Νέα

Online Greek girls webcams

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα dantis
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 876
  • Εμφανίσεις 354K
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 1 άτομα (0 μέλη και 1 επισκέπτες)

manx

Μέλος
Εγγρ.
21 Αυγ 2007
Μηνύματα
173
Κριτικές
3
Like
1
Πόντοι
1
manx ο μπαρμπας τι λεει διπλα ρε συ,χαχααχαχχα,ηθελα να ξερα τι λενε,,,δεν εχει και ηχο γαμωτο.. :headbang:
δεν ξερω κ εγω ρε.....να τις πληρωνει για να βγαινουν στο cam4 μου φαινετε κουλο...δεν μιλανε κ πολυ ρε γαμωτο να μας πουνε τι ρολο βαρανε γενικοτερα.....για να βγαινουν φορα παρτιδα κ με προσωπο κατι πρεπει να παιζει...
 

manx

Μέλος
Εγγρ.
21 Αυγ 2007
Μηνύματα
173
Κριτικές
3
Like
1
Πόντοι
1
σοβαρα ρε φιλε
εκανα και κλικ να δω
τι μπαζοσωμα η τυπισα
τελα πεσμενο βυζι
τι διαολο
ματι να ναι κι οτι να ναι;;;;
το θρεντ λεει ελληνιδες στο cam4 οχι μουναροι του cam4.....αν πασχουμε απο ποιοτητα κ ποσοτητα δεν φταιω εγω...
 

chartidis

Μέλος
Εγγρ.
22 Μαρ 2013
Μηνύματα
40
Like
0
Πόντοι
0
manx η sexyathina όντως δε δείχνει και τίποτα ιδιέταιρο,κι αν δείχνει δεν είναι τόσο καύλα.ωραίο κορμάκι,ναι αλλα  :tits: .Τύπε η pinklolita το skype της το δίνει στο μπλογκ() στο rates αν θυμάμαι καλά.Έβαλε και φωτος με pussy pump το καριολάκι. Αν τη δοκιμάσεις συστήνω ανεπιφύλακτα το squirt της.... :cum: :cum:
 

manx

Μέλος
Εγγρ.
21 Αυγ 2007
Μηνύματα
173
Κριτικές
3
Like
1
Πόντοι
1
manx η sexyathina όντως δε δείχνει και τίποτα ιδιέταιρο,κι αν δείχνει δεν είναι τόσο καύλα.ωραίο κορμάκι,ναι αλλα  :tits: .Τύπε η pinklolita το skype της το δίνει στο μπλογκ() στο rates αν θυμάμαι καλά.Έβαλε και φωτος με pussy pump το καριολάκι. Αν τη δοκιμάσεις συστήνω ανεπιφύλακτα το squirt της.... :cum: :cum:
εχω δοκιμασει χαρη....Ξερω  :s&m_3: :s&m_3:

τωρα live &
 

chartidis

Μέλος
Εγγρ.
22 Μαρ 2013
Μηνύματα
40
Like
0
Πόντοι
0
Eυχαριστώ φίλε.Χθες είχαν όλες ρέντα ,μια η roxy ,μια η royalsonata βυζομπαλάρες και χειλάρες και τέλος ρέστα έδωσε η pinklolita ,στο cam4 ,τρομπάρισε μούνο και έχυσε με squirt .Για πολλά σκάγια  :2on1: :cum:
 

leon23

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
24 Απρ 2006
Μηνύματα
2.026
Like
1.784
Πόντοι
216
Eυχαριστώ φίλε.Χθες είχαν όλες ρέντα ,μια η roxy ,μια η royalsonata βυζομπαλάρες και χειλάρες και τέλος ρέστα έδωσε η pinklolita ,στο cam4 ,τρομπάρισε μούνο και έχυσε με squirt .Για πολλά σκάγια  :2on1: :cum:

Πηρα κ εγω ματι πινκλολιτα και εδωσε ρεστα με squirting αλλα εγω τρελενομαι για sotiria1 sto skype πριβεδια ολο τρελα !!!το γκομενακι τα σπαει !!!
 

chartidis

Μέλος
Εγγρ.
22 Μαρ 2013
Μηνύματα
40
Like
0
Πόντοι
0
Τύπε η sotiria1 τι skype έχει , πόσα περίπου παίρνει και τί προσφέρει στο show της?
 

leon23

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
24 Απρ 2006
Μηνύματα
2.026
Like
1.784
Πόντοι
216
Τύπε η sotiria1 τι skype έχει , πόσα περίπου παίρνει και τί προσφέρει στο show της?

καλημερα το σκυπε της ειναι αυτο που εγραψα ! πιο συγκεκριμενα live:sotiria1  θα την βρεις !!! για τα υπολοιπα μιλα μαζι της η με πμ !!!
 

the big cock

Μέλος
Εγγρ.
3 Δεκ 2011
Μηνύματα
59
Κριτικές
1
Like
0
Πόντοι
0
παιδια να ρωτησω κατι επειδη δεν ειμαι πολυ σχετικος το συστημα paypal ειναι αξιοπιστο.που μεταφερεις στοιχεια απο τις καρτες σου.μηπως λαμβανεις και καποια αποδειξη για τα χρηματα που στελνεις;σας ρωταω γιατι σκεφτομαι για pinklolita
 

chartidis

Μέλος
Εγγρ.
22 Μαρ 2013
Μηνύματα
40
Like
0
Πόντοι
0
Χρήστο το σύστημα paypal είναι αξιόπιστο,ναι,καθως μπορείς να ελέγξεις το ποσό που στέλνεις για κάθε συναλλαγή,γενικά.Μόνο εσύ διαχειρίζεσαι το λογαριασμό σου,δεν μπορεί κάποιος να εισέλθει.Θα δεις κιόλας,η pinklolita είναι πολύ επικοινωνιακή,σου εξηγεί ,είναι αξιόπιστη και οργανωμένη σε αυτό που κάνει.Όπότε άφοβα φίλε.Καλά  :cum: :cum: :cum: :cum: :cum: :cum:
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom