Νέα

Oneiro Massage, Μάρνη 28, 5ος όροφος

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα KINKYCHRIS
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 2K
  • Εμφανίσεις 292K
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 1 άτομα (0 μέλη και 1 επισκέπτες)

Εχετε επισκεφτει εστω μια φορα το καταστημα?

  • Ναι , εχω κανει και μασαζ

    Ψήφοι: 182 36,6%
  • Ναι , απλα τσαρκα, δεν εκανα μασαζ

    Ψήφοι: 33 6,6%
  • Οχι , αλλα θελω

    Ψήφοι: 241 48,5%
  • Οχι , ουτε θελω

    Ψήφοι: 41 8,2%

  • Μέλη που ψήφισαν συνολικά
    497

observer(1)

Ανώτερος
Εγγρ.
17 Αυγ 2007
Μηνύματα
4.298
Κριτικές
18
Like
2.002
Πόντοι
5.975
Tιμές  στη  Μάρνη ?  60 Ε ? 
εχουμε  να πάμε κατι χρόνια , απο τότε που κινδυνεύσαμε με τα  γυμνα σύρματα στο μπάνιο ....  :-
 

al capone

Μέλος
Εγγρ.
17 Σεπ 2005
Μηνύματα
404
Like
0
Πόντοι
1
Καλημερα εμαθα τυχαια για ενα κρυφο τωρα στουντιο ειναι? μονη τησ ειναι? δεν ξερω στον απο πανω οροφο ανεξαρτητη ειναι? δεν ξερω μην  θεωρηθει οτι κανω προμοταρισμα αυτην την πληροφορια εχω αυτη λεω ΔΕΝ ΤΟ ΕΧΩ ΕΡΕΥΝΗΣΕΙ
 

boobomastoras

Μέλος
Εγγρ.
16 Ιαν 2008
Μηνύματα
3.100
Κριτικές
8
Like
162
Πόντοι
16
Καλημερα εμαθα τυχαια για ενα κρυφο τωρα στουντιο ειναι? μονη τησ ειναι? δεν ξερω στον απο πανω οροφο ανεξαρτητη ειναι? δεν ξερω μην  θεωρηθει οτι κανω προμοταρισμα αυτην την πληροφορια εχω αυτη λεω ΔΕΝ ΤΟ ΕΧΩ ΕΡΕΥΝΗΣΕΙ
Απο πανω? στον 6ο δηλαδη? Αμαν , παει αυτο το ασανσερ? Οσες φορες εχω μπει , λεω τωρα θα μεινει και θα περιμενω την πυροσβεστικη να με βγαλει. :grin:
 

Kebaaap

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
10 Απρ 2008
Μηνύματα
2.052
Κριτικές
24
Like
3
Πόντοι
616
εχουμε  να πάμε κατι χρόνια , απο τότε που κινδυνεύσαμε με τα  γυμνα σύρματα στο μπάνιο ....   :-
:2funny: :2funny: :2funny: :2funny:
τι μου θυμισες τωρα!!!!!!
Mission impossible ητανε το να πλυθεις σε κεινη την αρχαια μπανιερα, αγκαλια με το θερμοσιφωνο, τις γυμνες γειωσεις και τις ορατες νεροσωληνες που ζεματαγανε και τσουρουφλιζες τον κωλο σου αν δεν προσεχες  :2funny: :2funny: :2funny:


Παντως τωρα πλεον εχει ντουσιερες στα δωματια :sunglasses:
 

FROID

Μέλος
Εγγρ.
25 Σεπ 2005
Μηνύματα
1.923
Κριτικές
1
Like
161
Πόντοι
16
ρε μαγκες πηγα για το γυφτακι την αννα την βυζαρου αλλα πηρε ποδι  :headbang: :headbang:
παρελασανε κατι θεραπευτριες αλλα δεν ρισκαρα στα κουτουρου και εφυγα
απ αυτες που ειδα μια νταιανα μου φανηκε καβλερη :2funny:
και μια αλλη σαν τσιγγανα ελενα
ξερεται κατι για αυτες αξιζουν?
 

κωλο-γερος

Ανώτατος
Εγγρ.
7 Οκτ 2008
Μηνύματα
32.398
Κριτικές
36
Like
37.893
Πόντοι
18.565
Ελενα φιλε πηρα εγω σημερα. Αν θες μεγαλα βυζια ειναι το μονο που εχει.
Κατα τα αλλα ξεπετα, μασσαζ δεν ξερει και μου το ειπε απο την αρχη να
μην περιμενω πολλα, ενω στο κυριως πιατο απλα διεκπεραιωτικη.
Η πιπα της καλη αλλα για πολυ λιγο.
Κατα δηλωση της απο πατερα Αγρινιωτη και μητερα Βουλγαρα.
 

FROID

Μέλος
Εγγρ.
25 Σεπ 2005
Μηνύματα
1.923
Κριτικές
1
Like
161
Πόντοι
16
την καταλαβα οτι θα ναι φολα για βουλγαρογυφτισσα την εκοψα για αυτο και δεν τολμησα
απο βυζι για 3αρακι μου φανηκε απλα το χε σηκωσει με το σουτιεν...πουτανιες
η νταιανα το μιλφονι τι λεει μου φανηκε οτι το παει το γραμμα
εχει παει κανεις ρε αλανια?
 

Mitspan

Μέλος
Εγγρ.
2 Σεπ 2009
Μηνύματα
30
Κριτικές
6
Like
16
Πόντοι
0
Πριν δύο χρόνια περίπου ήταν 2 Κινέζες: Λίλι και Άννα εδώ. Τώρα έμαθα ότι πάλι έχουν δύο κ η μία ήρθε από Φερών όπου πήγα αλλά δεν την πρόλαβα. Ξέρει κανείς, αν από τις δύο "πρώην", είναι κάποια από τις δύο που είναι τώρα εδώ?
 

black crow

Τιμημένος
Εγγρ.
12 Σεπ 2006
Μηνύματα
4.257
Κριτικές
256
Like
11.604
Πόντοι
19.505
Λίλι και Λούλου
Λίλι πρώην Φερρών και Λούλου πρώην Γ Σεπτεμβρίου
Και οι δύο εκεί είναι.
 

n.smirni76

Πορνορεπόρτερ
Εγγρ.
29 Αυγ 2010
Μηνύματα
23.461
Κριτικές
1.272
Like
226.670
Πόντοι
46.232
επίσκεψη σήμερα το μεσημέρι , με υποδέχτηκε(περνάει  και μέσα)η Μαριάνα μελαχρινή με πιασηματάκια και 2άρι βυζί , ρόστερ ακόμα Χριστίνα ξανθιά πιτσιρίκα κοντή ασπρουλιάρα κανονικό σώμα
αλλά φαινόταν πολύ χαλαρή με μικρό βυζί , Λιλη καστανή κινεζούλα λεπτή με μικρό βυζί(τιμήθηκε για τρίτη φορά τώρα τελευταία και για αλλή μια φορά με  καλές επιδόσεις),Λουλου
μελαχρινή κινέζούλα κανονικό σώμα 2άρι βυζί , και μιά χοντρούλα με κοκκινοκάστανα μαλλία και 2άρι βυζί.
 

SSGT-i

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
23 Ιουλ 2007
Μηνύματα
10.646
Like
68
Πόντοι
166
η θεοδωρα ειναι δω;;
 

SSGT-i

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
23 Ιουλ 2007
Μηνύματα
10.646
Like
68
Πόντοι
166
για να δουμε απο αυριο ποιες θα ειναι;;
 

hounik

Ανώτερος
Εγγρ.
22 Δεκ 2005
Μηνύματα
614
Κριτικές
25
Like
87
Πόντοι
5.765
[quote author=n.smirni76 link=topic=24029.msg4655279#msg4655279 date=1372769697 Χριστίνα ξανθιά πιτσιρίκα κοντή ασπρουλιάρα κανονικό σώμα
αλλά φαινόταν πολύ χαλαρή με μικρό βυζί ,
   

πετιτ ομορφουλι,με ωραιο σωματακι,μικρα στητα βυζακια και μικρο ωραιο κωλαρακι.ωραιο να το κοιτας την ωρα που κανει μπανακι. μασαζ δεν δοκιμασα καθολου,στα του εργου τωρα,σε εμενα ειπε οτι κανει απλο προγραμμα.πιπα συμπαθητικη με. στο κυριως ανθεκτικη αν και πετιτ,αλλαγη αρκετων στασεων με σχετικα καλη συμμετοχη. γενικα καλα περασα αλλα εχω περασει και καλυτερα.60 ευρω λιγο πανω απο 30 λεπτα.να σημειωσω οτι πηγαινοντας να ξεκινησω 2ο γυρο ζητηθηκε οικονομικη ενισχυση την οποια δεν εδωσα.(προτιμησα να δοκιμασω αλλο εστιατοριο ).
 

sebi86

Μέλος
Εγγρ.
24 Ιουλ 2013
Μηνύματα
99
Like
0
Πόντοι
0
περασμα  απο το μαγαζι  μιας και ημουν εκει κοντα  ,τιμησα την μαρια..  για δευτερη φορα  μελαχρινη  με  πρασινα ματια . πεταχτη κοιλιτσα αλλα σφιχτη
μικρο στητο βυζι με ρωγα καγκελο  ,βγαζει ματι  ...  πολυ καβλιαρικο μωρο .. πολυ γουτσου γουτσου ..  καβλωνει  πολυ  με την περιποιηση στα μεγαλα χειλη στο .. ν ακι της  . μασαζ λιγο πανω απο το μετριο προς το καλο, αλλα στα υπολοιπα  πολυ καλη  τουλαχιστον με μενα  βαθεια πιπα και οταν με κοιταζε και στα ματια ηταν το κατι αλλο στο 69 τα δινει ολα.
γενικα ειναι κοπελα που αξιζει με το παραπανω  τα 60. το δωματιο με ντουζιερα  μεσα  και καναπε ανετο .
θα ξαναπαω με πρωτη ευκαιρεια  .
 

anat190

Μέλος
Εγγρ.
12 Ιουν 2012
Μηνύματα
100
Like
39
Πόντοι
1
περασμα   απο το μαγαζι  μιας και ημουν εκει κοντα   ,τιμησα την μαρια..  για δευτερη φορα  μελαχρινη  με  πρασινα ματια . πεταχτη κοιλιτσα αλλα σφιχτη
μικρο στητο βυζι με ρωγα καγκελο  ,βγαζει ματι  ...  πολυ καβλιαρικο μωρο .. πολυ γουτσου γουτσου ..   καβλωνει  πολυ  με την περιποιηση στα μεγαλα χειλη στο .. ν ακι της  . μασαζ λιγο πανω απο το μετριο προς το καλο, αλλα στα υπολοιπα  πολυ καλη  τουλαχιστον με μενα  βαθεια πιπα και οταν με κοιταζε και στα ματια ηταν το κατι αλλο στο 69 τα δινει ολα.
γενικα ειναι κοπελα που αξιζει με το παραπανω  τα 60. το δωματιο με ντουζιερα  μεσα  και καναπε ανετο .
θα ξαναπαω με πρωτη ευκαιρεια  .

Μπα. Τωρα γαμαμε και χωρςί χάπια?
 

aristofan1945

Μέλος
Εγγρ.
29 Ιουλ 2013
Μηνύματα
44
Like
0
Πόντοι
0
επίσκεψη σήμερα το μεσημέρι , με υποδέχτηκε(περνάει  και μέσα)η Μαριάνα μελαχρινή με πιασηματάκια και 2άρι βυζί , ρόστερ ακόμα Χριστίνα ξανθιά πιτσιρίκα κοντή ασπρουλιάρα κανονικό σώμα
αλλά φαινόταν πολύ χαλαρή με μικρό βυζί , Λιλη καστανή κινεζούλα λεπτή με μικρό βυζί(τιμήθηκε για τρίτη φορά τώρα τελευταία και για αλλή μια φορά με  καλές επιδόσεις),Λουλου
μελαχρινή κινέζούλα κανονικό σώμα 2άρι βυζί , και μιά χοντρούλα με κοκκινοκάστανα μαλλία και 2άρι βυζί.
οι λιλι καλι εινε, εχι δοκιμασι κανισ?
 

!blis

Σπουδαίος
Εγγρ.
27 Νοε 2009
Μηνύματα
9.703
Κριτικές
41
Like
3.000
Πόντοι
3.477

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom