς με ταχύτητα η οποία θα σε αφήσει να διορθώσεις οποιαδήποτε μαλακία σου τύχει στον δρόμο (ταρίφας που κοκκάλωσε, πιτσιρικάς που πετάχτηκε, γριά που θέλει να βάλει και το άλλο πόδι μέσα, και εκατομμύρια άλλες αφορμές να "αδειάσει" το αίμα απο το κορμί σου μέσα σε δευτερόλεπτα. Η ταχύτητα αυτή μπορεί να ειναι 10, μπορει και 110 ανάλογα τις συνθήκες...
Συλλυπητήρια κι από μένα στην οικογένεια του παιδιού...
 

cretan335

Μέλος
Εγγρ.
30 Ιαν 2007
Μηνύματα
5.488
Like
1
Πόντοι
66
Αυτό δεν το'πιασα. Γιατί εσένα είπα κάγκουρα;

Ούτε αυτό το'πιασα... Δηλαδή αυτό τι σημαίνει; Πως μπορεί ο καθένας να κάνει ό,τι γουστάρει;
Δεν το γύρισα επι προσωπικού. Όμως όλοι μας γράφουμε τον ΚΟΚ, άλλοι περισσότερο άλλοι λιγότερο, εκεί που δεν πιάνει μελάνι. Αυτή η πράξη έχει και συνέπειες. Ατυχήματα κάθε δημιουργούμε εμείς οι ίδιοι. Τις ευθύνες δεν αναλαμβάνουμε.

Σήμερα το πρωί έδειξαν το θέμα για 5 λέπτα στον Άλφα. Τελικά ο νεκρός ήταν 41 ετών και όντως πατέρας 2 παιδιών. Ακόμα όμως τίποτα
 

ADMIRAL GR

Τιμημένος
Εγγρ.
27 Αυγ 2005
Μηνύματα
15.361
Κριτικές
3
Like
7.007
Πόντοι
1.486
Αναζητείται ΚΟΚΚΙΝΟ SAXO...
 

nikos fkr

Μέλος
Εγγρ.
17 Σεπ 2007
Μηνύματα
165
Like
24
Πόντοι
1
Ο θεός να συγχωρέσει την ψυχούλα του ανθρώπου. Τώρα ο τύπος με το SAXO αποκλείετε να το φτιάξει αμέσως. Έχει αγοράσει κουκούλα και το έχει σκεπάσει σε καμιά πυλωτή. Γιαυτό θα σου έλεγα να ψάξεις στην περιοχή φίλε μου στις πυλωτές.
 

moynitsokinigos

Μέλος
Εγγρ.
14 Φεβ 2007
Μηνύματα
188
Κριτικές
3
Like
1
Πόντοι
1
Να είναι ελαφρύ το χώμα που θα τον σκεπάσει...


Ελπίζω να βρεθεί ο ένοχος και να τιμωρηθεί, όπως του αρμόζει...
 

NiLe

Μέλος
Εγγρ.
19 Φεβ 2007
Μηνύματα
1.626
Like
5
Πόντοι
16
sorry Μαγκες δεν το ειχα δει οτι ηπηρχε στο σαιτ...κανα νεο εχουμε?το πιασανε το ΤΣΟΓΛΑΝΗ....
 

AssFiller

Μέλος
Εγγρ.
11 Ιουλ 2007
Μηνύματα
6.084
Κριτικές
4
Like
26
Πόντοι
66
Τώρα το παίζει στον Alpha...Αντε να βρεθεί ο γαμημένος..τσογλανος
 
OP
OP
C

CIM

Μέλος
Εγγρ.
29 Δεκ 2005
Μηνύματα
8.492
Like
30
Πόντοι
66
Νέα στοιχεία [size=12pt]ΤΟ ΑΥΤΟΚΙΝΗΤΟ ΤΟΥ ΦΟΝΙΑ ΤΑΥΤΟΠΟΙΗΘΗΚΕ ΑΠΟ ΤΑ ΚΟΜΜΑΤΙΑ ΠΟΥ ΒΡΕΘΗΚΑΝΕ ΣΤΟ ΤΟΠΟ ΤΟΥ ΔΥΣΤΗΧΗΜΑΤΟΣ.ΕΙΝΑΙ CITROEN C3 model 2003 ΚΑΙ ΟΧΙ SAXO,ΧΡΩΜΑΤΟΣ ΚΟΚΚΙΝΟ ΠΡΟΣ ΚΕΡΑΜΥΔΙ.

ΠΑΡΑΚΑΛΩ ΑΝΕΒΑΣΤΕΤΟ ΣΑΝ ΕΠΕΙΓΟΝ ΚΑΙ ΟΛΟΥΣ ΟΣΟΥΣ ΕΧΟΥΝ ΕΝΔΙΑΦΕΡΘΕΙ ΑΣ ΕΝΗΜΕΡΩΣΟΥΝ ΚΑΙ ΤΑ ΑΛΛΑ SITE ΠΟΥ ΕΧΕΙ ΜΠΕΙ ΤΟ ΘΕΜΑ.
[/size]
 

ΣΚΡΟΥΝΤΖ

Μέλος
Εγγρ.
31 Ιουλ 2007
Μηνύματα
2.637
Κριτικές
7
Like
126
Πόντοι
16
καλα γαμηθηκε η ιστορια.δυσκολο μετα απο τοσες μερες και τετοιο λαθος να βρεθει.μακαρι να τον βρουνε λογω μαζικης κινητοποιησης του κοσμου κυριως αλλα δεν επρεπε να γινει τετοιο λαθος με το αυτοκινητο
 

TARZAN(1)

Μέλος
Εγγρ.
29 Ιαν 2006
Μηνύματα
851
Like
11
Πόντοι
6
στο θεμα εκανε αναφορα και το δελτιο ειδησεων του αλφα.
 

AssFiller

Μέλος
Εγγρ.
11 Ιουλ 2007
Μηνύματα
6.084
Κριτικές
4
Like
26
Πόντοι
66




Νέα στοιχεία [size=12pt]ΤΟ ΑΥΤΟΚΙΝΗΤΟ ΤΟΥ ΦΟΝΙΑ ΤΑΥΤΟΠΟΙΗΘΗΚΕ ΑΠΟ ΤΑ ΚΟΜΜΑΤΙΑ ΠΟΥ ΒΡΕΘΗΚΑΝΕ ΣΤΟ ΤΟΠΟ ΤΟΥ ΔΥΣΤΗΧΗΜΑΤΟΣ.ΕΙΝΑΙ CITROEN C3 model 2003 ΚΑΙ ΟΧΙ SAXO,ΧΡΩΜΑΤΟΣ ΚΟΚΚΙΝΟ ΠΡΟΣ ΚΕΡΑΜΥΔΙ.

ΠΑΡΑΚΑΛΩ ΑΝΕΒΑΣΤΕΤΟ ΣΑΝ ΕΠΕΙΓΟΝ ΚΑΙ ΟΛΟΥΣ ΟΣΟΥΣ ΕΧΟΥΝ ΕΝΔΙΑΦΕΡΘΕΙ ΑΣ ΕΝΗΜΕΡΩΣΟΥΝ ΚΑΙ ΤΑ ΑΛΛΑ SITE ΠΟΥ ΕΧΕΙ ΜΠΕΙ ΤΟ ΘΕΜΑ.
[/size]


 

troueno

Μέλος
Εγγρ.
14 Απρ 2006
Μηνύματα
3.388
Κριτικές
1
Like
893
Πόντοι
96
  Ας προσεχουμε καλυτερα εμεις οι οδηγοι πως οδηγουμε και ας αφησουμε τα μεγαλα λογια!!!

και να μην ξεχασω το ΠΕΖΟΦΑΝΑΡΟ ειναι σαν ολα τα φαναρια στο ΚΟΚΚΙΝΟ σταματαμε!!!!
 

voltaire45

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
1 Δεκ 2005
Μηνύματα
18.210
Κριτικές
1
Like
1.902
Πόντοι
366
  Ας προσεχουμε καλυτερα εμεις οι οδηγοι πως οδηγουμε και ας αφησουμε τα μεγαλα λογια!!!

και να μην ξεχασω το ΠΕΖΟΦΑΝΑΡΟ ειναι σαν ολα τα φαναρια στο ΚΟΚΚΙΝΟ σταματαμε!!!!

Για να μην πω ότι σταματάμε όταν πεζός μπει σε διαγραμμισμένη διάβαση. Αυτό που όταν όλοι πάνω έξω και βλέπουνε να σταματάνε τα αυτοκίνητα με το που βάζεις το πόδι σου στην διάβαση και μετά λένε "Πω, πω, πολιτισμός".
 

psaxnw(1)

Μέλος
Εγγρ.
11 Απρ 2006
Μηνύματα
4.745
Κριτικές
5
Like
31
Πόντοι
16
Για να μην πω ότι σταματάμε όταν πεζός μπει σε διαγραμμισμένη διάβαση. Αυτό που όταν όλοι πάνω έξω και βλέπουνε να σταματάνε τα αυτοκίνητα με το που βάζεις το πόδι σου στην διάβαση και μετά λένε "Πω, πω, πολιτισμός".
απολυτα σωστος...το αυτονοητο μας φαινεται πολιτισμος!!
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom