Νέα

Online Greek girls webcams

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα dantis
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 876
  • Εμφανίσεις 355K
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 3 άτομα (0 μέλη και 3 επισκέπτες)

manx

Μέλος
Εγγρ.
21 Αυγ 2007
Μηνύματα
173
Κριτικές
3
Like
1
Πόντοι
1
σε λιγο link με τη Μαρία Λιαγουροπούλου live......
 

Deadpool669

Μέλος
Εγγρ.
4 Μαΐ 2007
Μηνύματα
236
Κριτικές
7
Like
48
Πόντοι
1
η tzann ωραιο μωρο ηταν εε  :pipa2:
 

ΚΑΒΛΑΡΧΟΣ

Μέλος
Εγγρ.
9 Αυγ 2012
Μηνύματα
4.813
Κριτικές
7
Like
57
Πόντοι
16
Ρε  σεις  τι σαπιο  μουνι ειναι  αυτο..........τι  κοιτατε ; τα χαλια  του;
 

chartidis

Μέλος
Εγγρ.
22 Μαρ 2013
Μηνύματα
40
Like
0
Πόντοι
0
ΚΑΛΗΣΠΕΡΑ ΣΥΝΑΓΩΝΙΣΤΕΣ ,ΚΑΛΗ ΧΡΟΝΙΑ ΜΕ ΠΟΛΛΕΣ ΚΑΥΛΕΣ ΚΑΙ ΧΥΣΙΑ...  :tits2: :tits2: :tits2: ΧΘΕΣ ΕΝΗΜΕΡΩΘΗΚΑ ΓΙΑ ΕΝΑΝ ΔΙΑΓΩΝΙΣΜΟ ,Ο ΟΠΟΙΟΣ ΛΗΓΕΙ ΤΗΝ 7/1/2014.... ΑΞΙΖΕΙ ΤΟ ΔΩΡΟ ΑΠΟ ΚΑΙ ΠΡΟΣ ΤΗ ΛΟΛΙΤΑΡΑ ΜΑΣ!!!  :2on1: :2on1: :2on1: :2on1:

 

PA_2007

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
12 Ιαν 2006
Μηνύματα
2.194
Κριτικές
6
Like
2.643
Πόντοι
456
ΚΑΛΗΣΠΕΡΑ ΣΥΝΑΓΩΝΙΣΤΕΣ ,ΚΑΛΗ ΧΡΟΝΙΑ ΜΕ ΠΟΛΛΕΣ ΚΑΥΛΕΣ ΚΑΙ ΧΥΣΙΑ...  :tits2: :tits2: :tits2: ΧΘΕΣ ΕΝΗΜΕΡΩΘΗΚΑ ΓΙΑ ΕΝΑΝ ΔΙΑΓΩΝΙΣΜΟ ,Ο ΟΠΟΙΟΣ ΛΗΓΕΙ ΤΗΝ 7/1/2014.... ΑΞΙΖΕΙ ΤΟ ΔΩΡΟ ΑΠΟ ΚΑΙ ΠΡΟΣ ΤΗ ΛΟΛΙΤΑΡΑ ΜΑΣ!!!  :2on1: :2on1: :2on1: :2on1:




προμοτορας εισαι? α ρε πεινα που εχει πεσει
 

chartidis

Μέλος
Εγγρ.
22 Μαρ 2013
Μηνύματα
40
Like
0
Πόντοι
0
Χaxa ,όχι φίλε μου,απλά την παίρνω συχνά σε πριβέ την Λολιτα και σκεφτηκα οτι θα είναι καλο να ενημερωσω τον κόσμο της για τον διαγωνισμό. Απλός θαυμαστής φίλε.Δεν κρυβεται η καυλα...
 

georgebest

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
10 Οκτ 2007
Μηνύματα
9.382
Κριτικές
7
Like
378
Πόντοι
366
ΧΑΧΑ ΟΧΙ ΦΙΛΕ ΜΟΥ.ΑΠΛΑ ΤΗΝ ΠΑΙΡΝΩ ΣΥΧΝΑ ΣΕ ΠΡΙΒΕ ΤΗΝ ΛΟΛΙΤΑ ΚΑΙ ΣΚΕΦΤΗΚΑ ΟΤΙ ΘΑ ΕΙΝΑΙ ΚΑΛΟ ΝΑ ΕΝΗΜΕΡΩΣΩ ΤΟΝ ΚΟΣΜΟ ΤΗΣ ΓΙΑ ΤΟΝ ΔΙΑΓΩΝΙΣΜΟ... ΔΕΝ ΠΑΙΡΝΩ ΠΟΣΟΣΤΑ,ΑΠΛΩΣ ΕΙΜΑΙ ΔΕΙΝΟΣ ΘΑΥΜΑΣΤΗΣ.ΤΙ ΝΑ ΚΑΝΩ.. ΟΙ ΣΥΜΠΑΘΙΕΣ,Ο ΒΗΧΑΣ ΚΑΙ ΤΑ ΛΕΦΤΑ ΔΝΕ ΚΡΥΒΟΝΤΑΙ...

ρε φίλε, ποιος το γαμεί το πριβέ; Κανα πραγματικό ούτσο της έχεις ρίξει;
 

chartidis

Μέλος
Εγγρ.
22 Μαρ 2013
Μηνύματα
40
Like
0
Πόντοι
0
άσε ρε φίλε george best.Μην ξύνεις πληγές ,τόσο καιρό την παρακαλάω, και αρνείται ,το τι της έχω τάξει για να τη φορτώσω δεν φαντάζεσαι...Κι έτσι αρκούμαι στο συχνό οφθαλμόλουτρο-μαλακία .Με ξεζουμίζει το πουτανι όμως γιατί έχει Κ Ω Λ Α Ρ Α/!!
 

PA_2007

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
12 Ιαν 2006
Μηνύματα
2.194
Κριτικές
6
Like
2.643
Πόντοι
456
Χaxa ,όχι φίλε μου,απλά την παίρνω συχνά σε πριβέ την Λολιτα και σκεφτηκα οτι θα είναι καλο να ενημερωσω τον κόσμο της για τον διαγωνισμό. Απλός θαυμαστής φίλε.Δεν κρυβεται η καυλα...

σε πριβε? και τι καταλαβαινεις βρε ανθρωπε απο την οθονη? τοσο θεομουνα εχει το cam4 και ειναι και τσαμπα ή εστω βλεπεις και εσυ ενω τα χωνουν (τα tokens) αλλοι. Τελος παντων περι ορεξεως κολοκυθοπιτα αλλα μην "σπρωχνουμε" τωρα και την τυπισσα που θελει να βγαλει φραγκα απο το ιντερνετ.
 

chartidis

Μέλος
Εγγρ.
22 Μαρ 2013
Μηνύματα
40
Like
0
Πόντοι
0
Tί καταλαβαίνω? ΕΕΕ φίλε επειδή ώρες ώρες βαριέμαι να βγένω έξω και να παρακαλάω κάθε πικραμένη μέχρι να της τον ρίξω,έχοντας χρεωθεί και κανα 50ρικο ακόμα με ποτά και σφηνάκια. Προτιμώ να την βγάζω με την ωλάρα της λολίτας.Και στο κάτω κάτω ρε φιλαράκι η "κολοκυθόπιτα" καθενός βρίσκεται σε άλλα στανταρ. Νταβατζής δεν είμαι,αλλά επειδη τη γουστάρω πολύ το γράφω...Και?
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom